Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-13, 07:25   #1231
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez DrRieux Pokaż wiadomość
Byłem słuchajcie na biorezonansie ostatnio... i mimo że szedłem z dosyć optymistycznym nastawieniem, to ludzie, których tam zobaczyłem szybko sprawili, że mój entuzjazm opadł. To zgromadzenie trochę wyglądało jak sekta. Nie wiem czy ktoś z Was próbował biorezonansu, ale jak słyszę że niektórzy przychodzą tam co tydzień od paru lat żeby się wyleczyć i uczęszczają na terapię, która kosztuje około 1.5k za dwa tygodnie, to mam pewne wątpliwości.
Mam wrażenie że osoba przeprowadzająca badanie z uwagi na to jak wyglądałem założyła, że generalnie jestem mega zdrowy i praktycznie nie wykrył żadnych pasożytów... Nie wiem co o tym sądzić, ale generalnie dla mnie to jakiś 'scam'.
Czy mogę prosić o kontakt osoby, która poleciła tą stronę?
http://www.vitaimmun.pl/
Albo może ktoś również korzystał z tego centrum medycznego?
rgds,
Rieux
Roeux, podobno 95% ludzi ma od 1 do 5
pasozytow wiec jest duza szansa , ze Ty tez je masz. Pasozytami bardzo latwo się zarazić, zwłaszcza jak masz zwierzęta w domu ( psy , koty) Ja z moja rodzina odrobaczam się profilaktycznie 2x do roku i ammy spokoj z chorobami. Biorezonans to podobo sciema , cos w stylu wahadełka :O Na Twoim miejscu bym się odrobaczyla profilaktycznie albo naturalnie- pijac na czczo i przed snem herbatke z piołunu lub biorac pyrantelum. Sprawa zalatwiona.

U mnie ciagle brak zapachu zaczelam brac wegiel ( 3 kapsulki dziennie) i pic chlorofil do tego telofax180 ( 1 x na dzień) i magnez 3x dziennie. Cud jak nie padne przez te wszystkie specyfiki. Kupilam sobie jeszcze metronidazol i planowałam brac 2x na tydzień po ćwiartce tabletki ale na razie w/w rzeczy u mnie dzialaja wiec nie ma potrzeby faszerowac się antybiotykami. Mocz tez przestal mi smierdziec, miedzy piersiami nie smierdzi, cipka tez nie smierdzi.
ZYC NIE UMIERAC!!!

Pozdrawiam wszystkich
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 13:28   #1232
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Dr Rieux
Kilka lat temu korzystalam z biorezonansu, przyłapalam ich na sprzecznosciach w wynikach. Czytalam ulotki informacyjne o zasadach dzialania tego urzadzenia, wtedy powoływano się na teorię biopola, czyli tę samą, na której bazują bioenergoterapeuci. Mozliwe, ze dziś posługuja się juz inną terminologią pseudonaukową. Kobieta, która się poslugiwała tym ustrojstwem, była zafascynowana ajurwedą, podrozami astralnymi i różnymi takimi...
drumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 23:04   #1233
blekitna32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 26
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

http://www.meboblog.com/2012/11/webi...lachmanns.html

tlumacz google chrome

"I t naprawdę nie ma znaczenia, czy masz formę genetyczną chorobą lub nabytą postać choroby lub jakiegoś innego powodu ..., zarządzanie jest takie same"

...................

kazde dodatkowe obciazenie watroby bedzie skutkowalo gorsza filtracja


......................... ................

http://www.meboblog.com/2014/02/how-...r-in-2014.html

......................... .............

https://www.researchgate.net/publica...athophysiology

""Wysoce toksyczne substancje H2S gromadzi się w jelicie cienkim, w obecności Sibo powodując stan zapalny i uszkodzenia komórek nabłonkowych jelita [12] [13] [14] [15]"

........................

http://www.meboblog.com/2009/05/tma-...producing.html

......................

http://www.meboblog.com/2013/10/odor...ed-in-gut.html

Edytowane przez blekitna32
Czas edycji: 2017-02-15 o 07:55
blekitna32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 09:06   #1234
poetyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 174
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Trochę się zastanawiałam czy napisać o tym żeby nie zrobić fałszywego alarmu jednak dzielimy się wszystkimi spostrzeżeniami, napiszę więc i o tym już teraz. Otóż od ponad tygodnia biorę lek Allegra (lek na alergię bez recepty, ta sama substancja czynna co lek MP43) i okazuje się, że jest duuużo lepiej, pot pachnie po ludzku, i w ogóle mniej się pocę, mniej się "brudzę", włosy są dłużej świeższe. Jak wiecie ja nie czuję swojego zapachu ale mogę porównać zapach wydzielin i jest znacznie lepiej. Co ja mówię jest dobrze! Mam nadzieję, że na dłuższą metę ten lek mi pomoże jeśli nie zniwelować problem do zera to na pewno go zmniejszyć. Mam też prośbę, czy ktoś z was kto czuje swój zapach, miał podobne objawy do moich (biegunki, nietolerancja laktozy) i nie boi się eksperymentować mógłby spróbować tego leku na sobie? Nie jest drogi (i chyba nieszkodliwy), 10 tabsów kosztuje 10 złotych a ja poczułam poprawę już po drugiej dawce.
Mam też pytanie do MP43 czy wiesz jak długo masz stosować swój lek? Czy już do końca życia. Czy lekarz coś o tym wspominał?
poetyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 19:26   #1235
poetyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 174
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A oto co przeczytałam właśnie w internecie nt. alergii pokarmowych:

Alergia to zaburzenie immunologiczne, a związane jest w dużej mierze z dysfunkcją jelit - głównie chodzi tutaj o zaburzenie flory bakteryjnej przewodu pokarmowego trwające dłuższy czas.
poetyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 07:01   #1236
baska1111
Raczkowanie
 
Avatar baska1111
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 359
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Poetyka,
leki na alergię (Allegra to juz taki bardziej nowoczesny) to leki przeciwhistaminowe. Histamina wytwarza się sama w organiźmie - w skórze, w płucach i błonach śluzowych organizmu - w tym w błonach nosa, żołądka jelit. Pobudza pewne prozesy prowadzące do zwiększania przepuszczalności naczyń, powodując zmiany skórne (zaczerwienienia , świądy, pokrzywki, alergie), w obrębie nosa - katar, zatkanie, w żoładku - nadmiar wydzialnego kwasu, podrażnienie, w konsekwencji paskudny smak, cofki, nadżerki żołądka, jelit - dysbiozy (które nota bene jeszcze podobno jej wydzielanie wzmagają, wzmagają je też pasożyty), biegunki, skurcze jelit. Powoduje nietolerancje pokarmowe - głównie nietolerancje laktozy. Ze strony układu nerwowego - czasem bóle głowy, problemy z regulacja temperatury, potliwość, zaburzenia dobowego rytmu i jeszcze inne. Wymieniam te, które są nam dobrze przecież znane.

Tak więc problem może być w nadmiarze histaminy, tyle, że ona powstaje od długiego stresu, dysbakteriozy, pasozytów oraz przy chorobach wątroby i nerek. Aktywuje się tez z powodu niskiej temperatury (może ten smród na dworze stąd?).
Istnieje też wrodzony niedobór tzw. DAO, która poprzez swoja aktywność zmniejsza poziom histaminy.
Trzeba by zatem globalnie z problemem się uporać.
Allegra spowoduje, że że zablokowane zostanie połączenie histaminy z receptorami ale sama histamina będzie sądzę nadal się w nadmiarze wydzielać.
Można by zrobić badania na poziom histaminy i DAO - diaminooksydazy w surowicy ale u mnie tych badań nie robia.

Wiele lat temu jak zaczął się mój problem byłam prywatnie u pani endokrynolog - bardzo miłej osoby, mówiłam jej o co chodzi. Cały czas powtarzała - jakby tu pani pomóc? W efekcie zleciła mi taką masę kosztownych badań, ze poddałam się, nie zrobiłam ich i więcej u niej nie byłam. Ale w tych zleconych badaniach była też m.in. histamina, kortyzol, krzywa cukrowa i wiele innych.

Myżlę, że spróbuję zażyć ten lek, bo jesli piszesz, że masz dłużej świeże włosy, to choćby z tego powodu warto. Mam długie włosy a przetłuszczają się przy nasadzie okropnie i codzienne mycie, suszenie, układanie jest bardzo absorbujące. Gdyby można było chociaż co 2- 3 dni, byłoby super.

Uprzedzając pytania, ja nadal żyję normalnie, nie mam żadnych reakcji otoczenia, jest dobrze.

Wkleję link do artykułu z tserii postępy nauk medycznych o pani, która miała właśnie wrodzony niedobór DAO i jak długo trwało jej diagnozowanie, jakie miała objawy i co teraz jej zalecono (już po odkryciu problemu) - jaką ma dietę i co najważniejsze skuteczną.

Jeszcze mi się przypomniało, jesli ktoś jest przekonany, że ma TMAU obojetnie które, to niech spróbuje prócz diety eliminacyjnej pić po posiłkach gorąca herbatę (ale nie czarną) np.ziołową - jej wysoka temperatura zniszczy cholinę.

http://www.pnmedycznych.pl/wp-conten...14_843-846.pdf

Edytowane przez baska1111
Czas edycji: 2017-02-18 o 07:03
baska1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 13:11   #1237
sarunia 1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 279
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Super BAsiu,że nas odwiedzasz bo jesteś skarbnicą wiedzy i Lubie czytać Twoje posty
sarunia 1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-18, 13:25   #1238
annaadzban
Raczkowanie
 
Avatar annaadzban
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 91
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

http://hipoalergiczni.pl/glinka-bent...cji-organizmu/

plus

babka jajowata

plus

l glutamina

plus

betamina hcl i enzymy

plus

b2
plus .... medal dlamnie
annaadzban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 13:38   #1239
sarunia 1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 279
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Poetyka,a co u Ciebie? Nadal dobrze po Allegrze ?
sarunia 1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 11:25   #1240
poetyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 174
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Basiu, czyli Allegra daje tylko maskowanie jednego z efektów bez pozbycia się przyczyny, jeśli dobrze zrozumiałam. No to wtopa ale i bez tego cieszę się, że jest lepiej.
Saruniu, chyba nadal trochę śmierdzę ale jest znacznie lepiej, przedtem wychodziłam z wanny i od razu czułam zapach potu, przespałam noc i byłam brudna jakbym się nie myła kilka dni, włosy były przetłuszczone. A teraz wychodzę z wanny i czuję mydełko, zero potu, spodnie w kroku nie śmierdzą po jednym dniu użytkowania i nawet instruktor nauki jazdy ze mną wytrzymał w samochodzie podczas jazd (bo w końcu zdecydowałam się zrobić prawo jazdy), chyba od nowa wprowadzę porządną dietę a nie tylko wyeliminowanie laktozy, zastanawiam się też nad kolejną dawką Xifaxanu, bo co mi szkodzi, mam jeszcze jego zapasy i chyba spróbuję z tą glinką i babką, którą poleca Annadzban o ile je gdzieś dostanę.
poetyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 11:53   #1241
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Poetyko,
Alergie, stany zapalne i SIBO to jest takie błędne koło. Leki antyalergiczne blokują histaminę, która powoduje stany zapalne - czyli w jakimś miejscu to błędne koło ulega przerwaniu. Moze w efekcie spowoduje to wykaraskanie się z problemu?
drumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-19, 12:27   #1242
baska1111
Raczkowanie
 
Avatar baska1111
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 359
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez drumla Pokaż wiadomość
Poetyko,
Alergie, stany zapalne i SIBO to jest takie błędne koło. Leki antyalergiczne blokują histaminę, która powoduje stany zapalne - czyli w jakimś miejscu to błędne koło ulega przerwaniu. Moze w efekcie spowoduje to wykaraskanie się z problemu?
Dokładnie tak. Przecież od czegoś trzeba zacząć. Skoro zdecydowałaś się nawet na naukę jazdy, to znaczy, że zdecydowanie idzie ku lepszemu.
baska1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 20:31   #1243
marriot1123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 165
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

U mnie sytuacja dziś się pogorszyła, pot brzydko pachnie, dezodorant nie działa już tak jak kiedyś... Poza tym czuć mnie ciągle cebula i chyba nic nie pomaga jednak tak jak kiedyś:/
marriot1123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 19:46   #1244
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez poetyka Pokaż wiadomość
Basiu, czyli Allegra daje tylko maskowanie jednego z efektów bez pozbycia się przyczyny, jeśli dobrze zrozumiałam. No to wtopa ale i bez tego cieszę się, że jest lepiej.

Saruniu, chyba nadal trochę śmierdzę ale jest znacznie lepiej, przedtem wychodziłam z wanny i od razu czułam zapach potu, przespałam noc i byłam brudna jakbym się nie myła kilka dni, włosy były przetłuszczone. A teraz wychodzę z wanny i czuję mydełko, zero potu, spodnie w kroku nie śmierdzą po jednym dniu użytkowania i nawet instruktor nauki jazdy ze mną wytrzymał w samochodzie podczas jazd (bo w końcu zdecydowałam się zrobić prawo jazdy), chyba od nowa wprowadzę porządną dietę a nie tylko wyeliminowanie laktozy, zastanawiam się też nad kolejną dawką Xifaxanu, bo co mi szkodzi, mam jeszcze jego zapasy i chyba spróbuję z tą glinką i babką, którą poleca Annadzban o ile je gdzieś dostanę.

Dokładnie tak jak piszesz,wieczorem prysznic a rano już czujesz się brudny.
Jest tez dużo sebum na skórze.A czy masz takie objawy jak stale zimne kończyny lub brak energii ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 09:47   #1245
poetyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 174
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Stayinpositive a co u Ciebie? Masz już wyniki badań na TMAU?
poetyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 19:32   #1246
blekitna32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 26
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

http://fixyourgut.com/bismuth-the-oc...estive-health/

bismuth subgallate

dermatol
......................... ...........
a sklad DEVROM to nasza tania (bismuth subgallate)DERMATOL

http://devrom.com/


http://bazalekow.info/dermatol-gemi-5909994358911

https://www.aptekagemini.pl/dermatol...-2g-10882.html

https://www.drugs.com/monograph/bismuth-salts.html

Edytowane przez blekitna32
Czas edycji: 2017-02-23 o 19:46
blekitna32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 19:52   #1247
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mnie telfexo też trochę pomaga, ale niestety zapach powraca co jakiś czas. Teraz czuję paloną świeczkę od siebie, ale osoba przebywająca kilkadziesiąt minut ze mna dziś stwierdziła, że czuje zapach chemiczny, coś jak spray na komary. Ale u mnie zapachy się zmieniają, raz chemia, raz gówno i inne równie atrakcyjne aromaty. Alergolog nic mi nie mówiła, dokąd mam brać telfexo, pewno do oporu. Aktualnie odczulam się szczepionką, wzięłam już trzecią dawkę, chyba gorzej po nich. Znowu nastrój ch...owy.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

A, zapomniałam, podczas testów alergicznych wyszła mi histamina 4.
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 01:23   #1248
annaadzban
Raczkowanie
 
Avatar annaadzban
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 91
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

niby w polsce jest Bismuth subsalicylate
https://www.osoz.pl/osoz-www/leki/szczegoly/8594601
annaadzban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 10:21   #1249
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Uzywam bizmutu (zasypka Dermatol) zewnętrznie na trudno gojace się, saczące skaleczenia (mam problem z gojeniem sie takich różnych małych ranek, otarć itp.). Dla mnie to jedyny skuteczny specyfik, czyli coś w tym bizmucie jest. Ale uzywac wewnetrznie to miałabym obawy. Czy mógłby ktoś znajacy dobrze angielski ustosunkować się do tego, co wrzuciła Ania w linkach?

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zasado...ylan_bizmutawy

http://www.kwadryga.pl/upload/Dokume...4_09_36-38.pdf
drumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 14:32   #1250
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A myśleliście , ze to jednak może być TMAU? Ja mam takie podejrzenie co do własnej osoby Znalazlam filmik na YT :
https://www.youtube.com/watch?v=y-oBwuGkbUI
jest w wjez ang ale nic wlasciwie nie mowia i można się wszystkiego domyslic patrząc na faceta który czekając na jedzenie jest filmowany przez osobe która ma tmau. Facet siedzi dluzsza chwile i zaczyna się trzec po nosie na mnie ludzie reagują/reagowali identycznie. Po czym wstaje z lawki i odchodzi.
Podejrzewam ta chorobę u siebie ponieważ wczoraj jadlam na obiad lososia i dzisiaj mam brzydki zapach na majtkach - wali ryba ( cholina której ryby zawierają bardzo dużo) i od wczoraj miałam brzydki zapach pod pachami. Jestem pare dni przed okresem i zaczynam się martwic, ze to wraca. Ale dziś bylam na zakupach i ludzie nie reagowali, chociaż wczoraj bedac w kolejce do kasy stojaca przedemna dziewczyna wziela odswiezacz w spraju ( były przy kasie na promo) i gumy do zucia. Od razu sobie pomyslalam, ze pewnie poczula jakiś smrod ode mnie i dlatego takie rzeczy akurat z tej kasy wybrala.
Co o tym myślicie?

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Ogladnelam większość filmikow tego faceta i teraz widze , ze ( tak jak my) ma on trochę paranoje z tym nagrywaniem reakcji innych ludzi na jego smrod. ale podobnie jest ze mna - ludzie na mnie reagują tak samo.

Edytowane przez ola_30
Czas edycji: 2017-02-24 o 14:40
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 17:44   #1251
blekitna32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 26
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

drumla-

devrom super amerykanski preparat ktorego stosuje sie wewnetrznie w celu usuniecia m.i.n siarkowodoru, siarczek dimetylu...( ktory wedlog najnowszych odkryc naukowcow jest przyczyna krwiotwurczego smrodu)(SIBO)(DYSBIOZA)(T MAU ) i (S.C.H.I.Z.A(zespol szalenczego wku4mi3ni4)
http://www.meboblog.com/2013/04/revi...nificance.html

.. z jelit i nasz polski DERMATOL za 1.80zl to to samo( i co z tego ze na ulotce pisze co innego, glownym i jedynym skladnikiem jest" marichuana" i tym powinna sie zajac twoja glowa a nie tym co jakis niedouczony synek ktory zdobyl dobra prace analityka bo ojcem jest prezes babci dziadka wojka i tak mu sie spodobalo i napisal to co bylo w ksiedze z lat 80!!! bozzeee, przeciez w linkach wszystko jest , boze ratuj



" Czy mógłby ktoś znajacy dobrze angielski ustosunkować się do tego, co wrzuciła Ania w linkach?
"
google chrome - otwierasz nie polska strone i prawy gorny rog obok gwiazdki klikasz w ten bialo czarny puzzel i dajesz tlumasz, przeciez to bylo opisywane niedawno,

ale naszczescie macie mnie, i niemowie tego bo uwarzam was za gamoni i niedorajdy tylko dlatego ze to rozkaz od boga

Edytowane przez blekitna32
Czas edycji: 2017-02-24 o 18:04
blekitna32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 19:14   #1252
poetyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 174
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

no dobra, załóżmy, że kupię ten bizmut, dermatol czy jak mu tam i co dalej? mam go rozcieńczyć wodą i po prostu chlać? a w jakiej dawce i w jakich proporcjach? i przez ile czasu? bo jestem skłonna spróbować. najwyżej szlag mnie trafi i problem i tak się rozwiąże...
chociaż szkoda by było, bo jazdy idą mi naprawdę nieźle
poetyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 00:24   #1253
annaadzban
Raczkowanie
 
Avatar annaadzban
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 91
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

jakbys niebyla leniwa to byc przeczytala cos co jest wazne . ale poco czytac cos co jest wazne. poco stac sie madrzejsza . poco zdrowiec. poco czytac

ps. linki

ps2. musisz przeczytac

..........

a tu molibdem ktory wspiera szlak wydalania siarki z organizmu

https://www.topwitaminy.pl/pl/p/Moly...boratories/328

1-2 tab. dziennie

edit. kupujesz wage najlepiej dwa zera po przecinku w INTERNECIE WAGI KIESZONKOWE kupujesz kapsulki puste w aptece i wazysz 0.2 i zamykasz kapsulke

stosowac 4 dziennie . przez 6 tyg. przerwa te 2 tyg. lub na 2 tyg zamieniasz na wegiel(nie orzech)

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

a tu inne zrudlo . TORA34

http://f.kafeteria.pl/temat/f2/jedzi...z-p_989334/393

Edytowane przez annaadzban
Czas edycji: 2017-02-25 o 00:14
annaadzban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 07:02   #1254
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

annadzban i blekitna32 ( mysle ze to ta sama osoba) mysle ze masz naprawdę cos nie tak z deklem. Podejrzewam , ze bierzesz narkotyki albo palisz trawe. Oszczedz nam swoich wpisow bo naprawdę zal się tego czyta. Sio! Uciekaj stad! Innym doradzaj.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 20:36   #1255
blekitna32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 26
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9558280

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez annaadzban Pokaż wiadomość

stosowac 4 dziennie . Przez 6 tyg. Przerwa te 2 tyg. Lub na 2 tyg zamieniasz na wegiel(nie orzech)
bizmut stosowac 6-8 tyg max! I 6-8 przerwy!!!
http://www.gastrojournal.org/article...16508590909838

Edytowane przez blekitna32
Czas edycji: 2017-02-25 o 20:38
blekitna32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 02:31   #1256
blekitna32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 26
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

"sibo h2s"

.......
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3508456/

" W ludzkiej okrężnicy, siarczek występuje głównie w lotnych, toksycznych postaci niezdysocjowanej (H 2 S), które są szybko wchłaniane przez błonę śluzową lub uchodzi gazów jelitowych (Suarez i wsp., 1997 ). Ponad 90% siarczanu znika podczas przejścia przez okrężnicę"

.....................!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!.................... ........
https://www.google.com/patents/WO2006102536A2?cl=en

"Wodór jest ważnym produktem ubocznym gazu fermentacji bakteryjnej, a nawet o 12 litrów "dziennie wytwarzanych w okrężnicy zdrowych odżywiania typową dietą. Gaz ten wydalana w postaci gazów jelitowych i absorbowane w krwiobiegu wydychanego w oddechu lub przenika przez skórę"

edit



tu jest wszystko w tym linku wyzej, jesli to przez siarkowowor to ttrzeba najpierw wychamowac sibo , bo ciagle zalewanie h2s przez jelita sprawilo ze filtry organizmu sie troche oslabily i nawet jak sibo h2s zmaleje to i tak skutkow niebedzie , wiec najpierw trzeba wychamowac sibo antybiotykami i zeby filtry nabraly mocy dajemy b6 , b12 i kwas foliowy ,i jednoczesnie minimalizujemy h2s aby filtry mogly dojsc do siebie czyli wrzucamy -bizmut + probiotyki + betamine hcl + prokinetyki . i gdy sibo h2s bedzie znow na wyskim poziomie robimy powtorke z antybiotykiem i znow bizmut ...

badania krwi i moczu na stezenie siarki sa dostepne chyba wszedzie. niewiem?? ale pisza ze latwe badanie

zreszta kazdy musi sam to wszystko przeczytac to bedzie wiedzial.

edit

tu jest zywnosc nisko siarkowa i pisza ze molibden tez pomoze
http://pdm.org.pl/index.php?option=c...d=32&Itemid=63

......................... .......................!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!................. ..................

nie dziekujcie niewrzucilam tego dla was tylko dla tych wszystkich jelopow i gamoni co siedza na tym forum w tym temacie kilka lat i niepotrafia myslec ani czytac......bye!


edit. i zapomniala bym o najwazniejszym - dla ANNY DZBAN MA BYC MEDAL , OD KAZDEGO!! BO JAK NIE TO DZWONIE PO STACHA!!!

i stosowac wszystko to co pisala anna czyli glutamine, babke jajowata i cos tam jeszcze

ANNADZBAN - pozdrawiam cie , odchodze i niewiem kiedy wruce takze sie pilnuj . pozdrow mame tate i odstaw to swinstwo bo ci cycki oklapna, mowie ci cycki mam oklapniete tak ze szok, <szok> . sluchaj sie babci i w podzienke zmawiajj paciez zamnie co wieczur bo grzesze i jestem w tymcoraz lepsza, i jak niebeda ci przesylac medali to dzwon pomnie!!najlepiej przez centrale na haslo jak kiedys ...puff <blekitna32 zniknela>

Edytowane przez blekitna32
Czas edycji: 2017-02-26 o 10:28
blekitna32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 20:52   #1257
ktosssik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

czesc! mam pytanko do annaadzban, niestety, ale borykam sie z tym samym problemem co ty kiedys. test na sibo pozytywny, przerost duzy. jestem po jednej kuracji 7 dniowej xifaxanem, poprawa mala jesli chodzi o same dolegliwosci jelitowe. pisalas ze dieta lekkostrawna jest wystarczajaca prawda? nie jest konieczne przechodzenie na bardziej rygorystyczna diete typu fodmap? chcialabym jak najszybciej wyjsc z tych objawow wiec szukam najlepszych rozwiazan...
czeka mnie niedlugo kolejna dawka antybiotyku i zastanawiam sie ogolnie co robic. doradzisz cos? czy masz juz spokoj z sibo i jego objawami? (i jak dlugo to sie utrzymuje?) zastanawiam sie jakie mam szanse na pozbycie sie tego problemu
ktosssik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 22:10   #1258
DrRieux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 9
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

http://pl.iherb.com/r/quality-of-lif...aps/41606/?p=1

https://www.rareconnect.org/en/commu...ic/my-daughter

Guys,
Tak sobie łaziłem po internecie i znalazłem ciekawy suplement. Może się przyda komuś kto podejrzewa TMAU. Z tego co przeglądałem opinie w sieci to większość bardzo pozytywna. Może się komuś przyda.

rgds,
R

Edytowane przez DrRieux
Czas edycji: 2017-02-27 o 22:12
DrRieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 13:12   #1259
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witajcie,
niestety ale czas niesmierdzenia mam niestaty za sobą Dzisiaj bylam na zakupach i ludzie dosłownie uciekali ode mnie- w kolejce usyszalam jak chłopak stojący obok mnie powiedział ze smiechem do swoich znajomych " Ale od niej smierdzi" Jestem zrozpaczona!!! To gowno znowu wrocilo. Może to przez to , ze nie biore już telfaxo180... sama nie wiem. Może ten antybiotyk podany przy operacji przestal już dzialac. Wszystko mi się dzisiaj zawalilo.
Jestem przekonana , ze w moim przypadku to jednak TMAU. Przez ostatni tydzień jadlam bardzo dużo ryb morskich i krocze smierdzialo okropnie, wczoraj tez jadlam warzywa bogate w cholinę i pewnie to przez to ten zapach. Na dodatek jestem 1 dzień przed okresem.

Stayinpositive, dlaczego się nie odzywasz? Dostalas już wyniki na tmau?

Sykus, Ty tez zamilkles... Co mowi ten Twój doktor na Twoja dolegliwosc?
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 18:15   #1260
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ola, telfexo ma się chyba nijak do poprawy z zapachem. Ja biorę codziennie i od wczoraj nawrót smrodu ohydnego, ciężko mi samej z sobą wytrzymać. Co ciekawe, od wczoraj te same objawy co przed poprawą: drżenie ciała i kończyn, duszności, uczucie wypychania na zewnątrz lewego oka, tkliwość skóry twarzy, ucisk w skroniach i ten smród! Matko, niech nasze wpisy poczyta wreszcie jakiś lekarz i to kumaty.
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.