Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-17, 06:38   #1111
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

też od kilku tygodni mam niemoc czytelniczą nie potrafię się skupić i myślę o milionie rzeczy, tylko nie o treści książki
z filmami jest ok, czasem obejrzymy coś wieczorem, ale jakąś wielbicielką ogromną nie jestem i w ciągu dnia sama sobie nie włączę

zaczynam przygotowania do pakowania torby, na razie wyprałam torbę
u mnie będzie skromniutko, bo z listy na stronie szpitala wynika, że np. podkładów poporodowych nie trzeba mieć swoich, jednorazowe 2-3 sztuki, więc głównie bielizna dla mnie, kosmetyki, woda i przekąski
dla dziecka tylko krem do pupy, chusteczki, kilka pieluszek tetrowych, ewentualnie kocyk, no i osobna torba na wyjście
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 06:47   #1112
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Śniło mi się, że odszedł mi czop, aż bałam się iść w nocy na siku

Wczoraj na ktg dali mi tego pykacza do ruchów, ale nawet jak czułam to nie zawsze udało mi się kliknąć, bo trudno było jakoś wcisnąć ten przycisk - trzeba było wbijać palucha.. A wydruku ktg nawet nie widziałam skrzynka była gdzieś przy nogach, a ja leżałam prawie że z twarzą na ścianie

Tz jedzie dziś na cały dzień ogarniać mieszkanie, a ja nie wiem co robić.. Wczoraj włączyłam sobie 4 filmy, każdy obejrzałam parę minut i wyłączalam, bo jakoś nie mogłam się wkręcić, książki też niby czytam, ale nie wiem co i po kilku stronach muszę wracać do jakiegoś wątku który kojarzę.. Normalnie jak na początku ciąży, mój mózg odmawia współpracy
Mam to samo. Nie mogę się skupić na czymś dłużej :/
Cytat:
Napisane przez karolka_boroweczka Pokaż wiadomość
Mój mózg też odmówił współpracy czytelniczej na początku ciąży i jeszcze nie udało mi się wrócić. Bardzo żałuję, bo już nigdy tyle czasu mieć nie będę, ale przez całą ciążę przeczytałam może 2-3 książki :-(
Też może ze trzy , cztery książki przeczytałam :/ Kurcze, jak pracowałam czytałam więcej niż teraz, mimo że wolnego czasu miałam mniej. Aż zła jestem o to , ale jakoś nie mogę się zebrać :/
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Właśnie pocieszyla mnie jakiś czas temu dyskusja na czytelniczym wątku, że można bardzo dużo przeczytać w trakcie karmienia liczę też na to, że będę chodziła z małą na spacery do parku i tam gdzieś sobie czytała na ławce.. Kiedyś jak kupowałam książki to stawiałam na półce z myślą "przeczytam jak będę w ciąży, będzie dużo wolnego czasu itd" a tu pyk zleciało na leżeniu i rozmyślaniu o niczym albo na siedzeniu w internetach
Ja liczę na to, ze będę więcej czytać głównie do południa jak będę z mała a synek będzie w przedszkolu. No zobaczymy jak to będzie.

Lelowa, super ze na wizycie ok.

Miłego dnia dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 06:48   #1113
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
A ja wstalam o 5 i juz nie zasnelam, bo milion mysli o cc. Martwie sie wszystkim po kolei, lacznie z tym ze tz bedzie wracal po nocy 50km do domu, bo w dzien cc pewnie zostanie do 22 jak przy pierwszym cięciu... I przeraza mnie to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja też jak już zacznę lawinę zmartwień uruchamiać to leci... Nr 1 to cc samo w sobie, że nie będę miała siły zajmować się dzieckiem, a dalej jest właśnie podróże męża np w niedzielę jedzie w delegacje 9h w jedną stronę.

Książki mi też ciężko wchodzą, ale raczej tak było zawsze w ciąży udało mi się przeczytać 2 beletrystyczne ale za to więcej poradników np. dwa o ciąży, dwie książki Lwa Starowicza (polecam ) a teraz mam w planach (ale trochę się boję ) książkę Magia Sprzątania, ponoć bardzo zmienia podejście do np. ilości posiadanych rzeczy. Ja i tak nie jestem typowym konsumpcjonistą, ale jednak sporo chciałabym zmienić w swoim życiu.

Użytkownikom Netflix polecam serial End of f*cking world, kilka odcinków po 20min, bardzo dziwny klimat ale nieprzewidywalny i nietypowy.

Dziś 35+0 dzis odbieramy wózek!! Ale póki co zabieram się za małe porządki. Miłej soboty!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 07:03   #1114
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ale mi maly daje popalic od rana. Ciagle sie rusza i gdzies mi tak gmera ze znow mnie kluje, do tego jeszcze mnie pobolewa brzuch. Zwariowac mozna. Ide na sniadanie i szybko wezme lekarstwa to sie moze macica uspokoi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 07:17   #1115
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry, mam dość tego kaszlu, co chwilę mnie budził, brzuch mnie od niego boli. Ogólnie mi źle ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 07:46   #1116
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

U mnie nie trzeba lezec na ktg, mozna na siedzaco.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 07:49   #1117
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry ☺
Ale mnie wkurza ten podkład pod przescieradlem. Normalnie mi się du.pa poci od niego. Chyba to wydre w pierony, bo tak sobie myślę, że to przecież niezdrowo, mikroklimat wilgotny, ktory sie tworzy, sprzyja rozwojowi grzyba i bakteriom beztlenowym. Co nie? W ogóle to 4 razy byłam siku w nocy i też rozmyslalam o porodzie to i zasnąć nie mogłam. ☹

A śniło mi się że brałam kredyt w banku, całe 3zl, bo mi brakło na kiełbasę do fasolki po bretońsku 🤤😜 no normalnie szał!

Dziś światowy dzień kota 😉 hehe, pamiętajcie kociarki o życzeniach i lakociach dla swoich pupili 😉

O z czytaniem mam podobnie... wczoraj skończyłam książkę, która meczylam chyba z 3tyg, i często czytałam nie wiedząc co i musiałam wracać kilka stron 😜
W ogóle przelampiłam ten czas ciąży. A też kiedyś myślałam że tyle wtedy nadrobie swoich braków edukacyjnych, nauczę się jakiegoś szydełkowania czy coś w tym stylu, a tu lipson, dni/miesiące mi tak zlecialy że nie wiem kiedy i jak to się stało 🤔

Miłej soboty 😎 dziś skoki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 07:54   #1118
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Hej.
Witam się w 36+0. 28 dni zostało. Dzisiaj składamy łóżeczko i chyba zacznę pakować torbę ....

Starsze Ktg nie maja opcji zaznaczania ruchów, w tych nowych są klikacze.

Ja książek tez nie mogę czytać, nie mogę absolutnie się skupic, nie pamietam co czytałam 3 sekundy temu. A czytałam 50 książek rocznie.
Wczoraj wystawiałam koledze aukcje na Allegro i strasznie się umeczylam, w ogole nie mogłam sie skupić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 07:55   #1119
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
a teraz mam w planach (ale trochę się boję ) książkę Magia Sprzątania, ponoć bardzo zmienia podejście do np. ilości posiadanych rzeczy. Ja i tak nie jestem typowym konsumpcjonistą, ale jednak sporo chciałabym zmienić w swoim życiu.
Przeczytalam, ale do mnie zupelnie nie przemowila, nie umiem wspolczuc skarpetkom W dodatku jak kobieta pisze, zeby cala damska torebke oproznic po przyjsciu do domu i zapakowac znowu jak sie wychodzi to mysle sobie, ze chyba naprawde ma za duzo czasu, nie ma zadnej pracy, ani rodziny. Teraz podobno juz ma rodzine, moze kiedys napisze cos z perspektywy mamy
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:04   #1120
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Dzień dobry ☺
Ale mnie wkurza ten podkład pod przescieradlem. Normalnie mi się du.pa poci od niego. Chyba to wydre w pierony, bo tak sobie myślę, że to przecież niezdrowo, mikroklimat wilgotny, ktory sie tworzy, sprzyja rozwojowi grzyba i bakteriom beztlenowym. Co nie? W ogóle to 4 razy byłam siku w nocy i też rozmyslalam o porodzie to i zasnąć nie mogłam.

A śniło mi się że brałam kredyt w banku, całe 3zl, bo mi brakło na kiełbasę do fasolki po bretońsku 🤤 no normalnie szał!

Dziś światowy dzień kota hehe, pamiętajcie kociarki o życzeniach i lakociach dla swoich pupili

O z czytaniem mam podobnie... wczoraj skończyłam książkę, która meczylam chyba z 3tyg, i często czytałam nie wiedząc co i musiałam wracać kilka stron
W ogóle przelampiłam ten czas ciąży. A też kiedyś myślałam że tyle wtedy nadrobie swoich braków edukacyjnych, nauczę się jakiegoś szydełkowania czy coś w tym stylu, a tu lipson, dni/miesiące mi tak zlecialy że nie wiem kiedy i jak to się stało

Miłej soboty dziś skoki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jade dzis odwiedzic mojego kota. Tzn rodzicow
A z ciaza mam to samo. Miala byc nauka jezykow, czytanie, filmy, wiecej wyjsc i nic. Ale to chyba nie wynika z lenistwa tylko takiego krazenia mysli nie tam gdzie trzeba
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Hej.
Witam się w 36+0. 28 dni zostało. Dzisiaj składamy łóżeczko i chyba zacznę pakować torbę ....

Starsze Ktg nie maja opcji zaznaczania ruchów, w tych nowych są klikacze.

Ja książek tez nie mogę czytać, nie mogę absolutnie się skupic, nie pamietam co czytałam 3 sekundy temu. A czytałam 50 książek rocznie.
Wczoraj wystawiałam koledze aukcje na Allegro i strasznie się umeczylam, w ogole nie mogłam sie skupić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A widzisz, to myslalam ze z tym ktg jest odwrotnie
Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Przeczytalam, ale do mnie zupelnie nie przemowila, nie umiem wspolczuc skarpetkom W dodatku jak kobieta pisze, zeby cala damska torebke oproznic po przyjsciu do domu i zapakowac znowu jak sie wychodzi to mysle sobie, ze chyba naprawde ma za duzo czasu, nie ma zadnej pracy, ani rodziny. Teraz podobno juz ma rodzine, moze kiedys napisze cos z perspektywy mamy
Gdybym miala oprozniac torebke po kazdym powrocie do domu to mialabym jeden wielki burdel bo w mojej torebce jest wszystko. Zreszta kiedys wystarczylo ze przepakowalam torebke przed wyjsciem i w polowie intensywnego dnia zorientowalam sie ze jezdze samochodem bez dokumentow. To nie dla mnie- tak to biore torebke i wiem ze jest w niej na bank wszystko to co niezbedne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:08   #1121
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
W ogóle przelampiłam ten czas ciąży. A też kiedyś myślałam że tyle wtedy nadrobie swoich braków edukacyjnych, nauczę się jakiegoś szydełkowania czy coś w tym stylu, a tu lipson, dni/miesiące mi tak zlecialy że nie wiem kiedy i jak to się stało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skąd ja to znam wciąż mam jeszcze nadzieję skończyć kurs online związany z IT, który zrobiłam może w 30% do tej pory.

Z ambitniejszych rzeczy to trochę udało mi się uszyć, sporo w tym zasługi mojej mamy, która zabraniała mi przy pierwszym lepszym niepowodzeniu wyrzucać materiały do kosza a maszynę przez okno

Mam pytanie do osób, które układają ubranka w komodach ale nie w tradycyjne stosiki jak na półkach tylko w organizery i "wzorkami do góry", mam nadzieję że wiecie o co chodzi, bo nie znajduje słowa na to

Jak to ma w praktyce wyglądać, bo wydaje mi się że jak wyciągnę kilka ubranek to cały rządek się przewróci i pogniecie? :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 08:12   #1122
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Użytkownikom Netflix polecam serial End of f*cking world, kilka odcinków po 20min, bardzo dziwny klimat ale nieprzewidywalny i nietypowy.
Rzeczywiście bardzo ciekawy choć po pierwszym odcinku przerwalismy na jakiś czas bo nie przypadł nam do gustu jak się zapowiadał

Ja też mało czytałam, chyba jedną książkę dla siebie a tak to o karmieniu czy rozwoju dziecka. Może użyje Kindle w trakcie karmienia albo audiobooki może są na Youtube. Reklamują też jakiś serwis za 30 miesięcznie z audiobookami ale to chociaż jedną książkę by trzeba przesłuchać. No ale dzieć by też słuchał mowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:23   #1123
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam wciąż mam jeszcze nadzieję skończyć kurs online związany z IT, który zrobiłam może w 30% do tej pory.

Z ambitniejszych rzeczy to trochę udało mi się uszyć, sporo w tym zasługi mojej mamy, która zabraniała mi przy pierwszym lepszym niepowodzeniu wyrzucać materiały do kosza a maszynę przez okno

Mam pytanie do osób, które układają ubranka w komodach ale nie w tradycyjne stosiki jak na półkach tylko w organizery i "wzorkami do góry", mam nadzieję że wiecie o co chodzi, bo nie znajduje słowa na to

Jak to ma w praktyce wyglądać, bo wydaje mi się że jak wyciągnę kilka ubranek to cały rządek się przewróci i pogniecie? :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
20180208_180812.jpg20180208_180757.jpg20180208_180743.jpg

Ja ułożyłam tak. Ale rzeczywiście, mam wrażenie że po 2 dniach będę tam miała burdel i mish mash, bo jak zacznę coś szukać i wymyslac: to nie, to nie, o może to - a też nie... to chcąc nie chcąc wszystko się rozwali 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:27   #1124
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ja dawniej miałam tak ułożone swoje ubrania i udawało mi się utrzymać porządek dużo dłużej niż przy tradycyjnych kupkach jedno na drugie, bo przynajmniej widziałam co wyciągam. I teraz też małemu tak ułożyłam. Zobaczymy jak się to sprawdzi.
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:28   #1125
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
No ja też jak już zacznę lawinę zmartwień uruchamiać to leci... Nr 1 to cc samo w sobie, że nie będę miała siły zajmować się dzieckiem, a dalej jest właśnie podróże męża np w niedzielę jedzie w delegacje 9h w jedną stronę.

Książki mi też ciężko wchodzą, ale raczej tak było zawsze w ciąży udało mi się przeczytać 2 beletrystyczne ale za to więcej poradników np. dwa o ciąży, dwie książki Lwa Starowicza (polecam ) a teraz mam w planach (ale trochę się boję ) książkę Magia Sprzątania, ponoć bardzo zmienia podejście do np. ilości posiadanych rzeczy. Ja i tak nie jestem typowym konsumpcjonistą, ale jednak sporo chciałabym zmienić w swoim życiu.

Użytkownikom Netflix polecam serial End of f*cking world, kilka odcinków po 20min, bardzo dziwny klimat ale nieprzewidywalny i nietypowy.

Dziś 35+0 dzis odbieramy wózek!! Ale póki co zabieram się za małe porządki. Miłej soboty!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja cc boje sie ale byle bez komplikacji to idzie przeżyć na spokojnie.

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ale mi maly daje popalic od rana. Ciagle sie rusza i gdzies mi tak gmera ze znow mnie kluje, do tego jeszcze mnie pobolewa brzuch. Zwariowac mozna. Ide na sniadanie i szybko wezme lekarstwa to sie moze macica uspokoi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja wieczorami tak dokazuje ze mam ochote sobie zrobic cc nozem kuchennym 😥
Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry, mam dość tego kaszlu, co chwilę mnie budził, brzuch mnie od niego boli. Ogólnie mi źle ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ktoras tu na forum czuje sie jeszcze okej? Bo ja to tragedia mam dwie kumpelki w ciazy miesiąc wczesniejszej i tez juz dosc maja

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Dzień dobry ☺
Ale mnie wkurza ten podkład pod przescieradlem. Normalnie mi się du.pa poci od niego. Chyba to wydre w pierony, bo tak sobie myślę, że to przecież niezdrowo, mikroklimat wilgotny, ktory sie tworzy, sprzyja rozwojowi grzyba i bakteriom beztlenowym. Co nie? W ogóle to 4 razy byłam siku w nocy i też rozmyslalam o porodzie to i zasnąć nie mogłam. ☹

A śniło mi się że brałam kredyt w banku, całe 3zl, bo mi brakło na kiełbasę do fasolki po bretońsku 🤤😜 no normalnie szał!

Dziś światowy dzień kota 😉 hehe, pamiętajcie kociarki o życzeniach i lakociach dla swoich pupili 😉

O z czytaniem mam podobnie... wczoraj skończyłam książkę, która meczylam chyba z 3tyg, i często czytałam nie wiedząc co i musiałam wracać kilka stron 😜
W ogóle przelampiłam ten czas ciąży. A też kiedyś myślałam że tyle wtedy nadrobie swoich braków edukacyjnych, nauczę się jakiegoś szydełkowania czy coś w tym stylu, a tu lipson, dni/miesiące mi tak zlecialy że nie wiem kiedy i jak to się stało 🤔

Miłej soboty 😎 dziś skoki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sen mega he he 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:37   #1126
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Ja cc boje sie ale byle bez komplikacji to idzie przeżyć na spokojnie.



Moja wieczorami tak dokazuje ze mam ochote sobie zrobic cc nozem kuchennym 😥

A ktoras tu na forum czuje sie jeszcze okej? Bo ja to tragedia mam dwie kumpelki w ciazy miesiąc wczesniejszej i tez juz dosc maja



Sen mega he he 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja przed tą chorobą byłam dość aktywna, czasami tylko przesadzałam np ze sprzątaniem to później mnie ciągnął brzuch. Niestety teraz to jest masakra. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:39   #1127
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

A No i zaczynam 9. miesiąc dziś oficjalnie także już ostatnia prosta chciałabym nie dotrzymać do wizyty 8 marca, ale z moim terminem 17. to ja będę w szpitalu na swieta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:41   #1128
robinsonka2
Raczkowanie
 
Avatar robinsonka2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

dzień dobry

to będzie słaba sobota...a zaczeło się wczoraj od drapania w gardle... plan, żeby wstać jak nowo narodzona sie nie powiódł, także witam w gronie chorowitych :/

no i zamiast ogarnąc chate i jakies przygotowania poczynić skisnę na kanapie :/

kto może niech miło spędzi weekend !

a z książkami mam tak samo... od czasu zwolnienia przeczytałam raptem dwie! a mogłabym z 20 ... ale głowa nie ta
robinsonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:51   #1129
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Pretty wszystkiego najlepszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Pretty wszystkiego naj naj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość

Pretty, wszystkiego najlepszego I spełnienia marzeń
Dziękuję dziewczyny za życzenia 😘😘😘


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Hej hej. Alez sie dzisiaj dzialo, nie spodziewalam sie takich wiesci. Dziewczyny jeszcze raz ogromne gratulacje!

Ja mialam dzis wizyte, wszystko ok poza tym, ze mala jest juz bardzo nisko ale szyjka zamknieta i dluga. Mialam ktg i teraz juz bedzieco tydzien wizyta+ktg. Skurcze zadne sie nie pisza. Dzis pobierala mi ostatnie wymazy i na za tydzien mam zrobic ostatnie przed porodem badanie krwi i moczu. Waga stoi w miejscu, tym razem chyba nie przekrocze 10 kg na plusie Torba spakowana ale zabieralam sie za to jak za kare :/ Jakos taka niezorganizowana zupelnie jestem, zupelnie inaczej niz w 1 ciazy. Tak samo z samopoczuciem, tragiczne jest na tej koncowce. Ale porod tuz tuz, jeszcze 3 tygodnie ;-)

Wybaczcie, ze mnie tu mniej ale wzielam sie za odpieluchowanie mlodej i na nic czasu nie mam, non stop latam z tylu za nia i wycieram podloge :-P Jak sie nie uda do rozwiazania to na spokojnie latem bedziemy dzialac. Dzieki temu, ze caly dzien praktycznie poswiecam nauce nocnika nie mam czasu myslec, ze mnie boli, ze sie zle czuje czy, ze chce mi sie pierunsko spac.

Lece was poczytac, 12 stron mam do nadrobienia

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Prettygirl wszystkiego najlepszego!

Czarodziejka twoj kacik jest po prostu przepiekny! Zakochalam sie ;-)

Selina duzo zdrowka!

Ilsa superasna krolikowa lampka ;-)

Ja dzis w biedrze kupilam cotton ballsy za 2 dyszki ;-)
Dziękuję za życzenia 😘
No i gratuluję wizyty, poznałaś wagę Małej?
Kciuki za odpieluchowanie starszej córki! 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 08:55   #1130
katstan
Raczkowanie
 
Avatar katstan
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 198
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
A No i zaczynam 9. miesiąc dziś oficjalnie także już ostatnia prosta chciałabym nie dotrzymać do wizyty 8 marca, ale z moim terminem 17. to ja będę w szpitalu na swieta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam takie same przeczucia. Termin na 15.03. Ale młody się narazie nigdzie nie wybiera. Dodatkowo ja nie czuję się jakoś inaczej. Nadal śmigam w pełni sił
katstan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:56   #1131
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Rzeczywiście bardzo ciekawy choć po pierwszym odcinku przerwalismy na jakiś czas bo nie przypadł nam do gustu jak się zapowiadał
U nas było dokladnie tak samo, dopiero po namowie koleżanki odpaliliśmy jeszcze raz i nie żałujemy

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość

A ktoras tu na forum czuje sie jeszcze okej? Bo ja to tragedia mam dwie kumpelki w ciazy miesiąc wczesniejszej i tez juz dosc maja

Póki co ja, ale dziś mam spotkanie w większej grupie znajomych gdzie chyba każdy chorował ostatnio i chociaż są już zdrowi to trochę się boję wrócić z choroba


Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
A No i zaczynam 9. miesiąc dziś oficjalnie także już ostatnia prosta chciałabym nie dotrzymać do wizyty 8 marca, ale z moim terminem 17. to ja będę w szpitalu na swieta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki! Ja mam na 22.03 z USG a na 29.03 z om. I bardzo bym nie chciała świętować w szpitalu nawet mam specjalne ubranko z króliczkiem które zaplanowałam na Wielkanoc

Kurcze, mam dylemat z tym układaniem w komodzie. mam jakąś 1/3 ciuszków niż Wy, patrząc po zdjęciach, i czuję się wyrodną matka więc chciałabym już chociaz mieć porządek :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 08:58   #1132
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Ale dostałaś w ogóle ten klikacz? Bo ja na IP nie miałam nic do klikania a dzisiaj w gabinecie tak. I z racji że synek długo był nieaktywny to przedłużyła żeby uchwycić jakieś zmiany tętna, 50 minut leżałam podpięta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można na tym ktg coś sobie czytać czy trzeba tylko leżeć i nic nie robić te 30-60 min? 😀 boję się że mogłabym usnac


Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 09:00   #1133
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam wciąż mam jeszcze nadzieję skończyć kurs online związany z IT, który zrobiłam może w 30% do tej pory.

Z ambitniejszych rzeczy to trochę udało mi się uszyć, sporo w tym zasługi mojej mamy, która zabraniała mi przy pierwszym lepszym niepowodzeniu wyrzucać materiały do kosza a maszynę przez okno

Mam pytanie do osób, które układają ubranka w komodach ale nie w tradycyjne stosiki jak na półkach tylko w organizery i "wzorkami do góry", mam nadzieję że wiecie o co chodzi, bo nie znajduje słowa na to

Jak to ma w praktyce wyglądać, bo wydaje mi się że jak wyciągnę kilka ubranek to cały rządek się przewróci i pogniecie? :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak poukladalam i to nie w organizery tylko bezposrednio do szuflad i nic nie wypada i sie nie miesza. Jedynie upierdliwe moze byc to jak ukladasz i nie masz pelnej szuflady to sie te ubranka przewracaja. Ja mam tak w jednej szufladzie ale cos tam dopcham zeby bylo pelno. Jak wyciagasz jedna rzecz to trzeba troche przytrzymac pozostale ale nic sie nie rozwala. Na pewno jest wygodniej i przejrzysciej niz w stosach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 09:08   #1134
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Co do czytania książek to też nie mogę się zebrać w ciąży, a miałam takie ambitne plany
Teraz czytam książki już o KP i wcześniej Pierwszy rok zycia dziecka, ale mam ochotę na jakąś dobrą książkę fabularna, zobaczymy jak przy KP będzie szło czytanie

I też dziś torbę pakuje do końca brakuje mi tylko szlafroku który ma w tygodniu przyjść i klapek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość

Mam pytanie do osób, które układają ubranka w komodach ale nie w tradycyjne stosiki jak na półkach tylko w organizery i "wzorkami do góry", mam nadzieję że wiecie o co chodzi, bo nie znajduje słowa na to

Jak to ma w praktyce wyglądać, bo wydaje mi się że jak wyciągnę kilka ubranek to cały rządek się przewróci i pogniecie? :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie masz mocno upchanych ubranek to wystarczy przytrzymać resztę i wyjąć tylko to jedno ubranko wtedy raczej nie powinno się nic przewrócić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 09:14   #1135
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

To nie dla niego
20180217_101203.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 09:22   #1136
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ilsa - jeszcze nie nakładałam bo wózek mam u siostry... Ake sprawdzę i sam znać...

Domi - trzymaj się... z każdym dniem jesteś bliżej wyjścia do domu... A jak potrzebujesz zawsze możesz sie do nas wyżalić

Jeszcze 8 stron w aplikacji do nadrobienia... Teraz uciekam do kina, nadrobie po powrocie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 09:23   #1137
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry dziewczynki..

U nas w szpitalu nie spotkałam się z ktg z klikaczem, wyglądają na nowe. Stare tez są ale nie mialam przyjemnosci korzystac, a mam ktg 3 razy dziennie..

Jakoś wyjątkowo dobrze dziś spałam. Nie budzilam się 10 razy tylko ze dwa..

Dziewczyny może któraś poleci nianię z kamerką w rozsądnej cenie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 09:24   #1138
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry
Dużo zdrowka dla chorowitkow
Mąż w pracy na nadgodzinach.
Jedziemy do teściów na obiad, więc dziś laba, nic robić nie muszę oprócz zamiecienia podlogi
Co do czytania książek to na początku ciąży chętnie czytałam, teraz mi sie po prostu nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 09:25   #1139
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Można na tym ktg coś sobie czytać czy trzeba tylko leżeć i nic nie robić te 30-60 min? 😀 boję się że mogłabym usnac


Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można czytac nie wolno korzystac z telefonu. Nam jak maleństwo śpi to każą pić, jeść itp. Byle ładnie wyszło. Spać tez możesz ja nieraz rano śpię.

Mój mały też niestety zawsze rano śpi bo mamy o 5.30 robione.. W mamusię taki spioszek chyba..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 09:31   #1140
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
A jeszcze co do wyżywienia w szpitalu, to u mnie jak leżałam nie było chyba tak tragicznie. Aż zdjęcie wygrzebalam.
Bardzo przyzwoicie, ile surówki
W szpitalu,który obstawiam, gotują na miejscu i podobno jest całkiem ok. Wiadomo, że w domu raczej je się inaczej, ale to tak trochę jak na koloniach.

Cytat:
Napisane przez pyniek1989 Pokaż wiadomość
Przed godziną otrzymałam wyniki krwi oraz moczu. Leukocyty w moczu 10-20. Nie wiem czy mam się zacząć już przejmować czy nie jest tak źle
Hemoglobina najlepsza w całej ciąży-szczęśliwa 13,00
Leukocyty to pewnie jakaś mała infekcja, ale hemoglobina ekstraśna.

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
półroczne dzieciaczki ubiera się jeszcze w bodziaki czy już raczej normalne ubrania?
Nasze półroczne będą jesienią, więc jeszcze na pewno bodziaki

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem jak ja to zrobiłam, bo oprócz pregny plus i magnezu nic nie zażywam, ale najgorszy wynik hemoglobiny w ciąży u mnie to 12,8


Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Dziś kurier dostarczyl mi paczkę prawdziwej kury domowej - żelazko, deska do prasowania i mop+wiaderko mąż mi wszystko wypakował i poustawiał, potem wola "chodź zobacz jak CI poustawiałem" - no bardzo dziękuję, widocznie nie ma zamiaru korzystać
Pamietam jak pisałaś, że to oglądasz i miałam taką myśl "po co to w wyprawce?" i dopiero potem skojarzyłam, że się przeprowadzacie

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Hmmm czy tylko ja nic nie klikałam? I patrzac na wasze wykresy to mam wrazenie ze u mnie ta kreska skurczow nie byla tak plaska. Nie dostalam niestety wydruku i nie pamietam dokladnie ale wydaje mi sie ze bylo tak bardziej zroznicowanie...
Ja jeszcze w ogóle bez ktg

Z czytaniem miałam bardzo słaby zeszły rok, ale od początku tego roku nawet mi idzie

Dziś żadnych skurczy i znów mi spadła motywacja z pakowaniem torby
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 23:44:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.