Dzień Matki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-25, 19:58   #1
Meelody93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1

Dzień Matki


Moja matka od kad pamiętam woli spędzać dzień matki ze swoją matka, niż ze mną swoją jedyną córką. Mam tego dosyć i mnie to boli. Matka jest wezniesza niż jedyne dziecko. W tym roku 1 raz będę obchodzić swój dzień matki bo mam dziecko. Słyszałam jak moja matka obgadywala mnie dl ojca, że dalam jej dzisiaj prezent ale ona i tak jedzie do swojej matki i jak będę miala znowu pretensje to ojciec ma mi nagadać, jeszcze jego buntuje przecieków mnie. To jest chore. Mam tego dosyć do teho stopnia że w ogóle jutro do niej nie pojde tylko wysle sms. W tamtym roku to był ostatni dzień matki kiedy ją odwiedziłam, oczywiście po uprzednim odwiedzeniu przez nią jej matki. Koniec z tym. Mam dosyć bycia traktowana jak kupa. A jestem jej jedynym dzieckiem. Babka umrze a ona zostanie sama bo juz w tej chwili się od niej odwracam. Mam dość!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-05-27 o 16:46 Powód: Słownictwo.
Meelody93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 17:09   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dzień Matki

Cytat:
Napisane przez Meelody93 Pokaż wiadomość
Moja matka od kad pamiętam woli spędzać dzień matki ze swoją matka, niż ze mną swoją jedyną córką. Mam tego dosyć i mnie to boli. Matka jest wezniesza niż jedyne dziecko. W tym roku 1 raz będę obchodzić swój dzień matki bo mam dziecko. Słyszałam jak moja matka obgadywala mnie dl ojca, że dalam jej dzisiaj prezent ale ona i tak jedzie do swojej matki i jak będę miala znowu pretensje to ojciec ma mi nagadać, jeszcze jego buntuje przecieków mnie. To jest chore. Mam tego dosyć do teho stopnia że w ogóle jutro do niej nie pojde tylko wysle sms. W tamtym roku to był ostatni dzień matki kiedy ją odwiedziłam, oczywiście po uprzednim odwiedzeniu przez nią jej matki. Koniec z tym. Mam dosyć bycia traktowana jak kupa. A jestem jej jedynym dzieckiem. Babka umrze a ona zostanie sama bo juz w tej chwili się od niej odwracam. Mam dość!
Ze swoją babcią też masz zły kontakt?
Co stoi na przeszkodzie, żebyś na dzień matki poszła do babci, widocznie mają ze sobą głęboką więź.
Nie przenoś tego samego schematu na swoją córkę.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-05-27 o 16:46 Powód: Słownictwo w cytacie.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 17:25   #3
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Dzień Matki

No to teraz Dzień Dziecka spędzaj ze swoim dzieckiem.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 19:51   #4
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dzień Matki

Dzieciak jesteś. Twoja mama prawdopodobnie nie będzie mogła cieszyć się swoją mamą wieki. Może jestem dziwna, ale nigdy nie miałam problemy z tym, że moi rodzice odwiedzali swoich rodziców w takie dni. Teraz mogą robić to tylko na cmentarzu. Ja mam rodziców może nie codziennie, bo żyjemy w miastach obok, do tego sama mam dwoje małych dzieci i pracuję na zmiany, ale widujemy się dość często. Dzisiaj z moją mamą się nie spotkam i zobaczymy się najwcześniej 31 mają. Tak więc dzień dziecka też spędzę z moimi dziećmi, a nie z mamą jako jej dziecko. Byłoby mi w ogóle wstyd myśleć w te sposób, w jaki Ty myślisz. W każde święta tak kombinowałam, by choć 1 dzień spotkać się z dziadkami, bo zakładałam, że w kolejne możemy się już nie spotkać. Twoja mama nie będzie wiecznie czyimś dzieckiem. A babci na pewno będzie bardzo miło, że spotka się z córką. Poza tym może nie wszędzie tak jest, ale ja moich dziadków też odwiedzałam w podobne dni jako rodziców rodziców, a oni odwiedzali mi lub dzwonili do mnie w dzień dziecka jako do dziecka ich dziecka. Rok ma wiele dni i zamiast wypisywać takie głupoty, odwiedź mamę jutro.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 22:11   #5
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dzień Matki

Trochę dziwna ta zazdrość i złość na matkę za to, że w dzień matki odwiedza swoją matkę.
Nic prostszego jak pojechać do babci z ciastem i we trzy spędzić całkiem miło czas. W czym tu babcia przeszkadza?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 22:11   #6
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 071
Dot.: Dzień Matki

Nie rozumiem problemu. Przecież dzień jest długi, można mieć kilka spotkań albo spotkać się z kilkoma osobami naraz (babcia- mama- córka razem).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-27, 03:22   #7
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Dzień Matki

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Nie rozumiem problemu. Przecież dzień jest długi, można mieć kilka spotkań albo spotkać się z kilkoma osobami naraz (babcia- mama- córka razem).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tu tak naprawdę nie chodzi o odwiedziny u mamy/babci, tylko o straszną złość, może aż nienawiść do matki autorki. Obstawiam, że stoi za tym mocno patalogiczna relacja pełna psychologicznych szantaży, umniejszania, poniżania itp.
Ta wzmianka o pozostaniu samej na starość jest bardzo znamienna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-27, 08:48   #8
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Dzień Matki

Nie mogłyście spędzać tego dnia w trójkę?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-27, 09:24   #9
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Dzień Matki

Widzę solidny materiał na terapię i mnóstwo nieprzepracowanych spraw.
Dzień matki przy tym to tylko soczysta wisienka na torcie.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-27, 13:37   #10
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dzień Matki

masz bardzo dziwne postrzeganie dnia matki
ja nie widze problemu w tym zeby twoja mama poszla do swojej mamy a pozniej spotkala ciebie
dorosli dojrzali emocjonalnie ludzie nie maja problemu w "dzieleniu" sie miloscia
twoja mama ma jeszcze mozliwosc odwiedzic swoja mame ,ale jej czas tu na ziemi jest prawdopodobnie o wiele krotszy niz twoj wiec to dla mnie zrozumiale ze mama chce odwiedzic swoja mame nie znaczy to ze ciebie nie kocha czy traktuje jak gowno

sama mam dzieci ,moja corka mieszka daleko ode mnie,nie odwiedzila mnie w dzien matki zadzwonila do mnie i wyslala mi kartke ,poszlismy cos zjesc jak przyjechalam do niej w odwiedziny kilka tygodni pozniej
moja mama mieszka w innym kraju niz ja ,rowniez nie moglam jej odwiedzic w dniu matki tak jak moja corka ja tez zadzwonilam do mojej mamy,,poprosilam mojego tate zeby kupil mamie kwiaty ode mnie(wyslalam mu pieniadze na ten cel)
moj syn pracowal w dzien matki ,wpadl z kartka na 5 min i zabral mnie na obiad tydzien pozniej
nigdy nikt nie walczyl o to z kim bede spedzac dzien matki ,przeciez to nie na tym polega zeby siedziec ze soba caly dzien tylko o to ze pamietasz ,ze kochasz i doceniasz...
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-27, 16:30   #11
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Dzień Matki

Też tego nie rozumiem, wczoraj akurat miałam dzień wolny, to z mamą i babcią poszłyśmy na obiad, spędziłyśmy ten dzień w trójkę, by nikt nie czuł się źle. Ale jak jakieś święto wypada w dzień, gdy nie mamy czasu, to po prostu przekładamy to na pierwszy wolny termin. Twoja mama ma taki sam stosunek do własnej mamy, jak Ty do niej - no i też chce to święto spędzić ze swoją mamą, nie rozumiem tych scen zazdrości. Masz jakiś konflikt z babcią, że nie mogłas tego dnia do nich po prostu dołączyć?
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-27, 16:49   #12
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dzień Matki

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-28, 10:05   #13
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Dzień Matki

Życie się na dniu matki nie kończy ani nie jest to nawet najważniejsze święto. jak Ci się nie podoba, jak ona spędza dzień matki to skup się na własnym dziecku, a nie zajmuj się tym, co ona robi. Albo ten dzień matki to wierzchołek góry lodowej i macie sporo różnych problemów w rodzinie, albo masz bardzo dziecinne podejście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-28 11:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.