Joga - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-09, 12:13   #3841
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ale to musiało być ciekawe!
Było. Wpierw zwijaliśmy wszystkie palce stóp jednocześnie, potem staraliśmy się zwijać je od malucha do wielkiego i odwijać w odwrotnym kierunku. Potem rozciągaliśmy stopy siadając na piętach i w virasanie. W dandasanie pracowaliśmy stopami tak by rozłożyć palce na boki i jednocześnie maksymalnie wypchnąć palucha do przodu.

Przygotowało to stopy do pozycji stojących, gdzie nauczyciel kazał nam jednocześnie wydłużać i rozszerzać palce stóp i ściągać stopę mięśniem poprzecznym (analogicznie do ruchu dłonią gdy próbujesz przysunąć do siebie boki dłoni). To było strasznie trudne do wykonania.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 11:29   #3842
Patrycjaa1988
Przyczajenie
 
Avatar Patrycjaa1988
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Joga

Mnie joga bardzo pomaga na bolące plecy. Mam siedzący tryb pracy, przez to bardzo narzekam na kręgosłup. Na YT znalazłam ćwiczenia z jogi, akurat mnie bardzo pomaga. Polecam.
Patrycjaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 16:25   #3843
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa1988 Pokaż wiadomość
Mnie joga bardzo pomaga na bolące plecy. Mam siedzący tryb pracy, przez to bardzo narzekam na kręgosłup. Na YT znalazłam ćwiczenia z jogi, akurat mnie bardzo pomaga. Polecam.
Pokażesz co to za ćwiczenia? Chętnie spróbuję
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 13:19   #3844
marinadiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 2
Dot.: Joga

Joga to poziom 3. Co by działała, musisz wykonać dwa pierwsze kroki.
marinadiga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 15:49   #3845
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez marinadiga Pokaż wiadomość
Joga to poziom 3. Co by działała, musisz wykonać dwa pierwsze kroki.
Jakie to kroki?
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 09:10   #3846
marinadiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 2
Dot.: Joga

To jest Yama, Niyama – zasady życia i współżycia.
Jeśli nie zastosuje się do tych zasad, zapomnij o jodze.
marinadiga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 10:48   #3847
Menira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 15
Dot.: Joga

Ja akurat bardziej wolę chodzić na pilates niż jogę. Joga moim zdaniem jest taka bardziej mistyczna, chodzi o filozofię, a pilates to po prostu trening rozciągający i rozluźniający mięśnie.
Menira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-19, 13:02   #3848
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez marinadiga Pokaż wiadomość
To jest Yama, Niyama – zasady życia i współżycia.
Jeśli nie zastosuje się do tych zasad, zapomnij o jodze.
Zasady sensowne.
Myślę jednak ze jeśli chodzi o bóle kręgosłupa joga pomoże mimo wszystko
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 10:48   #3849
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Joga

Rozłożyło mnie chorowanie i wypadłam z obiegu na prawie 2 tygodnie, ale przy każdym głębszym oddechu zaczynalam kaszleć jak gruźlik, więc trochę średnio się nadawałam.

Dzisiaj poszłam z rana na Ashtange i było najwspanialej, niby 2 tygodnie nic nie robiłam, ale kondycja wciąż była ok, a nawet przy niektórych asanach szło mi lepiej niż ostatnio
W niedzielę idę na czterogodzinne warsztaty z ashtangi, na których będziemy dokładnie analizować poszczególne asany pierwszej serii i w ogóle dużo będzie rozmawiania o technice
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 11:52   #3850
girl.of.glass
Raczkowanie
 
Avatar girl.of.glass
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: Joga

Dziewczyny mam fatalną kondycję, ale chciałabym zacząć (zupełnie od zera..)
Czy zajęcia organizowane w klubie (konkretnie Zdrofit w Wawie) będą dla mnie do przejscia..?
girl.of.glass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 23:21   #3851
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez girl.of.glass Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam fatalną kondycję, ale chciałabym zacząć (zupełnie od zera..)
Czy zajęcia organizowane w klubie (konkretnie Zdrofit w Wawie) będą dla mnie do przejscia..?
Ja bym się jednak przeszła do szkoły jogi, a nie do klubu fitness
W szkole jogi masz więcej opcji do wyboru, różne rodzaje jogi, różne poziomy no i nauczycieli, którzy zajmują się tylko jogą.
No i niebo a ziemia, sto razy lepiej się ćwiczy jogę bez sztang czy ciężarków leżących metr od ciebie

Ja też mam fatalną kondycję, a od 2 miesięcy chodzę na jogę regularnie i robię jak mogę i widzę postępy.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-04, 06:50   #3852
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja bym się jednak przeszła do szkoły jogi, a nie do klubu fitness
W szkole jogi masz więcej opcji do wyboru, różne rodzaje jogi, różne poziomy no i nauczycieli, którzy zajmują się tylko jogą.
No i niebo a ziemia, sto razy lepiej się ćwiczy jogę bez sztang czy ciężarków leżących metr od ciebie

Ja też mam fatalną kondycję, a od 2 miesięcy chodzę na jogę regularnie i robię jak mogę i widzę postępy.
Wczoraj mój nauczyciel opowiadał jak to przeżył szok, jak miął zastępstwo w jakimś klubie, i dostał brawa na koniec
Wyjaśniłam mu, że po każdym treningu taki jest zwyczaj



Zgadzam się z Tobą, jednak szkoła to zdecydowanie lepszy wybór, gdy chcemy głębiej wejść w praktykę. To zupełnie inne nastawienie.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:53   #3853
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Joga

Hej dziewczyny jogę praktykuje od ok 7 lat. Pracuje w przedszkolu i chciałabym wprowadzić jogę w pracy z dziećmi. Do dziewczyn , które praktykuja jogę z dziećmi.: Czy możecie polecić literaturę z propozycjami ciekawych zajęć. Szkolenie mam za sobą ale chciałabym zagłębić wiedze w tym temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-12, 20:53   #3854
TheTravelea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 29
Dot.: Joga

Dziewczyny, polecacie jakąś szkołę jogi w Krakowie? Nigdy w życiu nie ćwiczyłam i chciałabym spróbować jak to jest
TheTravelea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 20:29   #3855
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Joga

Hej hej! Jest tu kto? Ja odkryłam jogę w czasie kwarantanny - pozwoliła mi na rozluźnienie by nie zwariować od siedzenia w domu, przestał mnie boleć kręgosłup od siedzenia przy komputerze, stałam się bardziej rozciągnięta. Ponadto wreszcie znalazłam aktywność fizyczną którą lubię - praktykuję codziennie

Zaczęłam od wyzwania '30 days yoga experience' na kanale Yoga with Adriene a teraz kupiłam dostęp do PortalYogi. Jak wróci wszystko do normy to zamierzam zapisać się na zajęcia do szkoły jogi - bo wiadomo, że jak nauczyciel zerknie czy na pewno dobrze robimy asany to jest inaczej

Jest tu ktoś kto też zachwyca się jogą jak ja?
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 07:55   #3856
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Hej hej! Jest tu kto? Ja odkryłam jogę w czasie kwarantanny - pozwoliła mi na rozluźnienie by nie zwariować od siedzenia w domu, przestał mnie boleć kręgosłup od siedzenia przy komputerze, stałam się bardziej rozciągnięta. Ponadto wreszcie znalazłam aktywność fizyczną którą lubię - praktykuję codziennie

Zaczęłam od wyzwania '30 days yoga experience' na kanale Yoga with Adriene a teraz kupiłam dostęp do PortalYogi. Jak wróci wszystko do normy to zamierzam zapisać się na zajęcia do szkoły jogi - bo wiadomo, że jak nauczyciel zerknie czy na pewno dobrze robimy asany to jest inaczej

Jest tu ktoś kto też zachwyca się jogą jak ja?
Ja teraz skupiam się na praktyce własnej. Niestety moja szkoła jest zamknięta, a sesje online dość drogie, i nie honorują kart multisport.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 15:07   #3857
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja teraz skupiam się na praktyce własnej. Niestety moja szkoła jest zamknięta, a sesje online dość drogie, i nie honorują kart multisport.
Tez ostatnio próbuje praktyki własnej. Jak Ci idzie ? Mi czasem wychodzi fajnie a czasem nie mam totalnie pomysłu i mam wrażenie że przy każdej praktyce robię te same pozycje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 16:09   #3858
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
Tez ostatnio próbuje praktyki własnej. Jak Ci idzie ? Mi czasem wychodzi fajnie a czasem nie mam totalnie pomysłu i mam wrażenie że przy każdej praktyce robię te same pozycje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety u mnie podobnie. Podświadomie sięgam po ulubione pozycje. Ostatnio skupiam się głównie na wariantach powitania słońca.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 13:14   #3859
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Joga

Ja już od dawna nie chodzę na zajęcia tylko ćwiczę w domu z SBY: https://www.youtube.com/channel/UC-0...L8zw4pFTVDq65Q
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 15:49   #3860
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Joga

Przed lockndownem chodziłam od kilku miesięcy na zajęcia jogi raz w tygodniu.
Po miesiącu załamki ogólnej z powodu zamknięcia w domu, wzięłam się w garść i jogę ćwiczę ( pisze to świadomie, ja jednak bardziej ćwiczę niż praktykuje) częściej niż kiedykolwiek bo te 3-4 razy w tygodniu wpada.
Ćwiczę z gotowymi układami z YouTube z kanałem DoYogaWithMe z prowadząca Fiji McAlpine.

Robię 14to dniowe wyzwanie

https://www.youtube.com/watch?v=43Yd...ndex=2&t=1907s

+ 4 filmiki dostępne darmo z innego jej 14to dniowego wyzwania : Elevate 14-Day Yoga Challenge

https://www.youtube.com/watch?v=Gys5XRp5JKU

Jak się kończy, zaczynam od nowa.



Co ciekawe, do filmików z Fiji, wróciłam po baaardzo długiej przerwie, kilkuletniej, bo zetknęłam sie z nią za czasów biegania i robiłam jej 3 układy wtedy, w ramach rozciągania i opieki nóg (Fiji McAlpin for runners)
, i się okazało, ze czuje się jej uczennica i każde kolejne spotkanie z jogą odonosiłam zawsze do niej, do jej wykonania asan, jej techniki, jej sposobu uczenia.
Powrót do jej układów i narracji był dla mnie jak powrót do domu, bardzo mi to jakoś psychicznie pomogło uporać się z kiepskim stanem psychicznym w jakim byłam na początku koronawirusowej afery.
A kobiety na oczy na żywo nie widziałam w życiu.
Bardzo dziwne.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 18:57   #3861
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Joga

Kojarzy ktoś może jakieś fajne grafiki, pdfy, obrazki z różnymi asanami? Chciałabym coś takiego sobie wydrukować i mieć pod ręką. Mam wrażenie że to by mi pomogło w praktyce własnej, bo czasami zapominam jakie są jeszcze pozycje i mam pustkę w głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Savasana
Czas edycji: 2020-05-19 o 18:58
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 05:51   #3862
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Joga

Może zobacz Michelle's Art
Dink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 08:32   #3863
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
Kojarzy ktoś może jakieś fajne grafiki, pdfy, obrazki z różnymi asanami? Chciałabym coś takiego sobie wydrukować i mieć pod ręką. Mam wrażenie że to by mi pomogło w praktyce własnej, bo czasami zapominam jakie są jeszcze pozycje i mam pustkę w głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Myślę, że najlepiej będzie jak kupisz sobie jakąś książkę (o ile nie chcesz korzystać z kursów online - polecam). Tam przynajmniej będziesz miała gotowe sekwencje, dzięki którym lepiej zrozumiesz pracę w asanach. Pamiętaj, że joga to nie tylko rozciągnięcie
__________________
13.05.2014 termin op. dr. S.Ł. Wawa
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 11:29   #3864
MarylaaS
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 2
Dot.: Joga

Joga jest fajną aktywnością, ale myślał tu ktoś o siłowni? Oczywiście jak je otworzą?
MarylaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 13:55   #3865
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez kasika84 Pokaż wiadomość
Myślę, że najlepiej będzie jak kupisz sobie jakąś książkę (o ile nie chcesz korzystać z kursów online - polecam). Tam przynajmniej będziesz miała gotowe sekwencje, dzięki którym lepiej zrozumiesz pracę w asanach. Pamiętaj, że joga to nie tylko rozciągnięcie
Dosyć dobrze znam pracę w asanach, praktykuje od kilku lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MarylaaS Pokaż wiadomość
Joga jest fajną aktywnością, ale myślał tu ktoś o siłowni? Oczywiście jak je otworzą?
A czemu na wątku o jodze mielibyśmy myśleć o siłowni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 12:48   #3866
mionstka
Raczkowanie
 
Avatar mionstka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 71
Dot.: Joga

yoginki moje drogie, widzę, ze temat nie jest tutaj już tak czesto odwiedzany, a chciałabym się zapytać o sam początek drogi. czy macie może do polecenia jakieś pozycje na saaaaaaaaam początek? chcialabym w domu coś porobić, bo nadal mam lekkie obawy przy tych zarażeniach, a jednak no czuje się tragicznie i bardzo sztywno przy ciągłym siedzeniu w domu. obecnie moja jedyna aktywność fizyczna to sprzątanie, pójście na spacer z psem lub do sklepu..
__________________
dolce vita
mionstka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 13:09   #3867
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez mionstka Pokaż wiadomość
yoginki moje drogie, widzę, ze temat nie jest tutaj już tak czesto odwiedzany, a chciałabym się zapytać o sam początek drogi. czy macie może do polecenia jakieś pozycje na saaaaaaaaam początek? chcialabym w domu coś porobić, bo nadal mam lekkie obawy przy tych zarażeniach, a jednak no czuje się tragicznie i bardzo sztywno przy ciągłym siedzeniu w domu. obecnie moja jedyna aktywność fizyczna to sprzątanie, pójście na spacer z psem lub do sklepu..
Gosia Mostowska na swoim kanale ma cykl pięciu lekcji dla początkujących (lekcja 1, lekcja2 itd.). Ma też cykl krótkich filmików poświęconych poszczególnym pozycjom, temu, jak je prawidłowo wykonywać (klik).
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 07:05   #3868
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Joga

Mam taki problem, że jak robię niektóre pozycje w których opieram się na nogach i jednej dłoni, to dość mocno boli mnie nadgarstek od nacisku. Mam grubą matę, więc to nie jest problemem. Czy ja coś źle robię czy po prostu nadgarstek musi się przyzwyczaić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-04, 09:48   #3869
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Mam taki problem, że jak robię niektóre pozycje w których opieram się na nogach i jednej dłoni, to dość mocno boli mnie nadgarstek od nacisku. Mam grubą matę, więc to nie jest problemem. Czy ja coś źle robię czy po prostu nadgarstek musi się przyzwyczaić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie (poza bólem typowym dla rozciągania) nie powinnaś w pozycjach czuć bólu. Może spróbuj coś podłóż coś pod nasadę nadgarstka, tak by dłoń nie była pod ostrym kątem?
W jakich konkretnie pozycjach to się dzieje?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 11:18   #3870
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Joga

Ja podczas lockdownu wróciłam do jogi (i na wizaż jak widać ) i bardzo polecam apkę Down Dog - mają poziomy od Beginner's 1 do Advanced. Ja cisnę teraz Intermediate 2, 90% rzeczy robię, a jak wyskakuje kruk albo coś totalnie dziwnego to zmieniam na inną asanę. Ćwiczę 5-7 razy w tygodniu i jestem mega zajarana
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-05 14:52:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.