Minetka - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-03, 13:46   #2191
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Minetka

Nie wiem.. Mowil ze nie chce zeby wygladalo tak, ze on sie mnie brzydzi czy cos, ale ze po prostu tego nie lubi, to jest dla niego dziwne, w ogole niepodniecajace :/ mialam przez to kompleksy, myslalam ze moze jakos smierdze i on dlatego tego nie chce, ale no higiene trzymam wiec to nie to..
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 08:32   #2192
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Minetka

Bo to upokarzające dla faceta?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 08:51   #2193
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Nie wiem.. Mowil ze nie chce zeby wygladalo tak, ze on sie mnie brzydzi czy cos, ale ze po prostu tego nie lubi, to jest dla niego dziwne, w ogole niepodniecajace :/ mialam przez to kompleksy, myslalam ze moze jakos smierdze i on dlatego tego nie chce, ale no higiene trzymam wiec to nie to..
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bo to upokarzające dla faceta?
Minetka jest dla niego obojętna, taka meh, może zrobić ale go nie kręci czy właśnie ma takie podejście: upokarzające?
I jest pewne, że nie chodzi o smak/zapach?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 09:15   #2194
arlene_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Minetka

bo niektórzy facetów to egoiści i może dlatego minetka go nie kręci bo sam nie odczuwa z niej przyjemności. Ale skoro nam się ona podoba to powinni czasem ją robić
arlene_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 12:15   #2195
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Minetka

Paradoksalnie jako facet mogę być nieobiektywny w ocenie zachować innych mężczyzn (kobiety mają styczność z większą lub mniejszą grupą mężczyzn, ja jako facet tylko z jednym przez całe życie (sobą)) ale i tak postaram się wypowiedzieć:
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bo to upokarzające dla faceta?
gunwo prawda
Najbardziej zboczoną grupą ludzi są ultra-katolicy i ultra-feministki, i to te dwie grupy wmówiły (głównie) kobietom że seks (oralny, analny, bdsm) może być "upokarzający" "przedmiotowy" że jak mu "obciągniesz" "dasz dupy" to partner straci do ciebie szacunek (skoro jesteś "szmatą" w łóżku to będzie cię tak samo traktował w życiu) i będzie od ciebie wymagał coraz to bardziej wyuzdanych rzeczy.

Zdaje sobie sprawę że dla 99% ludzi (mam przynajmniej taką nadzieję) są to kompletne bzdury ale w gimnazjum na pdżwr (prowadzonym przez katechetkę) właśnie takie głupoty kładła nam do głowy. Gdzieś jakaś idiotka ultrapseudofeministka (nie mam nic do normalnych feministek) stwierdziła że każdy stosunek jest z natury aktem dominacji w stosunku do kobiet.

Mężczyźni (pacz początek posta) najczęściej mają to w dupie. Bo nikt im takich głupot nie nakładł do głowy. Stąd różnego typu nieporozumienia...
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 11:00   #2196
starszy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Minetka

Witam
Przeczytałem tylko część wątku, ale jak widzę w większości wypowiedzi są zbliżone:
upokarzające dla faceta, nie odczuwa z niej przyjemności, nie lubi tego, dziwnie pachnie, dziwny smak
Dla dziewczyny z kolei jest to bardzo krępujące, wstydliwe, peszące
i tego typu inne "wykręty".
Jestem facetem już po 40stce, a większość tu wypowiadających się zapewne jest dużo młodsza ode mnie, pokolenie niżej.
Do czego nawiązuję? A no do tego, że jak obserwuję dzisiejszą młodzież i jak czytam wpisy tej młodzieży to, odnośnie seksu dziewczyny się wstydzą, a chłopakom to nie pasuje, ale już w sferze kontaktów koleżeńskich to widzę, że młodzież nie wstydzi się "luzacko" zachowywać (palić na ulicy, pluć, klnąć itp), nie jest dla chłopaka krępujące powiedzieć dziewczynie spier..laj itp..
Ludzie - nie wyobrażam sobie za moich czasów tak zachowywać, tak odezwać do dziewczyny. Nie wyobrażam sobie również seksu bez minetki i to nie tylko dla tego, żeby dać kobiecie tą przyjemność, ale i sam odczuwam niesamowitą przyjemność i podniecenie robiąc minetkę. W moim przypadku ja częściej mam ochotę zrobić minetkę, niż moja żona tego chce.
Otwórzcie się na te i inne spawy w seksie, bo seks to jest odskocznia od codziennego życia, mniej skrępowania przy seksie (więcej luzu i otwarcia), a więcej taktu i umiarkowania i subtelności w codzienności.
Pozdrawiam
starszy
starszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 11:50   #2197
meggywos
Przyczajenie
 
Avatar meggywos
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 18
Dot.: Minetka

zawsze to kwestia indywidualna jest, ludzie są różni, niektórzy w ogóle nie lubią seksu oralnego, ja pisałam w innym wątku dotyczacym robienia loda facetowi, że uwielbiam to robić, tak samo uwielbiam, jak on mnie całuje tam np. od tyłu. robi to chętnie więc oboje mamy z tego przyjemność
meggywos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 20:31   #2198
cukrzyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Minetka

mam 47l ija przepadam za minetką bardziej niż moja żona uwielbiam czochrać się wniej i spijać jej soki mógłbym to robić nawet tylko dla niej ale ja to uwielbiam dodam że jesteśmy 24l po ślubie i trzeba wiedzieć jak to dobrze robić
cukrzyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-12 21:31:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.