Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-09, 15:56   #1381
baska1111
Raczkowanie
 
Avatar baska1111
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 359
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jesli mnie Ewo pytasz, to dziękuję za troskę ale ....w niczym. Poradziłam sobie ze wszystkimi problemami sama. A zgrzytanie zębami (którego jak pisałam u siebie nie zauważyłam) to może być objaw owsicy (też jej nie mam) ale MOŻE choć NIE MUSI byc objawem bruksizmu. Może to być jedna z cech tej choroby. Jest to u mnie choroba na tle nerwowym i wiem to nie dlatego, że wbił mi to do głowy lekarz, tylko sama doszłam do tego przekonania.

A i jeszcze jedno - uwierz mi, nie mam niekontrolowanych gazów.

A kąpiele w wodzie z solą, olejki - też pochwalam, odprężają, odtruwają. Do codziennej pielęgnacji ciała dobrze jest też używać w przypadku nieładnie pachnącej skóry kosmetyków pH 5,5 bo one powodują, że brzydki zapach jakby "nie ulatnia się". W Rossmanie są takie z serii Isana Med.
Pozdrawiam.

Edytowane przez baska1111
Czas edycji: 2017-04-09 o 15:59
baska1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 16:33   #1382
ewabedna22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez move95 Pokaż wiadomość
Pomoże mi ktoś?
jak mogłabym Ci pomóc? ja spróbuję.
ewabedna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 16:38   #1383
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Basiu, dziękuję. Glutamina mi służy, chyba ostatnio mniej czuć. Cały czas się zastanawiam, czy to zapach skóry, czy z nosa lub ust. Mąż mi kiedyś powiedział, że nieładnie mi czuć z ust , to było rano po przebudzeniu, wtedy raczej większości fiołkami nie pachnie, ale zastanowiło mnie to. Niektórzy na forum piszą, że sami nie wyczuwają zapachu, ja czuję go doskonale, podobnie jak otoczenie. Nie muszę dodawać, jak się z tym czuję. Piszesz o podobnym zapachu chloru, może mamy podobne dolegliwości? Ja cały czas mam problemy z jelitami. Dodam, że moja babcia miała raka jelita grubego. Też mówiła, że od niej śmierdzi, choć nigdy nie czułam. A to podobno dziedziczne i to w drugim pokoleniu. Chyba czas zrobić markery. Jak pozbyłaś się tego zapachu?
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 18:24   #1384
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Basia, Ty jakoś nie dawno podawałaś link do jakiegoś suplementu, który Tobie ostatnio pomógł. Mogłabyś powiedzieć co to było i na jakie objawy?
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 20:14   #1385
baska1111
Raczkowanie
 
Avatar baska1111
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 359
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez mp43 Pokaż wiadomość
Basiu, dziękuję. Glutamina mi służy, chyba ostatnio mniej czuć. Cały czas się zastanawiam, czy to zapach skóry, czy z nosa lub ust. Mąż mi kiedyś powiedział, że nieładnie mi czuć z ust , to było rano po przebudzeniu, wtedy raczej większości fiołkami nie pachnie, ale zastanowiło mnie to. Niektórzy na forum piszą, że sami nie wyczuwają zapachu, ja czuję go doskonale, podobnie jak otoczenie. Nie muszę dodawać, jak się z tym czuję. Piszesz o podobnym zapachu chloru, może mamy podobne dolegliwości? Ja cały czas mam problemy z jelitami. Dodam, że moja babcia miała raka jelita grubego. Też mówiła, że od niej śmierdzi, choć nigdy nie czułam. A to podobno dziedziczne i to w drugim pokoleniu. Chyba czas zrobić markery. Jak pozbyłaś się tego zapachu?

Porannym zapachem z buzi się nie przejmuj, każdy ma kapcia rano. Ja swój zapach też czułam od siebie a aby być pewnym najlepiej (moja metoda) iśc do galerii na zakupy i stać koło ludzi. Masz jak na dłoni, czy śmierdzisz czy nie.
U mnie raki przewodu pokarmowego tez były i mogę potwierdzić, że przy niedrożności przewodu (może też uszkodzeniu nabłonka) śmierdzi z ust i to intensywnie. Po operacji mijało, co może to tylko potwierdzać. Markery nic Ci nie dadzą, to badanie służy monitorowaniu leczenia onkologicznego. Zrób gastroskopię i kolonoskopię i będziesz wiedziała wszystko. Zapach poszedł sam w ☠☠☠☠oo. Najpierw po glutaminie i probiotyku ale nadal były napady ciepła. Po spoceniu wiadomo idealnie nie jest. Wzięlam lek na wysoka insulinę i nadciśnienie. Dodatkowo dużo mielonego ostropestu na wątrobę i jest ok. Aha, od dłuższego czasu biorę też molekin bo po witaminie D3 mam znacznie więcej siły, nie męczę się a smród też pojawiał się po spoceniu. I tak to wszystko samo ustąpiło. Powrót (aczkolwiek teraz już nie jestem pewna) nastąpił na 1 dzień po zażyciu dużej ilości cholinexu. Zostałam za to uznana lekomanką ale jak strasznie boli gardło a musisz iśc do pracy i mówić, to czasem nie ma wyjścia. Ale kto sam nie pracuje, nie wie o czym mowa....

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez chorowitek Pokaż wiadomość
Basia, Ty jakoś nie dawno podawałaś link do jakiegoś suplementu, który Tobie ostatnio pomógł. Mogłabyś powiedzieć co to było i na jakie objawy?
Chorowitku, kupiłam ten specyfik ze strachu przed napadem ale jeszcze go nie używalam. Opinie o nim są dobre, nie jest drogi i przyszedł za najtańszą przesyłkę całkiem szybko.
Oto link do strony produktu w sklepie, gdzie go kupiłam.
https://pl.iherb.com/r/quality-of-li...aps/41606/?p=1
baska1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 20:57   #1386
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Basia ,
Ty już nie przejmuj się tym, co mówiła Olka, bo to osoba nie zrównoważona a dodatkowo z wielką wyobraźnia. O mnie tak nakłamała, że spłynęło to po mnie. Fakt, że zniknęła o czymś świadczy.
To bardzo nieszczęśliwa osoba, należny jej tylko współczuć.
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 11:50   #1387
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A co myśl
icie o tym
http://hurtownia.ecozoom.pl/champex-60-kapsulek-kenay
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-10, 12:51   #1388
sarunia 1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 279
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Baśka, powiedz mi ,czy ty po wyjsciu na dwór też "produkowalas" zapach obornika ?! Bo u mnie przez całą zimę było w miarę ok,dużo mniej smierdzialam i zapachu na dworze nie było, ale od tygodnia jest masakra,w domu capi szambem a jak wyjce na dwór to napiernicza obornikiem. Ja juz nie mam pomysłu, co jest grane ?! Odkąd zaczelam codziennie pielęgnować nos i zatoki,zauwazylam dużą poprawę i niby czuje się lepiej,pot tak nie smierdzi ale na dwór boję się wyjść bo zaczyna się sience fiction

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Wygląda fajnie. Można by spróbować.
sarunia 1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 13:23   #1389
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Szukam co może powodować zapach fekalny

U osób z zaburzeniami trawienia tłuszczów pojawia się zapach fekalny, który ustępuje dopiero po zaprzestaniu spożywania tłuszczów i mięs bogatych w tłuszcze.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 19:48   #1390
baska1111
Raczkowanie
 
Avatar baska1111
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 359
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez sarunia 1234 Pokaż wiadomość
Baśka, powiedz mi ,czy ty po wyjsciu na dwór też "produkowalas" zapach obornika ?! Bo u mnie przez całą zimę było w miarę ok,dużo mniej smierdzialam i zapachu na dworze nie było, ale od tygodnia jest masakra,w domu capi szambem a jak wyjce na dwór to napiernicza obornikiem. Ja juz nie mam pomysłu, co jest grane ?! Odkąd zaczelam codziennie pielęgnować nos i zatoki,zauwazylam dużą poprawę i niby czuje się lepiej,pot tak nie smierdzi ale na dwór boję się wyjść bo zaczyna się sience fiction


Saruniu
---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------



Wygląda fajnie. Można by spróbować.

Saruniu, takich objawów u siebie raczej nie widziałam. U mnie zwykle było gorzej jak wchodziłam do pomieszczenia a nie na odwrót. Cholera wie o co chodzi...

Czy ten zapach obornika, to masz na mysli fekalny?

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość

To jest chyba mniej więcej to samo co ja zamówiłam, to też jest z grzybów i opis ma bardzo zbliżony. Cena też jest podobna.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Szukam co może powodować zapach fekalny

U osób z zaburzeniami trawienia tłuszczów pojawia się zapach fekalny, który ustępuje dopiero po zaprzestaniu spożywania tłuszczów i mięs bogatych w tłuszcze.

Jeśli jest on z tego powodu, co piszesz - to spróbujcie dziewczyny po jedzeniu pić gorącą herbatkę Verdin Fix albo Travisto - ale gorące, nawet po ciepłym posiłku, to powinno spowodować, że tłuszcze będą się rozpuszczały i łatwiej trawiły. No i odstawcie czerwone mięsa, przede wszystkim wieprzowinę, bo ona cuchnie zawsze.
baska1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 22:14   #1391
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Sarunia, mnie tak własnie sie zdarza - nagle "wybuchy" smrodu gnojówki po wyjściu na dwór, a czasem ppo przejsciu do innego pomieszczenia, jakby ten smród uaktywniał sie przy ruchu powietrza, jakims przeciagu czy czymś takim.
drumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 07:39   #1392
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez chorowitek Pokaż wiadomość
Basia ,
Ty już nie przejmuj się tym, co mówiła Olka, bo to osoba nie zrównoważona a dodatkowo z wielką wyobraźnia. O mnie tak nakłamała, że spłynęło to po mnie. Fakt, że zniknęła o czymś świadczy.
To bardzo nieszczęśliwa osoba, należny jej tylko współczuć.
Odczep się ode mnie ty pieprznieta babo. Ty myślisz , ze każdy tak jak ty siedzi cala dobe na kompie i pisze glupoty. Caly czas ja obgadywalas a teraz znowu się jej radzisz piszesz do niej "Basia" Boze! Ale ty jesteś falszywa osoba, szok!
P.S jakos nie ma chętnych z forum na ten twój suplement za pare stow...

"Baśka, powiedz mi ,czy ty po wyjsciu na dwór też "produkowalas" zapach obornika ?! Bo u mnie przez całą zimę było w miarę ok,dużo mniej smierdzialam i zapachu na dworze nie było, ale od tygodnia jest masakra,w domu capi szambem a jak wyjce na dwór to napiernicza obornikiem. Ja juz nie mam pomysłu, co jest grane ?! Odkąd zaczelam codziennie pielęgnować nos i zatoki,zauwazylam dużą poprawę i niby czuje się lepiej,pot tak nie smierdzi ale na dwór boję się wyjść bo zaczyna się sience fiction "
Na zagranicznym forum wyczytałam, ze tmau uaktywniają nawet promienie slonca i silny wiatr ja tez zauwazylam wzmożony smrod kiedy zaczely się słoneczne dni w ziemie miałam chwile spokoju.

Ktos wyżej pisal o leczeniu zebow... no coz zeby zawsze warto mieć zdrowe ale watpie żeby to od tego był nasz problem. Ja o zeby dbam i mam wszystkie wyleczone a smierdze dalej.

"Basiu" nie pracuje i siedze w domu zajmuje się dziecmi. nie wiem co cie tak boli , ze ktoś może nie pracować zawodowo? Planuje następne dziecko i dalej będę siedzieć w domu Ja jestem zadowolona bo przynajmniej nikt mi nie robi przytyków ze smrodem i mam spokoj Mysle ze duza większość z tego forum chcialaby na rzecz swietego spokoju z ludzmi nie pracować i nie mieć kontaktow z ludzmi, ale nikt się do tego nie przyzna.

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Dla tych którzy stosuja diete uboga w cholinę mam liste produktów w których jest pokazana zawartość choliny. Ja na razie nie stosuje się do tego, bo planując dziecko nie wolno eliminować tej wit to bardzo niebezpieczne dla plodu.
https://www.ars.usda.gov/ARSUserFile...ne/choln02.pdf

Jeszcze wracając do tmau... radze wam czytac zagraniczne fora bo w pl internecie nie ma nic odkrywczego na temat tej choroby a większość z nas (a ja na pewno) ma prawie wszystkie objawy tej choroby. Wbrew temu co pisze "Basia" stosowanie tej diety wcale nie jest takie banalne, bo dzienna dawka choliny nie powinna przekrazac 425mg/dzień. Zbilansowanie takiej diety jest bardzo trudne. Pisalam do paru dietetyczek i ZADNA nie chciała ulozyc takiej diety. Ogladalam kiedyś program o kobiecie która choruje na tmau i miała ona bardzo restrykcyjna diete która zalecil jej lekarz a chuda była jak szczapa. Narzekala , ze nie może jesc nic co lubi bo caly czas musi liczyc zawartość choliny w posiłku.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 07:43   #1393
annaadzban
Raczkowanie
 
Avatar annaadzban
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 91
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

tu jest historia o kims kto odstawil gluten w 100 pro. juz do koca zycia i dopiero pomoglo . wsumie jak ktos ma uczulenie to niezle jelita dostaja po nosie . a w badaniach nuezawsze wszystko wychodzi. jeden lekarz mu powiedzial ze moze poprostu dorasta : D

http://trimethylaminuria.com/a-solut...-odor-problem/


http://www.curezone.org/forums/am.asp?i=2100489
annaadzban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 07:51   #1394
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

bardzo fajne forum dotyczące diety , dużo ważnych informacji. Jeśli ktoś a was nie zna ang radze wrzucić tekst w tlumacza google.http://breathandbodyodour.proboards..../707/cure-tmau

http://tmau.org.uk/chat/viewforum.php?f=5

najbardziej lubie to :
https://www.rareconnect.org/en/commu...aminuria/forum

Edytowane przez ola_30
Czas edycji: 2017-04-11 o 11:06
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 07:56   #1395
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Wiesz Olu ja bardzo się cieszę, że pracuje bo jakoś zawsze powtarzałam sobie, że chcę być niezależna. Niby racja, że często słyszę jakieś przytyki ale w pracy się realizuje i nie wymyślam problemów dnia codziennego .

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Olu życzę by Ci się udało z dzieciątkiem
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 08:19   #1396
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez annaadzban Pokaż wiadomość
tu jest historia o kims kto odstawil gluten w 100 pro. juz do koca zycia i dopiero pomoglo . wsumie jak ktos ma uczulenie to niezle jelita dostaja po nosie . a w badaniach nuezawsze wszystko wychodzi. jeden lekarz mu powiedzial ze moze poprostu dorasta : D

http://trimethylaminuria.com/a-solut...-odor-problem/


http://www.curezone.org/forums/am.asp?i=2100489
Jeśli ktoś ma alergie na gluten to tak. Ja miałam badanie na to i nie mam zadnych alergii, nawet wymaz z nosa i gardla tez wyszedł dobrze bo nie mam tam zadnych bakterii.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Wiesz Olu ja bardzo się cieszę, że pracuje bo jakoś zawsze powtarzałam sobie, że chcę być niezależna. Niby racja, że często słyszę jakieś przytyki ale w pracy się realizuje i nie wymyślam problemów dnia codziennego .

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Olu życzę by Ci się udało z dzieciątkiem
Ksiegowa, ja to rozumiem i absolutnie nikogo nie neguje , ze pracuje czy nie pracuje. Uwazam, ze kazdy powinien robic tak jak chce a Baska nic tylko się uparla na mnie , ze nie pracuje i caly czas to walkuje. Ma jakiś bol dupy z tego powodu zupełnie nie rozumiem dlaczego. Ja przy 2 dzieci naprawdę mam co robic... z reszta zobaczysz jak sama będziesz miala dzieci. Jestem niezalezna bo mam własne pieniądze od państwa + "wynajmuje" ludziom działki z czego trochę mi wpada kasy.
Dostalam niezły majatek od rodzicow , nie mam kredytow, mam wlasny dom, zaradnego i kochającego meza Kiedy zajde w 3 ciaze będziemy rozbudowywać dom. Czy trzeba czegos więcej? Nie mam parcia na karierę bo nie chce żeby moje dzieci gnily na swietlicy do 16.30 i jadly podle jedzenie na szkolnej stolowce. Chce żeby przychodzily do cieplego domu gdzie czeka na nie obiad i mama. Wiem, ze to w przyszłości zaprocentuje. To jest mój sposób na zycie .

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Aha! I zapomniałam o najważniejszym! Mianowicie , eliminuje toksycznych ludzi ze swojego otoczenia a staram się otaczać tylko tymi zyczliwymi.
Pozdrawiam wszystkich

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Ksiegowa, rowniez Ci zycze żeby Ci się udało Naprawde trzymam kciuki. Ja zaczelam brac castagnus i pije siemię bo dobrze działa na te sprawy Poza tym zaczynam pic ziola na plodnosc które stosowałam przed 1 ciaza.

Edytowane przez ola_30
Czas edycji: 2017-04-11 o 08:28
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 10:24   #1397
sarunia 1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 279
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez drumla Pokaż wiadomość
Sarunia, mnie tak własnie sie zdarza - nagle "wybuchy" smrodu gnojówki po wyjściu na dwór, a czasem ppo przejsciu do innego pomieszczenia, jakby ten smród uaktywniał sie przy ruchu powietrza, jakims przeciagu czy czymś takim.
Jasny gwint,co to może być?! To brzmi strasznie nie normalnie. Czyżby to rzeczywiście było Tmau ,tak jak pisała Ola,że przy Tmau wiatr i słońce potrafią aktywowac smrod.. Ja piernicze,można się pociąć !!!

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Baśka, nie wiem,czy byłas kiedyś na wsi jak gospodarze wywozili gnojowice na pole,żeby ziemia była bardziej urodzajna?! No ,to właśnie taki smród gnoju ,fekalii,czasem końskiego łajna potrafię"wyprodukowac". Myślalam,ze juz zwariowalam bo to co pisze brzmi irracjonalne ale niestety potwierdzone przez osoby trzecie. Ola i Drumla też produkują tę"broń biologiczną". Ja coraz bardziej popadam w depreche. Cały weekend byl cieplutki i słoneczny a ja nawet na balkon nie mógłam wyjść bo zaczynał się zacap. Coraz mniej siły do walki z tym dziadostwem bo nawet nie wiem z czym walcze. O ile mogę zrozumieć brzydki zapach ciała o tyle wyrzutów smrodu na dworze nigdy nie zrozumiem.
sarunia 1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 11:09   #1398
annaadzban
Raczkowanie
 
Avatar annaadzban
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 91
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

ola 30 czy ty wogule prubujesz wyzdrowiec? czy tylko siedzisz w fotelu z laptopem i nazekasz jak ci zle . wsumie opisalam kazda mozliwa metode wyleczenia i to nie dla siebie. niewazne czy to watroba.jelita czy cos innego . podstawa to wzmacniasz watrobe . i uzdrawiasz jelita . likwidujesz bakterie i to co produkuja .

na tmau jest - asparicus bisporus . i dmb. i reservatrol
http://ekologiczny24.pl/champex-60-k...ologiczny.html jec to 2 tab 4 razy dziennie . natym bazuj. i zarzywaj naturalny dmb dopuki niewyjdzie tabletka

na siarczki i aminy - salicylan bizmutu. wegiel. chlorofil

niewazne ze niewyszlo ci nic w badaniach , nikomu tu nic niewyszlo w badaniach.trzymasz diete bezglutenowa . z niska zawartoscia siarki .tioli i choliny...

biezesz wszystko co moze pomuc i to nie tydzien . tylko trzymaj to wszystko min z rok i czekaj na efekty . a ty siedzisz tu 4 lata i marudzisz a przeciez juz dawno moglabys byc zdrowa . wszystko napisalam bo rozgryzlam to wszystko sama . wiem jak wyglada zycie z takim czyms . i byc moze w polsce jestem najlepsza ekspertka i naprawde chce pomuc bo gdzies w glowie dreczy mnie sumienie ze jak nie ja to nikt by tu niepomogl wam. a ty tylko marudzisz . zrob sobue przerwe pol roku i wes sie lecz

bardzo dlugo musialam wam wbijac do glow ze wszystko zaczyna sie od jelit . potem watroba .. wszyscy mnie olewaliscie. ile sie musialam na gadac az wkoncu kazdy zaczol brac to na powaznie . ale gdyby mnie tu niebylo to wciaz byli byscie w fazie mycia glowy szamponem z jelenia . nikt niepisze bo kazdy sie leczy. wszystko jest wyjasnione . niedlugo powstanie tabletka bloker TMA i powinno byc lepiej . ale dotej pory trzeba sie leczyc jest wszystko opisane. musisz tylko chciec

Edytowane przez annaadzban
Czas edycji: 2017-04-11 o 11:40
annaadzban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 11:14   #1399
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez annaadzban Pokaż wiadomość
ola 30 czy ty wogule prubujesz wyzdrowiec? czy tylko siedzisz w fotelu z laptopem i nazekasz jak ci zle . wsumie opisalam kazda mozliwa metode wyleczenia i to nie dla siebie. niewazne czy to watroba.jelita czy cos innego . podstawa to wzmacniasz watrobe . i uzdrawiasz jelita . likwidujesz bakterie i to co produkuja .

na tmau jest - asparicus bisporus . i dmb

na siarczki i aminy - salicylan bizmutu. wegiel. chlorofil

niewazne ze niewyszlo ci nic w badaniach , trzymasz diete bezglutenowa . z niska zawartoscia siarki .tioli i choliny...

biezesz wszystko co moze pomuc i to nie tydzien . tylko trzymaj to wszystko min z rok i czekaj na efekty . a ty siedzisz tu 4 lata i marudzisz a przeciez juz dawno moglabys byc zdrowa . wszystko napisalam bo rozgryzlam to wszystko sama . wiem jak wyglada zycie z takim czyms . i byc moze w polsce jestem najlepsza ekspertka i naprawde chce pomuc bo gdzies w glowie dreczy mnie sumienie ze jak nie ja to nikt by tu niepomogl wam. a ty tylko marudzisz . zrob sobue przerwe pol roku i wes sie lecz
Nie będę stosować takiej diety ani dzień ani miesiąc ani rok bo PLANUJE DZIECKO "pani doktor". Możesz mi napisac czym może się skonczyc niska zawartość choliny w pożywieniu dla plodu??? Hmm? Piszesz , ze mogłabym być zdrowa ... wszyscy moglibyśmy być zdrowi tylko jakos nie jesteśmy...
Radze Ci brac leki bo zle z Toba I absolutnie nie zartuje.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 11:29   #1400
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Saruniu, ja tez kiedyś myślalam, ze zwariowałam i ze jestem jedyna osoba z tym problemem "dalekosiężnego" smrodu. Ale tu juz były osoby, ktore mówiły o fekalnych "podmuchach" własnie na dworze - chyba Buster o tym wspominaqł, jakas osoba wspominala o tym, ze wali od niej kiedy jest w poblizu klimatyzacji , ktoś tam inny pisał o tym, ze ma wrazenie, ze jego smród ludzie bardziej czuja z daleka niz z bliska - to wszystko brzmi irracjonalnie, ale mnie nie dziwilo, bo tez to zauwazyłam. Myśle, ze produkujemy rózne smierdzace substancje, niektóre z nich sa bardziej ciężkie i gromadza się blisko (taki cięzki zaduch), a inne są bardzo lotne i to one tak eksplodują
drumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 11:42   #1401
sarunia 1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 279
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez drumla Pokaż wiadomość
Saruniu, ja tez kiedyś myślalam, ze zwariowałam i ze jestem jedyna osoba z tym problemem "dalekosiężnego" smrodu. Ale tu juz były osoby, ktore mówiły o fekalnych "podmuchach" własnie na dworze - chyba Buster o tym wspominaqł, jakas osoba wspominala o tym, ze wali od niej kiedy jest w poblizu klimatyzacji , ktoś tam inny pisał o tym, ze ma wrazenie, ze jego smród ludzie bardziej czuja z daleka niz z bliska - to wszystko brzmi irracjonalnie, ale mnie nie dziwilo, bo tez to zauwazyłam. Myśle, ze produkujemy rózne smierdzace substancje, niektóre z nich sa bardziej ciężkie i gromadza się blisko (taki cięzki zaduch), a inne są bardzo lotne i to one tak eksplodują
No właśnie, ja mam takie dni,kiedy nie jestem w stanie wejść np do szkoły, ponieważ przechodząc koło ubikacji "aktywuje" smród szamba,straszny fetor. Nie wiem od czego to zależy bo czasem mogę siedzieć w pobliżu kibla cały dzień i nic nie smierdzi. Ciężko to ugryźć. A Ty drumla masz jakieś podejrzenia co to może być ?!
sarunia 1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 13:30   #1402
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Napisze co sama odkryłam u siebie jeśli chodzi o tmau.
Często piszecie o smrodzie z nosa, ja uważam , ze to smierdzi wydzielina z nosa. Sprobujcie podlubac w nosie a potem powachac palce - przy czym u mnie nie zawsze smierdzi. Ja zawsze mialam problem z intymnymi sprawami mimo, ze nie miałam grzybicy ani zadnych bakterii a smrod był a to po prostu wydzielina z pochwy smierdziala. Podobno u chorych na tmau smierdza nawet lzy Tak samo jest z potem który mimo używania antyperspirantu tez będzie smierdzial. Slina to samo, próbujcie policac wierzch dloni i zobaczycie czy smierdzi. Wyczytalam jeszcze na amerykańskiej str, ze ten smrod jest nagromadzony w organach wewnętrznych i w tej chorobie trzeba cwiczyc i dużo się ruszac , żeby to z czlwoieka wyparowalao. Ja to potwierdzam bo po ciążach odchudzałam się i m.in dużo cwiczylam i smrod był faktycznie trochę mniejszy.
"Przejmowanie" zapachow z otoczenia to także dowod na tmau

Kurcze, jak to wszytsko brzmi...

Edytowane przez ola_30
Czas edycji: 2017-04-11 o 13:52
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 16:06   #1403
sarunia 1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 279
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja chyba skusze się na te grzybki z linku Księgowej Co mi szkodzi ......
sarunia 1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 19:02   #1404
baska1111
Raczkowanie
 
Avatar baska1111
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 359
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Olu,
nigdy nie było moja intencją obrażanie Ciebie albo krytykowanie Twojej osoby czy sposobu życia. Zobacz, o ile jest fajniej, kiedy spożytkowalaś właściwie czas i tyle cennych informacji napisałaś o tmau.
Czy tak nie jest lepiej? Zyczę Ci abys się doczekała ślicznego, zdrowego dzidziusia, bo to wielka radość. Sama mam dwoje dzieci, już co prawda dorosłych ale są przedmiotem mojej dumy i radości.

Ja jak to czytam, to dochodzę do wniosku, że chyba jednak nie mam tej choroby. Może z tym cholinexem to tylko dlatego, że zwyczajnie wątroba jednorazowo nie dała rady przerobić takiej ilości leku? Sama nie wiem...
Też jak Ola pisze, że jak się odchudzała to nie śmierdziała, to może dlatego, że mniej jadła i mnie pracowała wątroba, tzn. nie była tak obciązona?
Sarunia, znam wiejskie klimaty z dzieciństwa bardzo dobrze, wiem już o jaki zapach chodzi. Ja takiego nie wydzialałam - tylko ostry, drażniący i to w pomieszczeniach. Nigdy rybiego, nie miewałam infekcji ginekologicznych, wydzieliny z nosa nigdy nie śmierdziały. Capiło tylko to, co wyciekało podczas punkcji zatok z nosa, ale lekarz mówił, że tak zawsze jest.
To chyba bardziej wszystko podchodzi pod te niestrawności tłuszczowe i gnicie. Faktycznie od dawna nie jem tłustego, mięso tylko indycze, bardzo chude i n ie za dużo. Może dlatego jest spokój? No i po posiłkach piję gorącą herbatkę Verdin Fix. A i insulina też odgrywała tu zapachową rolę.


Piszcie dziewczyny, jak spróbujceie preparatu z grzybków. Ja na razie nie mam pola do obserwacji jego działania, więc nic sensownego nie napiszę.

Edytowane przez baska1111
Czas edycji: 2017-04-11 o 19:05
baska1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 15:20   #1405
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość

Brzmi sensownie, spróbuj i daj znać czy działa Ja wypróbuje swój i tez dam znać..

Nie jeden za kilka stów, tylko 6 szt za 450 zł.



---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Zamieszczam info dla wszystkich

Nigdy nie obgaduję was po za forum, jak coś mi się nie podoba, piszę tu personalnie. Wszelkie insynuacje jako bym to robiła, są domeną innych.

Do wszystkich pisze grzecznie, bo taką mam naturę.

Tyle w temacie.

aaaaa te grzybki w linku Anny są tańsze- za 33 zl. - -jeśli jeszcze nie zamówiłyście polecam..

Edytowane przez chorowitek
Czas edycji: 2017-04-12 o 15:50
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 20:36   #1406
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja też wielokrotnie przejmowałam zapachy otoczenia, zapach gnojówki ( szczególnie jak jestem na wsi) jest moim, kiblowy i te tematy... wszystko znam. Czyli podobne reakcje + zaburzenia jelitowe, zapachy wydzielin - chyba to jednak TMAU. Ja już nie wyrabiam finansowo na te wszystkie suple, oby jak najszybciej powstała ta tabletka - lek na całe zło. Na razie muszę się powstrzymać od zakupu Duo Life, bo zwyczajnie mi brakuje. Na święta robię właśnie pasztet, ale chyba będę się go bała jeść. Z trawieniem tłuszczów też oczywiście kłopoty. Faktycznie trzeba by zacząć się ruszać - jak w okresie odchudzania i ćwiczeń ważyłam 48 kg, mniej jechało. U mnie zestaw supli kompletny, łącznie z babką jajowatą, D3, K- MK-7, L- glutaminą, ale też węgiel, chlorofil, vivomix, tbl na wątrobę i mnóstwo innych - sok z żyworódki pierzastej, itp. a i tak organizm robi co chce - rano śmierdzę - wieczorem nie albo odwrotnie. Jedyne, co ostatno obserwuję nowego to to, że jak smród to taka lepka, nieprzyjemna w dotyku skóra przy jednoczesnej suchości pleców, nóg, łokci. Tarczyca ok.
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:37   #1407
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

MP43, u mnie jest to samo ze skora - tez mam wrazenie lepkości na niej przy koszmarnie suchej skorze na nogach poniżej kolan tylko nie wiem czy to nie efekt zimy i ogrzewanych pomieszczen + stosowanie tego mydla potasowego które u mnie trochę wysusza. Myslalam, żeby się przezucic na isane lub seba med. chociaż ta ostatnia jest droga ( 30zl/200ml)
Ktos kiedyś pisal żeby brac antybiotyki na nasza przypadlosc... Kochani odradzam!!! Ja przed operacja w przeciągu miesiąca dostałam 2x silny antybiotyk i faktycznie na jakies 2-3 mies miałam spokoj ze smrodem ale teraz jest taki wyrzut , ze szok. Dzis bylam na zakupach wszyscy ludzie bez wyjątku pocierają nosami, zaciagaja się itp. . Masakra!!! Do tego znowu mam infekcje intymna taka, ze mam ochote zadrapać się na smierc . W aptece kupiłam macmirror500 mam nadzieje, ze pomoze.
Na razie daje sobie spokoj z leczenem tej choroby z suplami, dietami itd. bo boje się, ze to może zaszkodzić w ciąży.
Co do tego lekarstwa co go maja wyprodukować w USA to nie mam zludzen , ze to się stanie za mojego zycia. 1g tego enzymu kosztuje prawie 350 dolarow...

Baska, czy Ty po zjedzeniu czegos z cholina masz smierdzacy mocz? U mnie jest to zapach takiego pizma, amoniaku, kwasu... Przy czym u mnie zapach wypelnia od razu cala lazienke

Jeszcze wracając do tych smierdzacych szambowych wyziewów naszych cial... Mój maz pare miesięcy temu zaczl je czuc ode mnie , oskarzajac mnie , ze puscilam baka wcześniej nigdy nie mowil czegos takiego... teraz sobie mysle czy nie przez ten antybiotyk albo ta choroba się we mnie rozwija... tragedia normalnie.
Pozdrawiam
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 15:57   #1408
sarunia 1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 279
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Zdrowych,spokojnych a przede wszystkim pachnących Swiąt Wielkanocnych dla Wszystkich towarzyszy niedoli
sarunia 1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 20:02   #1409
mp43
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 192
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja też wszystkim życzę zdrowych, spokojnych świąt, oddechu od tego co niedobre. dziś byłam na proszonej wizycie w rodzinie, takiej przedświątecznej. Nie powiem, glutamina mi służy parę ładnych dni jest spokój. Nawet się wyperfumowałam, co było czuć ze dwie godziny w trakcie wizyty, i nagle ciężkie powietrze, każdy za nos, pocieranie, kaszel , itp. Zjadłam swojską pasztetową i salceson, czyli tłuste. Braliście kiedyś neopankreatynę na trzustkę? Mam wrażenie, że ciut lepiej po niej. Niestety, dziś nie miałam i szybko się zwinęłam z imprezy, żeby innym dać pooddychać,
mp43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 21:08   #1410
baska1111
Raczkowanie
 
Avatar baska1111
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 359
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Olu,
ja nigdy u siebie nie zaobserwowałam aby śmierdział mi mocz.


Mp43- to o czym piszesz, to jest moja bajka. Własnie takie jedzenie (cięzkie dla wątroby) wywołuje objawy jakby niestrawności z to z kolei pociąga za sobą wzdęcia, cięzkość, nudności, brak sił. Wtedy szybko się męczę, mam wybuchy gorąca i wtedy pojawiała się ta lepkośc skóry, o której wspominacie. A jak skóra była wilgotna to był i smród. Teraz (może dzięki diecie wątrobowej, lekom i suplementom - nie wiem), skóra lepka nie jest i smrodu nie ma. Jest mi często zimno, co przez parę lat było u mnie nierealne. Nigdy choroby trzustki u siebie nie podejrzewałam ale po tym co napisałaś widzę w necie (tak pobieżnie) , że te problemy z trzustką towarzyszą chorobom wątroby i co ciekawe w moim przypadku - cukrzyca może być powikłaniem długiego bezobjawowego zapalenia trzustki.
Brałam kiedyś niezbyt długo Kreon ale nie wiem czy mi pomagał na zapach raczej nie ale to było na początku afery smrodowej. Mogę nie pamiętac, zreszta nie brałam go zbyt długo.

A i jeszcze jak Wy, mam bardzo sucha skórę na podudziach, aż się sypie.

No ta trzustka.... Może być, że coś z nią też nie halo...

Edytowane przez baska1111
Czas edycji: 2017-04-15 o 21:10
baska1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.