Wszystko o AVONIE cz. 39 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-26, 06:40   #2251
Soyunica
Raczkowanie
 
Avatar Soyunica
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
Zamęczę Was pytaniami.


Mam drugie zamówienie na ponad 100 zł, chciałabym je wysłać do klientki, żeby jej dorzucić gratis, który tam jest w opcji do wyboru, ale chciałam też żeby dostała zamówione przeze mnie dodatkowo katalogi i zamówienie innej klientki (wszystko połączyłam w 1 zamówienie i wpisałam kod na dostawę do klientki) i jeszcze mam zamówione ostatnio rajstopy, które były w brakach. W podsumowaniu ich nie mam, czy jest opcja, że to wszystko pójdzie do klientki? (na tym mi zależy)


Nie chcę żeby coś zostało i wisiało, tylko wszystko miałoby iść na adres klientki.


Ewentualnie widziałam, że wysyłacie do siebie jako klientki, czyli normalnie wpisujecie ten kod na dostawę a w ostatnim kroku wybieracie swój adres czy macie utworzoną klientkę z własnym adresem?
Jeśli masz jakiekolwiek braki, to dodając kod dla klienta nie zostaną one dołączone do zamówienia bez względu na adres. Dodatkowe katalogi najprawdopodobniej się jej nie wliczą z uwagi na kod dostawy do klienta, ale dostanie ona od firmy darmowy 1 katalog i próbki.
Soyunica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 08:06   #2252
silly_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar silly_sylwia
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Uuuuuu, tego to ja nie byłam świadoma w sumie o.O
silly_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 08:36   #2253
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez silly_sylwia Pokaż wiadomość
Uuuuuu, tego to ja nie byłam świadoma w sumie o.O
No mi właśnie przez to przepadają prezenty z ofert motywacyjnych, bo zwykle tylko pierwsze zamówienie robię dla siebie i nie spełniam wymogów a kolejne już bezpośrednio do klientek, żeby dostały ten darmowy katalog i probki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 13:25   #2254
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
Jak wybierasz dostawę do klientki to wszelkie braki z wcześniejszych zamówień czy inne dodatkowe rzeczy (np. z programów motywacyjnych) nie są dołączane do jej paczki - nie ma znaczenia czy podasz swój adres czy faktycznie klientki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za wyjaśnienie
Ja w końcu zrezygnowałam i złożyłam na siebie bo ten brak chciałam mieć dosłany. Wybiorę się z paczką osobiście
__________________
Instagram
Blog

Edytowane przez ewula91
Czas edycji: 2021-03-29 o 08:17
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 14:02   #2255
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39



Mam do Was pytanie - jak rozumiecie tą ofertę?
Chodzi o stronę 216 i 217 w katalogu 5.

Po prawej stronie (217) jest mgiełka hibiskus w ofercie przy zakupie dowolnego produktu w katalogu. I ok.

Po lewej (216) są mgiełki za 6,99zł. Przy cenie, ani produktach nie ma gwiazdki, więc moim zdaniem to cena normalna, bez zakupu dowolnego produktu z katalogu i nie wiąże się z ofertą ze strony 217.
Gdyby była gwiazdka to ok, szukamy odnośnika.

Przy każdej innej ofercie łączonej ceny są przekreślone i nie ma przy produkcie ceny tylko jest jedna ogólna dla wszystkich.
Lub jest gwiazdka i wtedy wiemy, że do czegoś się to odnosi.

Natomiast jak mam przy mgiełce przekreśloną cenę 17zł i wpisaną 6,99 to ja rozumiem, że kupuję tą mgiełkę za 6,99 bez żadnego warunku.

Klientka kupuje dwa produkty z katalogu i chciała do tego 3 mgiełki, a jedną wywala z zamówienia - moim zdaniem niesłusznie.

Ktoś zrobił błąd nie dodając gwiazdki lub dodając cenę mgiełek na stronie 216.

Niestety pani na infolinii była bardzo niegrzeczna, nieuprzejma i totalnie sfochowana, na końcu to już do mnie syczała przez zęby. Uważa, że nie mam racji, klient wcale tak nie pomyśli, niepotrzebna jest gwiazdka, bo ona ma tak w systemie. Nie byłam w stanie się dogadać. Bardzo nieprofesjonalne naburmuszone osoby na tej infolinii, a taka niby duża firma ten Avon... Powinni traktować konsultantki trochę lepiej, bo to przecież my na nich zarabiamy.

Edit:
Załączam strony 12 i 13 z katalogu, tam jest podobna oferta, ale dla mnie jasna.
Na stronie 12 kremy do rąk mają przekreśloną cenę 9zł i żadnej innej. A z prawej strony (str. 13) jest cena 3,99 z gwiazdką i info, że ta cena obowiązuje przy zakupie dowolnego produktu z katalogu.
I to jest dla mnie logiczne, ceny przekreślone i jest tylko jedna cena dla wszystkich kremów i z gwiazdką z wyjaśnieniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 216.jpg (140,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 217.jpg (193,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 012.jpg (157,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 013.jpg (156,2 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-05-24 o 14:33
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 15:50   #2256
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


Mam do Was pytanie - jak rozumiecie tą ofertę?
Chodzi o stronę 216 i 217 w katalogu 5.

Po prawej stronie (217) jest mgiełka hibiskus w ofercie przy zakupie dowolnego produktu w katalogu. I ok.

Po lewej (216) są mgiełki za 6,99zł. Przy cenie, ani produktach nie ma gwiazdki, więc moim zdaniem to cena normalna, bez zakupu dowolnego produktu z katalogu i nie wiąże się z ofertą ze strony 217.
Gdyby była gwiazdka to ok, szukamy odnośnika.

Przy każdej innej ofercie łączonej ceny są przekreślone i nie ma przy produkcie ceny tylko jest jedna ogólna dla wszystkich.
Lub jest gwiazdka i wtedy wiemy, że do czegoś się to odnosi.

Natomiast jak mam przy mgiełce przekreśloną cenę 17zł i wpisaną 6,99 to ja rozumiem, że kupuję tą mgiełkę za 6,99 bez żadnego warunku.

Klientka kupuje dwa produkty z katalogu i chciała do tego 3 mgiełki, a jedną wywala z zamówienia - moim zdaniem niesłusznie.

Ktoś zrobił błąd nie dodając gwiazdki lub dodając cenę mgiełek na stronie 216.

Niestety pani na infolinii była bardzo niegrzeczna, nieuprzejma i totalnie sfochowana, na końcu to już do mnie syczała przez zęby. Uważa, że nie mam racji, klient wcale tak nie pomyśli, niepotrzebna jest gwiazdka, bo ona ma tak w systemie. Nie byłam w stanie się dogadać. Bardzo nieprofesjonalne naburmuszone osoby na tej infolinii, a taka niby duża firma ten Avon... Powinni traktować konsultantki trochę lepiej, bo to przecież my na nich zarabiamy.

Edit:
Załączam strony 12 i 13 z katalogu, tam jest podobna oferta, ale dla mnie jasna.
Na stronie 12 kremy do rąk mają przekreśloną cenę 9zł i żadnej innej. A z prawej strony (str. 13) jest cena 3,99 z gwiazdką i info, że ta cena obowiązuje przy zakupie dowolnego produktu z katalogu.
I to jest dla mnie logiczne, ceny przekreślone i jest tylko jedna cena dla wszystkich kremów i z gwiazdką z wyjaśnieniem.

Ja też mam bardzooo złe wspomnienia z paniami z infolinii... Widzę, że nic się w tej kwestii nie zmieniło.


Co do meritum- to rozumiem, że klientka chce 3 mgiełki NIE-hibiskus. No to powinna je mieć za 6,99 zł, nie widzę inaczej.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 16:05   #2257
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja też mam bardzooo złe wspomnienia z paniami z infolinii... Widzę, że nic się w tej kwestii nie zmieniło.


Co do meritum- to rozumiem, że klientka chce 3 mgiełki NIE-hibiskus. No to powinna je mieć za 6,99 zł, nie widzę inaczej.
Klientka chciała trzy mgiełki, w tym jeden hibiskus. Ale brała tylko dwa inne produkty z katalogu.
A że te wszystkie mgiełki są traktowane jako oferta łączona to może kupić tylko dwie mgiełki, a nie trzy
I tak też muszę zamówić, bo trzecią mi wywala. W katalogu błąd, a ja muszę świecić oczami. A pani na infolinii nie widzi problemu, ani błędu.

PS. Żeby móc kupić trzecią mgiełkę musiałaby dokupić jakiś inny produkt z katalogu. Mimo, że to nie jest wcale oferta łączona - a jeśli miała być to grafik się walnął i to nie powinien być mój problem.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2021-05-24 o 16:08
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-24, 16:48   #2258
sylwunia23
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 423
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


Mam do Was pytanie - jak rozumiecie tą ofertę?
Chodzi o stronę 216 i 217 w katalogu 5.

Po prawej stronie (217) jest mgiełka hibiskus w ofercie przy zakupie dowolnego produktu w katalogu. I ok.

Po lewej (216) są mgiełki za 6,99zł. Przy cenie, ani produktach nie ma gwiazdki, więc moim zdaniem to cena normalna, bez zakupu dowolnego produktu z katalogu i nie wiąże się z ofertą ze strony 217.
Gdyby była gwiazdka to ok, szukamy odnośnika.

Przy każdej innej ofercie łączonej ceny są przekreślone i nie ma przy produkcie ceny tylko jest jedna ogólna dla wszystkich.
Lub jest gwiazdka i wtedy wiemy, że do czegoś się to odnosi.

Natomiast jak mam przy mgiełce przekreśloną cenę 17zł i wpisaną 6,99 to ja rozumiem, że kupuję tą mgiełkę za 6,99 bez żadnego warunku.

Klientka kupuje dwa produkty z katalogu i chciała do tego 3 mgiełki, a jedną wywala z zamówienia - moim zdaniem niesłusznie.

Ktoś zrobił błąd nie dodając gwiazdki lub dodając cenę mgiełek na stronie 216.

Niestety pani na infolinii była bardzo niegrzeczna, nieuprzejma i totalnie sfochowana, na końcu to już do mnie syczała przez zęby. Uważa, że nie mam racji, klient wcale tak nie pomyśli, niepotrzebna jest gwiazdka, bo ona ma tak w systemie. Nie byłam w stanie się dogadać. Bardzo nieprofesjonalne naburmuszone osoby na tej infolinii, a taka niby duża firma ten Avon... Powinni traktować konsultantki trochę lepiej, bo to przecież my na nich zarabiamy.

Edit:
Załączam strony 12 i 13 z katalogu, tam jest podobna oferta, ale dla mnie jasna.
Na stronie 12 kremy do rąk mają przekreśloną cenę 9zł i żadnej innej. A z prawej strony (str. 13) jest cena 3,99 z gwiazdką i info, że ta cena obowiązuje przy zakupie dowolnego produktu z katalogu.
I to jest dla mnie logiczne, ceny przekreślone i jest tylko jedna cena dla wszystkich kremów i z gwiazdką z wyjaśnieniem.

Ewidentny babol, bo to jest oferta łączona cobo. Tam na stronie 216 albo nie powinno być ceny, albo powinna być gwiazdka. Dalej strony 221-222 są już dobrze oznaczone, to samo 226-227. Dlatego klientka mogła pomyśleć, że może je kupić bez żadnych warunków.
sylwunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 16:54   #2259
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Klientka chciała trzy mgiełki, w tym jeden hibiskus. Ale brała tylko dwa inne produkty z katalogu.
A że te wszystkie mgiełki są traktowane jako oferta łączona to może kupić tylko dwie mgiełki, a nie trzy
I tak też muszę zamówić, bo trzecią mi wywala. W katalogu błąd, a ja muszę świecić oczami. A pani na infolinii nie widzi problemu, ani błędu.

PS. Żeby móc kupić trzecią mgiełkę musiałaby dokupić jakiś inny produkt z katalogu. Mimo, że to nie jest wcale oferta łączona - a jeśli miała być to grafik się walnął i to nie powinien być mój problem.

No i żeby nie świecić oczami trzeba coś dorzucić, może o to właśnie chodzi?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 17:49   #2260
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Oni często mają takie błedy, non stop wiadomości w panelu, że tu tu i tu błąd w druku. No super, ale nie uśmiecha mi się klientkom za każdym razem tłumaczyć, że no jednak drożej albo coś jest inaczej, bo to niepoważne. Ich podejście jest tragiczne. Wg mnie mają dużo czasu na przygotowanie rzetelnie katalogu, do tego to nie jest mała firma, bez przesady. Tyle, że głowa muru nie przebijesz, kup jakąś mega taniochę, coś za 4 zł, jakiś krem czy balsam. Zużyjesz, a nie będziesz musiała świecić oczami i robić z siebie idiotki przed klientką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 20:30   #2261
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez sylwunia23 Pokaż wiadomość
Ewidentny babol, bo to jest oferta łączona cobo. Tam na stronie 216 albo nie powinno być ceny, albo powinna być gwiazdka. Dalej strony 221-222 są już dobrze oznaczone, to samo 226-227. Dlatego klientka mogła pomyśleć, że może je kupić bez żadnych warunków.
No właśnie. A pani na infolinii babola nie widziała, ja nie mam racji według niej i nie uważa, żeby klient mógł pomyśleć tak jak ja.
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No i żeby nie świecić oczami trzeba coś dorzucić, może o to właśnie chodzi?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Oni często mają takie błedy, non stop wiadomości w panelu, że tu tu i tu błąd w druku. No super, ale nie uśmiecha mi się klientkom za każdym razem tłumaczyć, że no jednak drożej albo coś jest inaczej, bo to niepoważne. Ich podejście jest tragiczne. Wg mnie mają dużo czasu na przygotowanie rzetelnie katalogu, do tego to nie jest mała firma, bez przesady. Tyle, że głowa muru nie przebijesz, kup jakąś mega taniochę, coś za 4 zł, jakiś krem czy balsam. Zużyjesz, a nie będziesz musiała świecić oczami i robić z siebie idiotki przed klientką.
Jakbym zamawiała na siebie to nie byłoby problemu. Niestety to zamówienie z dostawą do klientki, a zamówiła mało, więc pokrywam z własnej kieszeni koszty wysyłki 4,90zł. Wychodzę prawie na zero. Myślałam, żeby coś dokupić "w prezencie", żeby weszła ta trzecia mgiełka, ale najtańszy sensowny produkt w katalogu kosztuje 5,90zł, a jednak nie chcę być stratna na każdym zamówieniu, bo to nie ma sensu. Zamówiłam jej ostatecznie dwie mgiełki
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 20:02   #2262
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Dlatego też nie chcę ponownie wchodzić w Avon. Myślałam o tym dziś, ale ich podejście do konsultantek jest dramatyczne. Poza tym miałam chyba jakiegoś pecha, bo co chwilę miałam braki w zamówieniach. A jak ktoś zamawia produkt to zwykle chce go mieć na już, a nie "w którymś z przyszłych zamówień". Ewentualnie mogę dla siebie zamawiać...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 23:38   #2263
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dlatego też nie chcę ponownie wchodzić w Avon. Myślałam o tym dziś, ale ich podejście do konsultantek jest dramatyczne. Poza tym miałam chyba jakiegoś pecha, bo co chwilę miałam braki w zamówieniach. A jak ktoś zamawia produkt to zwykle chce go mieć na już, a nie "w którymś z przyszłych zamówień". Ewentualnie mogę dla siebie zamawiać...
Powinni zatrudniać na infolinii bardziej profesjonalne osoby lub lepiej je szkolić. Przyszła mi na mail ankieta odnośnie ostatniej rozmowy telefonicznej. Zastanawiam się czy wypełniać.

Też miałam jeden brak w maju.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 17:51   #2264
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Ktoś tu wspominał, że zamawia na siebie, korzystając z kodu 99093, ale czy w takiej sytuacji system dołącza braki z wcześniejszych zamówień, czy ewentualnie trzeba o to poprosić?

Edytowane przez MaT
Czas edycji: 2021-06-06 o 17:53
MaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 18:08   #2265
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Powinni zatrudniać na infolinii bardziej profesjonalne osoby lub lepiej je szkolić. Przyszła mi na mail ankieta odnośnie ostatniej rozmowy telefonicznej. Zastanawiam się czy wypełniać.

Też miałam jeden brak w maju.
Oczywiście, i zrób to zgodnie z prawdą.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 18:55   #2266
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Ktoś tu wspominał, że zamawia na siebie, korzystając z kodu 99093, ale czy w takiej sytuacji system dołącza braki z wcześniejszych zamówień, czy ewentualnie trzeba o to poprosić?
Nie dołącza, bo to jest kod na zamówienie klienta (nawet jak na swój adres)
Nie wrzuca braków, gratisów z programów motywacyjnych itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-07, 08:49   #2267
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Dziewczyny a macie kod na zestaw za zamówienie przez ikatalog? Na pewno spełniłam warunki w poprzednim katalogu. Ale sobie nie zapisałam daty i tak kojarzę, że kod miał być wysyłany smsem 4.06. Do mnie nic nie doszło i nie wiem gdzie tego szukać.
Jeszcze przejrzę regulaminy ale jeśli macie jakieś informacje to byłabym wdzięczna bo co katalog spełniam specjalnie ten warunek a ani razu nagrody nie odebrałam...

Już wszystko jasne... przeczytałam regulamin. Szkoda że w tej ofercie na stronie nie piszą dokładnie o co chodzi. Jest informacja żeby zrealizować min 1 zamówienie klienta przez ikatalog na min 250 zł łącznie. A w regulaminie napisane ze jedno zamówienie własne przez ikatalog I drugie od klienta/tów na min 250zl łącznie. Więc ja nie spełniłam warunków bo swojego nigdy nie składałam przez ikatalog. Też głupia jestem że nie zajrzałam od razu do regulaminu...
__________________
Instagram
Blog

Edytowane przez ewula91
Czas edycji: 2021-06-07 o 09:48
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 15:53   #2268
Soyunica
Raczkowanie
 
Avatar Soyunica
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie kod na zestaw za zamówienie przez ikatalog? Na pewno spełniłam warunki w poprzednim katalogu. Ale sobie nie zapisałam daty i tak kojarzę, że kod miał być wysyłany smsem 4.06. Do mnie nic nie doszło i nie wiem gdzie tego szukać.
Jeszcze przejrzę regulaminy ale jeśli macie jakieś informacje to byłabym wdzięczna bo co katalog spełniam specjalnie ten warunek a ani razu nagrody nie odebrałam...

Już wszystko jasne... przeczytałam regulamin. Szkoda że w tej ofercie na stronie nie piszą dokładnie o co chodzi. Jest informacja żeby zrealizować min 1 zamówienie klienta przez ikatalog na min 250 zł łącznie. A w regulaminie napisane ze jedno zamówienie własne przez ikatalog I drugie od klienta/tów na min 250zl łącznie. Więc ja nie spełniłam warunków bo swojego nigdy nie składałam przez ikatalog. Też głupia jestem że nie zajrzałam od razu do regulaminu...
To nie jest tak, ze ma być jedno klienta i jedno twoje. Ja zbieram normalnie zamówienia od klientów, potem wchodzę sobie w mój ikatalog, dodaję wszystko do koszyka i wysyłam to do samej siebie, potem w Klubie Avon akceptuję i już. I zawsze mam kod.

Jeśli Tobie nie przychodzi kod, to upewnij się, że masz włączone powiadomienia SMS w ustawieniach konta w Avon. Jak coś to podaję tu kod na nagrodę za maj za ikatalog: 97733
Soyunica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-09, 14:36   #2269
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Hej, mam pytanko odnośnie kremów Anew. Ostatnio moja mama zwróciła uwagę, że odkąd weszły wersje z protinolem, to zmienił się zapach linii platinum. Czy pozostałe kremy też pachną inaczej? Głównie interesuje mnie wersja ultimate supreme, bo bardzo lubię jego działanie, ale zawsze miałam problem, żeby znieść ten ciężki zapach.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-13, 18:49   #2270
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Hej, wracam po paru latach do Avonu. Chyba nawet załapalam się ponownie na program dla nowych konsultantek
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 19:29   #2271
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez MagdaP Pokaż wiadomość
Hej, wracam po paru latach do Avonu. Chyba nawet załapalam się ponownie na program dla nowych konsultantek
Też miałam plan, ale program mnie nie chwycił za serce. Jak coś to Soyunica- mam nadzieję- mnie przygarnie. Ale coś jakoś nam z Avonem ostatnio nie po drodze.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 13:33   #2272
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Witaj Magdo, myślałam, że wyjechałaś z PL, pozdrawiam
MaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 16:52   #2273
Soyunica
Raczkowanie
 
Avatar Soyunica
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Też miałam plan, ale program mnie nie chwycił za serce. Jak coś to Soyunica- mam nadzieję- mnie przygarnie. Ale coś jakoś nam z Avonem ostatnio nie po drodze.
Oczywiście, że przygarnę. Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujesz się dołączyć do mojego zespołu. Od lipca wchodzi nowy Program na Start a nagrodą główną będzie naleśnikarka.
Soyunica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 19:43   #2274
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Witaj Magdo, myślałam, że wyjechałaś z PL, pozdrawiam
Wkurzyłam się na Avon za rezygnację z COKòw
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-26, 15:49   #2275
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Soyunica Pokaż wiadomość
To nie jest tak, ze ma być jedno klienta i jedno twoje. Ja zbieram normalnie zamówienia od klientów, potem wchodzę sobie w mój ikatalog, dodaję wszystko do koszyka i wysyłam to do samej siebie, potem w Klubie Avon akceptuję i już. I zawsze mam kod.

Jeśli Tobie nie przychodzi kod, to upewnij się, że masz włączone powiadomienia SMS w ustawieniach konta w Avon. Jak coś to podaję tu kod na nagrodę za maj za ikatalog: 97733
No pięknie! nie miałam tego zaznaczonego
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-27, 09:14   #2276
Soyunica
Raczkowanie
 
Avatar Soyunica
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
No pięknie! nie miałam tego zaznaczonego

Czasem tak się zdarza Dlatego właśnie, że nie miałaś to nie otrzymywałaś SMS z kodem do nagród za ikatalog, ale mam nadzieję, że teraz już będziesz dostawać.
Soyunica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-27, 09:20   #2277
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Ktoś ma lipcowy program dla nowych AMBASADOREK?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-28, 06:22   #2278
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Soyunica Pokaż wiadomość
Czasem tak się zdarza Dlatego właśnie, że nie miałaś to nie otrzymywałaś SMS z kodem do nagród za ikatalog, ale mam nadzieję, że teraz już będziesz dostawać.
Dziękuję za pomoc już mam zafakturowany ten zestaw
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 10:39   #2279
Soyunica
Raczkowanie
 
Avatar Soyunica
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;88778457]Ktoś ma lipcowy program dla nowych AMBASADOREK?[/QUOTE]

Mam.
W załączniku go dodaję a gdyby ktoś chciał dołączyć do Klubu Avon do mojego zespołu, to zapraszam na priv a podam link do rejestracji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png pns.png (631,9 KB, 36 załadowań)
Soyunica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 10:45   #2280
Soyunica
Raczkowanie
 
Avatar Soyunica
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc już mam zafakturowany ten zestaw
Super
Soyunica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-04 12:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.