Emla, dziewictwo...ajajaj :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-26, 12:49   #61
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez gudmundsdottir Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy by nie wziąć spraw w swoje ręce, i po prostu użyć wibratora zamiast upokarzac sie przed przypadkowym facetem, albo wikłać w kolejny związek i narażać na odrzucenie. Przynajmniej miałabym stuprocentową pewność, że nie zajdę w ciążę
Ja nie potepiam, nie oceniam...

Ale jedno musze napisac w zwiazku z bolem, nie tylko 1szy raz jest bolesny.
Pozniejsze stosunku takze nie naleza do mega przyjemnych az nauczysz sie rozluzniac...

Seksu tez sie trzeba nauczyc.

Ah i jeszcze jedno, dobra - stracisz dziewictwo w taki czy inny sposob ale jaka da Ci to gwarancje, ze znow nie trafisz na typa co odrzuci Ci bo moze dziewica juz nie bedziesz ale wciaz malo doswiadczona?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 13:04   #62
gudmundsdottir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Jasne, że mi to nie da żadnej gwarancji. Ale dotychczasowa historia mojego życia pokazuje, że należę do raczej "niezwiązkowych" osób. Czasami po prostu na imprezie mam ochotę na faceta, całuję się z nim, i wycofuję - przez to moje dziewictwo właśnie. Wstydzę się go i przeszkadza mi, nie tylko zresztą w życiu seksualnym - nie mogę sobie zrobić nawet głupiego usg. Szkoda, że moje życie tak się układa, ale na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Od dziecka mi wpajano, że mam się "szanować", i szanowałam się do tego stopnia że jestem 24letnią dziewicą z masą zahamowań, których chcę się w końcu pozbyć. Nie robię się młodsza, i wiem ze z czasem będzie coraz gorzej.
gudmundsdottir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 13:16   #63
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez gudmundsdottir Pokaż wiadomość
Jasne, że mi to nie da żadnej gwarancji. Ale dotychczasowa historia mojego życia pokazuje, że należę do raczej "niezwiązkowych" osób. Czasami po prostu na imprezie mam ochotę na faceta, całuję się z nim, i wycofuję - przez to moje dziewictwo właśnie. Wstydzę się go i przeszkadza mi, nie tylko zresztą w życiu seksualnym - nie mogę sobie zrobić nawet głupiego usg. Szkoda, że moje życie tak się układa, ale na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Od dziecka mi wpajano, że mam się "szanować", i szanowałam się do tego stopnia że jestem 24letnią dziewicą z masą zahamowań, których chcę się w końcu pozbyć. Nie robię się młodsza, i wiem ze z czasem będzie coraz gorzej.

Przerwanie blony nie sprawi, ze znikna zahamowania, ze wieloletnie tluczenie do glowy o 'szanowaniu' nagle zniknie.
nad tym bedziesz musiala pracowac, i to dosyc ciezko.
Sluchaj - jesli Cie tak uwiera ta blona to faktycznie zrob cos z nia. Sama, z kims.

Z tym, ze mowie - nie rozwiaze to natychmiastowo wszystkich problemow.

A co do dziewictwa - ani to powod do wstydu ani wielkiej dumy nie przesadzaj - masz dopiero po dwudziestce tak naprawde wszytsko przed Toba!
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 13:49   #64
Elittle
Raczkowanie
 
Avatar Elittle
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 349
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez gudmundsdottir Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy by nie wziąć spraw w swoje ręce, i po prostu użyć wibratora zamiast upokarzac sie przed przypadkowym facetem, albo wikłać w kolejny związek i narażać na odrzucenie. Przynajmniej miałabym stuprocentową pewność, że nie zajdę w ciążę


O mój Boże!! Skąd taka desperacja!? Zamiast wirby już bym wolała poczekać ileś tam czasu na prawdziwego ukochanego a nie bawić się w plastik....
__________________
Szłam ulica osobna... jakby nieoswojona jeszcze ze światem.. idę na pewno dalej niż wszyscy, naznaczona niebytem i tak zagłębiona w sobie jak nie bywają nawet ludzie ze śmiercią u wezgłowia...

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 13:54   #65
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

gudmundsdottir a nie masz obaw że po "wszystkim" będziesz tego żałować? A za niedługi czas spotkasz mężczyznę którego pokochasz i on będzie z tych którzy potrafią docenić że jego kobieta jest dziewicą?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 14:10   #66
gudmundsdottir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
gudmundsdottir a nie masz obaw że po "wszystkim" będziesz tego żałować? A za niedługi czas spotkasz mężczyznę którego pokochasz i on będzie z tych którzy potrafią docenić że jego kobieta jest dziewicą?
cashmere, z takich własnie powodów dobiłam w "czystości" do prawie 25 roku życia. Czekałam, uzbrajałam się w cierpliwośc, tłumaczyłam sobie że już, tuż za rogiem jest ta wielka miłość. I nic, mam tylko kupe rozczarowań. Postanowiłam więc pozbyć się romantyzmu i podejść do sprawy na zimno.
gudmundsdottir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 14:36   #67
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Nie chcę oceniać ani umoralniać. Każdy ma inne podejście do życia, w tym także do seksu i to jego prywatna sprawa. Ale jeżeli już chcesz koniecznie pozbyć się tej błony, to może potraktuj to bardziej na luzie. To nie musi być romantyczne przeżycie, wiele kobiet, niezależnie od wieku, przeżywa pierwszy raz z ciekawości a nie z miłości, czy nawet zauroczenia. Może masz jakiegoś dobrego kumpla, z którym chciałabyś się przespać? Lepiej to zrobić z kimś, kogo się zna, komu się ufa chociaż trochę. Może być to dla was obojga poprostu fajny wieczór. Szampan, dobry film i te sprawy A potem rozluźniona możesz się z nim przespać i miło to potem wspominać. To chyba będzie lepszy wybór, niż przypadkowy facet z dyskoteki.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 14:43   #68
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Nie chcę oceniać ani umoralniać. Każdy ma inne podejście do życia, w tym także do seksu i to jego prywatna sprawa. Ale jeżeli już chcesz koniecznie pozbyć się tej błony, to może potraktuj to bardziej na luzie. To nie musi być romantyczne przeżycie, wiele kobiet, niezależnie od wieku, przeżywa pierwszy raz z ciekawości a nie z miłości, czy nawet zauroczenia. Może masz jakiegoś dobrego kumpla, z którym chciałabyś się przespać? Lepiej to zrobić z kimś, kogo się zna, komu się ufa chociaż trochę. Może być to dla was obojga poprostu fajny wieczór. Szampan, dobry film i te sprawy A potem rozluźniona możesz się z nim przespać i miło to potem wspominać. To chyba będzie lepszy wybór, niż przypadkowy facet z dyskoteki.

tez wlasnie cos takiego chcialam zaproponowac.. moze wlasnie w taki sposob rozwiaz 'problem'. moze jakis wlansie taki zaufany kolega.
__________________
~~ Szczęśliwa że z Tobą ~~

nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 14:59   #69
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Właśnie. Posty powyżej cośmi przypomniały - znajomy opowiadał mi, jak jego koleżanka poprosiła go o "rozdziewiczenie". Po prostu chciała mieć to za sobą. On, jak mi powiedział, poczuł się "zaszczycony", i prośbę spełnił. "Kulturalnie", przy winku, muzyczce, etc. Do dziś utrzymują ze sobą kontkat i wsyztsko między nimi jest ok
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 15:05   #70
evellllla
Raczkowanie
 
Avatar evellllla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 177
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

jejku mam taki sam problem...jestem ładną, niezwykle atrakcyjną dziewczyną, której nakładziono do głowy różnych mądrości i obecnie w wieku 24 lat nadal jestem dziewicą ;/ czasem myślę jak autorka wątku, bo ludzie też na to dziwnie reagują...ale raczej starają się rozumieć nie krytykować....
ale ja raczej myślę jak bini6- jak znajdę tego księcia z bajki,to to zrobię,jak nie to trudno, najwyżej będą mnie w muzeum pokazywać...
miałam chłopaka przez 3 lata i on rozumiał, że chcę z tym zaczekać do ślubu,sam z resztą też był prawiczkiem i to,że nie zmuszał mnie do seksu,pokazywało jak wielki ma do mnie szacunek... faktem jest,że jakoś czułam,że to nie"to" i dlatego się rozstaliśmy,ale myślę,że jak ktoś cię naprawdę kocha to cię za to nie skrytykuje, a jak mnie kiedyś ktoś z tego powodu zostawi,to będę tylko szczęśliwa,że się okazało w porę jakim jest dupkiem
tyle
evellllla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 15:09   #71
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez evellllla Pokaż wiadomość
jejku mam taki sam problem...jestem ładną, niezwykle atrakcyjną dziewczyną, której nakładziono do głowy różnych mądrości i obecnie w wieku 24 lat nadal jestem dziewicą ;/ czasem myślę jak autorka wątku, bo ludzie też na to dziwnie reagują...ale raczej starają się rozumieć nie krytykować....
ale ja raczej myślę jak bini6- jak znajdę tego księcia z bajki,to to zrobię,jak nie to trudno, najwyżej będą mnie w muzeum pokazywać...
miałam chłopaka przez 3 lata i on rozumiał, że chcę z tym zaczekać do ślubu,sam z resztą też był prawiczkiem i to,że nie zmuszał mnie do seksu,pokazywało jak wielki ma do mnie szacunek... faktem jest,że jakoś czułam,że to nie"to" i dlatego się rozstaliśmy,ale myślę,że jak ktoś cię naprawdę kocha to cię za to nie skrytykuje, a jak mnie kiedyś ktoś z tego powodu zostawi,to będę tylko szczęśliwa,że się okazało w porę jakim jest dupkiem
tyle
Popieram takie podejście.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 18:19   #72
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
wydaje mi się że po prostu jeszcze nie jesteś na to gotowa ..

więc radzę zaczekać

ale na początek proponuję petting, pieszczoty peluszkami delikatnie przygotują pochwę do tego
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 22:42   #73
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

a ja od siebie dodam ze moje proby pierwszego razu byly bolesne i mimo kochajacego eksa i milej atmo nie moglam sie rozluznic. po kilku nieudanych probach zamienilismy sie miejscami i zrobilismy to na jezdzca. moglam kontrolowac sytuacje i nie bolalo (no ciutke)

a co do samej cnoty ja osobiscie chcialam to zrobic z kims kogo kochalam i tak bylo ale generalnie o co tyle krzyku to tylko kawalek skorki i nie dla wszystkich to skarb (znam pare gdzie oboje czekali z 1 razem do slubu a hajtneli sie po 30tce -co prawda ryzykujac niedopasowanie temperamentow itepe) bywa ze jest to traktowane jako zbedny balast.

i nie zamierzam Cie oceniac po sposobie i powodzie utraty cnoty
pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 22:56   #74
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Dziewczyny, nie ma co przekonywać autorki wątku by zaczekała itd. Większość dziewczyn marzy, że pierwszy raz będzie cudowny, piękny i z tym jednym jedynym. Większość, ale nie wszystkie. To nie jest akcja "Ratujmy dziewicę", tylko wątek na temat przebicia kawałka błony w jak najmniej bolesny sposób. Jestem pewna, że autorka wątku przemyślała tysiące razy "za" i "przeciw", nie ma co oceniać, przekonywać, smucić się czy śmiać. Prosi o radę w związku ze straceniem dziewictwa, a nie o wykłady na temat tego, by je jednak zachować.

gudmundsdottir: Niestety, nie tylko pierwszy raz, ale te kolejne również są bolesne, więc jeżeli nie jesteś znakomitą aktorką i nie potrafisz ukryć bólu to facet się zorientuje że jesteś "początkująca" Ból wraca też po dłuższej abstynencji.

Proponuję albo użyć wibratora (sama wtedy będziesz miała kontrolę nad tym, co się dzieje) albo zwykłego faceta, ale z odpowiednim przygotowaniem Po pierwsze mimo wszystko musisz mu ufać, czuć się z nim w miarę bezpiecznie, musi Cię pociągać itd. itp. Najlepiej byłoby gdybyście mieli jakieś spokojne miejsce, odpowiedni nastrój, żeby nic Cię nie spinało. Oczywiście maksymalne podniecenie, które zapewnia nawilżenie (w razie jego braku - lubrykant) i rozciągliwość pochwy (bo przecież nie samo przebicie błony, ale też rozciąganie pochwy jest bolesne; aby ją sukcesywnie rozciągać proponuję zabawy z palcami czy wibratorem). Pozycja: misjonarska, z poduszeczką położoną pod plecy na wysokości krzyża, nad pupą. Wtedy biodra są wypchnięte. Trochę alkoholu (trochę, bo po pijaku jednak nie wychodzi...) też może pomóc. I przede wszystkim już "podczas" staraj się nie myśleć "O nie, zaraz znów zacznie boleć", bo sama spotęgujesz ból.

Oczywiście błonę można naciąć jeżeli jest gruba i mocna. Może zwróć się do innego ginekologa, by skonfrontować jego słowa ze słowami tego pierwszego?

Ojjj ale się rozpisałam Pozdrawiam.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 16:15   #75
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez gudmundsdottir Pokaż wiadomość
Mam 24 lata, nie jestem "niegotowa" tylko wręcz za stara. Chcę to zrobić, żeby już mieć to za sobą.
Ja mialam 28 lat.
Ulegasz paranoi.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 16:44   #76
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Ból wraca też po dłuższej abstynencji..
to tej pory nie zauważyłam tego...

weź nie strasz
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 18:51   #77
_PaoLa177
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 54
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Dla mnie ten cały watek jest smieszny... Nie rozumiem osob ktore w tak 'mlodym' wieku rozpaczaja ze sa dziewicami... Dziewczyno przed Toba cale zycie ! Nie trac dziewictwa na sile! Zrob to z kims wyjatkowym... Kims kogo pokochasz... Dla mnie sex=milosc. Nie ma innej opcji.

Dziwny jest ten swiat... Po takich watkach sie dziwia ludzie ze 13nastki chodza w ciazy... Bo tez chwile pozniej poczują sie zrozpaczone ze sa dziewicami w tak 'starym' wieku! Wyluzuj!
_PaoLa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 20:24   #78
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez _PaoLa177 Pokaż wiadomość
Dla mnie ten cały watek jest smieszny... Nie rozumiem osob ktore w tak 'mlodym' wieku rozpaczaja ze sa dziewicami... Dziewczyno przed Toba cale zycie ! Nie trac dziewictwa na sile! Zrob to z kims wyjatkowym... Kims kogo pokochasz... Dla mnie sex=milosc. Nie ma innej opcji.

Dziwny jest ten swiat... Po takich watkach sie dziwia ludzie ze 13nastki chodza w ciazy... Bo tez chwile pozniej poczują sie zrozpaczone ze sa dziewicami w tak 'starym' wieku! Wyluzuj!
dobrze, że uściśliłaś, że dla Ciebie
bo każdy ma prawo do swoich decyzji. tym bardziej, jak je sobie przemyslał...
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 18:17   #79
teh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

ja dziewictwo straciłam w wieku 21 lat, więc stosunkowo poźno. mój facet jest 3 lata starszy i bardzo doświadczony. na początku nie mógł się nadziwic jak sie uchowałam ale myśl, że będzie moim pierwszym bardzo go podniecała. warto było czekac na kogos, na kim mi zależy.

a jesli boisz sie bólu, hmm wypij cos wcześniej moja ciekawość i podniecenie chyba przezwyciężyły ból, który był nadzwyczaj słaby. i nawet krew mi nie leciała, ale to chyba sprawa indywidualna. pozdrawiam
teh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 12:25   #80
alkatras
Raczkowanie
 
Avatar alkatras
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław juz :)
Wiadomości: 33
GG do alkatras
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

dziewczyno!! Gratuluje!! wreszcie ktos madry kto nie robi z tej blony czegos wielkiego i specjalnego!! Ja wpadlam na pomysl usuniecia sobie bloniszcza wlasnie w zniecuzleniu i kupilam srodek zaradczy. Jak tylko skonczy mi sie okres usune dziada xD
alkatras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 12:34   #81
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez teh Pokaż wiadomość
ja dziewictwo straciłam w wieku 21 lat, więc stosunkowo poźno. mój facet jest 3 lata starszy i bardzo doświadczony. na początku nie mógł się nadziwic jak sie uchowałam
To jest późno?


Edit: A, zapomniałam, że teraz przeciętny wiek utraty dziewictwa to 14 lat Nie jestem na bieżąco
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 13:22   #82
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Mam 24 lata, nie jestem "niegotowa" tylko wręcz za stara. Chcę to zrobić, żeby już mieć to za sobą......

po przeczytaniu tego posta poprostu padam.......
dziewczyno masz 24 lata a piszesz gorzej niz dziecko
nie wiem na kogo ty trafilas ze odrzucili sie bo jestes dziewica
normalny chlopak to jest wniebowzięty że trafia mu sie dziewczyna,ktora bedzie miala pierwszego faceta a on bedzie wlasnie nim....
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 23:12   #83
gudmundsdottir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
Mam 24 lata, nie jestem "niegotowa" tylko wręcz za stara. Chcę to zrobić, żeby już mieć to za sobą......

po przeczytaniu tego posta poprostu padam.......
dziewczyno masz 24 lata a piszesz gorzej niz dziecko
nie wiem na kogo ty trafilas ze odrzucili sie bo jestes dziewica
normalny chlopak to jest wniebowzięty że trafia mu sie dziewczyna,ktora bedzie miala pierwszego faceta a on bedzie wlasnie nim....
Lauro, przez chwilę wyobraź sobie że jesteś mną.
Pewnie fajnie jest patrzeć z góry i osądzać, ale nie wiesz jak byś reagowała będąc w mojej sytuacji, i w moim wieku. To raz. A dwa - normalny chłopak będzie unikał seksu z dziewica,bo ten seks jest (jak wynika z relacji mojego kolegi) po prostu nieprzyjemny i stresujący.

Naprawdę, czekanie na wielką-nieskończoną-miłość już mnie zmęczyło, chcę trochę użyć życia, bo czasu nie da się cofnąć, a ja nie zamierzam zostać skwaszoną 40letnią cnotką w imię nie swoich zasad.
gudmundsdottir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 08:46   #84
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

normalny chłopak będzie unikał seksu z dziewica,bo ten seks jest (jak wynika z relacji mojego kolegi) po prostu nieprzyjemny i stresujący.

ja nie wiem w jakim towarzystwie ty sie obracasz ze znasz takih kolesi ktorzy nie chcieliby miec dziewicy
taaak,lepiej jak dostana panienke ktora byla "obracana" przez 12stu innych o boze co za podejscie.
jestes pewna ze odrzucaja cie z powodu dziewictwa?
bylas w jakims zwiazku i zrywali z toba jak wiezieli ze dziewica?
no z tego co piszesz rozumuje tak ze jestes tzn bylas w jakims zwiazku jest ok a po jakims czasie chcesz sie kochac mowisz ze jestes dziewica on sie boi i ucieka????????
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 15:10   #85
teh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
To jest późno?

biorąc pod uwagę fakt, że obecnie w Polsce dziewczyny tracą dziewictwo średnio w wieku 18 lat, moje 21 wydaję się stosunkowo poźno. znacznie łatwiej znaleźć osiemnastoletnią dziewczynę, która pierwszy raz ma już za sobą, aniżeli 21letnią dziewicę.

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Edit: A, zapomniałam, że teraz przeciętny wiek utraty dziewictwa to 14 lat Nie jestem na bieżąco
nie popadajmy ze skrajności w skrajność
teh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 16:03   #86
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez gudmundsdottir Pokaż wiadomość
A dwa - normalny chłopak będzie unikał seksu z dziewica,bo ten seks jest (jak wynika z relacji mojego kolegi) po prostu nieprzyjemny i stresujący.
Jesli facetowi zależy nie na kobiecie tylko na seksie, owszem.
Na całe szczęście mojemu mężczyźnie zależało na mnie i był zachwycony, że może mnie sam wszystkiego nauczyć.

Zadziwia mnie dlaczego tak wyolbrzymiasz ból podczas 1 razu? Przeciez z samej budowy błony wynika ze nie może on być jakiś wielki, kiedy jesteś rozluźniona. Krwawienie to raptem kilka kropli i to nie zawsze.

I jeszcze raz przemyśl czy chcesz to zrobic dla sportu, a nie z uczucia.
Bo z uczucia seks smakuje o wiele bardziej.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 20:23   #87
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Jesli facetowi zależy nie na kobiecie tylko na seksie, owszem.
Na całe szczęście mojemu mężczyźnie zależało na mnie i był zachwycony, że może mnie sam wszystkiego nauczyć.

Zadziwia mnie dlaczego tak wyolbrzymiasz ból podczas 1 razu? Przeciez z samej budowy błony wynika ze nie może on być jakiś wielki, kiedy jesteś rozluźniona. Krwawienie to raptem kilka kropli i to nie zawsze.

I jeszcze raz przemyśl czy chcesz to zrobic dla sportu, a nie z uczucia.
Bo z uczucia seks smakuje o wiele bardziej.

bardzo madrze napisane
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:41   #88
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
Mam 24 lata, nie jestem "niegotowa" tylko wręcz za stara. Chcę to zrobić, żeby już mieć to za sobą......

po przeczytaniu tego posta poprostu padam.......
dziewczyno masz 24 lata a piszesz gorzej niz dziecko
nie wiem na kogo ty trafilas ze odrzucili sie bo jestes dziewica
normalny chlopak to jest wniebowzięty że trafia mu sie dziewczyna,ktora bedzie miala pierwszego faceta a on bedzie wlasnie nim....
Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
normalny chłopak będzie unikał seksu z dziewica,bo ten seks jest (jak wynika z relacji mojego kolegi) po prostu nieprzyjemny i stresujący.

ja nie wiem w jakim towarzystwie ty sie obracasz ze znasz takih kolesi ktorzy nie chcieliby miec dziewicy
taaak,lepiej jak dostana panienke ktora byla "obracana" przez 12stu innych o boze co za podejscie.
jestes pewna ze odrzucaja cie z powodu dziewictwa?
bylas w jakims zwiazku i zrywali z toba jak wiezieli ze dziewica?
no z tego co piszesz rozumuje tak ze jestes tzn bylas w jakims zwiazku jest ok a po jakims czasie chcesz sie kochac mowisz ze jestes dziewica on sie boi i ucieka????????
nie rozumiem po co takie agresywne wypowiedzi?
co do tego ze "normalny chlopak o jest wniebowzięty że trafia mu sie dziewczyna,ktora bedzie miala pierwszego faceta a on bedzie wlasnie nim" to nie jest tak do konca. Owszem zalezy to od chlopaka ale uwierz mi ze nie jest tak kolorowo jak mowisz.
Nie rozumiem po co takie ocenianie autorki watku. Ze jest dziecinna? Bo pisze ze sie zle czuje z tym ze jest dziewica. No dziewczyny z czego tutaj robic takie wielkie halo? gudmundsdottir poprosila o rade a nie o ocenianie tego co zamierza zrobic.

Poza tym dlaczego uwazasz Lauro ze gudmundsdottir nie nadaje sie do zwiazku?
__________________
~~ Szczęśliwa że z Tobą ~~

nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 11:48   #89
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 758
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

Tracenie dziewctwa z byle kim na imprezie nie ma sensu. Mozna buzi itd, ale chyab na całosc jednak kiedys sie pożałuje A jeżli chodzi o samo tracnie dziewictwa to jeżeli masz juz 24 lata to prawdopodobnie ból nie bedzie taki okropny, im dłużej się z tym czeka tym błona jest bardziej rozciągnieta, a i otwór przez który wypływa krew menstruacyjna wiekszy.
Poza tym nie zawsze boli, mnie nie bolało
Snufki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 18:48   #90
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: Emla, dziewictwo...ajajaj :(

ja popieram w tej sytuacji pomoc kolegi ktos zaufany, fajnie zaplanowany wiewczór, no i moze jeszcze być całkiem przyjemnie.
chociaż ta rozmowa troche odbiega od pytania, o maść chciałam zauważyć, może koleżanka nie chce naszych rad. coś nie odpisuje długo
ale życze konstruktywnych myśli
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-06 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.