Jak się zachowujecie po alkoholu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-25, 11:38   #31
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Jak się zachowujecie po alkoholu?

Raz miałam urwany film, nawaliłam się jak stodoła na osiemnastce koleżanki w jakiejś takiej ala remizie. Nie wspominam tego wieczoru dobrze bo w pewnym momencie poszłam do toalety i pamiętam tylko, że wychodząc jakoś ją zalałam.. Kibel zepsułam. Nie wiem jak musiałam ☠☠☠..ć dupą na sedes, że tak się wydarzyło. Zawołałam wtedy rodziców koleżanki i płacząc mówiłam, że nie wiem jak to się stało i, że przepraszam. Oni uznali, że nic się nie stało i tak czasem się dzieje z tym kiblem. Myślę, że kłamali.



Później były jeszcze może 2-3 sytuacje, gdzie byłam mocno pijana, ale bez urywanych filmów. Od tamtej pory nie piję tak, by być "mocno pijana" a co dopiero mieć urwany film.


Generalnie oprócz chęci władowania sobie całej paczki fajek do buzi to jeszcze bardziej niż zwykle uwielbiam karaoke, więc jak tylko mam lepszy nastrój to od razu faza-karaoke mi się włącza i marzy.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 17:24   #32
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Jak się zachowujecie po alkoholu?

Zawsze upijam się na wesoło. Nie mam zbyt mocnej głowy, więc trochę wódki i mam ochotę tańczyć, śpiewać (nie umiem śpiewać ) i ogólnie jestem wesoła, szczęśliwa i bardzo dobrze się bawię. Z tego też powodu przyznaje się bez bicia: z alkoholem bawię się znacznie lepiej. Wiele osób mówi, że super im się imprezuje bez alkoholu. W moim przypadku działa zasada: można się bawić bez alkoholu, tak jak można się poruszać bez samochodu. Ale jednak ten samochód znacznie ułatwia sprawę
Oczywiście jak wypiję to więcej i głośniej mówię, jestem bardziej towarzyska. Lubię też sobie poflirtować, zdarzyło mi się w przeszłości parę razy dać pocałować na imprezie Prawdziwego zgona zaliczyłam raz, na urodzinach koleżanki. Upił mnie jej chłopak. Nie pamiętam nic, ale to był jeden jedyny raz kiedy wymiotowałam. Do tej pory jest mi wstyd jak o tym pomyśle.
Piję na imprezach, natomiast kompletnie nie kręci mnie wino do serialu czy piwko wieczorem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 12:25   #33
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Jak się zachowujecie po alkoholu?

Jestem głośna, wesoła, zbyt wylewna i rozrabiam jak stado pijanych zająców w polu kapusty bywało, że jakąś akcję odwaliłam, byłam gwiazdą wieczoru i po wytrzeźwieniu było mi wstyd bywało, że słabo pamiętałam przebieg wydarzeń
Obecnie nie piję z powodów zdrowotnych. I nie czuję się źle z tego powodu.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 12:27   #34
Ahsoka
Raczkowanie
 
Avatar Ahsoka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 51
Dot.: Jak się zachowujecie po alkoholu?

w sumie to nie wiem czy zmieniam sie jakos wybitnie, moze mam bardziej ciety jezyk i bardziej ohoczo sie odzywam. Ale tak to (zakladajac, ze nie schleje sie w trupa co zdarza mi sie raz na 10 lat) chyba nic specjalnego
Ahsoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 17:08   #35
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Jak się zachowujecie po alkoholu?

[1=3d8bff70f80d7c90d7fb188 6fcde1de8ca56be25_65a543f f917fd;86533152]Treść usunięta[/QUOTE]

Raczej nie wszyscy. Jak odpowiadam na posta, to raczej mysle o odpowiedzi na zadane pytanie, a nie o historiach autorki.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 17:20   #36
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Jak się zachowujecie po alkoholu?

Nie upijam się, szybko zwracam . Nie lubię alkoholu w nadmiarze, już po 1 całym piwku nie czuję się najlepiej. Drinki lepiej mi wchodzą, ale też max 2, więcej kończy się źle.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 08:53   #37
hanixx
Raczkowanie
 
Avatar hanixx
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 53
Dot.: Jak się zachowujecie po alkoholu?

Chyba normalnie, może jestem trochę bardziej towarzyska i chętniej chodzę w interakcje z innymi ludźmi Chociaż zauważyłam też, że z wiekiem szybciej mnie muli. Nie ma szans na wielkie picie do 3 w nocy, bo zwyczajnie w okolicach 24 zaczynam ziewać i marzę tylko o spanku.
hanixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-02, 11:03   #38
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Jak się zachowujecie po alkoholu?

Jako nastolatka po alko miałam super humor i ochotę na seks z kimkolwiek teraz upijam się na smutno albo robi mi się niedobrze więc nie piję już w ogóle.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-02 12:03:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.