Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 07:51   #61
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cytat:
Napisane przez Majka2811 Pokaż wiadomość
A jak na Wasze odchudzanie reaguje najbliższa rodzina? Pomaga Wam w tym przyłączając się do Was czy wręcz przeciwnie? Moja mama wspiera mnie i wierzy, że mi się uda osiągnąć mój cel, lecz mój mąż wręcz przeciwnie. Nie zdaje sobie chyba sprawy z tego, że takie jego gadanie zniechęca mnie.

Uwielbiam słodycze i to jest moje największe przekleństwo.
Ale koniec z tym. Od jutra zero słodyczy, trzymam się twardo mojej diety i przynajmniej godzinkę dziennie poświęcam na ćwiczenia.

Miłej niedzieli dziewczyny!
u mnie w domu rzadko kiedy ktoś traktował moje diety poważnie. Teraz jestem w Niemczech na wymianie studenckiej, mieszkam z TŻtem a rodzinę i moje wszystkie superszczupłe koleżanki zostawiłam w Polsce i chyba tylko dzięki temu tak dobrze mi to odchudzanie idzie tak to zaraz by mnie wszyscy wyciagali na pizzę, wpychali popcorn w kinie itp a mimo że jestem osobą, która potrafi powiedzieć NIE to moja silna wola też ma swoje granice i na pewno w końcu bym uległa...

Mój TŻ zaakceptował moją decyzję (zresztą jemu też by się przydało co nieco zrzucić ), ale teraz uważa,że już jestem wystarczająco szczupła i że powinnam już dać sobie spokój, ale ja jednak widzę jeszcze sporo niedoskonałości u siebie i 4kg chcę jeszcze pociągnąć. Aczkolwiek nie wtrąca się w moje odżywianie i jestem mu za to bardzo wdzięczna.

Moja mama była za tym, sama mi powiedziała, że dosyć masywnie wyglądam... w sumie jestem jej za to wdzięczna, bo to była prawda i sama o tym wiedziałam, ale jak sie to usłyszy z ust osoby trzeciej to jednak to jest coś innego
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień




Edytowane przez Ginger1989
Czas edycji: 2012-04-01 o 07:54
Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 08:04   #62
crucio
Raczkowanie
 
Avatar crucio
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Żory, śląskie.
Wiadomości: 50
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cześć dziewczyny! Mogę się przyłączyć? Ważyłam 59 kg na 159 cm wzrostu. Udało mi się zrzucić 8 kg. Byłam wcześniej na innym wątku, ale tam niestety zaczęły dziewczyny po prostu się głodzić;/ Mam nadzieje, że tu sie tak nie stanie Dużo się ruszam - codziennie ćwiczę. Niestety kocham słodycze i czasami nie potrafię się pohamować. Ale jestem tutaj, żeby to zmienić Piszcie, jeżeli bd miały jakieś zastrzeżenia co do mojego menu, które z pewnością nie jest idealne.
Dzisiaj:
- śniadanie: owsianka na mleku z żurawiną i orzechami, zielona herbata.
crucio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 09:38   #63
strawberry_fruitella
Raczkowanie
 
Avatar strawberry_fruitella
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 111
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Wiek: 23
Wzrost: 173 cm
Waga przed odchudzaniem: 73kg
Waga obecna: 69 kg
Waga wymarzona: 55 kg

To jeszcze 14 kg! O matko... dobrze, że tyle nas jest - może wytrwam
strawberry_fruitella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:01   #64
sasq
Raczkowanie
 
Avatar sasq
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 90
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cytat:
Napisane przez Majka2811 Pokaż wiadomość
A jak na Wasze odchudzanie reaguje najbliższa rodzina? Pomaga Wam w tym przyłączając się do Was czy wręcz przeciwnie? Moja mama wspiera mnie i wierzy, że mi się uda osiągnąć mój cel, lecz mój mąż wręcz przeciwnie. Nie zdaje sobie chyba sprawy z tego, że takie jego gadanie zniechęca mnie.

Uwielbiam słodycze i to jest moje największe przekleństwo.
Ale koniec z tym. Od jutra zero słodyczy, trzymam się twardo mojej diety i przynajmniej godzinkę dziennie poświęcam na ćwiczenia.

Miłej niedzieli dziewczyny!
A moja rodzina na samym początku mówiła mi że jestem "potężna", ale kiedy zaczęłam jeść mniej i według mnie zdrowiej (bo bez niepotrzebnego tłuszczu) to zaraz mieli jakieś pretensje. Kiedyś miałam problemy z anemią, ale nie przez jedzenie, tylko przez obfite miesiączki. Rodzice oczywiście uogólniają i straszyli mnie lekarzami. Ale na szczęście teraz jakoś to zaakceptowali, tylko czasami śmieją się ze mnie jak odlewam sobie zupy zanim mama wleje do niej śmietanę.
__________________
"Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci"

wzrost: 174 cm
cel:60kg
moja droga: 74-70-68-67-65-64-63-62-64-65-66kg
sasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:36   #65
Ambassadeur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 116
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Dziewczyny, czy jutro ważenie? Chciałam spytać, jak się planujecie zważyc- na czczo, po śniadaniu, w ciuchach czy bez? Ja zwykle się ważylam na czczo w bieliźnie, ale wolałabym tak jak większość
Ambassadeur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:48   #66
crucio
Raczkowanie
 
Avatar crucio
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Żory, śląskie.
Wiadomości: 50
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cytat:
Napisane przez Ambassadeur Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jutro ważenie? Chciałam spytać, jak się planujecie zważyc- na czczo, po śniadaniu, w ciuchach czy bez? Ja zwykle się ważylam na czczo w bieliźnie, ale wolałabym tak jak większość
ja na ogół na czczo w piżamie

wiek: 15
wzrost: 159
waga: 51 kg
waga docelowa: 45 kg
cel: pozbyć się kilku centymetrów w udach i brzuszku

Edytowane przez crucio
Czas edycji: 2012-04-01 o 15:56
crucio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 16:38   #67
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cytat:
Napisane przez Ambassadeur Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jutro ważenie? Chciałam spytać, jak się planujecie zważyc- na czczo, po śniadaniu, w ciuchach czy bez? Ja zwykle się ważylam na czczo w bieliźnie, ale wolałabym tak jak większość
ja mogę się zważyć dopiero we wtorek, bo dopiero wtedy będę miała dostęp do wagi... (koleżanka mi przyniesie jutro wieczorem) jeśli wtorek to za późno, to wpiszcie narazie moją aktualną wagę do zestawienia, przy następnym razie się najwyżej poprawi potem wyjeżdżam na święta do domu do Polski i wracam 15.04 lub 17.04 i dopiero wtedy mogę zrobić kolejne ważonko, ale myślę że to i lepiej, po świętach nie będę miała zbyt dużej ochoty się ważyć zawsze ważę się rano, na czczo i nago
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień




Edytowane przez Ginger1989
Czas edycji: 2012-04-01 o 16:40
Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 17:04   #68
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Dziewczyny, chce dolaczyc!
Moja waga- 78kg ( teraz mam @ wie moge wazyc trcohe wiecej, mam takie roznice -/+1,5kg.
Chce wazyc okolo 68kg
Wrost 178
CZyli mam do zrzucenia okolo 10 kg. Chce postawic na zdrowa diete, niestesty moim przeklenstwem sa slodycze i z tym mam najwiekszy proeblem. PO swietach zinwestuje chyba w karnet na silownie, mam rolki, moze bieganie. Chcialabym zrzucic te zbedne kg raz na zawsze
Mam nadziej ze te watek bedzie jakos funkcjonowal, bo kiedys bylam na innym ale umarl smiercia naturalna
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 18:40   #69
sasq
Raczkowanie
 
Avatar sasq
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 90
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Hej dziewczyny Ja chciałam wrzucić wstępne zestawienie, ale nie wiem jak to zrobić.. Próbuje jako załącznik ale wyskakuje błąd ;/ a tabelka jest w postaci obrazka więc nie wiem dlaczego.

A tak poza tym to muszę sie wam pochwalić ;D
W piątek oglądałam z przyjaciółmi filmy. Oni oczywiście nie wyobrażają sobie seansu bez chipsów i coli. A ja wytrzymałam i nawet nie skosztowałam tych zakazanych rzeczy ;D Dzisiaj było to samo, dlatego teraz wiem że jestem w stanie przeżyć spokojnie te święta.

A jak wasze zmagania?
__________________
"Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci"

wzrost: 174 cm
cel:60kg
moja droga: 74-70-68-67-65-64-63-62-64-65-66kg
sasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 18:54   #70
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cytat:
Napisane przez sasq Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja chciałam wrzucić wstępne zestawienie, ale nie wiem jak to zrobić.. Próbuje jako załącznik ale wyskakuje błąd ;/ a tabelka jest w postaci obrazka więc nie wiem dlaczego.

A tak poza tym to muszę sie wam pochwalić ;D
W piątek oglądałam z przyjaciółmi filmy. Oni oczywiście nie wyobrażają sobie seansu bez chipsów i coli. A ja wytrzymałam i nawet nie skosztowałam tych zakazanych rzeczy ;D Dzisiaj było to samo, dlatego teraz wiem że jestem w stanie przeżyć spokojnie te święta.

A jak wasze zmagania?
jeśli się nie da, to może wgraj obrazek do internetu np na imageshacka i wrzuć tu linka bo niestety też nie znam się na takich technicznych sprawach, chyba że któraś z Dziewczyn ma pomysł i pomoże?

No i oczywiście gratuluję silnej woli tak trzymaj !
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień



Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 19:02   #71
Isandri
Raczkowanie
 
Avatar Isandri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cytat:
Napisane przez Ambassadeur Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jutro ważenie? Chciałam spytać, jak się planujecie zważyc- na czczo, po śniadaniu, w ciuchach czy bez? Ja zwykle się ważylam na czczo w bieliźnie, ale wolałabym tak jak większość
Ja ważę się na czczo w samej bieliźnie. Wtedy waga jest najniższa, ale nie wiem czy sama siebie przez to nie oszukuję Bo w końcu przez większość dnia nie jestem na czczo.

Muszę się Wam pochwalić, że po wczorajszych szaleństwach wróciłam na dietę. Chciałabym zrzucić do Świąt chociaż kilogram....
Isandri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 19:27   #72
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cytat:
Napisane przez Isandri Pokaż wiadomość
Ja ważę się na czczo w samej bieliźnie. Wtedy waga jest najniższa, ale nie wiem czy sama siebie przez to nie oszukuję Bo w końcu przez większość dnia nie jestem na czczo.

Muszę się Wam pochwalić, że po wczorajszych szaleństwach wróciłam na dietę. Chciałabym zrzucić do Świąt chociaż kilogram....
moim zdaniem nie oszukujesz. Ja słyszałam, że ważenie powinno się odbywać na czczo i rano. Jak przykładowo wypijesz 2 litry wody w ciągu dnia będziesz powiedzmy 2kg cięższa, ale i tak to przecież wysikasz potem Rzeczywista masa ciała człowieka to ta bez pokarmu i picia, które spożywasz w ciągu dnia, dlatego stawiałabym jednak na poranne ważenie
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień



Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 19:51   #73
monika13k
Raczkowanie
 
Avatar monika13k
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 295
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

crucio słodycze to również mój problem i dziś się w tym utwierdziłam zjadłam prawie całą tabliczkę czekolady jestem wściekła na siebie

Ogólnie ten tydzień nie był taki jak powinien być jadłam byle jak i boję się jutro ważyć, ale obiecałam sobie że kończę z tym co złe przecież kurde do niczego mi złe jedzenie nie jest potrzebne nic dobrego nie robi a tylko szkodzi. Sorry dziewczyny ale dziś mam jakieś załamanie.... . Więc nie chcę jakoś źle wpłynąć na Was. Jutro rano podam dane bo dziś z pośpiechu na uczelnię zapomniałam się zważyć.
GŁUPIA MONIKA13K, to jest podsumowanie tego tygodnia.
Cieszę się, że Wam jakoś idzie, że niektóre z Was mają już troche kg za sobą naprawdę WIELKI SZACUN
monika13k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 20:26   #74
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

mnie tez dopiszcie do tabeli, jesli ktoras bedzie robila
wiek 21
waga 79kg
wzrost 178cm
waga ktora chce 67
chyba tyle wydaje mi sie ze najlepiej zrobic taka tabele w exelu, ja moge ja zrobic ale dopiero we wtorek bo teraz mam duzo zajec.
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...

Edytowane przez Nunum
Czas edycji: 2012-04-02 o 09:55
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 21:02   #75
manuchao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 18
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

hej dziewczyny jak Wam idzie? Ja zaczęłam biegać i ćwiczyć trochę w domku, póki co mam dużo zapału i mam nadzieję, że dzięki Wam go nie stracę.
miłego wieczorku
__________________
"Moda w której nie można wyjść na ulicę,
nie jest modą."

Coco Channel

waga początkowa: 69 kg
waga obecna: 69 kg
cel końcowy: 58 kg
manuchao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 06:58   #76
crucio
Raczkowanie
 
Avatar crucio
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Żory, śląskie.
Wiadomości: 50
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Ja od miesiąca ćwiczę codziennie: na ogół wygląda to tak: 45 min joggingu, 200 skoków na skakance, 30 min krążenia biodrami, 120 brzuszków, 60 wymachów nogami. I do tego w piątki i soboty chodzę na zajęcia taneczne
crucio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 07:31   #77
monika13k
Raczkowanie
 
Avatar monika13k
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 295
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Hej
Niestety przytyłam kg ale przynajmniej się porządnie zmotywowałam
Moja dane:
wzrost: 168cm
waga obecna: 64kg
wiek: 23 lata
cel: 55kg
monika13k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 07:53   #78
lexi91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

hej dziewczyny, ja zaczęłam od wczoraj, na śniadanie zjadłam duży jogurt, potem zjadłam jabłuszko i garść orzechów laskowych, a na obiad pieczona pierś z kurczaka i 2 małe ziemniaczki, miałam zjeść jeszcze jajka gotowane na kolację ale nie miałam na to ochoty więc zjem dziś rano na śniadanie i również rzucam palenie... jak na razie tylko 3 dni nie palę ale zawsze to coś
PS uzupełniam wiek, bo wcześniej tego nie zrobiłam: 21 lat
Pozdrawiam i miłego dnia życzę )
__________________
Bawię się z Luksją na Wizaz.pl Kliknij i pomóż mi!

_________________________ _____________

64kg--63kg--62kg--61kg--60kg--59kg--58kg--57kg--56kg--55kg
lexi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 09:57   #79
Ambassadeur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 116
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Zważyłam się dziś tak jak mówiłyście, na czczo i bieliźnie. Dziwne, bo wyszło 51,2kg, a podawałam, że ważę 53kg, ale obstawiam, że to przez brak kolacji wczoraj bo byłam w kinie i nie było czasu
Zaokrąglijmy więc i powiedzmy, że ważę 51,5 kg :P

Dziewczyny, spokojnie damy sobie wszystkie radę w święta ! Najważniejsze to zadbać, żeby mieć co robić, a nie siedzieć prze tv wcinając pyszne ciasta (jak sama kiedyś zwykłam robić :P).
Ja zaplanowałam już na dni świąteczne dwa koncerty, kręgle, bilard, kino i oczywiście przy sprzyjającej pogodzie spacery
Ambassadeur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 10:53   #80
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

U mnie wczoraj 1,5h basenu a dzisiaj wieczorem idę na dance aerobik najgorsze są zawsze te dni, kiedy mam zajęcia na 8.00, im wcześniej wstaję, tym więcej jem :/ jutro Wam podam moją aktualną wagę i obwód mojego nieszczęsnego brzucha, sama jestem ciekawa, moim celem na ten tydzień było - 0,5kg Miłego poniedziałku
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień



Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:09   #81
pauli1721
Raczkowanie
 
Avatar pauli1721
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cześć laseczki
Ja już coraz bliżej celu..dzisiaj waga pokazała mi 55 kg czyli jeszcze 2-3 kg. Mój chłopak robi się powoli niezadowolony z moich postępów co mi nie pomaga! Ale dzięki wam dziewczynki nadal mam chęć na odchudzanie Nie wiem czy już pisałam ale jako dodatek do diety kręcę hula hopem pół godziny wieczorkiem Polecam bardzo ten rodzaj ćwiczeń bo nie są one super męczące a efekty widać szybko
pauli1721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:23   #82
Isandri
Raczkowanie
 
Avatar Isandri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cytat:
Napisane przez Ambassadeur Pokaż wiadomość
Zważyłam się dziś tak jak mówiłyście, na czczo i bieliźnie. Dziwne, bo wyszło 51,2kg, a podawałam, że ważę 53kg, ale obstawiam, że to przez brak kolacji wczoraj bo byłam w kinie i nie było czasu
Zaokrąglijmy więc i powiedzmy, że ważę 51,5 kg :P

Dziewczyny, spokojnie damy sobie wszystkie radę w święta ! Najważniejsze to zadbać, żeby mieć co robić, a nie siedzieć prze tv wcinając pyszne ciasta (jak sama kiedyś zwykłam robić :P).
Ja zaplanowałam już na dni świąteczne dwa koncerty, kręgle, bilard, kino i oczywiście przy sprzyjającej pogodzie spacery
Zazdroszczę... U mnie waga dalej w miejscu No szlag mnie trafi! Tak bym chciała zobaczyć chciaż minimalny spadek
Isandri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 12:05   #83
pauli1721
Raczkowanie
 
Avatar pauli1721
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cytat:
Napisane przez Isandri Pokaż wiadomość
Zazdroszczę... U mnie waga dalej w miejscu No szlag mnie trafi! Tak bym chciała zobaczyć chciaż minimalny spadek
Spokojnie na efekty zawsze trzeba trochę poczekać po pewnym czasie sama będziesz zaskoczona jak kg będą uciekać!
pauli1721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 12:38   #84
gossia089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 245
GG do gossia089
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cześć dziewczyny, mogę do was dołączyć? Potrzebuje waszego wsparcia i motywacji chcialabym zrzucic jakies 4kg, zeby po prostu lepiej sie poczuć we wlasnym ciele. Głownie przeszkadza mi odstajacy brzuch i szeroka talia, reszta w miare ok. Od dwóch tyg chodzę na siłownie pobiegać trochę na bieżni, jednak bez ścisłej diety efektów nie widać. Od dziś biorę się ostro za siebie. Zamierzam jeść małe, regularne posiłki, nic smażonego i zero słodyczy. Trzymajcie kciuki
gossia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:58   #85
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cytat:
Napisane przez gossia089 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mogę do was dołączyć? Potrzebuje waszego wsparcia i motywacji chcialabym zrzucic jakies 4kg, zeby po prostu lepiej sie poczuć we wlasnym ciele. Głownie przeszkadza mi odstajacy brzuch i szeroka talia, reszta w miare ok. Od dwóch tyg chodzę na siłownie pobiegać trochę na bieżni, jednak bez ścisłej diety efektów nie widać. Od dziś biorę się ostro za siebie. Zamierzam jeść małe, regularne posiłki, nic smażonego i zero słodyczy. Trzymajcie kciuki
ja też ! dołączam sie do Twojego postu hehe i postanowieniach zero słodyczy ! zero słodkich wód !
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:59   #86
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cytat:
Napisane przez pauli1721 Pokaż wiadomość
Cześć laseczki
Ja już coraz bliżej celu..dzisiaj waga pokazała mi 55 kg czyli jeszcze 2-3 kg. Mój chłopak robi się powoli niezadowolony z moich postępów co mi nie pomaga! Ale dzięki wam dziewczynki nadal mam chęć na odchudzanie Nie wiem czy już pisałam ale jako dodatek do diety kręcę hula hopem pół godziny wieczorkiem Polecam bardzo ten rodzaj ćwiczeń bo nie są one super męczące a efekty widać szybko
a krecisz takim normalnym hula hoopem czy masz ten z masażerem? Ja kupilam jakis czas temu nor,alny hula hoop w sklepie zabawkowym, ale nie umiem nic krecic;/ Na innym watku wyczytalam ze lepiej kreci sie tym z masazem tylo sa one duzo drozsze;/
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 15:10   #87
sasq
Raczkowanie
 
Avatar sasq
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 90
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Witajcie monika13k i Isandri nie przejmujcie się. Ważne że widzicie swój problem. Mi do niedawna w ogóle nie zależało na wadze, nie zwracałam na nią uwagi, ale gdy byłam na granicy nadwagi to przejrzałam na oczy. Z początku zawsze jest trudno zacząć, ale w miarę upływu czasu będzie wam łatwiej.
Mogę powiedzieć z mojego doświadczenia, że najtrudniejszy jest pierwszy tydzień, strasznie mnie ssało w żołądku i nawet jak już byłam najedzona to miałam ogromną ochotę na słodycze. Sama nie wiem jak to zrobiłam ale przetrzymałam ten straszny tydzień, a potem było już tylko lżej. Dlatego głowa do góry ;D[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Ginger1989 Dziękuję za radę ;D zrobiłam tak jak sugerowałaś. I teraz w ogromną przyjemnością prezentuję wam to : http://imageshack.us/photo/my-images/694/wizaz.png/

Wiem, że miało to być widoczne na forum, ale nie umiem zrobić tego inaczej niż w formie linka.
__________________
"Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci"

wzrost: 174 cm
cel:60kg
moja droga: 74-70-68-67-65-64-63-62-64-65-66kg

Edytowane przez sasq
Czas edycji: 2012-04-02 o 15:08
sasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 15:34   #88
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Cytat:
Napisane przez sasq Pokaż wiadomość


Ginger1989 Dziękuję za radę ;D zrobiłam tak jak sugerowałaś. I teraz w ogromną przyjemnością prezentuję wam to : http://imageshack.us/photo/my-images/694/wizaz.png/

Wiem, że miało to być widoczne na forum, ale nie umiem zrobić tego inaczej niż w formie linka.
pięknie się prezentuje, bardzo przejrzyste a jak nas dużo !
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień



Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 15:54   #89
monika13k
Raczkowanie
 
Avatar monika13k
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 295
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

Super, że jest Nas tak dużo

Ja póki co dziś grzecznie z jedzeniem i do tego ćwiczenia
Wieczorem napiszę swój jadłospis.
monika13k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:17   #90
sasq
Raczkowanie
 
Avatar sasq
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 90
Dot.: Wiosenne zmiany, czyli wspólne zrzucanie zbędnych kg :)

mam nadzieję, że nie narobiłam żadnych błędów. Jeśli coś się nie zgada to dajcie znać, będziem zmieniać

Mój dzisiejszy jadłospis też był stateczny. Powoli moje dietetyczne jedzenie staje się moim przyjacielem Już nie mam z tym problemu.
dzisiaj:
-śniadanie : 200g jogurtu naturalnego z płatkami
-II śniadanie: jabłko+ kanapka z chleba pełnoziarnistego, chudego serka do smarowania i plasterek kiełbaski
-obiad: kawałek wołowiny+buraczki+ ziemniaki
-podwieczorek: jabłko
-kolacja: kanapka (patrz II śniadanie, bo nic innego nie ma w lodówce ;p)
__________________
"Odchudzanie to jedyna gra, w której wygrywa ten kto traci"

wzrost: 174 cm
cel:60kg
moja droga: 74-70-68-67-65-64-63-62-64-65-66kg
sasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.