Jak zapuścić długie włosy..??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-03, 13:56   #1
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608

Jak zapuścić długie włosy..???


Dziewczyny...już nie wiem co mam zrobić.. Chcę mieć długie włósy, a nie mogę ich zapuśćić... Właśnie wróciłam od fryzjera i znowu mam włosy ledwo do ramoin ( a miałam już za łopatki ). Musiałam obiciąć bo robiły mi się kołtuny tak miałam rodwojane, nawet roztrojone końcówki i po włosach długich... Łykam silica - preparat na włosy, używam balsamów i odżywek bez spłukiwania, nie suszę suzarką... A jednak robi się siano . Może to dlatego, że używam czasami takiego rozjaśniacza, który wysusza włosy. Ale nie chcę rezygnować ani z koloru, ani z długości włosów.... Chcę długie... Co mam robić...? Jak je jeszcze pielęgnować..?? Niestety muszę je myć codziennie, bo mi się przrtłuszczają.. Poradźcie proszę ...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 14:48   #2
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

Ja też mam długie włosy. W tej chwili już niemal do pasa i mam dokładnie ten sam problem co Ty. Końcówki mam strasznie zniszczone - spowodowane jest to tym, że ocierają się one o plecy - tak mi się wydaje... Żeby się nie wycierały, by wypadało nosić je upięte cały czas do góry... Ale jeśli chodzi o mnie, jakoś sobie tego nie wyobrażam...
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 21:23   #3
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

Ale ja nie mam włosów długich tylko chcę mieć długie...teraz mam od 3 godzin do ramion...i chcę żeby rosły szybko i zdrowo....
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 21:30   #4
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

Cytat:
Napisane przez miiee
Dziewczyny...już nie wiem co mam zrobić.. Chcę mieć długie włósy, a nie mogę ich zapuśćić... Właśnie wróciłam od fryzjera i znowu mam włosy ledwo do ramoin ( a miałam już za łopatki ). Musiałam obiciąć bo robiły mi się kołtuny tak miałam rodwojane, nawet roztrojone końcówki i po włosach długich... Łykam silica - preparat na włosy, używam balsamów i odżywek bez spłukiwania, nie suszę suzarką... A jednak robi się siano . Może to dlatego, że używam czasami takiego rozjaśniacza, który wysusza włosy. Ale nie chcę rezygnować ani z koloru, ani z długości włosów.... Chcę długie... Co mam robić...? Jak je jeszcze pielęgnować..?? Niestety muszę je myć codziennie, bo mi się przrtłuszczają.. Poradźcie proszę ...
A może właśnie powinnaś używać odżywek które się spłukuje bo mi fryzjerki zawsze tłumaczą że to lepsze dla włosów. Ja na swoje włoski stosuję: 1. Wizyty u fryzjerki tak raz w m-cu na kompleks odżywczy (głównie chodzi mi tu o końcówki) 2. Domowy kompleks, czyli dużo nawilżającej maski na końcówki, to w folię, ręcznik, nagrzać suszarką i potrzymać trochę. 3. Serum na końcówki. 4. Skrzyp polny 2 razy dziennie przez m-c i m-c przerwy
Pomęczyłam się rok (w grudniu też z włosów za łopatki zostały mi do ramion) ale jest znacznie lepiej !!!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...997#post899997
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 21:41   #5
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

Jaka maska jakie serum...? obojętnie czy jakieś domow sposoby..? pogrzebię jeszcze w wyszukiwarce... ale dzięki wielkie
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-04, 16:14   #6
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

Masek używałam różnych, najbardziej chwalę L'oreala. Włosy po nich wyglądają zdrowiej, łatwiej się rozczesują a efekt przy regularnym stosowaniu można zachować na dłużej Najlepiej działa właśnie wmasowane od połowy włosów, szczególnie na końcówkach bo na całej głowie nie warto, żeby nie obciążać. Serum stosuję z Avonu, myślę że nie uleczy rozdwojonych końcówek ale nałożone na nie bardzo poprawia wygląd, ślicznie pachnie i pomaga w pozbyciu się tego siana
No i kupiłam ostatnio szampon z czarnej rzepy Joanny - cudna sprawa. Ślicznie włosy wyglądają, nawet końcówki:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80248
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 17:28   #7
Agnieszka091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

Witam,
też zapuszczam długie włosy i przede wszystkim proponuję odstawienie prostownic i lokówek Bardzo dobrze działa przynajmniej na moje włosy domowa mieszanka: oliwa z oliwek + żółtko z jajka. Wetrzeć we włosy i trzymać ok. 1h. Stosuję także maseczkę na suche i zniszczone włosy firmy Avon, jest w takim nievieskim zakręcanym plastikowym pojemniku. Osobiście także bardzo polecam szampony firmy Syoss (różowy). Ja także odstawiłam suszenie suszarką. Bardzo dobrze działają na włoy maski na noc. Nie jest wygodnie ale warto zafundować włosom taką kurację 1-2 razy w tygodniu
Agnieszka091 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 16:32   #8
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

po pierwsze starannie pielęgnować bo zapuszczając nie da się podcinać końcówek co mc
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:27   #9
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

cudów sie nie zrobi,przede wszystkim odstaw prostownice,lokówki,susza rki lakiery itd.
uzywaj dobrych odżywek,czegoś na końcówki
no i suplementy
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:24   #10
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

z suplementów polecam regital i silice
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 19:23   #11
aalusqaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

Najlepsze jest podcinanie końcówek CO JAKIŚ CZAS i smarowanie ich olejkiem rycynowym (ok 4 zł w aptece). Prostownica przy właściwym stosowaniu nie niszczy włosów. Między rozgrzane płytki włóź chusteczke i zaciśnij prostownice. Po kilku sekundach wyjmij chusteczkę- jeśli zbrązowiała- to znaczy,że temperatura jest niewłasciwa, jeśli nie, możesz spokojnie prostować. (porada fryzjerki). Miłego zapuszczania. - a nie jest to łatwe. Zapuszczam 3 lata i włosy mam dopiero do ramion. Marzą mi sie takie do mostka ;D a jak dobrze pójdzie to do pasa ; D
aalusqaa95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 15:23   #12
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

ooo niezła rada - przy temperaturze mojej starej prostownicy wszystko spalę
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 12:13   #13
Lena95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

Hej Laski
Ja swoje włosy zapuszczałam bardzoooo długooo, no ale już osiągnęłam swój cel. Mam włosy do pasa <hura>! Próbowałam poprostu wszystkiego, wydałam mnóstwo kasy na te wszystkie odżywki itp. I w gazecie przeczytałam, że wywar z pokrzyw jest dobry. Naprawdę pomogło. Włosy były odżywione i błyszczące. Zaczęły szybciej rosnąć. Piłam pokrzywę firmy herbapol. Piję do tej pory. Lubię jej smak Polecam!
Ah... dobrze jest też zrobić ym... też coś na rodzaj wywaru z liści laurowych i opłukać w tym włosy. Są po tym błyszczące i miękkie
No to tyle
Powodzenia i pozdrowionka <serce>
Lena95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 23:33   #14
matylka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

Hej. Podziele sie z wami moim odkryciem...moze sie wam wyda glupie ale na moje wlosy to podzialalo wiec moze i komus innemu sie przyda ;-) Mylam kiedys wlosy i sie strasznie spieszylam... oplukalam wlosy nad wanna z glowa do dolu...siegnelam po szampon i nie zwrocilam uwagi po co tak naprawde siegnelam....nalalam na wlosy i....kapnelam sie ze to nie ten zapach....hehe umylam wlosy szamponem dla fretek- bo jestem ich szczesliwa posiadaczka :-P wkurzylam sie na meza ze postawil go obok moich kosmetykow....ALE...dziew czyny jeszcze nigdy nie spotkalam sie z takim efektem...i nie robie sobie jaj naprawde...ten szanpon jest lepszy niz jakies drogie odzywki. Nie ma w nim sztucznych chemikaliow. zrobiony jest na bazie ziol. Wlosy sie po nim wogole nie elektryzuja sa odzywione i lsniace...i szybciej rosna. Nazywa sie szampon Dr Siedla kosztuje okolo 2dychy. Jak kogos nie odraza to ze jest to szampon dla zwierzat to polecam zeby wyprobowac bo ja nim myje na zmiane z szamponem ktory uzywalam do tej pory (nie bylo efektu) a teraz wlosy mam duzo ladniejsze.
matylka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 10:17   #15
ewelina_1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zapuścić długie włosy..???

najlepsza kuracja drożdżowa, męczylam sie miesiąc ale wlosy urosły aż 4 cm, nie mogłam uwierzyc
ewelina_1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 11:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.