odszkodowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 19:39   #1
agcik78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7

odszkodowanie


Witam
Mam pytanko dotyczące odszkodowania za nieudaną operacje plastyczną nosa- miałam już dokładnie 3 operacje - za każdym razem nos wygląda albo gorzej albo tak samo, brak mi już siły. Chciałabym żeby lekarz oddał mi pieniądze za operację i stratę 2 lat życia, nie licząc złudzeń i nadziei że za każdym razem będzie już lepiej. Proszę o pomoc. Co zrobić?
Z góry dziękuję
agcik78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 19:54   #2
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: odszkodowanie

Przed operacją lekarz nie informował, że nowy nos może się trochę różnić od wymarzonego? A może sobie trochę wkręcasz, że jest źle? Co znajomi/rodzina na to? Niech ktoś tak obiektywnie oceni.
Jeśli lekarz faktycznie spieprzył, to można spytać prawnika, poszukać jakiejś fachowej opinii w internecie. Masz zdjęcia przed i po operacji?
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:19   #3
agcik78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: odszkodowanie

tak, mam całą dokumentacje i fotki- mój nos był wysoki i krzywy no i dość długi - profil jest ładny ale nos jest wciąż krzywy- moja krzywizna to taka dość nie typowa sprawa bo polega na tym że jedna ścianka jest jakby dłuższa od drugiej i nos jakby się kładł na lewą stronę... za każdym razem to dla mnie była priorytetowa sprawa i za każdym razem lekarz informował mnie przede wszystkim że się tym zajmie. straciłam półtora roku na złudzenia. Dodam że po 1 operacji miałam taki krzywy nos ( mega bardziej niż przed operacją) że w wakacje nigdzie nie wychodziłam - czekałam aż minie pół roku do poprawki. Po drugiej było ciut lepiej ale znowu miałam narośniętą okostną i wystawały mi różne gródki, no i stąd trzecia operacja - gródki nadal są i nos taki sam...
agcik78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.