Indywidualne pakiety medyczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-13, 12:46   #1
goldberg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39

Indywidualne pakiety medyczne


Witam
jako że potrzebuję stałej opieki dermatologa oraz neurologa, a nie chce mi się czekać 2-3 miesiące na wizytę lub płacić co wizytę ponad 100zł postanowiłem wykupić sobie pakiet medyczny.
Pytanie - czy ktoś ma coś takiego we wrocławiu?
Dylemat mam między tymi dwoma
http://www.emc-sa.pl/phavi/at/upl/20...-swiadczen.pdf - placówki EMC
http://sklep.medihelp.pl/Pakiet-Medy...Y-INDYWIDUALNY - tu z kolei mamy LUX MED
może ktoś korzysta z tych placówek i może się podzielić, oraz która z tych opcji wydaje się lepsza?
Pozdrawiam
goldberg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 14:41   #2
myloberry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31
Dot.: Indywidualne pakiety medyczne

Lux med wydaje mi się lepszy,korzystam w Krakowie jestem b zadowolona
myloberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 11:32   #3
basienka_mala_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Indywidualne pakiety medyczne

A masz mozliwosc wykupienia pakietu np. w swojej firmie albo firmie meza, itp? Pracodawcy zazwyczaj dopłacaja do pakietow swoich pracownikow i wychodzi taniej lub za podobne pieniadze wiekszy zakres. Mam Medica Assistance i jestem zadowolona. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-08 o 08:34 Powód: link
basienka_mala_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 18:42   #4
AnnikaSch
Przyczajenie
 
Avatar AnnikaSch
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Indywidualne pakiety medyczne

Przyznam, że ja mam zupełnie inny dylemat. Korzystałam już z prywatnej opieki, więc mam mniej więcej wyobrażenie o tym, jakie usługi oferowane są w ramach tych pakietów.
Jednak ostatnio miałam okazję towarzyszyć mojej przyjaciółce podczas wizyty w American Clinic w Warszawie na Wilanowie.
I tu – pełne, pozytywne zaskoczenie!
Koleżanka jest ze Szwajcarii, nie mówi zbyt dobrze po Polsku, więc myślałam, że jestem tam po to, żeby ją wspierać. A na miejscu – wszyscy porozumiewają się z pacjentem po angielsku.
Do tego opieka dedykowanej pielęgniarki, która zajmuje się wyłącznie pacjentem i zapewnia pomoc podczas całej wizyty, wyniki badań przetłumaczone na angielski, pełen profesjonalizm, świetni specjaliści.
Od kilku dni zastawiam się, czy sama nie przeniosę się do tej kliniki. Czy ktoś już ma tę przyjemność korzystania z ich usług? Potwierdzacie moją opinię?
AnnikaSch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 11:06   #5
gosia_wawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Indywidualne pakiety medyczne

Cytat:
Napisane przez goldberg Pokaż wiadomość
Witam
jako że potrzebuję stałej opieki dermatologa oraz neurologa, a nie chce mi się czekać 2-3 miesiące na wizytę lub płacić co wizytę ponad 100zł postanowiłem wykupić sobie pakiet medyczny.
Pytanie - czy ktoś ma coś takiego we wrocławiu?
Dylemat mam między tymi dwoma
http://www.emc-sa.pl/phavi/at/upl/20...-swiadczen.pdf - placówki EMC
http://sklep.medihelp.pl/Pakiet-Medy...Y-INDYWIDUALNY - tu z kolei mamy LUX MED
może ktoś korzysta z tych placówek i może się podzielić, oraz która z tych opcji wydaje się lepsza?
Pozdrawiam
Hej, wprawdzie we Wrocławiu nie korzystalam, ale z luxmedem miałam problem w Warszawie. Bardzo długo czeka sie na wizytę, zwlaszcza jak masz "swojego" lekarza. Czasami nawet kilka miesięcy (niestety... czasami dłużej niż w NFZ) i z dnia na dzień trudno się umówić. W efekcie za namową kolezanki przeszłam na inny pakiet, gdzie korzytsasz głównie z Polmedu lub prywatnych gabinetów. Podstawowa przewaga - w 1 dzien muszą umówić cię na wizytę internisty, a do ginekologa, dermatologa max w 5 dni. Placówek jest kilka tysięcy, więc obstawiam, ze we Wrocławiu też działa. Płacę 80 zł xxx wiadomo, na firme byłoby trochę taniej.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-08 o 08:33 Powód: link
gosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 19:46   #6
kasia_kw23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Post Dot.: Indywidualne pakiety medyczne

Pakiet medyczny to rewelacyjna sprawa!
polecam kazdemu. dostep do słuzby zdrowia w ponad 1000 placowkach w całym kraju- lekarz pierwszego kontaktu w tym samym dniu, dostep do specjalisty w ciagu 5 dni od zamowienia wizyty, szeroki zakres badan laboratoryjnych i usług, dodatkowo dostęp do concierge medycznego, ktory wyszukuje najlepszysz specjalistów w kraju i zagaranica w sytuacji zagrożenia zycia
a do tego mozliwosc zarabiania z polecenia swojego pakietu. kto by pomyslal ze na prywatnej slubie zdrowia mozna jeszcze zarabiac... xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-08 o 08:33 Powód: reklama
kasia_kw23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 17:15   #7
yuliiam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Indywidualne pakiety medyczne

Polecam firmowe pakiety medycznt zerowiewfirmi xx Doradzaja w doborze odpowiedniego zakresu świadczeń. Profesjonalnie obsługuja pakiety medyczne. Posiadaja w ofercie najlepsze rozwiązania dostępne na rynku polskim. I co wazne to doskonaly serwis

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-08 o 08:33 Powód: link
yuliiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-11, 00:25   #8
Bambiontko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Indywidualne pakiety medyczne

Super sprawa ztymi pakietami medycznymi poniewaz w zaleznosci od wariantu zapewniaja szeroki dostep do swiadczen medycznych w ruznych placowkach w calym kraju.Pracownicy otrzymuja do lekarzy specjalistow,kompleksowyc h badan oraz wiele innych swiadczen medycznych.
Bambiontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 06:53   #9
Szymono
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Indywidualne pakiety medyczne

witam.ja w swojej firmie zastosowalem moim pracownikom usluge firmy drowie w firmie.jestem naprawde zadowolony jak do tej pory.zajmuja sie wszystkim od podstaw moja firma na tym zyskala.wynajduja najlepsze pakiety specjalnie srofilowane dla pracownikow i wlascicieli bardzo sybko zebrali wszystkie oferty z rynkui super sprawne wdrozyli w naszym przedsiebiorstwie. doradzaja co i jak sie swieci w opiece zdrowia.po przeprowadzeniu 2 akniet w naszych zakladach 96% pracownikow byla zadowolona z swiadczonych przez nich uslug i nie chcieli by ich zmieniac.nam sie to oplacilo dlatego mowie o tym ii polecam kazdemu przedsiebiorcy.naprawde mam spokoj w wiekszosci sprawach zwiazanych z opieka medyczna.
http://zdrowiewfirmie.pl
Szymono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 07:23   #10
mnowak87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Indywidualne pakiety medyczne

Pakiety medyczne, to idealne rozwiązanie. Pracownicy są bardzo zadowoleni z takiej opcji w Naszej firmie.

Wybraliśmy ZDROWIEWFIRMIE.PL!

Odpowiednio dobrali pakiety dla Naszych pracowników, a negocjacje z przedstawicielami przeprowadzili tak, że dostaliśmy bardzo konkurencyjną ofertę!
mnowak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 16:47   #11
mama24pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Indywidualne pakiety medyczne

Pakiet medyczny to rewelacyjna sprawa!
mama24pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-17, 11:17   #12
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Indywidualne pakiety medyczne

Może ktoś polecić fajny pakiet medyczny partnerski. Zależy nam na ginekologu, endokrynologu, kardiologu, badaniach hormonalnych. Na działalność gospodarczą najlepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 19:19   #13
Mleeko
Przyczajenie
 
Avatar Mleeko
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Indywidualne pakiety medyczne

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
Może ktoś polecić fajny pakiet medyczny partnerski. Zależy nam na ginekologu, endokrynologu, kardiologu, badaniach hormonalnych. Na działalność gospodarczą najlepiej.
Zgadza się pakiet medyczny to rewelacyjna sprawa! Prywatna opieka medyczna okazuje się najlepszym rozwiązaniem.

Natomiast dobry pakiet partnerski znalazłem na S7 Partner.
Jeśli ma to być na działalność gospodarczą na stronie http://s7partner.dbm.org.pl/pakiet-m...-medyczny.html znajdują się szczegóły.
Mleeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-24 20:19:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.