Ćwiczenia na brzuch w cukrzycy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-22, 11:53   #1
kari_tori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 7

Ćwiczenia na brzuch w cukrzycy


Dzień dobry

Kilka miesięcy temu samoczynnie grubłam do 120 kg. Następnie, w ciągu zaledwie 3 miesięcy , bez żadnej diety, schudłam nagle 40 kg. Lekarz zdiagnozował cukrzycę typu 2 i konieczne było wstrzykiwanie insuliny. Obecnie jestem na samych tabletkach, cukrzyca się cofnęła.

Mimo, że cały czas chudnę (mam już 71 kg), nadal mam obwisły brzuch. Bardzo brzydko to widać pod ubraniami. Chciałabym coś z tym zrobić i włączyć np brzuszki lub ćwiczenia Lewandowskiej (tylko wiadomo, wersja słabsza). Pytałam lekarza o ćwiczenia, lecz udawał, że nie słyszy mojego pytania, był jakby niezbyt przejęty moim problemem twierdząc, że powinnam skupić się raczej na samej chorobie niż takich błahostkach.

Moje pytanie do was, dziewczyny. Czy któraś miała podobny problem i wie, czy mogę wykonywać takie ćwiczenia w cukrzycy? Jeżeli nie, w jaki sposób pozbyć się choć trochę tego brzucha?

Dodam, że problem spory, bo w szpitalu robili mi nawet test ciążowy, tak spory jest brzuszek.
kari_tori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.