Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 10:44   #121
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

A co do mieszkania z teściami to zależy.Ja osobiście sobie nie wyobrażam mieszkać z teściami ani z własnymi rodzicami,ale moi rodzice mieszkali z mamy rodzicami i siostrą w mieszkaniu 2 lata.Bardzo miło wspominają ten czas.Tylko,że jak tylko trochę się dorobili to od razu wynajmowali mieszkanie.Nie czekali na to,aż się dorobią,bo wiadomo to by trwało dłuuuugo.Myślę,że tak naprawdę mieszkanie z teściami nie ma sensu,gdy teściowie od początku nie lubią naszego wybranka/wybranki albo gdy to mieszkanie odwleka się w nieskończoność.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 10:44   #122
KarlaNobody
Zadomowienie
 
Avatar KarlaNobody
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

ja porad moge sluchac bo wiadomo, ze sa starsi i wiedza co i jak. ale rady a narzucanie komus czego i nie liczenie sie z jego zdaniem to inna sprawa.
__________________

KarlaNobody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 10:56   #123
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 509
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Gotowania można się nauczyć, przekonałam się o tym, gdy zostałam gospodynią domową. Z TŻ długo szukaliśmy mieszkania, gdy już trafiliśmy na odpowiednie, okazało się, że jestem w ciąży. I w ten sposób zaczęliśmy nowy etap w naszym wspólnym życiu, nasze M3, mimo, że skromnie urządzone. Przeprowadziliśmy się "na swoje", pamiętam do dziś to dziwne uczucie, taka radość z samodzielnego życia. O wszystkim sami decydowaliśmy, np. cieszyłam się, że wieszam firanki w swoim mieszkaniu, że mogę chodzić w bielinie bez najmniejszego skrępowania czy w ogródku ma być marchewka, fasola... itp rzeczy, którymi dotąd się nie interesowałam. Pierwszy obiad się nie udał, ale praktyka czyni mistrza. Gdy już ogarnęłam się w pracach domowych, urodziła się córeczka. Następny rzut na głęboką wodę, ale było lepiej niż myślałam. Nikt mnie co chwilę nie poprawiał, że np. pieluszka źle założona czy może mam mało mleka itp. Jeśli chciałam rade, pytałam lub dzwoniłam do mamy czy teściowej. Nie lubię jak "ktoś patrzy mi na ręce". Teraz mam już dwie córki. Czasem jest nam ciężko, wokół znajomi, którzy mieszkają z rodzicami wydają się być zadowoleniu z tego faktu. Rodzice pomogą w obowiązkach domowych, finansowo też lepiej gdy rachunkami dzielą się dwie rodziny, przypilnują dziecka itd. Mimo tych chwil zwątpienia, nadal wolę opcję samodzielnego mieszkania.

Edytowane przez 301185
Czas edycji: 2011-06-19 o 10:58
301185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 11:33   #124
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Moze spojrz w lustro i zobacz jaka osobe Ty jestes i spojrz na swoje wypowiedzi a nie obrazasz dziewczyne ktorej nawet nie znasz ale co tu duzo pisac,teraz ostatnio widzialam taka calkiem fajna reklame w telewizji polskiej....a zaczyna sie: kto Ty jestes...polak cos tam dalej i wlasnie tam jest powiedziane w skrocie ale sensownie jacy wlasnie sa polacy.....skad w Was tyle jadu ???? czy jakies swoje frustracje sie staracie w ten sposob leczyc ????? sadze,ze chyba tak
dla mnie jest mloda i fajna dziewczyna a to,ze nie za bardzo tolerujeswoja tesciowa to moze ma ku temu powody i nie Tobie ja osadzac,niech kazdy najpierw zajmie sie wlasnym zyciem a pozniej ocenia innych.[COLOR="Silver"]
Dlaczego nas obrażasz??? Znasz nas? Wszystkich Polaków? Wszyscy zieją jadem i nienawiścią?
Dziewczyno to już któryś z kolei post w którym odnoszę wrażenie, że czujesz się lepsza, dlatego, że mieszkasz poza granicami Polski. Kto tu leczy swoje frustracje?
Przepraszam za offtop
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 11:49   #125
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Dlaczego nas obrażasz??? Znasz nas? Wszystkich Polaków? Wszyscy zieją jadem i nienawiścią?
Dziewczyno to już któryś z kolei post w którym odnoszę wrażenie, że czujesz się lepsza, dlatego, że mieszkasz poza granicami Polski. Kto tu leczy swoje frustracje?
Przepraszam za offtop

dokladnie, jest tyle forów angielskich na których ludzie nie zioną jadem....
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 11:51   #126
pirania168
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 20
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Szczerze mówiąc zazdroszę Wam, że zaczynacie życie z Waszymi TŻ, u mnie mimo 4 letniego stażu nie zanosi się na to. No cóż... Życzę Wam udanego z nimi życia
pirania168 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 12:09   #127
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez KarlaNobody Pokaż wiadomość
haha fajnie

no ja tez chce sie nauczyc poczatki beda zabawne ale co tam moze nikogo nie otruje
Bedzie dobrze jak ja sie nauczylam to Ty tez sie nauczysz ja czajnik z woda potrafilam spalic a teraz zmiana az milo
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 12:10   #128
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Hej

chciałam się podpiąć pod wątek, ale widzę, że atmosfera się popsuła
nie możecie przestać na siebie naskakiwać? co to za różnica czy w mieszkaniu teściowej na poddaszu czy wynajmowanym od obcych się mieszka? wydaje mi się, że wątek miał na celu poznanie innych osób, któe również zaczynają żyć pod jednym dachem z tż..nieważne gdzie..czy się mylę?
sama nie zdecydowałabym się na mieszkanie z teściową, ale znam pary, któe mogły sobie pozwolić tylko na taką opcję i jakoś dały radę..chociaż różowo nie było..

co do mnie samej to ja mam zamiar rozpocząć takie wspólne życie od lipca, najdalej sierpnia..na razie szukam intensywnie mieszkania, które topnieją z dnia na dzień..wszystkie fajne, które chciałam wynająć pary sprzątnęły mis przed nosa dosłownie na chwilę przed wykonaniem przeze mnie telefonu do danego właściciela więc na razie jeszcze szukam..od marca zaczęłam pracę i myślę, ze czas najwyższy zacząć wspólne życie na własny rachunek..w sumie to nie mogę się tego doczekać, bo od dłuższego czasu marzę o czymś "swoim".. poza tym jesteśmy ze sobą już na tyle długo, że myślę, że to dobra i przemyślana decyzja..

jest tu jakaś wizażanka z wrocławia?
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 12:25   #129
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Dlaczego nas obrażasz??? Znasz nas? Wszystkich Polaków? Wszyscy zieją jadem i nienawiścią?
Dziewczyno to już któryś z kolei post w którym odnoszę wrażenie, że czujesz się lepsza, dlatego, że mieszkasz poza granicami Polski. Kto tu leczy swoje frustracje?
Przepraszam za offtop
Powiedzialam cos o TOBIE ??? nie przypominam sobie,tak wiec nie zasmiecaj dziewczynom tematu i nie pisz nie na temat,poczytaj kilka postow wczesniej kogo sie to tyczy....nie cierpie chamstwa,jak ktos najezdza na Bogu ducha winna dziewczyne....tylko dlatego ,ze ma na dany temat inne zdanie,Ona nie atakuje nikogo kto np nie chce miec dzieci i dla mnie koniec tematu,moj dziadzius zawsze powtarzal ,ze na niegrzeczne i chamskie zaczepki lepiej nie reagowac aby......i dalej nie skoncze bo czyjes madre slowa znowu przez kogos zle zrozumiane kogos uraza....

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
Hej

chciałam się podpiąć pod wątek, ale widzę, że atmosfera się popsuła
nie możecie przestać na siebie naskakiwać? co to za różnica czy w mieszkaniu teściowej na poddaszu czy wynajmowanym od obcych się mieszka? wydaje mi się, że wątek miał na celu poznanie innych osób, któe również zaczynają żyć pod jednym dachem z tż..nieważne gdzie..czy się mylę?
sama nie zdecydowałabym się na mieszkanie z teściową, ale znam pary, któe mogły sobie pozwolić tylko na taką opcję i jakoś dały radę..chociaż różowo nie było..

co do mnie samej to ja mam zamiar rozpocząć takie wspólne życie od lipca, najdalej sierpnia..na razie szukam intensywnie mieszkania, które topnieją z dnia na dzień..wszystkie fajne, które chciałam wynająć pary sprzątnęły mis przed nosa dosłownie na chwilę przed wykonaniem przeze mnie telefonu do danego właściciela więc na razie jeszcze szukam..od marca zaczęłam pracę i myślę, ze czas najwyższy zacząć wspólne życie na własny rachunek..w sumie to nie mogę się tego doczekać, bo od dłuższego czasu marzę o czymś "swoim".. poza tym jesteśmy ze sobą już na tyle długo, że myślę, że to dobra i przemyślana decyzja..

jest tu jakaś wizażanka z wrocławia?
Teraz to ciezko znalezc chyba w miare fajne mieszkanko ale oczywiscie aby bylo w miare tanie
choc moja kolezanka ostatnio pochwalila mi sie,ze znalazla DOMEK za 1200 zamc facet ponoc mieszka w niemczech i chce aby ktos mu dopilnowal czyli widac,ze okazje zawsze mozna znalezc

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez enviee Pokaż wiadomość
A w którym miejscu ją obrażam? Nie uważam za zbyt rozsądne pakowania pieniędzy w mieszkanie, tzn. nie nie w mieszkanie, ale w piętro domu teściowej, będąc jeszcze przed ślubem i do tego narzekać jaka ta teściowa jest zła Taka zła, że mieszkać w swoim domu pozwala
Ja oczywiscie tez bym nie wsadzala pienizkow jak by cos nie do konca bylo moje ale dziewczyna napisala,ze nie inwestuje przeciaz ale ale za to kupi sama wyprawke dla dzidziusia

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Ty weź się stuknij, tylko delikatnie, żeby guza nie było.
Zawiść? Faceci 'odważyli się na taki krok'? Nie chcę mieszkać z facetem? Opanuj się.
Nie sztuką jest 'odważyć się' na taki krok, jeśli robimy krok na wyższe piętro...
Ja chcę mieszkać z moim facetem, urodzić nasze dziecko za plus minus 7 lat. Ale czy chcę mieszkać kątem u rodziców? Albo na łasce teściowej? Nie! A mogłabym. Mogłabym już teraz wprowadzić mojego chłopaka do mojego domu, pomieścilibyśmy się spokojnie a i na dziecko znalazłoby się miejsce. Ale chcę być samodzielna, rozpocząć samodzielne życie z moim TŻem. Mieszkanie na pięterku u teściowej samodzielnym życiem nie jest.




Autorka jest ciekawa czy któraś też zaczyna. Ja nie zaczynam. Dlaczego- podałam wyżej. Dodatkowo odniosłam się do tytułu wątku i opisanej przez autorkę jej sytuacji. Sorry, ale to nie są społeczności gdzie wstęp do wątku niby mają tylko te, które pasują do profilu tytułowego
Na chamskie ataki nie odpowiadam,a Twoj post zglosilam gdzie trzeba.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 12:26   #130
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość



Teraz to ciezko znalezc chyba w miare fajne mieszkanko ale oczywiscie aby bylo w miare tanie
choc moja kolezanka ostatnio pochwalila mi sie,ze znalazla DOMEK za 1200 zamc facet ponoc mieszka w niemczech i chce aby ktos mu dopilnowal czyli widac,ze okazje zawsze mozna znalezc
wiesz co? tutaj mieszkania ogólnie są drogie..znaleźć kawalerkę po cenie niższej niż 1300-1500 zł/m-c za 25-30m2 jest bardzo ciężko..ja potrzebuję dwóch pokoi w mieszkaniu rozkładowym albo 3 , z czego jeden przechodni..głównie dlatego, że od października zamierzam brata przygarnąć, który idzie na studia..tż jest marynarzem więc często go nie będzie więc przyda się ktoś do kogo gębę będzie można otworzyć
w chwili obecnej nie mamy małego budżetu na mieszkanie, a i tak ciężko jest znaleźć coś rozsądnego..no, ale jestem dobrej myśli póki co..
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 12:34   #131
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
wiesz co? tutaj mieszkania ogólnie są drogie..znaleźć kawalerkę po cenie niższej niż 1300-1500 zł/m-c za 25-30m2 jest bardzo ciężko..ja potrzebuję dwóch pokoi w mieszkaniu rozkładowym albo 3 , z czego jeden przechodni..głównie dlatego, że od października zamierzam brata przygarnąć, który idzie na studia..tż jest marynarzem więc często go nie będzie więc przyda się ktoś do kogo gębę będzie można otworzyć
w chwili obecnej nie mamy małego budżetu na mieszkanie, a i tak ciężko jest znaleźć coś rozsądnego..no, ale jestem dobrej myśli póki co..

Z wynajmem jest cholernie drogie, czasem bardziej się oplaca wziąć kredyt
ale wiem,ze można na okazje różne natrafić, tyle,że trzeba dobrze szukać, popytać znajomych itp


PS nie mam nic do mieszkania z teściami, ciąży nawet w wieku 16 lat jeśli ktoś dziecka pragnie, ale niewdzięczność wobec teściowej która wzięła pod swój dach i udawanie,że się jest u siebie a ona się wtrąca jest wg mnie nie do przyjęcia, jak również argumenty,że się zazdrości gdy ktoś wyraża swoje zdanie
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 12:39   #132
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
wiesz co? tutaj mieszkania ogólnie są drogie..znaleźć kawalerkę po cenie niższej niż 1300-1500 zł/m-c za 25-30m2 jest bardzo ciężko..ja potrzebuję dwóch pokoi w mieszkaniu rozkładowym albo 3 , z czego jeden przechodni..głównie dlatego, że od października zamierzam brata przygarnąć, który idzie na studia..tż jest marynarzem więc często go nie będzie więc przyda się ktoś do kogo gębę będzie można otworzyć
w chwili obecnej nie mamy małego budżetu na mieszkanie, a i tak ciężko jest znaleźć coś rozsądnego..no, ale jestem dobrej myśli póki co..
Na pewno znajdziecie ja jjestem ze szczecina i tam w sumie tez nie sa tanie mieszkania a tu zobacz jak mojej znajomej sie fartnelo a szukala sporo czasu...
najlepiej to wlasnie by bylo znalezc cos od ludzi ktorzy sa gdzies za granica ,bo chyba az tak duzyc pieniedzy nie beda chcieli a 2 to to ,ze zawsze ktos im dopilnuje mieszkanka

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Z wynajmem jest cholernie drogie, czasem bardziej się oplaca wziąć kredyt
ale wiem,ze można na okazje różne natrafić, tyle,że trzeba dobrze szukać, popytać znajomych itp


PS nie mam nic do mieszkania z teściami, ciąży nawet w wieku 16 lat jeśli ktoś dziecka pragnie, ale niewdzięczność wobec teściowej która wzięła pod swój dach i udawanie,że się jest u siebie a ona się wtrąca jest wg mnie nie do przyjęcia, jak również argumenty,że się zazdrości gdy ktoś wyraża swoje zdanie
Tylko,ze jest strasznie ciezko chyba o kredyt ....ja sie staralam 7 lat temu i to nie na polskie zarobki i nie wyszlo
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 13:04   #133
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Autorko wątku, mam nadzieję, że Ci się ułoży, ale jedno w tej sytuacji jest niepokojące - że Twój TŻ nie uszanował Twojego zdania, że chcesz mieszkać osobno, bo się z teściową nie dogadasz, ale z mamusią postanowił, że zamieszkacie razem. To jest zarzewie wielu niepotrzebnych konfliktów niestety. Samo dziecko to wyzwanie dla związku, jeśli do tego dołączy konflikt z teściową, może być bardzo nieciekawie, wielu już się na takim układzie przejechało.


Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Po 1 skad wiesz,ze wpadli niektore kobiety szybciej dojrzewaja emecjonalnie i juz w wieku 18 lat sa pewne ze chca dziecko i normalna rodzine czy to takie dziwne....bo dla mnie nic w tym dziwnego
a co do zyciowch porazek .......to ja wpadlam w wieku 18 lat i nie uwazam tego za porazke,choc bylam bardzo mloda to uwazalam i uwazam jednak ,ze trafilo mi sie najwieksze szczescie ,teraz mam 32 lata i mam juz 3 synow i nie zamienilabym tego na najwieksze skarby,mimo,ze na poczatku tez mieszkalam z tesciowa i nie bylo moze ciekawie to z czasem sie dogadalysmy i byo coraz lepiej mimo,ze na pocztku nie moglysmy na siebi patrzec
Masz męża, 3 dzieci, to weź się może nimi wreszcie zajmij albo czymś pożytecznym (czytanie książek np.), zamiast przesiadywać całymi dniami na forum, często wypowiadając się w sprawach, o których nie masz zielonego pojęcia.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 13:06   #134
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Powiedzialam cos o TOBIE ??? nie przypominam sobie,tak wiec nie zasmiecaj dziewczynom tematu i nie pisz nie na temat,poczytaj kilka postow wczesniej kogo sie to tyczy....nie cierpie chamstwa,jak ktos najezdza na Bogu ducha winna dziewczyne....tylko dlatego ,ze ma na dany temat inne zdanie,Ona nie atakuje nikogo kto np nie chce miec dzieci i dla mnie koniec tematu,moj dziadzius zawsze powtarzal ,ze na niegrzeczne i chamskie zaczepki lepiej nie reagowac aby......i dalej nie skoncze bo czyjes madre slowa znowu przez kogos zle zrozumiane kogos uraza....[COLOR="Silver"]

Akurat odniosłam się do sytuacji w której stwierdziłaś, że w Polacy zieją jadem i nienawiścią, czytaj ze zrozumieniem.
Mnie uczono, że mądrzejszy zawsze ustępuje, tak wiec eot z mojej strony.

Autorko, życzę powodzenia
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 13:08   #135
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
dokladnie, jest tyle forów angielskich na których ludzie nie zioną jadem....
Ale to pewnie trzeba by było jeszcze język angielski dobrze znać
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 13:13   #136
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Autorko wątku, mam nadzieję, że Ci się ułoży, ale jedno w tej sytuacji jest niepokojące - że Twój TŻ nie uszanował Twojego zdania, że chcesz mieszkać osobno, bo się z teściową nie dogadasz, ale z mamusią postanowił, że zamieszkacie razem. To jest zarzewie wielu niepotrzebnych konfliktów niestety. Samo dziecko to wyzwanie dla związku, jeśli do tego dołączy konflikt z teściową, może być bardzo nieciekawie, wielu już się na takim układzie przejechało.




Masz męża, 3 dzieci, to weź się może nimi wreszcie zajmij albo czymś pożytecznym (czytanie książek np.), zamiast przesiadywać całymi dniami na forum, często wypowiadając się w sprawach, o których nie masz zielonego pojęcia.
No akurat ja sie moge wypowiedziec tutaj w przeciwienstwie do Ciebie a o moje dzieci sie nie martw bo w tej chwili bawia sie na pewno lepiej od Ciebie
A Ty nie masz nic bardziej pozytecznego do roboty ??? no widze,ze chyba nie

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ale to pewnie trzeba by było jeszcze język angielski dobrze znać
No widzisz cholercia jak mnie bawia takie wpisy
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 13:16   #137
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No akurat ja sie moge wypowiedziec tutaj w przeciwienstwie do Ciebie a o moje dzieci sie nie martw bo w tej chwili bawia sie na pewno lepiej od Ciebie
A Ty nie masz nic bardziej pozytecznego do roboty ??? no widze,ze chyba nie

Mącisz w prawie każdym wątku ostatnio, rozwalasz dyskusje zarzucając wielu osobom jakieś absurdalne rzeczy typu zazdrość, w tym o mieszkanie z teściową, nie wyobrażam sobie, że żonata kobieta, matka 3 małych dzieci uczciwie się nimi zajmująca miałaby czas i niekończącą się ochotę na takie hmm..."rozrywki".
Zarzucasz nieustannie innym, jakimi to są polskimi zawistnikami, a sama prezentujesz najgorszą polską cechę pt. kłótliwość o pierdoły Pogratulować.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 13:24   #138
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Mącisz w prawie każdym wątku ostatnio, rozwalasz dyskusje zarzucając wielu osobom jakieś absurdalne rzeczy typu zazdrość, w tym o mieszkanie z teściową, nie wyobrażam sobie, że żonata kobieta, matka 3 małych dzieci uczciwie się nimi zajmująca miałaby czas i niekończącą się ochotę na takie hmm..."rozrywki".
Zarzucasz nieustannie innym, jakimi to są polskimi zawistnikami, a sama prezentujesz najgorszą polską cechę pt. kłótliwość o pierdoły Pogratulować.
Bo na szczescie moj maz rozumie Nasze potrzeby i wie,ze czasem przy 3 dzieci przyda sie osoba ktora sie nimi zajmie aby kazde z Nas mialo chwilke dla siebie
nie znasz mnie wiec nie oceniaj-kiedy trzeba potrafie byc najwredniejsza osoba na swiecie ale jestem i potrafie byc mila dla osob ktore sa mile a nie tylko szukaja zaczepki,piszesz a o mnie a spojrz na siebie-co Ty innego robisz ??? w wiekszosci Twoich postow starasz sie byc naj.....po to jest to forum aby kazde wyrazal swoja opinie,niestety nie tylko Ty masz ten przywilej
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 14:13   #139
maszunik
Raczkowanie
 
Avatar maszunik
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 90
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Mimo wszystko trzeba wyjaśnić kilka spraw. Po pierwsze, autorka wątku nie mieszka u siebie. Mieszka u swojej teściowej. Pisze, że to nie była jej własna decyzja, ale TŻ i teściowej. Wierzę w to, ale być może np. teściowa uznała, że autorka i jej syn nie są na tyle samodzielni, by rozpoczynać własne życie i uznała, że najlepiej będzie, jak ona da im u siebie kąt. Zrobiła tak z dobroci swojego serca, z troski. Z kolei TŻ nie wziął pod uwagę zdania autorki wątku, zachowując się po prostu dziecinnie, mówiąc "ja w bloku nie będę mieszkał". Niestety, ale mieszkanie u rodziców albo u teściowej nie jest samodzielnym życie z TŻ, nie jest tworzeniem samodzielnej rodziny. Czasami takie rozwiązania u niektórych się oczywiście sprawdzają, ale mają one swoje konsekwencje. Jeżeli autorka wątku zionie jadem względem teściowej, opowiada o swej rzekomej odpowiedzialności, bo jej mama założyła biznes w którym ona się udziela (jakąś wątpię, by 20letnia dziewczyna miała własne środki finansowe i wspólnie z mamą ten biznes zakładała) i uważa, że teściowa to paskudne wtrącające się babsko. Ależ teściowa ma prawo ingerować w remont jej domu, w to, co się w JEJ domu dzieje. Dopóki u niej mieszkacie, dopóty nie będziecie w pełni samodzielni. Argumenty "w razie czego rodzice mi pomogą i coś się kupi" też nie świadczą o zbytniej dojrzałości.

Droga Autorko! Warto, żebyś zdawała sobie sprawę z tych rzeczy. To bardzo nieeleganckie i niestosowne co piszesz o własnej teściowej. Ona nie musiała Wam pomagać, a to jest Twój i Twojego TŻ problem, że już nie umieliście wypracować własnego stanowiska względem tego, gdzie mieszkasz. Życzę Ci jak najlepiej, ale zrozum, że z punktu widzenia teściowej jesteś po prostu smarkulą (nie w wulgarnym sensie, po prostu jesteś młodziutka), która wpadła z jej synem. Oboje jesteście bardzo młodzi, nie jesteście w pełni samodzielni finansowo, nie do końca rozumiecie, z czym wiąże się prowadzenie własnego gospodarstwa. Powinnaś się na swoją teściową otworzyć, nauczyć się z nią rozmawiać. Jeżeli będziesz pałać do niej jadem, to czekają Cię i Twojego TŻ pewnie spore konflikty. Warto, byś zdawała sobie sprawę co jej zawdzięczasz. Warto też, byś ustaliła granice jej pomocy, ale w sposób uprzejmy i kulturalny. Z powodu swojego wieku i sytuacji (mama studentka, ciąża z wpadki etc) możesz nie być traktowana na razie poważnie i powinnaś sobie wypracować to, by być tak traktowaną. Ale aby to zrobić powinnaś okazać teściowej szacunek. Albo, jeżeli jest takim potworem, absolutnie i stanowczo powiedzieć TŻ, że rozumiesz, że to jego mama, jego dom rodzinny, ale z uwagi na dobro Waszej rodziny nie możesz z nią mieszkać. A nie zdawać się na łaskę Pana i Jego Mamy.

Jeżeli chodzi o obowiązki domowe, to warto spisywać, co należy do czyich obowiązków. Gotowanie jest proste, musisz poznać kilka zasad. Staraj się gotować zdrowo, żadnych kostek rosołowych i takie tam. Bierz pod uwagę nie tylko to, ile jakaś potrawa się gotuje, ale ile Ty czasu masz stać w kuchni. Pieczony kurczak robi się ponad godzinę, ale Twoja praca to jakieś 10 minut, podczas gdy niektóre rzeczy gotują się 5 minut, ale np. pokrojenie warzyw na cieniutkie paseczki zajmuje godzinę. Warto, byś początkowo ustalała menu na następny tydzień, chociaż mniej więcej i zorientowała się, kiedy jest sezon na jakie warzywa, jeśli tego nie wiesz. W taki sposób można robić pyszne, zdrowe i tanie potrawy. Ważne, byście robili wszystko systematycznie. I ważne, by każde z Was zdawało sobie sprawę, co robi drugie i żebyście sobie za to dziękowali. Sprzątanie jest dość proste, systematyka jest niezmiernie ważna. I znów - warto, byś poznała domowe sposoby czyszczenia, np. za pomocą sody, octu, soków z cytryny. Zwłaszcza, że będziesz miała córeczkę a chemia po prostu szkodzi. Takie sposoby są też o wiele tańsze, bo chemia gospodarcza jest stosunkowo droga. Przed tym jak tam zamieszkasz naprawdę bardzo dobrze rozplanuj gdzie co przechowujesz, gdzie co trzymasz. Im lepiej to rozplanujesz, tym łatwiej będzie Ci utrzymać porządek. Zadbaj też o teściową. Może warto robić rodzinne obiady np. raz na miesiąc dla Niej i Twojej rodziny oraz Ciebie i TŻ? Przynieść jej czasem kawałek ciasta, zaprosić na herbatę albo poradzić się w jakiejś bzdurze. Jej też może być ciężko. Wyobraź sobie, że Twoja córka kiedyś zachodzi w ciąże, sprowadza swojego chłopaka do Twojego domu, a Ty martwisz się, jak to wszystko będzie, jak sobie oni poradzą, a ten chłopak nawet nie jest Ci wdzięczny za pomoc. Postaw się na jej miejscu. Może jest potworem. A może na razie Ty jesteś jędzą. Nie dowiesz się, póki nie spróbujesz.
__________________
walczę z obgryzaniem i zapuszczam naturalne paznokcie

lipiec 2011 - postanawiam, że wracam do naturalnego koloru włosów i więcej nie farbuję

bladolica

dbam o skórę
maszunik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 14:28   #140
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Ja miwszkam z Tżtem już 5 lat, jedyne 2 miesiące, które mieszkaliśmy z moją mamą doprowadziły prawie do rozstania, na szczęście wynajęliśmy szybko mieszkanie i wszystko się ułożyło mama mojego Tżta do dziś mieszka ze swoim mężem i z własną mamą, bo musi się nią opiekować i mówi, że nigdy nam nie życzy mieszkać z rodzicami, bo to może zniszczyć szystko, ale wiadomo, że w życiu różnie wychodzi
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 14:39   #141
jagodowa90
Raczkowanie
 
Avatar jagodowa90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 465
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Ja z TŻ zaczęłam mieszkac jakiś czas temu, więc piszę jak najbardziej na temat.

Cytat:
Teraz to ciezko znalezc chyba w miare fajne mieszkanko ale oczywiscie aby bylo w miare tanie
Dorosłe i samodzielne jest drogie i niestety trzeba sie z tym liczyć od samego początku.

Taniej oczywiscie mieszkać u teściowej, ale co to za życie? Żadna dorosłość bo sie leci po kosztach jak tylko się da, nie ma możliwości odczuć ile faktycznie życie kosztuje.
Nie wspomne już o wdzięczności względem teściowej, dzięki której te ponad 1000zł jak by nie patrzeć miesiecznie sie zaoszczędzi, no ale przeciez ona i tak jest zła.

Poza tym, również dziwi mnie dlaczego Twojego zdania nie wziął pod uwagę. Juz po samym tym bałabym się, że w jego życiu dwie kobiety są - dziewczyna i mamusia. Przecież tak wygdoniej.


Dla mnie samodzielne i dorosle życie zaczyna się, gdy całkowicie uzależniamy się od rodziców, a nie gdy żyjemy z nimi pod dachem, gdy nam dokładaja, dopłacają i się cieszymy, gdy "jak coś nie wyjdzie z teściową to sobie wróce do rodziców/rodzice mi pomogą".
Dorosłość jest wtedy, gdy liczymy na siebie a nie na wszystkich w koło zacieszając buźki.



Peeełno jaaaadu. <mniam> !
jagodowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 15:28   #142
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez jagodowa90 Pokaż wiadomość
Ja z TŻ zaczęłam mieszkac jakiś czas temu, więc piszę jak najbardziej na temat.


Dorosłe i samodzielne jest drogie i niestety trzeba sie z tym liczyć od samego początku.

Taniej oczywiscie mieszkać u teściowej, ale co to za życie? Żadna dorosłość bo sie leci po kosztach jak tylko się da, nie ma możliwości odczuć ile faktycznie życie kosztuje.
Nie wspomne już o wdzięczności względem teściowej, dzięki której te ponad 1000zł jak by nie patrzeć miesiecznie sie zaoszczędzi, no ale przeciez ona i tak jest zła.


Poza tym, również dziwi mnie dlaczego Twojego zdania nie wziął pod uwagę. Juz po samym tym bałabym się, że w jego życiu dwie kobiety są - dziewczyna i mamusia. Przecież tak wygdoniej.


Dla mnie samodzielne i dorosle życie zaczyna się, gdy całkowicie uzależniamy się od rodziców, a nie gdy żyjemy z nimi pod dachem, gdy nam dokładaja, dopłacają i się cieszymy, gdy "jak coś nie wyjdzie z teściową to sobie wróce do rodziców/rodzice mi pomogą".
Dorosłość jest wtedy, gdy liczymy na siebie a nie na wszystkich w koło zacieszając buźki.



Peeełno jaaaadu. <mniam> !
Wiem niestety cos o tym bo przez 6 lat wynajmowalismy
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 17:51   #143
duś.
Raczkowanie
 
Avatar duś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin / FFM.
Wiadomości: 141
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Uff w końcu emocje trochę opadły i można spokojnie porozmawiać.
Ja dzisiaj z racji tego, że moje TŻ nie ma w domu poszłam na obiad.... do teściowej. Nie z lenistwa i nie dlatego, że mieszka pare ulic dalej ale dlaetgo, żeby ją trochę oswoić i spojrzeć na nią z innej perspektywy (tak mnie nastroiła wczorajsza dyskusja). No i racja - teściowa też człowiek.
No ale do rzeczy - czy któraś wynajmuje (tzn. w najbliższej przyszłości będzie) mieszkanie a Niemczech z TŻ? Chciałam się zorientować jak wyglądają ceny...
Aha i macie może (Wizażanki ze stażem "mieszakniowym" ) sposób na "rorzucacza skarpetek"? Bo nijak nie mogę namówić TŻ na pariowanie ich i mamy mnóstwo skarpetkowych sierot w domu...

maszunik Racja! Co do sposobów czyszczenia polecam jeszcze, mało znany w PL Borax - czyści jak marzenie!
__________________
You never know when your lies will come back and start fucking up your life.

STOP zakupom ubraniowym 4/30

Edytowane przez duś.
Czas edycji: 2011-06-19 o 17:53
duś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 19:09   #144
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez KarlaNobody Pokaż wiadomość
TZ powtarza mi, zebym sie nia nie przjmowala. ze to nasze zycie, nasze pieniadze i nasze mieszkanie. Ja c[B]hcialam wynajac gdzies mieszkanie ale on nie chcial bo powiedzial ze w bloku nie bedzie zyl[/B]. wiec remontujemy gore.


Lea_ny - zazdroszcze przeprowadzki no my tez zaczynac bedziemy we 3 pisz jak sobie radzicie
Nie ma to jak kompromis w związku
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 19:34   #145
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez duś. Pokaż wiadomość
Uff w końcu emocje trochę opadły i można spokojnie porozmawiać.
Ja dzisiaj z racji tego, że moje TŻ nie ma w domu poszłam na obiad.... do teściowej. Nie z lenistwa i nie dlatego, że mieszka pare ulic dalej ale dlaetgo, żeby ją trochę oswoić i spojrzeć na nią z innej perspektywy (tak mnie nastroiła wczorajsza dyskusja). No i racja - teściowa też człowiek.
No ale do rzeczy - czy któraś wynajmuje (tzn. w najbliższej przyszłości będzie) mieszkanie a Niemczech z TŻ? Chciałam się zorientować jak wyglądają ceny...
Aha i macie może (Wizażanki ze stażem "mieszakniowym" ) sposób na "rorzucacza skarpetek"? Bo nijak nie mogę namówić TŻ na pariowanie ich i mamy mnóstwo skarpetkowych sierot w domu...

maszunik Racja! Co do sposobów czyszczenia polecam jeszcze, mało znany w PL Borax - czyści jak marzenie!
Jest jeden sprawdzony
ale wymaga troszke Twojej cierpliwosci nie zbieraj co wiaze sie z tym,ze nie bedziesz wrzucala do pralki ktoregos dnia Twoj Tz zapyta o skarpetki to powiesz,ze przeciez Ty w nich nie chodzisz wiec skad masz wedziec gdzie je zostawil jak przyjdzie mu biec do sklepu to zacznie zbierac za ogonkiem
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 19:59   #146
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Co do skarpetek, mam dobrą metodę. Mamy psa Jeśli ktoś nieopatrznie zostawi skarpetki w miejscu do tego nie przeznaczonym piesek skarpetki sobie weźmie Właścicielowi skarpetek pokaże, że je ma i ucieknie z nimi Tylko jedna osoba zostawia skarpetki gdzie popadnie więc tylko jedna osoba ma problem
Jakimś cudem takie akcje zdarzają się coraz rzadziej- pies nauczył porządku
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:02   #147
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Co do skarpetek, mam dobrą metodę. Mamy psa Jeśli ktoś nieopatrznie zostawi skarpetki w miejscu do tego nie przeznaczonym piesek skarpetki sobie weźmie Właścicielowi skarpetek pokaże, że je ma i ucieknie z nimi Tylko jedna osoba zostawia skarpetki gdzie popadnie więc tylko jedna osoba ma problem
Jakimś cudem takie akcje zdarzają się coraz rzadziej- pies nauczył porządku

muszę tego nauczyć mojego kota
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:16   #148
duś.
Raczkowanie
 
Avatar duś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin / FFM.
Wiadomości: 141
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Ja nie mam ani psa, ani kota, a pozostawianie skarpetek samcyh sobie i ich nie parowanie, jest dla mnie torturą. Jestem maniaczką porządku, ale niestety - chyba będę musiała spróbować, bo już wariuje jak widzę zwinięte kulki albo białych samotników w łazience, sypialni, garderobie... Nasze nowe mieszaknie to kawalerka, mam nadzieję, że będzie łatwiej.

Aha a co do psa - skoro mamu tu właścicielke - kupiuliście go razem, czy pies wpraowadził się z którymś z Was? Bo my też planujemy, ale jako że mój TŻ dużo podróżuje, boimy się, że przywiąże się tylko do jednej osoby....
__________________
You never know when your lies will come back and start fucking up your life.

STOP zakupom ubraniowym 4/30
duś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:38   #149
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

Cytat:
Napisane przez duś. Pokaż wiadomość
Ja nie mam ani psa, ani kota, a pozostawianie skarpetek samcyh sobie i ich nie parowanie, jest dla mnie torturą. Jestem maniaczką porządku, ale niestety - chyba będę musiała spróbować, bo już wariuje jak widzę zwinięte kulki albo białych samotników w łazience, sypialni, garderobie... Nasze nowe mieszaknie to kawalerka, mam nadzieję, że będzie łatwiej.

Aha a co do psa - skoro mamu tu właścicielke - kupiuliście go razem, czy pies wpraowadził się z którymś z Was? Bo my też planujemy, ale jako że mój TŻ dużo podróżuje, boimy się, że przywiąże się tylko do jednej osoby....
Psa kupiliśmy około pół roku temu. Kilka tygodni po tym mąż wyjechał na miesiąc, a jak wrócił pies i tak się przywiązał Do mnie i do męża jest najbardziej przywiązany. Za moim tatą łazi jak ma jedzenie, bo jak nie widzimy to ją częstuje :P Mame też lubi, ale najmniej, pewnie dlatego że mama się z nią raczej nie bawi.
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:45   #150
duś.
Raczkowanie
 
Avatar duś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin / FFM.
Wiadomości: 141
Dot.: Rozpoczynamy samodzielne życie z naszymi TŻtami! :)

My chcemy pasa, tzn. płeć męską, a te potrzebują zawsze silniejszej ręki, więc boję się, że jak ze mną zostanie to sobie nie poradzę, a potem nie bedzie sie śłuchał TŻ, bo własnie ja jestem typem rozpieszczucha
__________________
You never know when your lies will come back and start fucking up your life.

STOP zakupom ubraniowym 4/30
duś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.