Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-05-05, 20:40   #1
niespodzianka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 24

Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...


Jestem w zwiazku od paru lat. Nigdy nie patrzylam na pieniadze bo uwazalam ze nie sa najwazniejsze. Lecz jak sobie pomysle ze moj facet zarabia mniej ode mnie czyli nieco ponad minimalna to rece mi opadaja. Nie umiem sie powstrzymac przed docinkami itp. Ma 36 lat, jest pracownikiem fizycznym, nie ma szczegolnych umiejetnosci, nie jest techniczny, ani komputerowy ani nic. Potrafi tyle co ktos po liceum. Pytanie czemu nie probowal czegos sie nauczyc? Pracowal na 2 prace zeby odlozyc na mieszkanie, troche mu rodzice dolozyli i ma 2 pokojowe mieszkanie w wielkim miescie. Lecz co z tego skoro jesli zdecydujemy sie na dziecko to nie bedzie kolorowo.. nie mowiac juz o wyjazdach zagranice itp. Nie chce klepac biedy. Moi wszyscy znajomi sa wyksztalceni, zarabiaja znacznie wiecej a tutaj wiem ze jesli moj facet by mial wiecej zarabiac to by musial jak wczesniej, na 2 roboty i wtedy wszystko by bylo na mojej glowie i 0 czasu razem. Probowal sie przekwalifikowac pare razy ale nic z tego. Nie ma glowy do takich rzeczy i juz. Ja zarabiam ok 4000 wiec majatku razem miec nie bedziemy w przyszlosci.. Uwazam ze jak na kobiete dobrze zarabiam a zeby facet zarabial mniej od kobiety..ehhh wstyd mi troche.

Poza tym jest dobry, opiekunczy, pomaga mi we wszystkim. Czy przekreslilybyscie go z powodu zarobkow? Prosze o szczere opinie.
niespodzianka55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 21:28   #2
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Moj facet zarabia 2500 w duzym miescie...

Są ludzie, którzy nie cisną o to, żeby piąć się po szczeblach kariery, dokształcać się, realizować zawodowo itp. No i do takich Twój facet należy. Pytanie, czemu się z takim związałaś, skoro tak bardzo Ci to nie pasuje, że nie jest wykształcony, jest pracownikiem fizycznym itp? Trzeba było znaleźć sobie faceta po studiach, pracującego umysłowo.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

I poza tym - co to za stwierdzenie, że "jak na kobietę, to dobrze zarabiasz"? A to kobiety z zasady mają zarabiać mniej? Masakra, z takim podejściem, to nigdy nie wyjdziemy z zaścianka...
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 21:45   #3
Jaglana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 10
Dot.: Moj facet zarabia 2500 w duzym miescie...

Zostaw go i pozwól mu być z kimś kto go doceni. Współczuję facetowi. Nie każdy musi/chce być wielkim biznesmenem. A te docinki... Bez komentarza.

Jeśli jednak zostaniecie razem, to chyba też nie będzie źle. Ty rozumiem też masz swoje mieszkanie. Mieszkacie u niego, czyli swoje wynajmujesz, tak? To dodatkowy dochód. Jesteście zespołem


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Jaglana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 04:46   #4
niespodzianka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 24
Dot.: Moj facet zarabia 2500 w duzym miescie...

Nie mam swojego mieszkania. Wiec nie mam pieniedzy z wynajmu. Musialam pomagac rodzicom wiec nie bylam w stanie kupic
niespodzianka55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 06:24   #5
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Moj facet zarabia 2500 w duzym miescie...

Uważam, że Twoje uczucie do niego wygasa. Facet ma swoje mieszkanie, które kupił za ciężko zarobione pieniądze - on nie ma się czego wstydzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 06:29   #6
niespodzianka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 24
Dot.: Moj facet zarabia 2500 w duzym miescie...

Kocham go boje sie po prostu przyszlosci, dziecinstwo mialam biedne, na nic nie bylo kasy i tego sie po prostu boje
niespodzianka55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 09:58   #7
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym miescie...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Ja zarabiam ok 4000 wiec majatku razem miec nie bedziemy w przyszlosci.. Uwazam ze jak na kobiete dobrze zarabiam a zeby facet zarabial mniej od kobiety..ehhh wstyd mi troche.

Wstyd to kraść i dać się złapać Wyczuwam, że bardziej Cię boli to, że inni (faceci Twoich koleżanek) więcej zarabiają, generalnie - że inni mają inaczej i w ogóle wstyd przed tym, co ludzie powiedzą.


Co to znaczy: "jak na kobietę dobrze zarabiam?". To krzywdzący stereotyp. Podobnie jak ten, że to facet powinien zarabiać więcej. A niby dlaczego?



A gdybyś to Ty miała możliwość zarabiania więcej, niż teraz, a on powiedzmy nadal wnosiłby tyle samo, czy przeszkadzałoby Ci to? Skoro per saldo status Waszego gospodarstwa domowego by się podniósł?


Tobie przeszkadzają jego niskie zarobki, jemu - najwyraźniej nie aż tak bardzo. Piszesz, że poza tym dobry człowiek , opiekuńczy itp. A że bez wyższego wykształcenia i pracuje fizycznie, mało zarabiając - no, takiego sobie wybrałaś do związku. Musisz sama siebie spytać, czy dla Ciebie niskie zarobki to powód do rozstania i szukania nowego związku, z kimś, kto będzie chciał i dążył, by zarabiać dużo, czy też jego zalety rekompensują to.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 09:58   #8
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Moj facet zarabia 2500 w duzym miescie...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Nie mam swojego mieszkania. Wiec nie mam pieniedzy z wynajmu. Musialam pomagac rodzicom wiec nie bylam w stanie kupic

no to ma więcej od Ciebie, mimo tych swoich biednych zarobków, bo dorobił się własnego mieszkania


Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Kocham go boje sie po prostu przyszlosci, dziecinstwo mialam biedne, na nic nie bylo kasy i tego sie po prostu boje

to zakasaj rękawy, zamiast zarabiać 4k zarabiaj 6k. Skoro to takie proste, zamiast faceta gonić do dokształcania się sama się dokształć i pnij po szczeblach kariery
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 10:42   #9
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Z zasady wychodzę z założenia, że pieniądze szczęścia nie dają. Facet zarabia uczciwe ciężka pracą, tyrał jak wół aby kupić mieszkanie w mieście i mieć coś swojego. To, że nie ma wyższego wykształcenia chyba nie było dla Ciebie wiedzą tajemną? Może nie ma żadnych zainteresowań technicznych,komputerowyc h, mechanicznych czy innych nadzwyczajnych ale widocznie spełnia się w tym co robi.
Zastanów się co jest lepsze - żyć z człowiekiem biedniejszym,który docenia Cię jako partnerkę,dba o Ciebie,jest pracowity i nie boi się żadnego wysiłku,zależy mu na relacji czy lepiej poszukać kogoś kto widzi sens w pomnażaniu majątku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 10:43   #10
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Moj facet zarabia 2500 w duzym miescie...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Nie mam swojego mieszkania. Wiec nie mam pieniedzy z wynajmu. Musialam pomagac rodzicom wiec nie bylam w stanie kupic
aha widzisz to jest bogatszy od Ciebie o mieszkanie.

Wyjscia masz dwa, albo szukasz faceta, ktory spelni Twoje oczekiwania albo sama szukasz lepszej pracy. Nie mozesz kogos zmienic na sile jesli sam tego nie chce
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 10:55   #11
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Piszesz, że jestescie razem od paru lat, a więc przez te wszystkie lata, rozumiem, mie było problemu z wakacjami, wyjazdami etc. Bo martwisz się tym w kontekście przyszłości

To po co wiązałas się z takim facetem, wiedząc o dysproporcji w zarobkach oraz wiedząc, że raczej nie będzie zarabiał więcej z własnej inicjatywy?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

A czy Ty zarabiasz super dobrze - no to kwestia dyskusyjna, pytanie, czy również masz możliwość większych zarobków, czy raczej na tej kwocie poprzestaniesz. I muszę Ci powiedzieć, że "kobiety" zarabiają więcej od Ciebie.

Zaściankowość z ciebie bije pod względem kobiecych zarobków.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2021-05-06 o 11:00
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 10:56   #12
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Jest wiele pomiędzy byciem bogatym biznesmenem a zarabianiem tak mało, że starcza zaledwie na podstawowe potrzeby. Nie wyobrażam sobie jak on chce przeżyć w dużym mieście albo wręcz utrzymać dziecko za 2 600 to nawet jak opłacisz czynsz, rachunki, jedzenie to prawie nic nie zostanie. A każdy chciałby pojechać gdzieś na wakacje bo czasem trzeba odpocząć, albo chce mieć trochę pieniędzy na czarną godzinę, gdyby na przykład trzeba było iść prywatnie do lekarza. Rozumiem autorkę, utrzymanie dziecka też kosztuje, nawet jakieś ubranka, podręczniki do szkoły, fajnie by było też na przykład móc wziąć dziecko w góry, żeby pokazać mu, jaki piękny jest świat, nauczyć jeździć na nartach, a nie tylko siedzieć w domu bo na nic cię nie stać. A tu facet jest niewykształcony, pewnie nie pójdzie z tobą na koncert bo go nie stać na własny bilet, nie pojedzie z tobą na urlop bo nie stać, go żeby zapłacić za siebie, za takie pieniądze też specjalnie nie utrzyma dziecka. Powinnaś z nim porozmawiać jak on to widzi, czy ma pomysł, żeby zdobyć dodatkowe kwalifikacje, poszukać jakiejś lepszej pracy. Ale jeśli jest pozbawiony ambicji i nie chce nic zmieniać to ja tego nie widzę. To nieprawda, że lepiej zarabiający facet na pewno nie będzie opiekuńczy i będzie miał zły charakter...
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 10:57   #13
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Jestem w zwiazku od paru lat. Nigdy nie patrzylam na pieniadze bo uwazalam ze nie sa najwazniejsze. Lecz jak sobie pomysle ze moj facet zarabia mniej ode mnie czyli nieco ponad minimalna to rece mi opadaja. Nie umiem sie powstrzymac przed docinkami itp. Ma 36 lat, jest pracownikiem fizycznym, nie ma szczegolnych umiejetnosci, nie jest techniczny, ani komputerowy ani nic. Potrafi tyle co ktos po liceum. Pytanie czemu nie probowal czegos sie nauczyc? Pracowal na 2 prace zeby odlozyc na mieszkanie, troche mu rodzice dolozyli i ma 2 pokojowe mieszkanie w wielkim miescie. Lecz co z tego skoro jesli zdecydujemy sie na dziecko to nie bedzie kolorowo.. nie mowiac juz o wyjazdach zagranice itp. Nie chce klepac biedy. Moi wszyscy znajomi sa wyksztalceni, zarabiaja znacznie wiecej a tutaj wiem ze jesli moj facet by mial wiecej zarabiac to by musial jak wczesniej, na 2 roboty i wtedy wszystko by bylo na mojej glowie i 0 czasu razem. Probowal sie przekwalifikowac pare razy ale nic z tego. Nie ma glowy do takich rzeczy i juz. Ja zarabiam ok 4000 wiec majatku razem miec nie bedziemy w przyszlosci.. Uwazam ze jak na kobiete dobrze zarabiam a zeby facet zarabial mniej od kobiety..ehhh wstyd mi troche.

Poza tym jest dobry, opiekunczy, pomaga mi we wszystkim. Czy przekreslilybyscie go z powodu zarobkow? Prosze o szczere opinie.
Ja nie, ale Ty już to zrobiłaś.

Co do dziecka, to przecież on mógłby iść na tacierzyński, zamiast Ciebie, bo więcej zarabiasz
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 11:00   #14
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Jest wiele pomiędzy byciem bogatym biznesmenem a zarabianiem tak mało, że starcza zaledwie na podstawowe potrzeby. Nie wyobrażam sobie jak on chce przeżyć w dużym mieście albo wręcz utrzymać dziecko za 2 600 to nawet jak opłacisz czynsz, rachunki, jedzenie to prawie nic nie zostanie. A każdy chciałby pojechać gdzieś na wakacje bo czasem trzeba odpocząć, albo chce mieć trochę pieniędzy na czarną godzinę, gdyby na przykład trzeba było iść prywatnie do lekarza. Rozumiem autorkę, utrzymanie dziecka też kosztuje, nawet jakieś ubranka, podręczniki do szkoły, fajnie by było też na przykład móc wziąć dziecko w góry, żeby pokazać mu, jaki piękny jest świat, nauczyć jeździć na nartach, a nie tylko siedzieć w domu bo na nic cię nie stać. A tu facet jest niewykształcony, pewnie nie pójdzie z tobą na koncert bo go nie stać na własny bilet, nie pojedzie z tobą na urlop bo nie stać, go żeby zapłacić za siebie, za takie pieniądze też specjalnie nie utrzyma dziecka. Powinnaś z nim porozmawiać jak on to widzi, czy ma pomysł, żeby zdobyć dodatkowe kwalifikacje, poszukać jakiejś lepszej pracy. Ale jeśli jest pozbawiony ambicji i nie chce nic zmieniać to ja tego nie widzę. To nieprawda, że lepiej zarabiający facet na pewno nie będzie opiekuńczy i będzie miał zły charakter...
Zgadzam się w 100 %.

Mało tego, ja osobiście nie związałabym się z kimś takim, bo nie po to poświęciłam X lat na nauke, przygotowania do trudnych egzaminów państwowych, wydalam pieniądze na kształcenie, co w efekcie pozwala mi na godne zarobki, które relatywnie będą wzrastać, by wiązać się z kimś malo ambitnym, komu wystarcza 2500.

Więc w przypadku autorki, pieniędze to istotna kwestia, ale też warto zaznaczyć, że facet jakiś niemwrawy i nieambitny, a docelowo ciężko z kimś takim wiązać przyszłość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 11:45   #15
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Dla mnie to byłby problem, jestem materialistką. W zasadzie dlatego rozpadł się mój związek. Mój eks po studiach chciał pracować w zawodzie, czyli być nauczycielem. Ja nie chciałam dla siebie takiego życia. No i mam inne, ułożyłam sobie życie z innym człowiekiem i finansowo też żyję na innym poziomie. Nie jesteśmy bogaci, ale żyjemy wygodnie, mamy kilka nieruchomości, stać nas na wakacje, nowe samochody itp. To był mój wybór i go nie żałuję. Uważam, że postąpiłam słusznie. Z tamtym facetem nie byłabym szczęśliwa, bo byt jest dla mnie ważny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 11:58   #16
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Ja ogólnie uważam, że nie ma nic złego w oczekiwaniu kogoś na podobnym finansowym poziomie, patrzeniu na ambicję itp. bo to są dla mnie ważne kwestie wpływające na jakość życia. Ale w tym konkrentym przypadku nie widzę tu jakiejś dysproporcji, facet chyba jakoś tam ogarnięty jest, skoro potrafił zarobić na mieszkanie. To, że mu odpada koszt raty kredytu to już sporo i można sobie pozwolić na nieco mniejsze zarobki. Gdyby autorka musiała spłacać kredyt, to okazałoby się, że to 4k to nie jest aż tak dużo.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 12:08   #17
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Ja nie rozumiem jednego. Jesteś w związku kilka lat i raczej od początku wiedziałaś jakie wykształcenie ma partner i ile zarabia. Więc skąd teraz nagle to poczucie, że za mało zarabia? Przecież sama wspominasz, że zależy Ci na życiu na jakimś poziomie - wycieczki etc. Dlaczego teraz zaczęło Ci to wszystko przeszkadzać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 12:23   #18
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Dla mnie pieniądze nie są najważniejsze, ale nie chciałabym bym być z kimś kto jest niezaradny i nie ma żadnych ambicji żeby poprawiać swoją sytuację materialną. Czasy są jakie są i pieniądze wiele w życiu ułatwiają i dają wiele możliwości. Rozumiem, że ktoś zmienia kwalifikacje, ma tymczasowe problemy z pracą czy ze zdrowiem, ale jak ktoś ogólnie nie ma potrzeby zwiększania swoich dochodów to trochę kiepsko. No chyba, że druga strona zarabia naprawdę dużo i jest spokojnie utrzymać dwie osoby ze swojej pensji. Musisz jednak wziąć pod uwagę to, że on ma mieszkanie, a Ty nie. Jak byś w dużym mieście miała wynająć dwupokojowe mieszkanie to też by Ci 2k na przeżycie zostały, więc wyszłoby na to samo
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 12:34   #19
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Nie wiem czy u niego mieszkasz ale zdajesz sobie sprawę że jeśli go zostawisz i będziesz musiała się wyprowadzić i wynająć mieszkanie albo wziąć kredyt to też zostanie Ci na życie 2000-2500? Można oczekiwać że partner będzie zarabiał na podobnym poziomie ale tutaj naprawdę nie ma dużej dysproporcji zarobków. Nie wiem ile masz lat, ale te 4 tysiące to nie są wcale nie wiadomo jak dobre zarobki (jak na kobietę ) no chyba że jesteś zaraz po studiach.

Jak chcesz faceta zmotywować do zwiększenia zarobków to z nim po prostu pogadaj, pomóż. Jest wiele branż gdzie nie wymaga się jakiś niewiadomo jakich umiejętności. U nas w firmie (duża korporacja) operator na produkcji bez studiów jest w stanie wyciągnąć więcej niż Ty. Ale to on sam musi chcieć. Tylko błagam, nie rób z siebie wielkiej business women która związała się z biedakiem bo z boku to wcale tak nie wygląda.

Mam trochę takie odczucie że chciałabyś żeby on zarabiał 10k, zabierał Cię na wakacje i fundował wszystko bo Ty jesteś kobietą i masz prawo zarabiać mniej.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 12:55   #20
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Ja zarabiam ok 4000 wiec majatku razem miec nie bedziemy w przyszlosci.. Uwazam ze jak na kobiete dobrze zarabiam a zeby facet zarabial mniej od kobiety..ehhh wstyd mi troche.
Rozlał się seksizm i hipokryzja. Nie, nie zarabiasz "dobrze jak na kobietę", tylko średniawo jak na mieszkankę dużego miasta. Nigdzie w gwiazdach nie ma zapisane, że facet ma zarabiać więcej, bo tak. Sama się przekwalifikuj i zacznij zarabiać więcej skoro kasa jest taka ważna mimo wszystko.
Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Nie mam swojego mieszkania. Wiec nie mam pieniedzy z wynajmu. Musialam pomagac rodzicom wiec nie bylam w stanie kupic
Fajnie, czyli twój facet jest bogatszy od ciebie o mieszkanie
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 12:59   #21
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Moj facet zarabia 2500 w duzym miescie...

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88687386]no to ma więcej od Ciebie, mimo tych swoich biednych zarobków, bo dorobił się własnego mieszkania





to zakasaj rękawy, zamiast zarabiać 4k zarabiaj 6k. Skoro to takie proste, zamiast faceta gonić do dokształcania się sama się dokształć i pnij po szczeblach kariery[/QUOTE]
Co nie?


A komentując resztę odpowiedzi wątku - myślę, że inne słowa by padały, gdyby to facet napisał jojczący post, że zarabia 4k, a jego leniwa, nieambitna partnerka tylko 2,5k. Zaraz kubeł pomyj by się na niego wylał.
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 13:06   #22
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Echhh....a mogłam wyjść za Waldka, to bym teraz miała !


Moja ciotka pociska takim tekstem całe życie, a jest już po 60tce. Żenada.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 13:17   #23
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Moj facet zarabia 2500 w duzym miescie...

[1=1ce31337bafe4ce50f62519 e721d2985132c01a5_6111b3a 307338;88687946]Co nie?


A komentując resztę odpowiedzi wątku - myślę, że inne słowa by padały, gdyby to facet napisał jojczący post, że zarabia 4k, a jego leniwa, nieambitna partnerka tylko 2,5k. Zaraz kubeł pomyj by się na niego wylał.[/QUOTE]Też tak myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 13:20   #24
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Z jednej strony rozumiem aspiracje do jakiegoś tam poziomu życia, ale z drugiej facet nie musi zarabiać więcej od ciebie to raz. Ty też możesz podnosić kwalifikacje i lepiej zarabiać jak masz większe potrzeby. Trzy, chyba wiedziałaś jak wygląda sytuacja, kiedy się z nim wiązałaś. Masz prawo się z nim rozstać, jeśli w jakimkolwiek aspekcie życia nie spełnia twoich oczekiwań. Natomiast nie masz prawa mu dokuczać czy znęcać się nad nim w jakikolwiek inny sposób z tego powodu.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 14:37   #25
dominika152
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 302
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Tak jak zawsze mówiłam schemat jest ten sam - gdy facet zarabia mniej na początku nie ma to znaczenia, ale po jakimś czasie pojawia się niesmak oraz brak szacunku. Facet musi zarabiać bardzo podobnie lub więcej żeby był zdrowy związek - z tym się zgadzam. Facet musi czymś imponować, być podziwiany. Jak zarabia mniej to musi nadrabiać innymi cechami mocno



Natomiast bawi mnie stwierdzenie, że 4000 zł to jest dobrze jak na kobietę. Co to w ogóle oznacza? Niezależnie od płci 4000 w dużym mieście to jest mało, tyle mogą zarabiać obrotni studenci. Średnia zarobków w dużym mieście jest większa o 1000-2000 od średniej krajowej. Przyzwoite zarobki dla osoby w dużym mieście zaczynają się od 5000-6000. Mówię tutaj o życiu godnym, ale bez szaleństw.



Jak ktoś oczekuje czegoś więcej od życia, lepszego komfortu życia niż wakacje raz na jakiś czas i małego, skromnego mieszkanka, to dobre zarobki w dużym mieście zaczynają się od 10.000 - niezależnie od płci

Edytowane przez dominika152
Czas edycji: 2021-05-06 o 14:39
dominika152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 14:39   #26
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość
Tak jak zawsze mówiłam schemat jest ten sam - gdy facet zarabia mniej na początku jest fajnie, ale po jakimś czasie pojawia się nie smak i pojawia się brak szacunku. Facet musi zarabiać bardzo podobnie lub więcej żeby był zdrowy związek - z tym się zgadzam.



Natomiast bawi mnie stwierdzenie, że 4000 zł to jest dobrze jak na kobietę. Co to w ogóle oznacza? Niezależnie od płci 4000 w dużym mieście to jest mało, tyle mogą zarabiać obrotni studenci. Średnia zarobków w dużym mieście jest większa o 1000-2000 od średniej krajowej. Przyzwoite zarobki dla osoby w dużym mieście zaczynają się od 5000-6000. Mówię tutaj o życiu godnym, ale bez szaleństw.



Jak ktoś oczekuje czegoś więcej od życia, lepszego komfortu życia niż wakacje raz na jakiś czas i małego, skromnego mieszkanka, to dobre zarobki w dużym mieście zaczynają się od 10.000 - niezależnie od płci

I znów się zacznie dyskusja ile to każdy nie zarabia w wielkim mieście
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 14:45   #27
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość
Facet musi czymś imponować, być podziwiany. Jak zarabia mniej to musi nadrabiać innymi cechami mocno
Oho, znowu przebłyski z innego uniwersum
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 15:05   #28
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 15:36   #29
niespodzianka55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 24
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Wiedzialam czym sie zajmuje, traktowalam go jak kumpla. Nie pomyslalabym ze sie zblizymy do siebie, mam wielu kolegow. A tu jednak. Nie mialam na to wplywu. Lecz tez na poczatku kazdy sie chce pokazac z jak najlepszej strony, nie oszukujmy sie. Zreszta wychodzilam z zalozenia ze z czasem moze zacznie miec checi na cos wiecej. A on, co najlepsze, uwaza ze 2500 to nie jest zle wynagrodzenie a w przyszlosci jak juz bedzie to 3000(!) to super. Wiec sory. Nie uwazam tez zeja zarabiam duzo, zle to okreslilam. Ale w poeownaniu do mojego faceta chce wiecej,ucze sie jezykow. A on ma podejscie ze 3000 to extra kasa. A jakby mial 4000 to juz bogol. Wiec co mi sie dziwicie?
niespodzianka55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 15:42   #30
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój facet zarabia 2500 w dużym mieście...

Cytat:
Napisane przez niespodzianka55 Pokaż wiadomość
Wiedzialam czym sie zajmuje, traktowalam go jak kumpla. Nie pomyslalabym ze sie zblizymy do siebie, mam wielu kolegow. A tu jednak. Nie mialam na to wplywu. Lecz tez na poczatku kazdy sie chce pokazac z jak najlepszej strony, nie oszukujmy sie. Zreszta wychodzilam z zalozenia ze z czasem moze zacznie miec checi na cos wiecej. A on, co najlepsze, uwaza ze 2500 to nie jest zle wynagrodzenie a w przyszlosci jak juz bedzie to 3000(!) to super. Wiec sory. Nie uwazam tez zeja zarabiam duzo, zle to okreslilam. Ale w poeownaniu do mojego faceta chce wiecej,ucze sie jezykow. A on ma podejscie ze 3000 to extra kasa.
Ta jastne, nie miałaś wpływu na to z kim się zwiążesz Proszę cię...
Nie wiem po co ci jeszcze dodatkowe opinie na temat faceta. Jeśli wszyscy tutaj napiszą, że nie skreślą go z takiego powodu, to nagle ci zacznie odpowiadać?
Cytat:
A jakby mial 4000 to juz bogol. Wiec co mi sie dziwicie?
No ja ci się dziwię, że się tak bardzo wtryniasz do nie swojej kasy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-09 12:20:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.