Niespodziewane oświadczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-14, 14:34   #1
dimongoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3

Niespodziewane oświadczyny


Witam,

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale postanowiłem spróbować. Najwyżej zostanę zlinczowany
Potrzebuję pomocy w zaskoczeniu swojej kobiety z oświadczynami. Jesteśmy ze sobą bardzo długi czas, z tym że przechodziliśmy pewne problemy - to już nie ma znaczenia. Zamierzam się oświadczyć. Planuje coś już od jakiegoś czasu, pierścionek prawie kupiony. Na moje nieszczęście ostatnio zaprosiła nas koleżanka na swój ślub, po czym od lubej usłyszałem, że jak ja się jej oświadczę to nie będzie dla niej żadnym zaskoczeniem i że trochę jej tego żal
Zależy mi na tym żeby ją zaskoczyć stąd kilka moich pomysłów:
- oświadczyny podczas obiadu z jej lub moimi rodzicami (nie będzie się tego spodziewała),
- oświadczyny w miejscu naszej pierwszej randki - niedługo w te okolice jedziemy w innym celu,
- wersja max: wyjazd do Paryża na weekend i oświadczyny podczas kolacji lub na wieży Eiffela (domyśli się o co chodzi jak tylko zabiorę ją na lotnisko).

Co sądzicie? Czym mógłbym ją ewentualnie zaskoczyć? Jeśli chodzi o budżet to trochę mogę przeznaczyć.

Z góry dziękuję
dimongoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:48   #2
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez dimongoo Pokaż wiadomość
Witam,

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale postanowiłem spróbować. Najwyżej zostanę zlinczowany
Potrzebuję pomocy w zaskoczeniu swojej kobiety z oświadczynami. Jesteśmy ze sobą bardzo długi czas, z tym że przechodziliśmy pewne problemy - to już nie ma znaczenia. Zamierzam się oświadczyć. Planuje coś już od jakiegoś czasu, pierścionek prawie kupiony. Na moje nieszczęście ostatnio zaprosiła nas koleżanka na swój ślub, po czym od lubej usłyszałem, że jak ja się jej oświadczę to nie będzie dla niej żadnym zaskoczeniem i że trochę jej tego żal
Zależy mi na tym żeby ją zaskoczyć stąd kilka moich pomysłów:
- oświadczyny podczas obiadu z jej lub moimi rodzicami (nie będzie się tego spodziewała),
- oświadczyny w miejscu naszej pierwszej randki - niedługo w te okolice jedziemy w innym celu,
- wersja max: wyjazd do Paryża na weekend i oświadczyny podczas kolacji lub na wieży Eiffela (domyśli się o co chodzi jak tylko zabiorę ją na lotnisko).

Co sądzicie? Czym mógłbym ją ewentualnie zaskoczyć? Jeśli chodzi o budżet to trochę mogę przeznaczyć.

Z góry dziękuję
opcja z oświadczynami przed rodzicami raczej średnia, to powinna być romantyczna i intymna chwila, a nie przy obiedzie z teściami...
pozostałe pomysły w porządku. a jak chcesz się oświadczyć w Paryżu (romantycznie), to pojedźcie na wieżę eiffela, a oświadcz się jej jak zjedziecie na dół, pójdźcie do maca, zamów hamburgery i zostaw pierścionek w opakowaniu po jej hamburgerze jest i paryż i zaskoczenie
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:50   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

pierwsza sytuacja jak dla mnie mało komfortowa, co jak co ale podczas takiego wydarzenia cenię sobie intymność.

trzecie wyjście trochę oklepane i racja, też bym się domyśliła jakbym tylko dowiedziała się gdzie lecę.

drugie wyjście najlepsze
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:51   #4
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

z tych 3 opcji moim zdaniem:
- pierwsza odpada kompletnie bo dla mnie zaręczyny powinny być w chwili kiedy jesteście tylko wy dwoje, nie chciałabym przy rodzicach na pewno
- druga jest bardzo fajna i pewnie to ją najbardziej zaskoczy
- trzecia jest super świetna, jeśli nie zaskoczysz jej to i tak zapamięta to do końca życia

no ale tak jak mówię to jest tylko moje zdanie a tak na marginesie nie ważne jak to zrobisz i nawet jak nie będzie zaskoczona to będzie na pewno bardzo szczęśliwa i to jest najważniejsze, powodzenia
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:55   #5
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Wiadome - Paryż Nawet jak się tego spodziewa to i tak będzie to jedno z najpiękniejszych wspomnień w jej życiu Myślę, że nie chodzi o to czy się spodziewa czy nie... Ale o to jak i gdzie to zrobisz Ja też byłam z moim Tż bardzo długo, liczyłam na oświadczyny, pojechaliśmy na wakacje do Egiptu, ale kiedy nadeszła ta chwila to było totalne zaskoczenie
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:56   #6
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Oświadczyny podczas wspólnego skoku na bungee. (żartuję...no chyba, że jesteście na tyle szaleni :p).

Dla mnie oświadczyny podczas obiadu z rodzicami to jakaś porażka, mam nadzieję, że nigdy mi się to nie przytrafi. Okej, będzie zaskoczona...ale to Wasza chwila i myślę, że można ją spędzić w bardziej wyjątkowy sposób.
Obstawiałbym miejsce Waszej pierwszej randki tym bardziej, że i tak macie tam jechać .
Kolejna opcja to jakieś magiczne miejsce tj. piękny park, ruiny zamku itd....jak to bywa w amerykańskich filmach.

Co do Paryża...faktycznie tak czy siak zapamiętałaby te chwile do końca życia no i na pewno zaimponowałbyś jej .

Edytowane przez Hadassa
Czas edycji: 2013-06-14 o 14:58
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 15:22   #7
Ada1600
Raczkowanie
 
Avatar Ada1600
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 137
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

http://www.youtube.com/watch?v=aBUXA6zMTJ4 a coś takiego ?
__________________
16.02.2010
26.08.2012
19.07.2014
30.04.2015
Ada1600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 15:40   #8
dimongoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Dziękuję za odpowiedzi.

Jeśli chodzi o kino to raczej odpada, nie spodobałoby się to jej. Myślę ciągle nad tym jak to zrobić. Przyznam szczerze stwierdzenie, że nie będzie to zaskoczeniem trochę mnie zdołowało. W końcu (z założenia) to jest tylko raz w życiu.

Nie wiem jak to zorganizować, żeby ją zaskoczyć. Może wypad ze znajomymi do innego miasta w Europie (np. Wiedeń, Praga) i oświadczyny np. na moście Karola?

Jestem głodny pomysłów
dimongoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 16:02   #9
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

ja bym to zrobiła w Paryżu, ale na lotnisku przed wylotem do Polski bo wtedy będzie już trochę zrezygnowana i na pewno się zaskoczy
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 16:22   #10
itii
Raczkowanie
 
Avatar itii
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 46
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Moim zdaniem, jako kobiety i podróżniczki
Paryż to oklepane miasto. Wybierz właśnie inne miejsce. Jak dla mnie bardziej romantyczne są miasta hiszpańskie albo włoskie (oo! hot! ooo!). Włochy: porównywalnie tańsze loty do - Mediolanu, Bergamo (podobno w Wenecji jest syf), potem można wziąć pociąg (też niedrogi) do Florencji albo Verony. Nie wiem czy lubicie stare miasteczka ale rejon Toskanii (obok Florencji) np. San Giminiano jest cudowne.
Ja myślę, że mniej stresujące dla kobiety jest taka akcja- sam na sama kobieta może popłakać się z radości etc. bez zbędnego dbania o makijaż ;P a potem po "akcji", krótki spacer, wytarcie łez i uroczysta kolacja w specjalnej restauracji )

Kolacji i hoteli poszukaj w necie (z opiami/ ocenami np. na Tripadvisor). Sporo załatwiania jest, ale to nie jest dzień jak co dzień ;P

Powiem, tak mój mąż naprawdę duużo kombinował i wspaniale to wymyślił i baardzo mnie zaskoczył )
itii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 16:57   #11
kzb1
Zakorzenienie
 
Avatar kzb1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 657
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

A ja na Twoim miejscu nie kombinowałabym, po prostu poszła kiedyś na lody i jak je zdjecie to wtedy Zaskoczenie na bank. I bez jakiś szczególnych dat i miejsc.
kzb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 17:14   #12
sillvvia
Zadomowienie
 
Avatar sillvvia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 1 534
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
opcja z oświadczynami przed rodzicami raczej średnia, to powinna być romantyczna i intymna chwila, a nie przy obiedzie z teściami...
pozostałe pomysły w porządku. a jak chcesz się oświadczyć w Paryżu (romantycznie), to pojedźcie na wieżę eiffela, a oświadcz się jej jak zjedziecie na dół, pójdźcie do maca, zamów hamburgery i zostaw pierścionek w opakowaniu po jej hamburgerze jest i paryż i zaskoczenie
to jest genialne :P podpinam się i tez jestem za taką opcją na pewno będzie zaskoczona
__________________
"Nie licząc miłości, aktem największego optymizmu jest kupowanie butów. [...] Chcemy doczekać jutra, ale jeśli kupujemy nowe buty albo jeśli się zakochujemy, znaczy to, że zamierzamy tu jutro być."
Jonathan Carroll
Muzeum psów



WYMIANKA
sillvvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 17:23   #13
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

chyba wiem, o co jej chodziło. mam podobnie.
żeby dla mnie zaręczyny były i miłym wspomnieniem, i zaskoczeniem, musiałyby być bez obecności osób trzecich i sam na sam. Np. obudź ją w nocy, wkręć, że coś się stało w salonie, nie wiem, kaloryfer wylał, okno wybite czy coś. Wtedy ona tam wbiegnie rozkojarzona i wystraszona, a zastanie świece i wino. Nim się zorientuje, co się dzieje, Ty będziesz na kolanach bardzo romantycznie według mnie bo romantycznie to nie tylko za kupę kasy ale jak chcesz, to potem możesz ją wziąć na "weekend zaręczynowy" do Paryża czy Wiednia.
w ogóle uważam, że zazwyczaj największa niespodzianka jest wtedy, gdy ze zwykłego dnia i zwykłej sytuacji robi się tę niezapomnianą
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 18:50   #14
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
ja bym to zrobiła w Paryżu, ale na lotnisku przed wylotem do Polski bo wtedy będzie już trochę zrezygnowana i na pewno się zaskoczy
Ooo,tak! Albo już w samolocie w ogóle. Podejśc do pilota przed lotem albo do stewardessy,żeby w czasie lotu poinformowała,że prosi o chwilę uwagi i że pewien pan chciałby coś przekazać.

A też jestem za innym miastem Paryż śmierdzi i jest niefajny.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 18:57   #15
koral_owa
Raczkowanie
 
Avatar koral_owa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 416
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
chyba wiem, o co jej chodziło. mam podobnie.
żeby dla mnie zaręczyny były i miłym wspomnieniem, i zaskoczeniem, musiałyby być bez obecności osób trzecich i sam na sam. Np. obudź ją w nocy, wkręć, że coś się stało w salonie, nie wiem, kaloryfer wylał, okno wybite czy coś. Wtedy ona tam wbiegnie rozkojarzona i wystraszona, a zastanie świece i wino. Nim się zorientuje, co się dzieje, Ty będziesz na kolanach bardzo romantycznie według mnie bo romantycznie to nie tylko za kupę kasy ale jak chcesz, to potem możesz ją wziąć na "weekend zaręczynowy" do Paryża czy Wiednia.
w ogóle uważam, że zazwyczaj największa niespodzianka jest wtedy, gdy ze zwykłego dnia i zwykłej sytuacji robi się tę niezapomnianą
popieram
oświadcz się w miejscu Waszej pierwszej randki albo w innym ale całkowicie zwyczajnym, gdzie nie będzie się spodziewała, po czym powiedz, że teraz ma 2 godziny na spakowanie się bo zabierasz ją na weekend zaręczynowy wybierz jakieś fajne miasto europejskie (osobiście wolałabym włoskie lub hiszpańskie niż Paryż i jak najdłużej trzymaj ją w niepewności
koral_owa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 23:13   #16
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

[QUOTE=dimongoo;41322237]
Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
ja bym to zrobiła w Paryżu, ale na lotnisku przed wylotem do Polski bo wtedy będzie już trochę zrezygnowana i na pewno się zaskoczy
albo przed! i zrobicie sobie podróż pozaręczynową. Widziałam gdzieś oświadczyny na pokładzie samolotu. https://www.youtube.com/watch?v=SXudMZJNGzM albo tu https://www.youtube.com/watch?v=tOJFx3DXPmQ
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 23:13   #17
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez dimongoo Pokaż wiadomość
Witam,

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale postanowiłem spróbować. Najwyżej zostanę zlinczowany
Potrzebuję pomocy w zaskoczeniu swojej kobiety z oświadczynami. Jesteśmy ze sobą bardzo długi czas, z tym że przechodziliśmy pewne problemy - to już nie ma znaczenia. Zamierzam się oświadczyć. Planuje coś już od jakiegoś czasu, pierścionek prawie kupiony. Na moje nieszczęście ostatnio zaprosiła nas koleżanka na swój ślub, po czym od lubej usłyszałem, że jak ja się jej oświadczę to nie będzie dla niej żadnym zaskoczeniem i że trochę jej tego żal
Zależy mi na tym żeby ją zaskoczyć stąd kilka moich pomysłów:
- oświadczyny podczas obiadu z jej lub moimi rodzicami (nie będzie się tego spodziewała),
- oświadczyny w miejscu naszej pierwszej randki - niedługo w te okolice jedziemy w innym celu,
- wersja max: wyjazd do Paryża na weekend i oświadczyny podczas kolacji lub na wieży Eiffela (domyśli się o co chodzi jak tylko zabiorę ją na lotnisko).

Co sądzicie? Czym mógłbym ją ewentualnie zaskoczyć? Jeśli chodzi o budżet to trochę mogę przeznaczyć.

Z góry dziękuję
Jak dla mnie opcja oświadczyn podczas obiadu z rodzicami zupełnie odpada.
Paryż wydaje mi się oklepanym miastem, też wolałabym jakieś inne miejsce.

Jeśli ma być element zaskoczenia to Najfajniejsza ma rację, zwykły dzień, jej pomysł jest w ogóle super
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 09:53   #18
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość

Jeśli ma być element zaskoczenia to Najfajniejsza ma rację, zwykły dzień, jej pomysł jest w ogóle super
Gorzej jak to jest jedna z tych "wymagających", która będzie się później żalić na wizażu jakie to jej oświadczyny były nieudane
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 10:33   #19
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Gorzej jak to jest jedna z tych "wymagających", która będzie się później żalić na wizażu jakie to jej oświadczyny były nieudane
Gdyby facet oświadczył mi się w trakcie kłótni albo położył na stole pierścionek nic nie mówiąc podczas kolacji z rodzicami też bym narzekała (kojarze tylko takie "wymagające"). Więc nie przesadzaj, nie nazwałabym tego wymaganiem nie wiadomo czego.

Edytowane przez 3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Czas edycji: 2013-06-15 o 10:34
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 10:42   #20
dimongoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Myślę jednak, że zrobię to chyba podczas wyjazdu do Pragi. Planujemy go już od jakiegoś czasu i na dodatek pojedziemy ze znajomymi, więc nie powinna się domyślać. A przy okazji może uda mi się wymyślić jak mogę znajomych w tym wykorzystać :P Czy to głupi pomysł?

A tak przy okazji zapytam, co myślicie o pierścionku robionym na zamówienie u mniejszego złotnika? Nie będzie on gorszej jakości (kruszec, kamień, wykonanie) niż te z sieciówek (Kruk, Apart) lub znanych firm np. Rivoir?
dimongoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 10:53   #21
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Mnie się podoba pomysł z miejscem Waszego pierwszego spotkania. Lub może miejsce w inny sposób znaczące? Miejsce pierwszego pocałunku lub miejsce, w którym się poznaliście?

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dimongoo Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Myślę jednak, że zrobię to chyba podczas wyjazdu do Pragi. Planujemy go już od jakiegoś czasu i na dodatek pojedziemy ze znajomymi, więc nie powinna się domyślać. A przy okazji może uda mi się wymyślić jak mogę znajomych w tym wykorzystać :P Czy to głupi pomysł?

A tak przy okazji zapytam, co myślicie o pierścionku robionym na zamówienie u mniejszego złotnika? Nie będzie on gorszej jakości (kruszec, kamień, wykonanie) niż te z sieciówek (Kruk, Apart) lub znanych firm np. Rivoir?
Hmm... Większość dziewczyn tutaj krytyjuje pomysł oświadczyn przy osabach trzecich, np. przy rodzicach lub przy znajomych. Ja też przyznaję, że marzyłam o oświadczynach intymnych, we dwoje.
Ale jeżeli Tobie się to podoba i Twoja dziewczyna jest podobna, to możesz się zmówić ze znajomymi żeby jakoś śmiesznie wyszło Widziałam kiedyś filmik na youtube... Jak facet na posiadówie ze znajomymi nagle mówi do swojej dziewczyny "zawsze będę cię kochał" i wyskakuje przez okno/balkon, już nie pamiętam Laska podlatuje z krzykiem do parapetu, wygląda... I okazało się, że ten facet wyskoczył na materac, a na dole jest taki wieeeelki napis "WILL YOU MARRY ME?"
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 10:55   #22
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Poza tym możesz znajomych zaangażować,żeby pstryknęli dyskretnie parę fotek,będzie pamiątka A ze znajomymi to mi się podobają takie śpiewające zaręczyny
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 20:48   #23
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Mnie się podoba pomysł z miejscem Waszego pierwszego spotkania. Lub może miejsce w inny sposób znaczące? Miejsce pierwszego pocałunku lub miejsce, w którym się poznaliście?

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



Hmm... Większość dziewczyn tutaj krytyjuje pomysł oświadczyn przy osabach trzecich, np. przy rodzicach lub przy znajomych. Ja też przyznaję, że marzyłam o oświadczynach intymnych, we dwoje.
Ale jeżeli Tobie się to podoba i Twoja dziewczyna jest podobna, to możesz się zmówić ze znajomymi żeby jakoś śmiesznie wyszło Widziałam kiedyś filmik na youtube... Jak facet na posiadówie ze znajomymi nagle mówi do swojej dziewczyny "zawsze będę cię kochał" i wyskakuje przez okno/balkon, już nie pamiętam Laska podlatuje z krzykiem do parapetu, wygląda... I okazało się, że ten facet wyskoczył na materac, a na dole jest taki wieeeelki napis "WILL YOU MARRY ME?"
Ha ha pomysł świetny ale nie dla tak nerwowej osoby jak ja Pewnie wystraszyłabym się/dostała zawału/ po ogarnięciu całej sytuacji wkurzyłabym się na tżta i nici z zaręczyn
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 21:03   #24
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Może i Paryż jest oklepany. czy śmierdzi, nie wyczułam.
Ale po wejściu na wieżę Eiffla (pieszo, nie windą), zobaczyć ten widok i usłyszeć TE słowa... na szczycie od razu jest budka z szampanem. pewnie na tego typu okazje
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 21:53   #25
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;41332429]Gdyby facet oświadczył mi się w trakcie kłótni albo położył na stole pierścionek nic nie mówiąc podczas kolacji z rodzicami też bym narzekała (kojarze tylko takie "wymagające"). Więc nie przesadzaj, nie nazwałabym tego wymaganiem nie wiadomo czego.[/QUOTE]

a ja się naczytałam tutaj wielu historii i akurat nie miałam na myśli tamtego konkretnego przypadku
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 08:24   #26
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
chyba wiem, o co jej chodziło. mam podobnie.
żeby dla mnie zaręczyny były i miłym wspomnieniem, i zaskoczeniem, musiałyby być bez obecności osób trzecich i sam na sam. Np. obudź ją w nocy, wkręć, że coś się stało w salonie, nie wiem, kaloryfer wylał, okno wybite czy coś. Wtedy ona tam wbiegnie rozkojarzona i wystraszona, a zastanie świece i wino. Nim się zorientuje, co się dzieje, Ty będziesz na kolanach bardzo romantycznie według mnie bo romantycznie to nie tylko za kupę kasy ale jak chcesz, to potem możesz ją wziąć na "weekend zaręczynowy" do Paryża czy Wiednia.
w ogóle uważam, że zazwyczaj największa niespodzianka jest wtedy, gdy ze zwykłego dnia i zwykłej sytuacji robi się tę niezapomnianą
o hahahhahah pocisk! zajefajnie hahaah przy rodzicach odpada na pewno, ja bym swojego zmiażdżyła, dzięki Bogu tego nie zrobił nie byłam nigdy w Paryżu ale jakoś mnie nie pociąga romantyczność tego miejsca, ale fakt faktem pewnie od razu by się domyśliła Twoja luba co się kroi
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 13:10   #27
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Hmmm... ja miałam oświadczyny na stoku narciarskim, jechaliśmy z naszymi bardzo dobrymi przyjaciółmi z którymi znamy się od lat. Niczego się nie domyślałam, oni wszyscy wiedzieli. Był stok, był pierścionek i nasi przyjaciele z ogromnym transparentem "Wyjdziesz za mnie?". Czy nie możesz wykorzystać swoich znajomych w taki sposób?
I nie ważne, że byli tam ludzie których nie znałam, ale klaskali nam i gratulowali. Ja oczywiście beczałam jak głupia.
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 15:14   #28
Beezee
Zakorzenienie
 
Avatar Beezee
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 731
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
Hmmm... ja miałam oświadczyny na stoku narciarskim, jechaliśmy z naszymi bardzo dobrymi przyjaciółmi z którymi znamy się od lat. Niczego się nie domyślałam, oni wszyscy wiedzieli. Był stok, był pierścionek i nasi przyjaciele z ogromnym transparentem "Wyjdziesz za mnie?". Czy nie możesz wykorzystać swoich znajomych w taki sposób?
I nie ważne, że byli tam ludzie których nie znałam, ale klaskali nam i gratulowali. Ja oczywiście beczałam jak głupia.
hehe fajnie
__________________
PM2018
Beezee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 12:31   #29
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

a ja bym zrezygnowała z oświadczyn ,,słysząć,że jej nie zaskoczysz''. Ona już zapewne i bez pierścienia kupiła już suknię, salę zaklepała. Poszukaj wątku tutaj o takowych ,,Pierścionka nie było,ale wesele już mam gotowe- nie ważne czy się oświadczy czy nie''. Kobieta już ci życie zaplanowała, będziesz pod pantoflem
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:13   #30
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Niespodziewane oświadczyny

Cytat:
Napisane przez dimongoo Pokaż wiadomość
od lubej usłyszałem, że jak ja się jej oświadczę to nie będzie dla niej żadnym zaskoczeniem i że trochę jej tego żal
to znaczy: za długo zwlekałeś , ona bardzo tego chce i ci sugeruje żebyś się wreszcie oświadczył i na pewno ci nie odmówi. Ciesz się

a z tym zaskoczeniem, to mi się spodobał pomysł: Paryż, wieża Eiffla i... nic. A potem pierścionek w hamburgerze :P tyko tak na wierzchu, wśród sezamu, żeby go nie zjadła :P chyba że jej się nie spodoba, lepiej ją znasz
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.