STUDIA: dietetyka, technologia żywności i żywienia człowieka itd. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-08, 16:16   #1
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568

STUDIA: dietetyka, technologia żywności i żywienia człowieka itd.


Czy ktoś studiował dietetykę?

Słyszałam, że aby dostać się na nią trzeba zdawać maturę zarówno z chemii, jak i biologii. Czy to prawda? Czy nie wystarczy jeden z tych przedmiotów?

A co do samych studiów, to jak jest? Słyszał ktoś jakieś opinie?

I co później? Gdzie można znaleźć pracę...?
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 16:43   #2
Niki83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Na Akademii Rolniczej pierwsze dwa lata przepełnione są chemią i sporo jest przedmiotów typowo technologicznych bo po studiach uzyskuje się tytuł: mgr inż. I zawsze można być technologiem jakby z dietetyką nie wyszło. Na drugim roku wybieraliśmy specjalność. Zeby dostać się na dietetykę trzeba było mieć naprawdę wysoką średnią przez pierwsze dwa lata studiów. Słyszałam, że teraz też dużo jest chętnych na dietetykę.

Od trzeciego roku zaczyna się robić naprawdę ciekawie. uczymy się już tego co nas interesuje czyli przedmiotów związanych z dietetyką np. żywienie człowieka, podstawy dietetyki, kliniczny zarys chorób, anatomia, fizjologia człowieka, dietetyka pediatryczna, żywienie kliniczne, psychologia, edukacja żywieniowa i inne. Układamy też bardzo dużo diet. Jednak na początku studiów przeżyłam szok. Nie ma tutaj czegoś takiego jak nauka od sesji do sesji. Normą są kolokwia i wejściówki nawet kilka razy w tygodniu.Trzeba się uczyć systematycznie. Ale naprawdę warto to przeżyć bo teraz jest naprawdę fajnie i ciekawie. Można też poza nauką działać w kole naukowym i uczestniczyć w wielu przedsięwzięciach, badaniach, wyjazdach i pogłębiać swoją wiedzę oraz zdobywać doświadczenia

Uważam , że dietetyka jest kierunkiem dającym szerokie możliwości pracy zawodowej. Na pewno jest kierunkiem przyszłościowym
__________________
Amor Vincit Omnia

Edytowane przez Niki83
Czas edycji: 2008-10-08 o 11:00
Niki83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 16:47   #3
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

O kurczę, to mnie troszkę zdziwiłaś 1) chemią 2)wysoką średnią

No właśnie... co rozumiesz przez wysoką średnią na studiach? Przecież to nie to samo co w liceum, prawda? [ja dopiero pierwszą klasę skończyłam, ale już tak się zastanawiam... ]

I czy "wiedza chemiczna" z liceum przydaje się na tych studiach? Czy jest tam zupełnie coś innego, duuuużo bardziej skomplikowanego?...
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 16:48   #4
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Aha, no i może zdradzisz, gdzie studiujesz?
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 16:56   #5
Niki83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

a tak przepraszam bo nie napisałam. studiuję na Akademii Rolniczej. Jak masz jakieś pytanka to chętnie odpowiem.
__________________
Amor Vincit Omnia

Edytowane przez Niki83
Czas edycji: 2008-10-08 o 11:11
Niki83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 17:02   #6
Niki83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

chemia z mojego LO nie bardzo mi się przydała może podstawy ale spokojnie można z łatwością nadrobić wszystko na studiach . A jeśli chodzi o wysoka średnią to już wyjaśniam: było bardzo dużo chętnych na dietetykę więc kryterium była średnia z pierweszych dwóch lat studiów. Bo na specjalności podzielili nas po drugim roku. Ale naprawdę nie chciałam Cię nastraszyć wystarczy się systematycznie uczyć a nie podchodzić z olewką i będzie ok
__________________
Amor Vincit Omnia
Niki83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 17:06   #7
Niki83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

i jeszcze kilka słów odnośnie chemii... nie jest bardzo skomplikowana. Dużo jest ćwiczeń laboratoryjnych niektóre są bardzo ciekawe!
__________________
Amor Vincit Omnia
Niki83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 13:38   #8
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Hmm... Jeszcze raz wielkie dzięki za opdoiwedź

jeszcze jedno pytanko: czy przed studiami interesowałaś się jakoś szczególnie dietetyką, chemią, itp.?


CZEKAM NA OSOBY, KTÓRE WIEDZĄ JAK TO JEST Z NOWĄ MATURĄ... CO TRZEBA ZDAWAĆ...?
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 15:38   #9
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

witaj
ja jestem tegoroczną maturzystką i własnie wybieram się na dietetykę na AM w Wa-wie lub na Technologię Żywienia i Żywności Człowieka - Wydział Nauk o Żywieniu i Konsumpcji Człowieka na SGGW. Na SGGW trzeba zdawać biologię LUB chemię. Na AM trzeba biologię LUB chemię LUB matematykę LUB fizykę, poza tym biorą też pod uwagę wynik matury z polskiego i ustnego angielskiego.
No, tak jest w Warszawie ale wiem, że na inne uczelnie wymagane są inne przedmioty, np. tak jak pisałąś biologia i chemia jednocześnie.
Ja mam nadzieję, że się dostanę bo to mój wymarzony kierunek Jakby stworzony dla mnie choć chemii to ja się w liceum niewiele uczyłam

a jeśli chodzi o chętnych na dietetykę to z tego co mi wiadomo, to jest b. dużo chętnych, nie wiem, może to się zmieni jak ty będziesz zdawać maturę. jako absolwentka klasy o profilu biologiczno-chemicznym obracam się raczej wśród umysłów ścisłych i dietetyka jak i farmacja oraz biotechnologia i weterynaria to często kierunki alternatywne dla osób chcących studiować medycynę więc panuja raczej wysokie progi =)
słyszałam też, że podobno po pierwszym semestrze odpada wiele osób nieradzących sobie z chemią i fizyką, ale czy to prawda to sama nie wiem, mam nadzieje że ja dam rade się utrzymać ale najpierw musze sie dostać
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:37   #10
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Kurczę, ja niestety nie mam ani chemii ani biologii rozszerzonej, bo jestem na profilu matematyczno-angielskim ... :/

Sama już nie wiem, czy ta dietetyka to dla mnie... Interesuję się tym, fakt, nawet bardzo... Ale jakoś samej trudno mi się zdrowo odżywiać hihihi
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:50   #11
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez loneliness
Kurczę, ja niestety nie mam ani chemii ani biologii rozszerzonej, bo jestem na profilu matematyczno-angielskim ... :/

Sama już nie wiem, czy ta dietetyka to dla mnie... Interesuję się tym, fakt, nawet bardzo... Ale jakoś samej trudno mi się zdrowo odżywiać hihihi
eeee tam takie sraty-taty z tymi rozszerzeniami są ja miałam przez 3 lata matematykę na poziomie podstawowym i w 3 klasie zdecydowałam że będę ją zdawać na poziomie rozszerzonym i nadrobiłam materiał z 3 lat
ale z siebie dumna byłam we wtorek zobaczymy jak mi poszło
ja myślę, że warto próbować, jeśli Cię to interesuje studiowanie czegoś co nas nie interesuje mija się z celem - taka jest moja opinia.
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 23:50   #12
Niki83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

[quote=loneliness]Hmm... Jeszcze raz wielkie dzięki za opdoiwedź

jeszcze jedno pytanko: czy przed studiami interesowałaś się jakoś szczególnie dietetyką, chemią, itp.?


W liceum nie interesowałam się szczególnie chemią, ale nie miałam z nią problemów. A dietetyka... uważam , że to bardzo ciekawy kierunek i wymarzony przyszły zawód!

... i tak jak Canile zachęcam Cię abyś próbowała zdawać na taki kierunek jaki Cię interesuje bo z nim będzie związana Twoja przyszłość. Nie pozwól aby zniechęciło Cię do tego np. straszenie przez inne osoby itp. To musi być Twój wybór To, że komuś się nie powiodło nie oznacza , że Ty sobie z tym nie poradzisz. Głowa do góry i nie rezygnuj z marzeń
__________________
Amor Vincit Omnia
Niki83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 18:59   #13
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

To jeszcze jedno pytanko, hi hi A właściwie prośba... Mogłybyście mi polecić jakieś "fachowe" [tzn. wiarygodne, sprawdzone, opracowywane przez ludzi znających się na rzeczy ] strony www na temat dietetyki? I może jakieś czasopisma? Bo nie wiem, czy takim gazetkom jak np. ViTA można ufać...
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 08:40   #14
Niki83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Na tej stronce znajdziesz przydatne linki które mogą Ci się przydać
http://www.au.poznan.pl/knd/linki.html

do poczytania także: http://www.au.poznan.pl/knd/download.html

oraz polecam książki: prof. Jan Gawęcki 1. Podstawy żywienia człowieka 2. Żywienie człowieka zdrowego i chorego

Lepiej opierać się na fachowej literaturze a nie na artykułach z kolorowych gazet, w których bardzo często informacje nie są potwierdzone badaniami naukowymi lub nawet są wymyśloną teorią jego autora... Bardzo często takie artykuły są sponsorowane i mają na celu zachęcić czytelnika do nabycia np. jakiegoś preparatu itp. a tak naprawdę informacje w nich nie do końca są słuszne. Pozdrawiam
__________________
Amor Vincit Omnia
Niki83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 13:00   #15
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Dzięki


Czy studenci dietetyki żyją tak jak pozostali 'typowi' polscy studenci? No, wiecie, ciągle zabiegani, nieregularne posiłki, fast foody, pizza, wieczorami imprezki z alkoholem, chipsami? hihi
czy może dbaja o to, co i kiedy jedzą? prowadzą aktywny tryb życia? jak to jest? czy taki kieruunek studiów wpływa na styl życia?
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 13:32   #16
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez loneliness
Dzięki


Czy studenci dietetyki żyją tak jak pozostali 'typowi' polscy studenci? No, wiecie, ciągle zabiegani, nieregularne posiłki, fast foody, pizza, wieczorami imprezki z alkoholem, chipsami? hihi
czy może dbaja o to, co i kiedy jedzą? prowadzą aktywny tryb życia? jak to jest? czy taki kieruunek studiów wpływa na styl życia?
czsem tak a czasem nie
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 15:08   #17
Niki83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21
Cytat:
Napisane przez loneliness
Dzięki


Czy studenci dietetyki żyją tak jak pozostali 'typowi' polscy studenci? No, wiecie, ciągle zabiegani, nieregularne posiłki, fast foody, pizza, wieczorami imprezki z alkoholem, chipsami? hihi
czy może dbaja o to, co i kiedy jedzą? prowadzą aktywny tryb życia? jak to jest? czy taki kieruunek studiów wpływa na styl życia?
odpowiem Ci na przykładzie moim i moich znajomych. Na pewno staram się wprowadzać "ulepszenia" do mojej diety. Nie jem fast foodów, chipsów itp ale bądźmy szczerzy- pozwalam sobie od czasu do czasu na żywieniowe grzeszki bo jestem tylko człowiekiem Jedyną moją bolączką to brak regularności w posiłkach. Niestety studenci nie mają regularnego planu zajęć. Ale jak zaobserwowałam wśród znajomych z mojej grupy to raczej głód zapychają czymś pożywnym a nie batonikami czy frytkami. Ale to nie jest regułą. Chociaż powiem Ci,że na imprezkach niezdrowych przekąsek nie brakuje i oczywiście alkoholu

W końcu zdrowe żywienie nie polega na nieustannych wyrzeczeniach ale na odżywianiu się z głową

czy kierunek studiów wpływa na styl zycia? Na pewno w znacznym stopniu wpływa. Zdobywa się informacje, które można wykorzystać dla siebie. Poznajesz np. przypadki zachorowań w których zła dieta była czołową przyczyną, wtedy starasz się uniknąć tych błędów.Na dietetyce fajne jest to, że zdobytą wiedzę można wprowadzić w swoje życie.
__________________
Amor Vincit Omnia

Edytowane przez Niki83
Czas edycji: 2008-10-08 o 11:02 Powód: Post pod postem - połączone
Niki83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 14:40   #18
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

dziewczyny,a studiuje któraś z was dietetyke na Slaskiej Akademii Medycznej w Bytomiu?albo czy ktoras z was tam sie wybiera?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 00:06   #19
Agusiamiss
Raczkowanie
 
Avatar Agusiamiss
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 124
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Ponawiam pytanie czy ktoś z was studiuje dietetyke na ŚAM w Bytomiu ??
Agusiamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 07:33   #20
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

albo na UMK w Toruniu?
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:27   #21
mika_shiri
Raczkowanie
 
Avatar mika_shiri
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Ja dostałam się na dietetykę na warszawską Akademię Medyczną i jestem bardzo, bardzo szczęśliwa, bo od dawna o tym marzyłam
Tripka i Agusiamiss:wy też zdawałyście na dietetykę? I jak dostałyście się?
Pozdrawiam
mika_shiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 22:02   #22
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

mika_shiri gratuluję

Z czego musiałaś maturkę zdawać? i na jakim poziomie?
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 22:21   #23
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez mika_shiri
Ja dostałam się na dietetykę na warszawską Akademię Medyczną i jestem bardzo, bardzo szczęśliwa, bo od dawna o tym marzyłam
Tripka i Agusiamiss:wy też zdawałyście na dietetykę? I jak dostałyście się?
Pozdrawiam
przede wszystkim gratulacje dostania się na wymarzony kierunek
papiery na dietetyke będę dopiero skłądać,bo mam czas do końca sierpnia wystarczy tylko biologia poziom podstawowy,ale np w zeslzy roku bylo tylko 30 miejsc a duzoo chętnych a jak u Ciebie było?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 23:14   #24
Agusiamiss
Raczkowanie
 
Avatar Agusiamiss
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 124
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

w sumie to jeszcze nie ponieważ tam gdzie ja się wybieram (ŚAM) rekrutacja jest dopiero od 31.07 do 21.08 .... a można wiedzieć ile Ty miałaś procent? u nas biorą pod uwage TYLKO podstawową biologie... mam nadzieje ze z moimi 82% się dostane.. a i jeszcze jedno od ilu w Warszawie przyjmowali?? Ps Tripka z tego co wiem to przyjmowali 50 osób i było ok 5-6 osób na jedno miejsce a i pierwszy próg to było 84%
Agusiamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:15   #25
mika_shiri
Raczkowanie
 
Avatar mika_shiri
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Ja zdawałam rozszerzoną biologię i rozszerzoną chemię, ale to tylko dlatego, że we wrześniu myślałam o innym kierunku, który potem mi się "odwidział". Na warszawskiej AM brali pod uwagę polski pisemny, język ustny oraz biol lub chem lub fiz podst.
Ja mialam z chemii podst. 92%, z angielskiego 95%, a z polskiego tylko 64%.Czyli łącznie miałam 251 punktów. Próg wynosił 249 punktów. Limit wynosił 80, ale przyjęli 100 osób, a kandydatów było trochę ponad 980, czyli wychodzi 9,8 os/miejsce. Ale trzeba pamiętać, że część kandydatów zrezygnuje, bo traktowali to jako asekurację, gdyby nie dostali się na lekarski lub farmację.
Ja na pewno nie zrezygnuję

Trzymam za Was kciuki dziewczyny. Na pewno się uda!
mika_shiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:22   #26
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Agusiamiss
Tripka z tego co wiem to przyjmowali 50 osób i było ok 5-6 osób na jedno miejsce a i pierwszy próg to było 84%
hmm..to będzie ciężko,bo ja mam marne 80%
ale zobaczymy jaki próg będzie w tym roku,ile chętnych,ile miejsc..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:45   #27
Agusiamiss
Raczkowanie
 
Avatar Agusiamiss
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 124
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez tripka
hmm..to będzie ciężko,bo ja mam marne 80%
ale zobaczymy jaki próg będzie w tym roku,ile chętnych,ile miejsc..
nie martw się myśle ze się dostaniemy z tą ilością procent z tego co wiem to tam też składa dziewczyna co ma 60% wiec myśle ze takie procenty też będą zresztą wiesz że biologia ogólnie żle poszła... a masz jakieś "zabezpieczenie"??
-----------------------------------------------------------------------
Krówko mam nadzieję ze się dostaniesz!!! mua
Agusiamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 13:09   #28
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Hm.. A wg jakichś rankingów to która uczelnia [oczywiście chodzi mi o te z dietetyką! ] jest 'najlepsza'?...
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:34   #29
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Agusiamiss
nie martw się myśle ze się dostaniemy z tą ilością procent z tego co wiem to tam też składa dziewczyna co ma 60% wiec myśle ze takie procenty też będą zresztą wiesz że biologia ogólnie żle poszła... a masz jakieś "zabezpieczenie"??
hmm no to sie okaże,wiem wiem,że ogólnie biologia była w tym roku trudniejsza niż ta z zeszłego roku...
a jeśli chodzi o zabezpieczenie,to jak tu sie poprostu nie dostane,to idę na GWSH na kosmetologię...
aha tam w Bytomiu są jeszcze inne kierunki gdzie wystarczy biologia,ale jakieś takie dziwne..wiesz coś może więcej na ich temat?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:52   #30
Agusiamiss
Raczkowanie
 
Avatar Agusiamiss
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 124
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez tripka
hmm no to sie okaże,wiem wiem,że ogólnie biologia była w tym roku trudniejsza niż ta z zeszłego roku...
a jeśli chodzi o zabezpieczenie,to jak tu sie poprostu nie dostane,to idę na GWSH na kosmetologię...
aha tam w Bytomiu są jeszcze inne kierunki gdzie wystarczy biologia,ale jakieś takie dziwne..wiesz coś może więcej na ich temat?

niestety nie za dużo... moim zabezpieczeniem będzie kierunek zdrowie publiczne specjalizacja ochrona zdrowia pracujących tam łatwo sie dostać a też w miare ciekawe przedmioty mają... ale bardzo bym chciała się dostać na dietetykę.... tak bardzo bardzo...

w ogóle byłam już dzisiaj na badaniach... i mi krew pobrali... w poniedziałek po 11 będą wyniki. jestem ciekawa jakie jeszcze mnie czekają badania...ale chyba najgorsze mam już za sobą

Edytowane przez Agusiamiss
Czas edycji: 2006-07-27 o 20:17
Agusiamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-18 11:38:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.