Joico ,Kerastase , Artego ,Loreal ? na ratunek włosom ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-19, 16:56   #1
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691

Joico ,Kerastase , Artego ,Loreal ? na ratunek włosom !


czesc !

Poszukuje altenatywy dla kosmetyków Kerastase z serii Resistance.

Tak po krótce:
bylam dzisiaj na wizycie u fryzjera,scielam swoje zniszczone wlosy (rozjasniane pasemkami, to farbą)
jako ze salon nalezał do tych wysokpółkwych korzystali z kosmetyków chyba najbardziej reklamowanych- Kerastase.Jako ze ów fryzjerka jest kolezanka mojego Tż, poleciła mi również kosmetyki do włosów.
jej wybór to Kerastase Resistance- poleciła mi cement do włosów oraz maskę odżywiającą 3-4.
Sprawdziłam ceny w necie, po researchu stwierdzam ze zestaw kosmetyków to dobre 250zł.
Nie jestem fanką wydawania kupy kasy -na cos co mogę znaleźć w podobnej jakości,ale w choc troche niższej cenie.

Zatem moje pytanie brzmi:
czy jestseście w stanie polecić cos do włosów alternatywnego ?
przeglądnęłąm kilka blogów, w oczy rzuciła mi się kuracja firmy Joico ( wysokie noty na KWC) zestaw poczatkowy to ok. 110pln

natomiast kolezanka poleciła mi Artego do wlosow farbowanych ( kilka osob na ulicy zaczepilo ja pytajac o to czego uzywa ze ma takie lsniace i zdrowe wlosy- no ale ona jest brunetka i nie ma wytrawionych włosów).

bede wdzieczna za Wasze odpowiedzi

pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Up up
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 17:27   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Joico ,Kerastase , Artego ,Loreal ? na ratunek włosom !

Zabieg Joico jak najbardziej mogę polecić, robiłam w domu
Możesz zainteresować się nowością u nas - Olaplex, tutaj jest wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=815009
Więcej sobie wygooglujesz, coraz więcej gabinetów oferuje Olaplex jako zabieg pielęgnacyjny (albo jako dodatek do rozjaśniania, farbowania), można też zamówić sobie zestaw
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 17:32   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Joico ,Kerastase , Artego ,Loreal ? na ratunek włosom !

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Zabieg Joico jak najbardziej mogę polecić, robiłam w domu
Możesz zainteresować się nowością u nas - Olaplex, tutaj jest wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=815009
Więcej sobie wygooglujesz, coraz więcej gabinetów oferuje Olaplex jako zabieg pielęgnacyjny (albo jako dodatek do rozjaśniania, farbowania), można też zamówić sobie zestaw
Olaplex jest o wiele droższy niż produkty, które autorka wątku wymieniła.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 17:39   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Joico ,Kerastase , Artego ,Loreal ? na ratunek włosom !

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Olaplex jest o wiele droższy niż produkty, które autorka wątku wymieniła.
Przejrzałam sobie cenniki salonów oferujących zabieg, ceny zaczynają się od 70zł, zwykle nie przekraczają 150zł.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 18:28   #5
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Joico ,Kerastase , Artego ,Loreal ? na ratunek włosom !

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przejrzałam sobie cenniki salonów oferujących zabieg, ceny zaczynają się od 70zł, zwykle nie przekraczają 150zł.
Nie zrozumiałyśmy się i chyba nie do końca doczytałaś o co pyta autorka. Nie szuka ona zabiegu fryzjerskiego, ale kosmetyków, które mogłaby stosować w domu, które będą podtrzymywały efekt zabiegu w salonie. Niestety ale proponowany przez ciebie Olaplex jest o wiele droższy niż Joico czy Kerastase.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 18:58   #6
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Joico ,Kerastase , Artego ,Loreal ? na ratunek włosom !

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałyśmy się i chyba nie do końca doczytałaś o co pyta autorka. Nie szuka ona zabiegu fryzjerskiego, ale kosmetyków, które mogłaby stosować w domu, które będą podtrzymywały efekt zabiegu w salonie. Niestety ale proponowany przez ciebie Olaplex jest o wiele droższy niż Joico czy Kerastase.
Natii- dziekuje, moim zamiarem jest raczej porównanie ktora z firm polecacie .jestem w stanie zaplacic wiecej niz za sklepowe kosmetyki ale mysle ze 250zl to jednak troche spory wydatek
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 21:03   #7
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Joico ,Kerastase , Artego ,Loreal ? na ratunek włosom !

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
Natii- dziekuje, moim zamiarem jest raczej porównanie ktora z firm polecacie .jestem w stanie zaplacic wiecej niz za sklepowe kosmetyki ale mysle ze 250zl to jednak troche spory wydatek
Od wielu lat jestem wierna Joico, serii K-Pak. Reconstructor oraz Hydrator na stałe zagościły w mojej łazience. Kupuję w opakowaniach litrowych. Używam 1 lub 2 razy w tygodniu,by nie przeproteinować włosów. Przy takim użytkowaniu, na włosach do połowy pleców, kosmetyki w litrowych opakowaniach wystarczają mi na 1,5 roku
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 22:16   #8
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Joico ,Kerastase , Artego ,Loreal ? na ratunek włosom !

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Od wielu lat jestem wierna Joico, serii K-Pak. Reconstructor oraz Hydrator na stałe zagościły w mojej łazience. Kupuję w opakowaniach litrowych. Używam 1 lub 2 razy w tygodniu,by nie przeproteinować włosów. Przy takim użytkowaniu, na włosach do połowy pleców, kosmetyki w litrowych opakowaniach wystarczają mi na 1,5 roku
natii- a czy moglabys napisac czego uzywasz na codzien ?
chce wyposazyc sie w produkty na codzien i powiedzmy do pielegnacji 2razy w tygodniu o wiekszej sile.
zastanawialam sie nad kupnem zestawu Joico-ale tego do zwykłego stosowania ?

na ten moment uzywalam glownie masek z kallosa- kokosowej (uwielbialam jej zapach, stara wersja kallosa).
obecnie mam w domu tą w wersji nowej z keratyną .

zauwazylam tez ze czesto tez sa polecane biovaxy.raczej przy wyborze kosmetyków ktore chce kupic kieruję się oceną ich składóów na blogach
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 06:57   #9
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Joico ,Kerastase , Artego ,Loreal ? na ratunek włosom !

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
natii- a czy moglabys napisac czego uzywasz na codzien ?
chce wyposazyc sie w produkty na codzien i powiedzmy do pielegnacji 2razy w tygodniu o wiekszej sile.
zastanawialam sie nad kupnem zestawu Joico-ale tego do zwykłego stosowania ?

na ten moment uzywalam glownie masek z kallosa- kokosowej (uwielbialam jej zapach, stara wersja kallosa).
obecnie mam w domu tą w wersji nowej z keratyną .

zauwazylam tez ze czesto tez sa polecane biovaxy.raczej przy wyborze kosmetyków ktore chce kupic kieruję się oceną ich składóów na blogach

Kiedyś miałam wszystkie 4 kroki z zestawu K-Pak, czyli szampon, odżywkę, rekonstruktor oraz maskę. Miałam również kurację Revitaluxe Joico. Obecnie używam tylko rekonstruktora i maski, ponieważ potrzebuję raz w tygodniu porządnego nawilżenia i zregenerowania włosów. Na co dzień używam olejków do włosów, odżywek typu Nivea Long Repair czy Garnier z Awokado.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 15:33   #10
wloskadziewczyna19
Przyczajenie
 
Avatar wloskadziewczyna19
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8
Dot.: Joico ,Kerastase , Artego ,Loreal ? na ratunek włosom !

A może jakieś naturalne kosmetyki do włosów. Ja kiedyś używałam joico i efekty były ale tylko do kolejnego mycia. Kiedy przerzuciłam się na naturalną pielęgnację włosy wyzdrowiały, a dodam, że traktuje je rozjaśniaczem. Może na efekty trzeba trochę poczekać, ale są one długotrwałe. Mogę polecić sklep dla włosomaniaczek, który niedawno odkryłam, mają super kosmetyki do włosów.
http://rosarium-kosmetyki.pl/
wloskadziewczyna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 16:29   #11
Agabracz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: kolo Warszawy
Wiadomości: 2
Dot.: Joico ,Kerastase , Artego ,Loreal ? na ratunek włosom !

Prosze ,o rade chce przefarbowac wlosy jasne, rozjasnione ,bardzo krecone na kolor brazowy.Czy farby joico sa dobre i trwale?
Agabracz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-22 17:29:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.