Coś za dużo wątków wrzucam :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-21, 14:54   #1
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240

Coś za dużo wątków wrzucam :(


Moim rodzice są mega zazdrośni. Mamy równoległą rodzinę, tam te ich córki są pracowite, sczupłe, mają mężów, dzieci, fajną pracę. Moja suiostra również. Tylko ja jestem nikim, Wiele razy słyszałam, że mama chhciałaby mieć takie dzieci jak tamte. A ja nie mogę się ogarnąć, znów myślę o cięciu się, o samobójstwie. Myślicie, że byłoby im lepiej? jestem pod opieką psychiatry i psychoterapii od kilku lat
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 14:56   #2
Hank_Moody
Raczkowanie
 
Avatar Hank_Moody
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 173
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Nie ☠☠☠☠☠☠☠ głupot.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hank_Moody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 15:16   #3
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez Hank_Moody Pokaż wiadomość
Nie ☠☠☠☠☠☠☠ głupot.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ee, że co? Mnie jest naprawde przykro slyszesz takie rzeczy od bliskich mi osob
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 15:25   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Nikomu nie będzie lepiej, gdy się pochlastasz. Na pewno nie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 15:29   #5
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nikomu nie będzie lepiej, gdy się pochlastasz. Na pewno nie.
Nie o to chodzi, nie cielam sie juz bardxzo dlugo tylko w ten sposob zwtacam uwage jak mi jest zn tym źle z ta cala sytuacją...
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 15:32   #6
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Zajmij sie czyms.

Serio pisze.

To strasznie dziecinne myslenie ze jak se lapki potniesz to mama zwroci uwage. Lepiej podejsc i powoedziec a mamo, tego no chodz na spacer. Albo mamo siadaj zrobie ci herbate i pogadamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 15:41   #7
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Zaraz skasuje tą część o cięciu się, pomózcie co zrobić z tym, że mama woli tamte dziewczyny a ja jestem dla niej duzo gorsza
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-21, 15:43   #8
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

A ja myślę ,że skoro panuje w tej rodzinie takie podejście do dzieci to może warto abyś Ty autorko pomyślała o sobie ? Nie wiem ile masz lat ,ale cięcie się z takiego powodu ,z reszta z jakiegokolwiek to głupota. Myślę ,że w tej sytuacji warto postawić na siebie i odciąć się od rodziny.

Jeśli się uczysz to byłoby moim priorytetem ,żeby skończyć szkołę a potem wyprowadź się z domu i idź na studia i do pracy lub do samej pracy. Przecież to Twoje życie ,czeka Cię wiele dobrego tylko idź do przodu i pomysl ,że kiedyś zalozysz rodzinę w której napewno innaczej potraktujesz swoje dzieci. Powodzenia
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 15:46   #9
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Moim rodzice są mega zazdrośni. Mamy równoległą rodzinę, tam te ich córki są pracowite, sczupłe, mają mężów, dzieci, fajną pracę. Moja suiostra również. Tylko ja jestem nikim, Wiele razy słyszałam, że mama chhciałaby mieć takie dzieci jak tamte. A ja nie mogę się ogarnąć, znów myślę o cięciu się, o samobójstwie. Myślicie, że byłoby im lepiej? jestem pod opieką psychiatry i psychoterapii od kilku lat

Lisnov, ich teksty o tym, że jesteś nikim - to jest dopiero nic. nie mają prawa Cię tak oceniać, tak traktować. jesteś wartościowym człowiekiem i wartością samą w sobie.

jeśli masz myśli samobójcze i chęć do samookaleczania, natychmiast idź do psychiatry. wiem, co mówię - NIE CZEKAJ. nie musisz cierpieć, masz prawo czuć się dobrze, komfortowo, szczęśliwie.

Cytat:
Napisane przez Hank_Moody Pokaż wiadomość
Nie ☠☠☠☠☠☠☠ głupot.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a Ty to się już lepiej nie odzywaj, jeśli to jest jedyne, co masz do powiedzenia.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Zajmij sie czyms.

Serio pisze.

To strasznie dziecinne myslenie ze jak se lapki potniesz to mama zwroci uwage. Lepiej podejsc i powoedziec a mamo, tego no chodz na spacer. Albo mamo siadaj zrobie ci herbate i pogadamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kennedy, Twoja ignorancja to jedno, ale chamstwo - to drugie. ten post jest, najdelikatniej rzecz ujmując, bardzo nie na miejscu. zgłaszam.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 15:52   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość

Lisnov, ich teksty o tym, że jesteś nikim - to jest dopiero nic. nie mają prawa Cię tak oceniać, tak traktować. jesteś wartościowym człowiekiem i wartością samą w sobie.

jeśli masz myśli samobójcze i chęć do samookaleczania, natychmiast idź do psychiatry. wiem, co mówię - NIE CZEKAJ. nie musisz cierpieć, masz prawo czuć się dobrze, komfortowo, szczęśliwie.


a Ty to się już lepiej nie odzywaj, jeśli to jest jedyne, co masz do powiedzenia.


kennedy, Twoja ignorancja to jedno, ale chamstwo - to drugie. ten post jest, najdelikatniej rzecz ujmując, bardzo nie na miejscu. zgłaszam.
? Padlam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 15:54   #11
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Ja przykre uwagi zawsze wpuszczałam jednym uchem i wypuszczałam drugim, jakby mnie nie dotyczyły.
Na zasadzie - g. mnie obchodzi, co o mnie myślisz.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-21, 16:06   #12
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja przykre uwagi zawsze wpuszczałam jednym uchem i wypuszczałam drugim, jakby mnie nie dotyczyły.
Na zasadzie - g. mnie obchodzi, co o mnie myślisz.
o tym wszyscy na wizażu od dawna wiemy. z tym, że autorka jest zadręczona psychicznie i to jest stan, w którym nawet komplementy traktuje się jak chłostę.

autorko, masz możliwość wyprowadzenia się od rodziców, odcięcia się? myślałaś o oddziale dziennym?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 17:11   #13
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Zajmij sie czyms.

Serio pisze.

To strasznie dziecinne myslenie ze jak se lapki potniesz to mama zwroci uwage. Lepiej podejsc i powoedziec a mamo, tego no chodz na spacer. Albo mamo siadaj zrobie ci herbate i pogadamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak powiedzieć komuś z depresją - uśmiechnij się, życie jest piękne, inni mają gorzej.

Serio, empatii trochę.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 18:07   #14
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
jestem pod opieką psychiatry i psychoterapii od kilku lat
czy to Ci pomaga?

Cytat:
pomózcie co zrobić z tym, że mama woli tamte dziewczyny a ja jestem dla niej duzo gorsza
kochana, ludzie są jacy są, nie zmienisz ich.
Baaardzo przykre, kiedy rodzic zamiast wspierać i pozytywnie motywować, tak ciągnie w dół i depreconuje Twoją wartość.
Ludzie, rodzice, pewnie często, nie robią tego specjalnie, są po prostu zbyt głupi, by wiedzieć, że niszczą drugą osobę, widzieć skutki takich toksycznych zachowań.

Koniecznie musisz pracować nad zbudowaniem poczucia własnej wartości, i to niezależnie od przekonań rodziców.
Nie myśl o tym jak zadowolić matkę. Nie uda Ci się. I wiesz co? Nic nie szkodzi. Twoja mama nie jest jakimś bogiem, nie masz obowiązku być taka jak ona chce, nie musisz żebrać o jej akceptację Ciebie. Myśl o tym, co Ty możesz zrobić dla siebie. Mama niech zyje swoim życiem. Ty zacznij żyć swoim.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2016-10-21 o 18:09
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 18:24   #15
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
o tym wszyscy na wizażu od dawna wiemy. z tym, że autorka jest zadręczona psychicznie i to jest stan, w którym nawet komplementy traktuje się jak chłostę.

autorko, masz możliwość wyprowadzenia się od rodziców, odcięcia się? myślałaś o oddziale dziennym?
Ja mam wrażenie, że ona właśnie czeka na dobre słowo od rodziny. A otrzymuje ciągłe przytyki.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 19:15   #16
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że ona właśnie czeka na dobre słowo od rodziny. A otrzymuje ciągłe przytyki.
oczywiście, że marzy jej się akceptacja ze strony rodziny, Sherlocku. co nie zmienia faktu, że jest w takim stanie, że jak jej matka uderzy się w głowę i jej powie 'ładnie wyglądasz', zupełnie szczerze, to ta sobie pomyśli że to sarkazm i dopowie to, co rodzina zawsze dopowiadała. z resztą to nie ma teraz znaczenia, bo to się nie wydarzy - rodzina nagle nie zmieni się w magiczny sposób o 180 stopni. ani też autorka nie zacznie mieć wywalone (zgodnie z Twoim zaleceniem) na wszystko, co ludzie mówią o niej, bo 'jestem jaki jestem' i #yolo. to nie jest ten stan.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 20:53   #17
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Zarzuciłam jej, że mówi, że jestem gorsza od tamtych i potwierdziła "i co z tego, skoro to prawda). Wg niej ona jest poszkodowana i kazała mi się wynosić w diabły. Nie zwracajcie na moje pisanie bo jestem załamana. Zacznę robić porządki w domu i na ziemi
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni

Edytowane przez lisnov
Czas edycji: 2016-10-21 o 20:54
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 21:11   #18
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Zarzuciłam jej, że mówi, że jestem gorsza od tamtych i potwierdziła "i co z tego, skoro to prawda). Wg niej ona jest poszkodowana i kazała mi się wynosić w diabły. Nie zwracajcie na moje pisanie bo jestem załamana. Zacznę robić porządki w domu i na ziemi

Przeczytaj co napisała Hultaj. Ma 100% racji.
Niektórzy sa za glupi, żeby zrozumieć, ze robią komuś krzywdę swoim postępowaniem.
+ sami sa pokrzywdzeni przez swoje dzieciństwo, swoich rodziców, mają złe wzorce z których sie nie wyrwali, sa zbyt mało świadomi zeby coś zrobić ze swoim poczuciem pokrzywdzenia, wyjśc na prostą, nie odgrywac się za krzywdy zaznane kiedyś od innych(rodziców?)

Nie powielaj błędów. To ciężkie, ale _zrozum_ w jakich schematach tkwisz. Zrozum, ze rodzic to tylko , dosłownie, jakiś człowiek. Nie Bóg. Nie istota nieomylna, nie centrum świata. Nawet Twojego. Po prostu jakiś zwykły człowiek, ułomny, moze skrzywdzony, moze nie najwyższej inteligencji, samoświadomości.
Zacznij planować, jak się psychicznie usamodzielnić i wyrwać ze schematu. Zeby nie powielać błędów.
Tu nawet nie chodzi o błędy rodzicielskie, ale o błąd zycia w nieszczęściu i zatrzaśnieciu się w klatce krzywd i "trawy zieleńszej gdzie indziej", liczenie ze "zemsta" to jakoś zrekompensuje.

Bo już w tym tkwisz. Ciecie się to tego objaw.


Nie wiem ile masz lat. Masz juz tyle, zeby zająć się sama sobą? Poszerzać swoja samoświadomość? Iśc na terapię?


BTW, nie rozumiem co znaczy "rodzina równoległa"
Ojciec Twój ma dugą zonę/partnerkę i dzieci?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2016-10-21 o 21:14
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 22:05   #19
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Rownolegla tzn ze brat mamy, kuzyka w tym samym wieku, praktycznie sie razem wychowalismy.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-22, 12:12   #20
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Kiedy znowu uslyszysz tekst ze twoja matka chcialaby miec tamte dziewczyny za corki (w co nie wierze,mysle ze koloryzujesz,a jesli slyszysz dokladnie takie slowa to twoja rodzina to potezna patologia) to jej wprost powiedz ze ty tez bys chciala zeby to ciocia /matka przyjaciolki byla twoja matka,a nie ona. Jak jest normalna to jej w pięty pojdzie.

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 12:59   #21
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

zmień psychoterapeutę.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 18:25   #22
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez HealthOne Pokaż wiadomość
Kiedy znowu uslyszysz tekst ze twoja matka chcialaby miec tamte dziewczyny za corki (w co nie wierze,mysle ze koloryzujesz,a jesli slyszysz dokladnie takie slowa to twoja rodzina to potezna patologia) to jej wprost powiedz ze ty tez bys chciala zeby to ciocia /matka przyjaciolki byla twoja matka,a nie ona. Jak jest normalna to jej w pięty pojdzie.

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
to żyjesz w pięknej bańce, jeśli tak myślisz. pozazdrościć tylko...

to jest odpowiadanie agresją. to nigdy nie jest rozwiązanie i nigdy nie przyniesie poprawy relacji. odpowiedzią na taki komentarz powinno być postawienie granicy "nie życzę sobie, żebyś tak o mnie mówiła", lub odejście. nie ma co marnować swojego życia i czasu na toksycznych ludzi, a już w szczególności szkoda czasu i energii na zniżanie się do takiego poziomu.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 11:47   #23
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez HealthOne Pokaż wiadomość
Kiedy znowu uslyszysz tekst ze twoja matka chcialaby miec tamte dziewczyny za corki (w co nie wierze,mysle ze koloryzujesz,a jesli slyszysz dokladnie takie slowa to twoja rodzina to potezna patologia) to jej wprost powiedz ze ty tez bys chciala zeby to ciocia /matka przyjaciolki byla twoja matka,a nie ona. Jak jest normalna to jej w pięty pojdzie.

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
Ale ja nie chce tamtych, ja kocham swoich rodzicow. Maja swoje wady ale bym ich nie zaminila na nikogo innego. Staraja sie, ale co poradzic, ze ja rzeczyczywiscie jakas felerna jestem
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 12:24   #24
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ale ja nie chce tamtych, ja kocham swoich rodzicow. Maja swoje wady ale bym ich nie zaminila na nikogo innego. Staraja sie, ale co poradzic, ze ja rzeczyczywiscie jakas felerna jestem
nie, nie jesteś felerna. za to oni uprawiają przemoc psychiczną, jeżdżą po Tobie jak traktor na wiosnę. dziewczyno, przejrzyj na oczy - czy gdyby ktokolwiek na ulicy, obcy człowiek, tak się do Ciebie odezwał, to byś go potem tak usprawiedliwiała? nikt nie ma prawa Cię tak traktować, a już w szczególności rodzice!!!
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 14:16   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ale ja nie chce tamtych, ja kocham swoich rodzicow. Maja swoje wady ale bym ich nie zaminila na nikogo innego. Staraja sie, ale co poradzic, ze ja rzeczyczywiscie jakas felerna jestem
Sprobuj powiedziec o sobie cos milego. Czemu caly czas sie dolujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 14:36   #26
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ale ja nie chce tamtych, ja kocham swoich rodzicow. Maja swoje wady ale bym ich nie zaminila na nikogo innego. Staraja sie, ale co poradzic, ze ja rzeczyczywiscie jakas felerna jestem
Kochanie, nie jesteś felerna. Jesteś tylko zindoktrynowana i zaszczuta przez swoich rodziców. Tylko tyle i aż tyle. Ja wiem, że nam nie uwierzysz, skoro cały czas Ci wykładają Twoją beznadziejność, która tak naprawdę nie istnieje i mają Ciebie za popychadło. Ale to nie znaczy, że jesteś gorsza czy winna czemukolwiek. Ty nic złego nie zrobiłaś i nie robisz, to oni są źli. Tak, źli. Kochasz ich, okej, wiadomo że rodziców się nie wybiera. Ale to nie jest tak, że rodzice są święci i zawsze mają rację. W tym przypadku nie mają, zachowują się skandalicznie. Ciężko Ci zrozumieć pewnie sytuację widzianą naszymi oczyma, skoro ciągle doświadczasz tej toksyny. Ale właśnie - to jest toksyna, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Jesteś normalną, dobrą dziewczyną, której po prostu wmówiono, że jest gorsza od innych. A nie jesteś. I uwierz mi, że na rodzicach świat się nie kończy, bo spotkasz w życiu MULTUM osób, dla których będziesz świetna, JESTEŚ świetna. I tego jedynego, dla którego będziesz NAJ NAJ. Tylko musisz do tego dojść. Ja za Ciebie trzymam mocno kciuki!
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 22:30   #27
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
nie, nie jesteś felerna. za to oni uprawiają przemoc psychiczną, jeżdżą po Tobie jak traktor na wiosnę. dziewczyno, przejrzyj na oczy - czy gdyby ktokolwiek na ulicy, obcy człowiek, tak się do Ciebie odezwał, to byś go potem tak usprawiedliwiała? nikt nie ma prawa Cię tak traktować, a już w szczególności rodzice!!!
Jakby kto mnie zjecha za to, ze jestem brunetka a nie blondynka to by mial racje. Jestem brunetka.
[QUOTE=kennedy;66690646]Sprobuj powiedziec o sobie cos milego. Czemu caly czas sie dolujesz?
Mam wiele fajnych cech ale to jak widac nie wystarczy
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 22:42   #28
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

lisnov, kolor włosów naprawdę nie ma tu wiele do rzeczy. czy Ty chodzisz na psychoterapię? czy masz możliwość wyprowadzić się z domu rodziców? to są kluczowe sprawy.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 02:25   #29
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Lisnov, wiem, ze to korci, ale powiem ci jako ktoś, kto sobie dwa dni temu wyrył napis na pół nogi:
- nie poczułam żadnej ulgi
- nie zrobiło mi się ani trochę lepiej
- nie opadły silne emocje
- nie poczułam spełnienia
- samo wycinanie nie było ani przyjemne, ani nieprzyjemne, równie dobrze mogłam dłubać w nosie
- cieszę się, że jest zimno i mogę schować moje dzieło w długich nogawkach, bo spaliłabym się na ulicy ze wstydu
- po dwóch godzinach nie pamiętałam nawet jaki był mój powód, a po wzięciu wyciszającego leku poczułam się zwyczajnie głupia
- przykro mi na myśl, że będę mieć idiotyczną bliznę na całej łydce

To trochę jak papieros - obiecuje przyjemność, ale jej nie ma.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 09:12   #30
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Coś za dużo wątków wrzucam :(

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ale ja nie chce tamtych, ja kocham swoich rodzicow. Maja swoje wady ale bym ich nie zaminila na nikogo innego. Staraja sie, ale co poradzic, ze ja rzeczyczywiscie jakas felerna jestem
Jaka felerna. Raczej twoja matka ma problem. Odgrywa się na dziecku.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-30 01:27:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.