Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-29, 15:43   #61
daria w
Raczkowanie
 
Avatar daria w
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Moim zdaniem wierutna bzdura (no chyba że po zabiegu cesarki coś poszło nie tak). Sama miałam cesarkę i nawet nie tyle, że wróciłam do płaskiego brzucha, co go wyrobiłam. Przez kwarantanną miałam nawet kaloryferek. Wystarczy dobra dieta, a więc szczupła sylwetka i właściwe ćwiczenia, rozbudowujące co trzeba. Ja robię coś takiego, jak tu jest zaprezentowane na Zdrowy Kręgosłup: https://www.zdrowykregoslup.pl/cwicz...-zaawansowany/ Uprzedzam tylko, że wbrew pozorom to nie są łatwe ćwiczenia dla początkujących i na początku zakwasy mogą być bolesne i nie dawać żyć
daria w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 11:00   #62
magdonna91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

A ja mysle ze ma to cos wspolnego z tym ile przytyjesz w ciazy (co za tym idzie jak bardzo rozciagnie sie skora i miesnie).

Ja mialam 2 cesarki. W pierwszej mialam ladny okragly brzuszek, nie przytylam duzo a nawet z tych nudnosci zgubilam najpierw 10kg. Potem przytylam jakies 12kg wiec w sumie 2lg na plusie. Po cc bardzo szybko doszlam do siebie. Po 3 latach przytylam o rozmiar! Brzuch zrobil sie taki zwisajacy wlasnie na lini ciecia. Zaszlam w ciaze. Brzuch cala ciaze mial zwisajaca falde na dole. Wygladal okropnie. Duzo tez w tej ciazy przytylam.. Teraz 6 mieisecy po cc nadal nie moge zgubic brzucha. Brzuch sam w sobie nie jest super duzy ale wisi ta falda jak u mocno otylych ludzi ktorzy szybko chudna i potem zostaje im ta skora.. Tez juz nie widze ratunku.. Chyba tylko operacyjne wyciecie 🤷☠♀️
magdonna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 11:12   #63
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Brzuch Po Cesarce---przeczytajcie!!!!

Ja jestem szczupła, całe życie byłam i po ciąży zrobił mi się gigantyczny rozstęp kresy białej mimo, że w ciąży przytyłam tylko 8kg. Rozstęp jest przeszło 10cm i dlatego właśnie mój brzuch wygląda jakbym dalej była w ciąży. Dopiero 3 miesiące po cesarce mogę zacząć ćwiczyć mięśnie miednicy ale nie wolno przy rozejsciu się kresy białej ćwiczyć mięśnia prostego brzucha - popularne brzuszki, bo można sobie jeszcze bardziej zaszkodzić.
Z tego co mi wiadomo rozejście się kresy białej jest bardzo częstym skutkiem ubocznym ciąży i przyczyną dużego brzucha po ciąży. Radzę przejść się do chirurga i zrobić usg kresy białej a następnie wprowadzić odpowiednie ćwiczenia na jej zamknięcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-25 11:12:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.