Kolorowy manicure do ślubu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-11, 19:55   #31
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Fajny temat
JA tez planuje kolorowe pazurki jeszczeniewiem czy beda one pomarańczowe czy zielone musze znaleść jakies natchnienie jak znajde jakies fajne fotki to wkleje
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 21:57   #32
schmitt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
100% PMek u których byłam na ślubie własnie plastiki miały. Moja kuzynka "tipsiara" ma full klientek kóre do slubu idą na robienie akryli. Na zdjęciach ślubnych (podczas wizyty u fotografa) też panny miały plastiki. Może uogólniam ze wszystkie robią sztuczne pazury ale takich naturalnych jeszcze nie spotkałam. Jeśli trend w stylizacji paznokcia u PMek sie zmienia to jestem zadowolona. Bo osobiście mi sie nie podobają długie kwadraciaki z frenczem do tego bilion cyrkonii. Wolę naturalne, nawet mogą ciutkę wystawać za opuszkę palca i jest git.
tak więc myślę, że 100% PMek albo udało się do słabej stylistki, albo nie miały za grosz gustu. jestem 'tipsiarą' (mimo, że sama nie robię sobie paznokci akrylowych, bo nie lubię) i tak jak mówisz, przed ślubem przychodzi do mnie duzo Panien Młodych. Jednak nakładanie akrylu nie zawsze rowna się sztucznemu i przesadzonemu wyglądowi paznokcia. To, co kto chce zrobić zależy tylko od niego. Uwierz mi, że bardzo często, kiedy oglądam filmy z wesel, bebechy mi się przewracają kiedy widzę niektóre twory. Zrobilam w swoim życiu wiele paznokci frenchowych, które wystawaly jak to mówisz 'ciut za opuszek palca' i ludzie oglądający te paznokcie nie potrafili nawet odróżnić, czy paznokieć jest dobrze pomalowany, czy zrobiony. I o to chodzi w robieniu plastików.

jeśli chodzi o mnie, zdecyduję się o ile nie na kolor, to na pełen minimalizm w wydaniu frenchowym (jeśli będę zmuszona, bo coś mi się połamie) do opuszka palca.
schmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 22:41   #33
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Cytat:
Napisane przez schmitt Pokaż wiadomość
tak więc myślę, że 100% PMek albo udało się do słabej stylistki, albo nie miały za grosz gustu. jestem 'tipsiarą' (mimo, że sama nie robię sobie paznokci akrylowych, bo nie lubię) i tak jak mówisz, przed ślubem przychodzi do mnie duzo Panien Młodych. Jednak nakładanie akrylu nie zawsze rowna się sztucznemu i przesadzonemu wyglądowi paznokcia. To, co kto chce zrobić zależy tylko od niego. Uwierz mi, że bardzo często, kiedy oglądam filmy z wesel, bebechy mi się przewracają kiedy widzę niektóre twory. Zrobilam w swoim życiu wiele paznokci frenchowych, które wystawaly jak to mówisz 'ciut za opuszek palca' i ludzie oglądający te paznokcie nie potrafili nawet odróżnić, czy paznokieć jest dobrze pomalowany, czy zrobiony. I o to chodzi w robieniu plastików.

jeśli chodzi o mnie, zdecyduję się o ile nie na kolor, to na pełen minimalizm w wydaniu frenchowym (jeśli będę zmuszona, bo coś mi się połamie) do opuszka palca.
O właśnie to samo miałam napisać. Nie każde sztuczne paznokcie to tandetne szpony na pół metra.
Nie każda dziewczyna może się też pochwalić pięknymi naturalnymi paznokciami. Jeśli są zrobione starannie i estetycznie, to sądzę, że nie ma w tym nic kiczowatego, ani odrażającego.

Edytowane przez Almariel
Czas edycji: 2011-08-11 o 22:42
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 07:12   #34
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Cytat:
Napisane przez madziares25 Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się...takie wyrwane z kontekstu...
Uwierz,że do całej stylizacji bardzo pasowały bo PM to ognista rudowłosa dziewczyna z temperamentem


Podobaja mi się kolorowe paznokcie,ale wolę frencha. I na co dzień i od święta. Więc pewnie i w dniu ślubu na moich paznokciach zagości french
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 07:39   #35
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bo to pękający lakier :P
wiem co to jest pekajacy lakier. i tym bardziej uwazam ze na slub sie nie nadaje.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
100% PMek u których byłam na ślubie własnie plastiki miały. Moja kuzynka "tipsiara" ma full klientek kóre do slubu idą na robienie akryli. Na zdjęciach ślubnych (podczas wizyty u fotografa) też panny miały plastiki. Może uogólniam ze wszystkie robią sztuczne pazury ale takich naturalnych jeszcze nie spotkałam. Jeśli trend w stylizacji paznokcia u PMek sie zmienia to jestem zadowolona. Bo osobiście mi sie nie podobają długie kwadraciaki z frenczem do tego bilion cyrkonii. Wolę naturalne, nawet mogą ciutkę wystawać za opuszkę palca i jest git.


A koleżanka z tym pękaczem troszke przesadziła. Piękna bizuteria i suknia i takie "coś" na paznokciu. Zgadzam się ze to pozostałość po wieczorze panieńskim.
szczerze to ja tez nie spotkalam panny mlodej z naturalnymi paznokciami. ale sama na swoim slubie na pewno nie chce tipsow. bede miala normalny malowany french bez zadnych blyskotek.

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Zgadzam się Nie wiem jak sobie zrobić frencz na bardzo krótkich paznokciach - ciężko mi zapuścić dłuższe niz 2-3mm wystające ze opuszek. Wszystkie frencze na sztucznych długich paznokciach zdecydowanie mnie odrażają, a że tylko takie póki co widziałam, to jestem do nich uprzedzona..

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------


Ja spotkałam się z kwadraciakami ciut rzadziej - około 10% miała zwykłe pazurki, pomalowane na bezbrawny lekko różowawy kolor i wyglądały ślicznie. Niestety grube szpony to wciąż szeroko panujący trend
zainwestuj w dobra odzywke. ale taka ktora nie tworzy bezbarwnej powloki jak lakier do paznokci ale ktora wchlania sie w paznokiec. taka odzywke mozesz nakladac kilka razy dziennie. ja tak robilam jak zalezalo mi zeby miec ladne paznokcie na wesele i udalo mi sie je ladnie zapuscic. do tego mozna sobie lykac jakies tabletki typu capivit a+e.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Uwierz,że do całej stylizacji bardzo pasowały bo PM to ognista rudowłosa dziewczyna z temperamentem
mimo wszystko... jestem na nie. piekna elegancka suknia, blyszczaca bizuteria i takie cos na paznokciach. wg mnie okropnie to wyglada. niezaleznie czy ruda czy blond, czy szalona czy spokojna. dla mnie to dalej wyglada jak pozostalosc po panienskim.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 19:13   #36
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Ja pracuje przy spożywce wiec co tydzien mamy sprawdzane paznokcie wiec nie da rady zapuścic ani kawałeczka a urlop mam dopiero tydzien przed slubiem wiec zdecyduje sie na żel ale chce całe pomalowane na pomaranczowo albo zielono no ewentualnie mleczne

Nie uważam tego za wioche zalezy gdzie robisz paznokcie i czy ktoś ma wyczucie smaku
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 16:20   #37
zenobiak_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Ja też miałam do ślubu kolorowe paznokcie (swoje, nie plastikowe), tzn. w kolorze fuksji, bo w takim też kolorze miałam buty i bukiet fioletowo - fuksjowy. Wyglądało to bardzo oryginalnie i wszystkim (nawet zagorzałym fankom frenchu) baaardzo się podobało ;-)
zenobiak_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 22:47   #38
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Cytat:
Napisane przez zenobiak_79 Pokaż wiadomość
Ja też miałam do ślubu kolorowe paznokcie (swoje, nie plastikowe), tzn. w kolorze fuksji, bo w takim też kolorze miałam buty i bukiet fioletowo - fuksjowy. Wyglądało to bardzo oryginalnie i wszystkim (nawet zagorzałym fankom frenchu) baaardzo się podobało ;-)
A możesz pochwalić się zdjęciem dłoni i bukietu? Będę wdzięczna
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 23:54   #39
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Też zdecydowałam się na kolorowy manicure ślubny, pasuje do całej stylizacji, choć kolor ten powtarza się tylko w moim makijażu - na ustach Na pierwszym zdjęciu - jak będą pomalowane paznokcie, a na drugim - swatch lakieru (Revlon - Cherries in the snow)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior-half-moon-manicure-ae409489d83ec24db08628915e175e662258b7c7.jpg (22,2 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w1.jpg (31,1 KB, 76 załadowań)
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 17:55   #40
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

ja zastanawiam się nad czerwonymi paznokciami pani u której będę sobie malowała mówiła, że jeszcze jej się nie zdarzyła PMka, która by chciała kolorowe, ale mówiła, że sama, 15 lat temu wychodząc za mąż miała na swoim ślubie czerwone paznokcie
jeszcze z nią pogadam i ustalimy, jeśli nic mi się nie połamie to będę miała naturalne swoje, a jeśli zaczną mi pękać i się łamać to pewnie zrobię sobie krótkie żelowe paznokcie
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:18   #41
asienka_1005
Raczkowanie
 
Avatar asienka_1005
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 406
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

A ja- chcąc mieć swoje naturalne paznokcie- będę musiała dwa tygodnie przed ładnie je spiłować i bardzo uważać na to, jak rosną. Nic więcej nie mogę zapuścić, bo jakoś prac domowych odmówić sobie nie mogę a gdy tylko urosną więcej niż 5 mm, to od razu się łamią i tak brzydko podwijają co niektóre
Ale i tak alternatywą (ale taką już naprawdę ostateczną) są krótkie żele. No nie mogę się do długich przekonać
__________________
"Bezapelacyjnie... do samego końca- mojego lub jej..."


http://s7.suwaczek.com/20120609290113.png
asienka_1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 01:03   #42
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
ja zastanawiam się nad czerwonymi paznokciami pani u której będę sobie malowała mówiła, że jeszcze jej się nie zdarzyła PMka, która by chciała kolorowe, ale mówiła, że sama, 15 lat temu wychodząc za mąż miała na swoim ślubie czerwone paznokcie
jeszcze z nią pogadam i ustalimy, jeśli nic mi się nie połamie to będę miała naturalne swoje, a jeśli zaczną mi pękać i się łamać to pewnie zrobię sobie krótkie żelowe paznokcie
Czerwony kolor paznokci to jedyny, który dopuszczam w myślach, ale tylko w połączeniu z czerwoną szminką na ustach i prawie niewidocznym makijażem oczu. Taki klasyczny makijaż do małej czarnej, acz w połączeniu z odpowiednią sukienką ślubną też może wyglądać nieźle
Mimo wszystko ja jak juz pisalam pozostane przy jakimś naturalnym, mlecznym kolorze na niezadługich swoich paznokciach
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 17:41   #43
anuteczka
Raczkowanie
 
Avatar anuteczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Za 3 tygonie mój ślub i nie wiem co zrobić z paznokciami . Na początku myslałam o zwykłym frenchu. Teraz zastanawiam się nad beżowym kolorem, ale nie wiem czy nie będzie to zbyt blade. Mam teraz pomysł na niebieskie paznokcie ale nie wiem czy taki kolor bedzie pasował. Będę miała brązowy makijarz, ale bukiet będzie z białych i niebieskich róż, narzeczony bedzie miał krawat w odcieniu jasnego niebieskiego. Doradźcie co wybrać, na co się zdecydować. Kusi mnie niebieski ale obawiam, się, że mogę komicznie wyglądać i może lepiej postawić na coś stonowanego. Nie wiem do czego powinien pasować kolor lakieru .
__________________
Zapraszam, kibicuj małemu Filipowi
www.facebook.com/halofilip

anuteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 18:12   #44
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

A moze frencha z niebieskimi jakimis ozdóbkami? cos w tym stylu, chodzi mi o oddzielenie http://www.google.pl/imgres?q=french...73&tx=90&ty=35
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 19:17   #45
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Jestem jak najbardziej za kolorowymi paznokciami. Sama miałam naturalne, niezbyt długie paznokcie w kolorze pomarańczowym. Malowałam sama dzień przed ślubem wieczorem
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 05:21   #46
anuteczka
Raczkowanie
 
Avatar anuteczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Dobrze, tylko jeśli mówimy o stylizacji ślubnrj to do czego powinny pasować pazokcie? Czy starczy, jesli będą pasowały tylko do bukiety i czy nie będzie dziwnie wyglądało jeśli odcienie niebieskiego bukietu i paznokci będą się różniły?
__________________
Zapraszam, kibicuj małemu Filipowi
www.facebook.com/halofilip

anuteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 20:46   #47
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Ja planuję niebieskie albo turkusowe, to jeszcze zobaczę w jakich odcieniach poznajduję dodatki (cywilny, przewodni niebieski/turkusowy).
Idealnie kolorem to raczej nie trafisz, paznokcie mogą być niebieskie z czymś, brokatowym frenczem, albo przechodzące z jednego odcienia niebieskiego w inny i wtedy mimo woli będą się różniły, ale będzie to zamierzone
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 21:56   #48
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nails.jpg (49,8 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nails2.jpg (18,8 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nails3.jpg (24,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nails4.jpg (34,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nails5.jpg (35,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nails6.jpg (156,3 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nails7.jpg (13,5 KB, 80 załadowań)
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.




Edytowane przez dezire
Czas edycji: 2012-10-12 o 10:24
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:32   #49
izkaj6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Cytat:
Napisane przez anuteczka Pokaż wiadomość
Dobrze, tylko jeśli mówimy o stylizacji ślubnrj to do czego powinny pasować pazokcie? Czy starczy, jesli będą pasowały tylko do bukiety i czy nie będzie dziwnie wyglądało jeśli odcienie niebieskiego bukietu i paznokci będą się różniły?
Myśle, że powinny pasować do czegoś więcej, bo przecież z bukietem nie będziesz wszędzie chodziła, tańczyła itp. I tak same kolorowe paznokcie będą od czapy.

Ja miałam czerwone paznokcie (klasyczna czerwona czerwień), czerwone oprawki okularów, czerwone buty, czerwony kwiatek-spinkę we włosach oraz bukiet z czerwonymi różami (i białymi frezjami). Brzmi to aż nadto czerwono, ale absolutnie tak nie wyszło. Wszystko było ładnie, gustownie i nie przesadzone. Co do czerwonych paznokci zastanawiałam się do końca, bo jeszcze długo szukałam czerwonej ładnej bizuterii. Nie było takiej, więc zdecydowałam się na pazury.

Proponuję oprócz paznokci w kolorze bukietu poszukać także ładnej eleganckiej bizuterii lub chociaż widoczną i trwałą ozdobę we włosach w tym kolorze. Co do odcienia to ja bym zdecydowanie dążyła do tego, by wszystko było w jednym lub bardzo podobnym. Aczkolwiek wiem, że to trudne, moja czerwień się różniła jakby ją zestawić obok siebie. Ale nie było to dostrzegalne, więc się nie łam
izkaj6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 22:20   #50
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Inspiracje wyszukane w Internecie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kol1.jpg (114,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kol2.jpg (25,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kol3.jpg (28,5 KB, 68 załadowań)
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 14:33   #51
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

chciałabym różowe do różowego bukietu lub nude, załączam trochę inspiracji, nie wszystkie w moim typie i nie wszytkie kolorowe, ale może komuś się spodobają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg popkorn.pl_uroda_lynnderella-snow-angel-_289958.jpg (40,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_bizuteria_1474817.jpg (29,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_moda-damska_1202038.jpg (16,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_moda-damska_1335411.jpg (63,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_256121.jpg (28,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_645900.jpg (56,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_1419349.jpg (37,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_1491971.jpg (23,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_1513503.jpg (50,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_pazurki-na-slub_372208.jpg (35,2 KB, 27 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 09:39   #52
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

MIIII!
2 rząd, 2gie zdjęcie, jakis inny kolor zamiast różowego i bomba np. mój turkus
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 10:31   #53
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_820211.jpg (19,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_814881.jpg (33,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_uroda_667584.jpg (45,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_inne_1284367.jpg (53,6 KB, 8 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:36   #54
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Sama miałam czerwone paznokcie podczas ślubu i uważam, że nic w tym dziwnego.
Jeśli dopasuje się kolor paznokci do całej stylizacji, to jest fajnie.
Całkowicie się zgadzam Wszystko odpowiednio dobrane, wygląda pewnie później świetnie Koleżanka również miała czerwone paznokcie, a w pasie miała przewiązany czerwony atłasowy pas Co do innych kolorów, to się nie spotkałam
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 14:38   #55
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
chciałabym różowe do różowego bukietu lub nude, załączam trochę inspiracji, nie wszystkie w moim typie i nie wszytkie kolorowe, ale może komuś się spodobają
mnie się bardzo podobają takie pazurki ale jednokolorowe bez frencha
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 23:03   #56
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Sama miałam czerwone paznokcie podczas ślubu i uważam, że nic w tym dziwnego.
Jeśli dopasuje się kolor paznokci do całej stylizacji, to jest fajnie.
coraz częściej zdarzają się PM z "mocnym" kolorem na paznokciach
mnie się to szalenie podoba!
wystarczy dobrać odpowiednio poszczególne elementy stylizacji i może być naprawdę pięknie i ze smakiem!



Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Też zdecydowałam się na kolorowy manicure ślubny, pasuje do całej stylizacji, choć kolor ten powtarza się tylko w moim makijażu - na ustach Na pierwszym zdjęciu - jak będą pomalowane paznokcie, a na drugim - swatch lakieru (Revlon - Cherries in the snow)
rewelacyjnie!
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 14:29   #57
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Ja miałam fioletowe paznokcie do tego fioletowa eustoma w bukiecie i fioletowa mucha lubego

żałuję że w bukiet włożyłam białą eustomę no ale i tak fajnie wyglądało. Dużo osób się pytało czy to sztuczne kwiaty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg male-148.jpg (71,7 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg male-157.jpg (38,6 KB, 86 załadowań)
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2012-12-03 o 14:34
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 09:42   #58
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Oj gdzie te czasy, w których panna Młoda była na biało od stóp do głów . Ja to jestem tradycjonalistka. Buty kolorowe trawię już w 51%, ale kolorowym paznokciom na dzień dzisiejszy mówię stanowcze nie.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 10:26   #59
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Oj gdzie te czasy, w których panna Młoda była na biało od stóp do głów . Ja to jestem tradycjonalistka. Buty kolorowe trawię już w 51%, ale kolorowym paznokciom na dzień dzisiejszy mówię stanowcze nie.

Echhh ja z 'bialym' zawsze mialam za to problem :P Czasami ogladajac zdjecia z roznych wesel z przerazeniem stwierdzalam, ze druhna wygladala ciekawiej bo mogla poszalec z kolorem -
wciaz biala sukienka jest mnie jedyna, ale wszelkie wariacie zeby zaszalec przyjmuje z radoscia
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.




Edytowane przez dezire
Czas edycji: 2012-12-05 o 17:40
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 12:20   #60
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Kolorowy manicure do ślubu

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja miałam fioletowe paznokcie do tego fioletowa eustoma w bukiecie i fioletowa mucha lubego

żałuję że w bukiet włożyłam białą eustomę no ale i tak fajnie wyglądało. Dużo osób się pytało czy to sztuczne kwiaty
ładnefajny pomysł
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.