Nasze książkowe grzechy cz VI - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-26, 10:55   #811
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ervisha, śliczne okładki

Pink, jak ci się podoba Zafon? Ja jestem zachwycona do tego piękna nostalgiczna jesień i jestem w raju. U mnie całkiem ładna pogoda, jest zimno i orzeźwiająco, co bardzo lubię
Zaintrygowała mnie postać Alicji...
I ten klimacik...
A w środku jakie piękne.... "Pod Skrzydłami Aniołów" to piękny album z fotografiami rzeź i obrazów aniołów a Szancer, to Szancer... mój ukochany Moja Mama również uwielbia Jego ilustracje

Co do księgarni jak najbardziej polecam Mestro. Można do nich napisać przez formularz uwagi odnośnie składanego zamówienia (podaje sie numer zamówienia) i Oni biorą to pod uwagę. Moje oczekiwania sprawdzili Za to w livro mylą przesyłki (wiem po sobie), podobno wysyłają pomazane i zniszczone książki i problem z odzewem... to tak na zaś piszę.
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 14:36   #812
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Ervisha za nowe nabytki. Faktycznie się spisali jeśli chodzi o zabezpieczenie paczki.
Co do Empiku to co do zasady spisują się, ale zdarza im się pomylić zamówienia mój znajomy zamówił kiedyś u nich t-shirt (dla dorosłego), a przysłali mu dziecięce spodenki oczywiście bez problemu wymienili i przeprosili, ale pomyłka zabawna trochę.

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Pink, jak ci się podoba Zafon? Ja jestem zachwycona do tego piękna nostalgiczna jesień i jestem w raju. U mnie całkiem ładna pogoda, jest zimno i orzeźwiająco, co bardzo lubię
Zaintrygowała mnie postać Alicji...
I ten klimacik...
Bardzo mi się podoba 😍 znowu strona po stronie jestem co raz bardziej oczarowana - klimat, tajemniczość😍. Postać Alicji bardzo ciekawa lubię ją.
Tylko niestety z powodu ślęczenia głównie nad literaturą fachową (praca) mało mam czasu na czytanie Zafona i dawkuję sobie powolutku, wolę czytać kiedy jestem skupiona.. Myślę, że jesteś dużo dalej niż ja
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 14:49   #813
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Ervisha
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 15:14   #814
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Ervisha za nowe nabytki. Faktycznie się spisali jeśli chodzi o zabezpieczenie paczki.
Co do Empiku to co do zasady spisują się, ale zdarza im się pomylić zamówienia mój znajomy zamówił kiedyś u nich t-shirt (dla dorosłego), a przysłali mu dziecięce spodenki oczywiście bez problemu wymienili i przeprosili, ale pomyłka zabawna trochę.


Cieszę się, że się postarali. Jeśli płacę za nową książkę to chcę otrzymać ją w dobrym stanie - jak nowa Raz wygrałam książkę w konkursie to przysłali z poobdzieranymi rogami, ale nie ma co narzekać jak za darmo

A Empikiem mnie nie strasz.... dopłaciłam do książki 6zł aby spać spokojnie... no i po spokoju Kuriera nie wypuszczę póki nie sprawdzę zawartosci i stanu książki... zawsze się śpieszy ale tym razem sobie poczeka
Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ervisha
Dzięki Cieszę się z tych książek a w szczególności "Pod skrzydłami aniołów". Rozpakowałam ją z folii aby mama mogła włożyć karteczkę z dedykacją (taki nasz pomysł na pamiątkę), ale jeszcze jej nie przeglądałam Zajrzę dopiero, kiedy Mama oficjalnie mi ją podaruje

Mama nie spodziewa się, że mam coś dla Niej Wie tylko o dwóch książkach i była zaskoczona, ze dwie tak zabezpieczyli

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość

Bardzo mi się podoba �� znowu strona po stronie jestem co raz bardziej oczarowana - klimat, tajemniczość��. Postać Alicji bardzo ciekawa lubię ją.
Tylko niestety z powodu ślęczenia głównie nad literaturą fachową (praca) mało mam czasu na czytanie Zafona i dawkuję sobie powolutku, wolę czytać kiedy jestem skupiona.. Myślę, że jesteś dużo dalej niż ja
Alicja? Motyw Alicji z Krainy Czarów?
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2017-10-26 o 18:41
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 15:45   #815
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Ervisha za nowe nabytki. Faktycznie się spisali jeśli chodzi o zabezpieczenie paczki.
Co do Empiku to co do zasady spisują się, ale zdarza im się pomylić zamówienia mój znajomy zamówił kiedyś u nich t-shirt (dla dorosłego), a przysłali mu dziecięce spodenki oczywiście bez problemu wymienili i przeprosili, ale pomyłka zabawna trochę.



Bardzo mi się podoba znowu strona po stronie jestem co raz bardziej oczarowana - klimat, tajemniczość. Postać Alicji bardzo ciekawa lubię ją.
Tylko niestety z powodu ślęczenia głównie nad literaturą fachową (praca) mało mam czasu na czytanie Zafona i dawkuję sobie powolutku, wolę czytać kiedy jestem skupiona.. Myślę, że jesteś dużo dalej niż ja
Ja też się powolutku delektuję, czytam najczęściej wieczór/noc... U mnie dopiero 200 stron

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Alicja? Motyw Alicji z Krainy Czarów?
Tak jest, i Alicja i Alicja w krainie czarów
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 16:23   #816
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ja też się powolutku delektuję, czytam najczęściej wieczór/noc... U mnie dopiero 200 stron

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------



Tak jest, i Alicja i Alicja w krainie czarów
Muszę wypożyczyć bo brzmi ciekawie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 16:41   #817
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A Empikiem mnie nie strasz.... dopłaciłam do książki 6zł aby spać spokojnie... no i po spokoju Kuriera nie wypuszczę póki nie sprawdzę zawartosci i stanu książki... zawsze się śpieszy ale tym razem sobie poczeka
Ja jakoś nigdy nie sprawdzam przy kurierze, tylko po prostu odbieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 16:53   #818
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
Ja jakoś nigdy nie sprawdzam przy kurierze, tylko po prostu odbieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co jak trzeba by było złożyć reklamację?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 17:33   #819
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A co jak trzeba by było złożyć reklamację?
To wtedy bym się martwiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 17:35   #820
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
To wtedy bym się martwiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już się o swoją martwię
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 18:25   #821
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ja już się o swoją martwię
Nie martw się na zapas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 18:32   #822
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
Nie martw się na zapas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko ja mam taki durny charakter, że się martwię
Z livro bałam się ryzykować bo już się przejechałam a na tej książce mi zależy. Mam nadzieję, że bedzie dobrze...
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 18:33   #823
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Za radą rodzinki i filozofki wolałam dopłacić 6zł do książki i mieć z empiku, gdzie nie robią takich cyrków jak wysyłanie zniszczonych książek lub mylenie paczek
To ja wolę zaoszczędzić te kilka złotówek i kupić w innym, równie dobrym, ale tańszym miejscu

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
Ja jakoś nigdy nie sprawdzam przy kurierze, tylko po prostu odbieram
Ja się dziwię, że ktoś w ogóle robi inaczej Chociaż ja ostatnio z kurierami się nie widuję, bo albo wybieram paczkomat albo proszę pana, żeby mi zostawił paczkę
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 18:40   #824
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
To ja wolę zaoszczędzić te kilka złotówek i kupić w innym, równie dobrym, ale tańszym miejscu
Niestety ta książka to taki unikat. Wydano tylko 2000 egzemplarzy i były dostępne tylko w tych dwóch księgarniach (w tym jedna z którą mam złe doświadczenia) ;/
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2017-10-26 o 18:43
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 18:57   #825
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ja też się powolutku delektuję, czytam najczęściej wieczór/noc... U mnie dopiero 200 stron
U mnie też

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Cieszę się, że się postarali. Jeśli płacę za nową książkę to chcę otrzymać ją w dobrym stanie - jak nowa Raz wygrałam książkę w konkursie to przysłali z poobdzieranymi rogami, ale nie ma co narzekać jak za darmo
nagroda to powinna być przysłana w dobrym stanie.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A Empikiem mnie nie strasz.... dopłaciłam do książki 6zł aby spać spokojnie... no i po spokoju Kuriera nie wypuszczę póki nie sprawdzę zawartosci i stanu książki... zawsze się śpieszy ale tym razem sobie poczeka
Empiku nie musisz się obawiać, pomyłki zdarzają im się wyjątkowo rzadko, opisana przeze mnie sytuacja to jedyna o jakiej słyszałam.
Do mnie zawsze książki docierały w idealnym stanie. Kiedyś zamówiłam nawet u nich perfumy i wszystko było więcej niż dobrze.
A co do reklamacji to nie robią żadnych problemów, Empik pod tym względem jest solidny. Koledze wymienili te nieszczęsne spodenki na tshirt, ja też kiedyś zwracałam taką bawełnianą torbę na zakupy i normalnie zwrócili kasę więc nie musisz się bać.
Ja nigdy przy kurierze nie otwieram paczek. Przy zakupach online czyli na odległość konsumentowi przysługuje zwrot bez podawania przyczyny więc w przypadku uszkodzonego lub złego towaru to już w ogóle dyskusji nie ma. A nawet pełnowartościowy towar możesz zwrócić w ciągu określonego czasu bez podawania przyczyny - takie zasady zakupów na odległość. Także nie stresuj się, a Empik solidny jest więc spokojnie. Książka przyjdzie w dobrym stanie.
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-10-26 o 19:02
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 19:03   #826
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość



nagroda to powinna być przysłana w dobrym stanie.



Empiku nie musisz się obawiać, pomyłki zdarzają im się wyjątkowo rzadko, opisana przeze mnie sytuacja to jedyna o jakiej słyszałam.
Do mnie zawsze książki docierały w idealnym stanie. Kiedyś zamówiłam nawet u nich perfumy i wszystko było więcej niż dobrze.
A co do reklamacji to nie robią żadnych problemów, Empik pod tym względem jest solidny. Koledze wymienili te nieszczęsne spodenki na tshirt, ja też kiedyś zwracałam taką bawełnianą torbę na zakupy i normalnie zwrócili kasę więc nie musisz się bać.
Ja nigdy przy kurierze nie otwieram paczek. Przy zakupach online czyli na odległość konsumentowi przysługuje zwrot bez podawania przyczyny nawet więc w przypadku uszkodzonego lub złego towaru to już w ogóle dyskusji nie ma. Także nie stresuj się, a Empik solidny jest więc spokojnie.
Oj różnie to bywa... zalezy od przechowywania


A książki online zamawiałaś? Dochodziły w dobrym stanie? To jakby było coś nie tak to mam pisać do Empika? I odsyła się na ich koszt, czy jak? Zwracałaś lub reklamowałaś online?
Siostra mówiła, że Empik j*a nie robi (nie wiem czy coś kupowała). Ja to zawsze boje się na zaś....

Ja zamawiałam książki na takiej zasadzie, że kiedy tato siostrze wpłacał pieniadze na studia to wpłacił jej więcej na konto - ode mnie na książki.. Za te kwotę miałam zamówić książki, siostra miała zrobić przelew a to co zostanie miało być dla siostry - siostra i tak skorzystała, tylko zostało dla niej mniej... dla mnie ważne jest by książkę mieć w dobrym stanie i te co trzeba
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2017-10-26 o 19:06
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 19:07   #827
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Wczesniej pisałam do Mestro z prośbą o dokładne zabezpieczenie książek i prosze jak zabezpieczyli Polecam.
Nieźle.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Przy zakupach online czyli na odległość konsumentowi przysługuje zwrot bez podawania przyczyny nawet więc w przypadku uszkodzonego lub złego towaru to już w ogóle dyskusji nie ma.
Dokładnie.
Ja przez internet zamawiam wszystko (prócz jedzenia jeszcze) i zawsze dociera w stanie wyjściowym. Problem miałam raz, jak zamówiłam paczkę na adres rodziców, a kurier zostawił ją po prostu za furtką i pies ją zeżarł. Raczej kurierzy nawalają niż sprzedawcy.


Edit: kliknęłam. Trzynaście sztuk.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2017-10-26 o 19:09
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 19:13   #828
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Nieźle.



Dokładnie.
Ja przez internet zamawiam wszystko (prócz jedzenia jeszcze) i zawsze dociera w stanie wyjściowym. Problem miałam raz, jak zamówiłam paczkę na adres rodziców, a kurier zostawił ją po prostu za furtką i pies ją zeżarł. Raczej kurierzy nawalają niż sprzedawcy.


Edit: kliknęłam. Trzynaście sztuk.
A co było w tej paczce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...

Edytowane przez filozof_ka
Czas edycji: 2017-10-26 o 19:16
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 19:28   #829
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Nieźle.



Dokładnie.
Ja przez internet zamawiam wszystko (prócz jedzenia jeszcze) i zawsze dociera w stanie wyjściowym. Problem miałam raz, jak zamówiłam paczkę na adres rodziców, a kurier zostawił ją po prostu za furtką i pies ją zeżarł. Raczej kurierzy nawalają niż sprzedawcy.


Edit: kliknęłam. Trzynaście sztuk.
Na prawdę kurier tak zostawił? A pieskowi smakowała?

Kilka razy brat zamawiał cos na adres rodziców. Potem dzwoni bo paczka miała być a nie ma... raz znaleźliśmy ją następnego dnia za mieszkaniem pod balkonem, innym razem wróciliśmy z miasta a pod balkonem była paczka, innym razem w garażu na działce... no dobra - śpieszyło mu się i zostawił pod balkonem (od ulicy nie widać, bo jest po drugiej stronie na działkę sasiadów, którzy odgrodzili się wysokimi tujami)... no ale zeby garaż otwierać? Garaż pusty, ale nie wypada Innym razem kurier zostawił paczkę u sąsiada - mechanika, ale ten wieczorem ją do nas przyniósł

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
A co było w tej paczce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piesek był głodny literatury

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość

Edit: kliknęłam. Trzynaście sztuk.
Jakie trzynaście? Zamówilaś trzynaście książek? Gdzie?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 21:43   #830
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
A co było w tej paczce?
Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A pieskowi smakowała?
Dobra, przyznaję, że tak nie do końca zeżarł, tylko raczej przeżuł. To były kozaki.
Prawdę mówiąc woli stare, znoszone egzemplarze.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Na prawdę kurier tak zostawił?
Się tłumaczył, że, co prawda, widział tabliczkę ("dobry pies") na furtce, ale psa nie zauważył, więc zostawił. Ta... Geniusz. Bo od furtki akurat jest widok na całe podwórko.

Zresztą tak jak piszesz, kurierzy mają różne dziwne pomysły, zdarzało mi się latać po sąsiadach i szukać paczki.


Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jakie trzynaście? Zamówilaś trzynaście książek? Gdzie?
Jakoś od dłuższego czasu zamawiam na nieprzeczytane.pl.
Nagroda dziś wpłynęła. Pochwalę się jak przyjdą.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 21:47   #831
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Dobra, przyznaję, że tak nie do końca zeżarł, tylko raczej przeżuł. To były kozaki.
Prawdę mówiąc woli stare, znoszone egzemplarze.

Psy chyba lubią żuć buty

Się tłumaczył, że, co prawda, widział tabliczkę ("dobry pies") na furtce, ale psa nie zauważył, więc zostawił. Ta... Geniusz. Bo od furtki akurat jest widok na całe podwórko.

Lenistwo Tak samo jak nie poczeka, tylko zaraz ucieka

Zresztą tak jak piszesz, kurierzy mają różne dziwne pomysły, zdarzało mi się latać po sąsiadach i szukać paczki.

Najważniejsze aby znaleźć


Jakoś od dłuższego czasu zamawiam na nieprzeczytane.pl.
Nagroda dziś wpłynęła. Pochwalę się jak przyjdą.
Nagroda? Konkurs?


Powiedz mi jeszcze, czy reklamowałaś coś w Empiku, kiedy ta rzecz była zamawiana online?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 04:57   #832
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Nagroda? Konkurs?


Powiedz mi jeszcze, czy reklamowałaś coś w Empiku, kiedy ta rzecz była zamawiana online?
Ja reklamowałam, tylko, że w moim przypadku Empik się nie popisał. Przysłali mi zniszczoną książkę, a że niestety mieszkałam wtedy dość daleko od miasta to wypełniłam formularz i odesłałam im książkę zaznaczając, że chcę wymianę na taką samą bez wad. Dostałam zwrot kasy.. Gdybym poszła do salonu wymieniliby mi ją na inną, a tak straciłam zniżkę i po paru tyg kupiłam za pełną cenę okładkową.. To był tom Metro 2033 w tej limitowanej edycji dostępny tylko w Empiku. Ale koniec końców uznano moją reklamację.

Teraz mam jakąś czarną passę ze ŚK. Książki przychodzą brudne. Stwierdziłam, że to ostatni raz, kiedy je odbieram w takim stanie, a od następnego razu będę oglądać każdą jedną sztukę w salonie.
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby

Edytowane przez Lukardis
Czas edycji: 2017-10-27 o 04:59
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 05:14   #833
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Ja reklamowałam, tylko, że w moim przypadku Empik się nie popisał. Przysłali mi zniszczoną książkę, a że niestety mieszkałam wtedy dość daleko od miasta to wypełniłam formularz i odesłałam im książkę zaznaczając, że chcę wymianę na taką samą bez wad. Dostałam zwrot kasy.. Gdybym poszła do salonu wymieniliby mi ją na inną, a tak straciłam zniżkę i po paru tyg kupiłam za pełną cenę okładkową.. To był tom Metro 2033 w tej limitowanej edycji dostępny tylko w Empiku. Ale koniec końców uznano moją reklamację.

Teraz mam jakąś czarną passę ze ŚK. Książki przychodzą brudne. Stwierdziłam, że to ostatni raz, kiedy je odbieram w takim stanie, a od następnego razu będę oglądać każdą jedną sztukę w salonie.
Chociaż dobrze, że oddali pieniądze i z tym nie zrobili problemu.... książka, którą zamówiłam nie jest dostępna w salonach tylko przez internet a salonu w moim mieście niestety nie ma
A paczkę sprawdzałaś przy kurierze?

Dlaczego niektórzy mają takiego pecha co do książek
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2017-10-27 o 05:41
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 05:49   #834
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Ja reklamowałam, tylko, że w moim przypadku Empik się nie popisał. Przysłali mi zniszczoną książkę, a że niestety mieszkałam wtedy dość daleko od miasta to wypełniłam formularz i odesłałam im książkę zaznaczając, że chcę wymianę na taką samą bez wad. Dostałam zwrot kasy.. Gdybym poszła do salonu wymieniliby mi ją na inną, a tak straciłam zniżkę i po paru tyg kupiłam za pełną cenę okładkową.. To był tom Metro 2033 w tej limitowanej edycji dostępny tylko w Empiku. Ale koniec końców uznano moją reklamację.

Teraz mam jakąś czarną passę ze ŚK. Książki przychodzą brudne. Stwierdziłam, że to ostatni raz, kiedy je odbieram w takim stanie, a od następnego razu będę oglądać każdą jedną sztukę w salonie.
Też kiedyś otrzymałam brudne książki, albo takie, które wyglądały jakby ktoś nimi rzucał. Nie lubię zniekształconych rogów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 08:55   #835
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Też kiedyś otrzymałam brudne książki, albo takie, które wyglądały jakby ktoś nimi rzucał. Nie lubię zniekształconych rogów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z Empiku?

Ja dostałam trzy książki (do recenzji) w twardej okładce z obdrapanymi rogami w tym dwie jeszcze z wgniecioną i jedną z naderwanym
Ja nie wiem jak oni przechowują je w magazynie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 10:14   #836
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Ostatnio zaczęłam czytać książki po angielsku. Na początek wybrałam coś prostego, ale może to dlatego, że jako dziecko nie czytałam Ani z Zielonego Wzgórza i od dawna bardzo chciałam. Przeczytałam w sumie dopiero początek, bo jakieś 100 stron, ale już czuję, że to będzie jedna z lepszych książek ostatnio . W życiu bym się nie spodziewała, ale tak jak od pół roku nie czułam potrzeby poznania następnej strony książki, tak teraz nie mogę się doczekać, aż przeczytam. Szkoda tylko, że czasu mam na to bardzo mało.
Swoją drogą bardzo polecam wydawnictwo Ze słownikiem .
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 10:19   #837
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Pamiętam, że kiedy chodziłam do podstawówki to w szkole można było kupić takie książki w języku angielskim np.Robinson Cruzoe
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 10:41   #838
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Pewnie tego typu, że jedna strona w ang, a następna przetłumaczona? Takie mnie nie interesują, bo z gramatyką nie mam żadnych problemów, a i czytanie tego zjadałoby mi za dużo czasu. Te, w które się teraz zaopatrzyłam są na zasadzie, że po bokach jest po prostu słowniczek na daną stronę. Na początku książki jest też słownik najczęściej pojawiających się słów, a na końcu zbiór wszystkich tych, które na przestrzeni stron zostały przetłumaczone. Taka koncepcja jakoś o wiele bardziej mi odpowiada
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 10:44   #839
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Nymerth Pokaż wiadomość
Pewnie tego typu, że jedna strona w ang, a następna przetłumaczona? Takie mnie nie interesują, bo z gramatyką nie mam żadnych problemów, a i czytanie tego zjadałoby mi za dużo czasu. Te, w które się teraz zaopatrzyłam są na zasadzie, że po bokach jest po prostu słowniczek na daną stronę. Na początku książki jest też słownik najczęściej pojawiających się słów, a na końcu zbiór wszystkich tych, które na przestrzeni stron zostały przetłumaczone. Taka koncepcja jakoś o wiele bardziej mi odpowiada
Nie... całosć po angielsku Tylko jedna dziewczyna wtedy kupiła Byłam wtedy w IV klasie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 12:30   #840
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Z Empiku?

Ja dostałam trzy książki (do recenzji) w twardej okładce z obdrapanymi rogami w tym dwie jeszcze z wgniecioną i jedną z naderwanym
Ja nie wiem jak oni przechowują je w magazynie
Świat książki 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 20:17:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.