Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-27, 23:57   #1
Alaa999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25

Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie


Hej, nie mam do kogo napisać, ani kogo się poradzić. Wstydzę się tego, co się stało. Pokłócilismy sie dzisiaj z mezem, najpierw słownie i jak mnie nazwał po☠☠☠aną, to go uderzylam w tarz dłonią. Wtedy on wstał i mi oddał, ale ze jest facetem, to duzo mocniej. Rozwscieczyl mnie tym wiec sama chaialam mu oddac, ale jest ode mnie duzo wiekszy, silniejszy. Zlapal mnie za nadgarstki i nie puszczal. Wiec go oplual i za kazdym razem jak go plułam, to on bił mnie w twarz az poleciala mi krew z nosa. Twierdzi przy tym, ze to wszystko w samoobronie - ze to przeciez ja zaczęłam. Zę on sie tylko bronił. A ja sama juz nie wiem. Jestesmy ze soba 4 lata i sie klocilismy, wiele razy. Zdazylo mi sie czasem uderzyc go w twarz, gdy przesadzil. Nigdy jednak nie zrobil nic takiego jak dzisiaj. Nie wiem, co mam robic. Co jest ze mną nie tak? Wszystko mnie boli, cala twarz, mam spuchniety nos, obite skronia i siniaki na powiekach. A on nie ma nawet zadrapania. Czy on naprawde moze na mnie doniesc i powiedziec, ze zrobil to w samooobronie i nic mu wtedy nie zrobia?
Alaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 05:25   #2
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 315
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez Alaa999 Pokaż wiadomość
Hej, nie mam do kogo napisać, ani kogo się poradzić. Wstydzę się tego, co się stało. Pokłócilismy sie dzisiaj z mezem, najpierw słownie i jak mnie nazwał poâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠aną, to go uderzylam w tarz dłonią. Wtedy on wstał i mi oddał, ale ze jest facetem, to duzo mocniej. Rozwscieczyl mnie tym wiec sama chaialam mu oddac, ale jest ode mnie duzo wiekszy, silniejszy. Zlapal mnie za nadgarstki i nie puszczal. Wiec go oplual i za kazdym razem jak go plułam, to on bił mnie w twarz az poleciala mi krew z nosa. Twierdzi przy tym, ze to wszystko w samoobronie - ze to przeciez ja zaczęłam. Zę on sie tylko bronił. A ja sama juz nie wiem. Jestesmy ze soba 4 lata i sie klocilismy, wiele razy. Zdazylo mi sie czasem uderzyc go w twarz, gdy przesadzil. Nigdy jednak nie zrobil nic takiego jak dzisiaj. Nie wiem, co mam robic. Co jest ze mną nie tak? Wszystko mnie boli, cala twarz, mam spuchniety nos, obite skronia i siniaki na powiekach. A on nie ma nawet zadrapania. Czy on naprawde moze na mnie doniesc i powiedziec, ze zrobil to w samooobronie i nic mu wtedy nie zrobia?

W samoobronie to mógł Cię przytrzymać (spacyfikować), a nie oddawać. Rozumiem że Ciebie również poniosło, ale nic nie usprawiedliwia przemocy w którąkolwiek stronę. Obdukcja, a resztę przemyśl w samotności, zwłaszcza jeśli mąż obstaje przy swoim. Dla mnie byłby to koniec.
twiggz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 05:43   #3
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Nie była to samoobrona według mnie, tylko reakcja przemocą na przemoc z Twojej strony, wieloletnią zresztą. Ten związek i tak nie ma racji bytu, skoro się notorycznie kłócicie, a Ty go do tego lejesz. Możesz pójść na obdukcję i złożyć zarzuty, ale prawdopodobnie mąż złoży je też przeciwko Tobie.

Masz tutaj stosowny przepis:
"Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary."
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 05:53   #4
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Nie jestem zwolenniczką przemocy, nie lubię facetów bijących kobiety.
Jednak wygląda na to, że po 4 latach prania go po gębie on Ci raz oddał.
Macie związek przemocowy, z obu stron. To, że jesteś kobietą też nie uprawnia Cię do bicia go po twarzy w kłótni.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-05-28 o 05:53 Powód: literówki
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 05:59   #5
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Daleka jestem od usprawiedliwiania przemocy, ale lejesz faceta po twarzy przez 4 lata i jest "dobrze", a jak oddał to lament.
Sama jesteś przemocowcem. Rozstańcie się dla własnego dobra.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 06:00   #6
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez Alaa999 Pokaż wiadomość

...to go uderzylam w twarz dłonią

Wiec go oplual i za kazdym razem jak go plułam, to on bił mnie w twarz az poleciala mi krew z nosa.

Zdazylo mi sie czasem uderzyc go w twarz, gdy przesadzil.
Nigdy jednak nie zrobil nic takiego jak dzisiaj. Nie wiem, co mam robic. Co jest ze mną nie tak?
Jesteś przemocowcem. Mąż zamiast Ci oddawać ( w końcu) powinien Cię zostawić i wnieść o rozwód z Twojej winy.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 06:06   #7
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Nie pobił cię w samoobronie, pobił Cię bo Cię pobił. Nie ma na to usprawiedliwienia. Tak samo jak nie ma usprawiedliwienia na to że Ty go bilas. Tylko najwyraźniej on umie i chce mocniej. Ratujcie się oboje z tego związku i rozwód jak najszybciej. On niech robi co chce, a Ty idź na terapię, bo masz problem z przemocą
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-28, 06:20   #8
Alaa999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Skoro jestem taka zła, dlaczego on nie chce odejść?
Alaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 06:24   #9
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez Alaa999 Pokaż wiadomość
Skoro jestem taka zła, dlaczego on nie chce odejść?
Bo, być może, oboje jesteście współuzależneni od przemocy. Wiele par tkwi w związkah alkoholowych/przemocowych na zasadzie współuzależnienia, choćby nawet jedna ze stron nie biła/nie piła.

Albo terapia, albo rozwód. Z tym, że rozwód nie pomoże żadnemu z Was pozbyć się skłonności do przemocy. Po rozwodziekażde z Was będzie musiało i tak zmierzyć się ze swoimi problemami. Przegadajcie to. Macie jeszcze szansę w terapii.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 06:31   #10
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez Alaa999 Pokaż wiadomość
Skoro jestem taka zła, dlaczego on nie chce odejść?
Czyli żadnej refleksji na temat tego jak go traktowałaś do tej pory? Pokazał Ci jak to przyjemnie dostać po pysku od partnera, a Ty lament jaka pokrzywdzona jesteś, ale że on był tyle czasu to ok.
Tylko dzieci czasem nie róbcie, żeby nie były świadkami jak rodzice się leją, wyzywaja i opluwają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 06:58   #11
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Nie jestem zdziwiona, że Ci oddał skoro 4 lata go lałaś po twarzy. Związek porażka.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-28, 07:04   #12
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

w końcu Ci się uzbierało. jak nie chcesz być bita to i Ty łap do nikogo nie wyciągaj.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 07:21   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Bo, być może, oboje jesteście współuzależneni od przemocy. Wiele par tkwi w związkah alkoholowych/przemocowych na zasadzie współuzależnienia, choćby nawet jedna ze stron nie biła/nie piła.

Albo terapia, albo rozwód. Z tym, że rozwód nie pomoże żadnemu z Was pozbyć się skłonności do przemocy. Po rozwodzie każde z Was będzie musiało i tak zmierzyć się ze swoimi problemami. Przegadajcie to. Macie jeszcze szansę w terapii.
Jak wyżej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 07:35   #14
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
w końcu Ci się uzbierało. jak nie chcesz być bita to i Ty łap do nikogo nie wyciągaj.
Też tak sądzę. Po kilku latach nie wytrzymał. (Oczywiście nie usprawiedliwiam przemocy w żadną stronę).
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 07:51   #15
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

On cie nazywa poyebaną, ty go policzkujesz i plujesz mu w twarz ?

Niezła patologia, idźcie na terapię. Oboje.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 07:53   #16
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Jesteście oboje taką patologią, ze małżeństwo Morawskich może o was nakręcić kolejny dokument
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 07:56   #17
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Dla waszego wspólnego dobra rozejdzcie się i nie róbcie dzieci
Twój związek to patologia
I nie żal mi ciebie,jesteś tak samo wspolwinna tej sytuacji
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 08:34   #18
Alaa999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Jesteście oboje taką patologią, ze małżeństwo Morawskich może o was nakręcić kolejny dokument
Ponoć na tym forum można liczyć na poradę i wsparcie. Widać.

Jestem przemocowcem, jestem dorosłym dzieckiem alkoholika, który prał mnie na kwaśne jabłko jak byłam dzieckim i już dorosła. Teraz sama powielam jego zachowania. Jestem na terapii ale g... ona daje, kiedy człowiek, któremu powierzyłam swoje życie świadomy wszystkich moich wad i słabości je tak wykorzystuje. Kiedyś potrafił mnie opanować, teraz robi wszystko, żeby eskalować sytuację jeszcze bardziej. Nie to sobie obiecywaliśmy. Ja nie potrafię odejść, nie wiem czemu. Ale czemu on nie chce odejść? Bo mu ze mną za wygodnie...
Czizas, po co ja to w ogóle tutaj piszę, skoro mam usłyszeć, że jestem patologią. Jestem...
Alaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 08:35   #19
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Nie zazdroszczę Ci sytuacji, ale nie możesz obwiniać o nią w całości swojego faceta. Skoro terapia nic nie daje, to jemu też może kończyć się cierpliwość. Próbowałaś zmieniać terapeutę? Twój partner NIE JEST WINNY temu, jak się zachowujesz. Jest winny tego, że Cię uderzył - ale to Cię nijak niestety nie usprawiedliwia.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-28, 09:07   #20
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Masz tutaj stosowny przepis:
"Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary."
Tylko jak on to udowodni. On nie ma nawet zadrapania, ona pobita.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 09:08   #21
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez Alaa999 Pokaż wiadomość
Hej, nie mam do kogo napisać, ani kogo się poradzić. Wstydzę się tego, co się stało. Pokłócilismy sie dzisiaj z mezem, najpierw słownie i jak mnie nazwał po☠☠☠aną, to go uderzylam w tarz dłonią. Wtedy on wstał i mi oddał, ale ze jest facetem, to duzo mocniej. Rozwscieczyl mnie tym wiec sama chaialam mu oddac, ale jest ode mnie duzo wiekszy, silniejszy. Zlapal mnie za nadgarstki i nie puszczal. Wiec go oplual i za kazdym razem jak go plułam, to on bił mnie w twarz az poleciala mi krew z nosa. Twierdzi przy tym, ze to wszystko w samoobronie - ze to przeciez ja zaczęłam. Zę on sie tylko bronił. A ja sama juz nie wiem. Jestesmy ze soba 4 lata i sie klocilismy, wiele razy. Zdazylo mi sie czasem uderzyc go w twarz, gdy przesadzil. Nigdy jednak nie zrobil nic takiego jak dzisiaj. Nie wiem, co mam robic. Co jest ze mną nie tak? Wszystko mnie boli, cala twarz, mam spuchniety nos, obite skronia i siniaki na powiekach. A on nie ma nawet zadrapania. Czy on naprawde moze na mnie doniesc i powiedziec, ze zrobil to w samooobronie i nic mu wtedy nie zrobia?
Rozpoczęłaś bójkę z facetem i jeszcze masz czelność uważać, że on powinien ponieść konsekwencje bo się bronił.

Nadal sporo kobiet uważa, że może uderzyć mężczyznę w twarz i zasłaniać się swoją płcią. Z resztą nie bez powodu.
Mąż i tak bardzo długo wytrzymał. Ja bym po pierwszym uderzeniu 4 lata temu przyjął cios, a odpowiedzią by było zakończenie związku.


PS. Musiałaś dostać niezłe manto w dyskusji słownej, że się posunęłaś do rękoczynów. Domyślam się, że mąż miał rację i to najbardziej zabolało.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 09:10   #22
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez Alaa999 Pokaż wiadomość
Czizas, po co ja to w ogóle tutaj piszę, skoro mam usłyszeć, że jestem patologią. Jestem...
A co chciałabyś usłyszeć? Jesteś świadoma co "nie tak" z Tobą, opisałaś się. Zmień terapeutę.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 09:12   #23
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Tylko jak on to udowodni. On nie ma nawet zadrapania, ona pobita.
Właśnie.
Takie kobiety utrudniają życie tym naprawdę maltretowanym.


Takie też: https://www.youtube.com/watch?v=fJwsIB0mwLk
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 09:19   #24
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez Alaa999 Pokaż wiadomość
Nie wiem, co mam robic.
Jak chcesz iść na policję, to się najpierw zastanów, bo prokurator może to pociągnąć z urzędu nawet jak się rozmyślisz i wycofasz oskarżenie ochłonąwszy całkiem. Tak było z żoną Michalczewskiego.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 09:20   #25
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Rozpoczęłaś bójkę z facetem i jeszcze masz czelność uważać, że on powinien ponieść konsekwencje bo się bronił.
.
Bronił się xd No faktycznie, niezła obrona, pobić kogoś tak ze ma wszędzie siniaki i sika krew. Granice obrony koniecznej juz dawno zostały tu przekroczone i jestem pewna, że każdy adwokat by się ze mną zgodzil. Obrona w tym wypadku byłoby przytrzymanie rąk autorki aż by się uspokoiła.

Przeciętny mężczyzna jest 3x silniejszy od przeciętnej kobiety, już nie ośmieszaj się, że przeciętna kobieta może zrobić jakąkolwiek krzywdę facetowi zwykłym policzkiem że tak strasznie się musi bronić, no zagrożenie życia normalnie. Po prostu nerwy mu puściły i tyle. I żeby nie było, NIE uważam ze przemoc że strony kobiety jest w porządku. Autorka jest patologia, ale facet bardziej, bo to on mógł jej wyrządzić (i wyrządził) realna krzywdę.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Właśnie.
Takie kobiety utrudniają życie tym naprawdę maltretowanym.


Takie też: https://www.youtube.com/watch?v=fJwsIB0mwLk
No tak, biedaczek, łatwiej kogoś pobić do krwi niż po prostu odejść, bardzo mi żal maltretowanego misia który nie ma nawet zadrapania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2019-05-28 o 09:23
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 09:21   #26
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

A jeżeli mąż czytał ten wątek i print screen zrobił a zwłaszcza notarialnie potwierdził, to możesz mieć zarzut za fałszywe zeznania.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 09:21   #27
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;86854460]Nie jestem zdziwiona, że Ci oddał skoro 4 lata go lałaś po twarzy. Związek porażka.[/QUOTE]

Czemu tyle osób pisze "dodał ". Gdyby oddał i działał w samoobronie, to by ją raz wydarzył. I przytrzymał za nadgarstki. Skóra nadal chciał oddawać, to musiałby na jej posunięcie odpowiedzieć plunięciem, a nie biciem po gębie. Autorko, masz na sobie znaki pobicia. Idź na obdukcję. Cokolwiek on powie o samoobronie, wystarczy porównać twoją twarz i jego.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2019-05-28 o 11:44
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 09:22   #28
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Czemu tyle osób pisze "dodał ". Gdyby oddał i działał w samoobronie, to by ją raz wydarzył. I przytrzymał za nadgarstki. Skóra nadal chciał oddawać, to musiałby na jej posunięcie odpowiedzieć plunięciem, a nie biciem po gębie. Autorko, masz na sobie znaki pobicia. Idź na obiekcję. Cokolwiek on powie o samoobronie, wystarczy porównać twoją twarz i jego.
Dokładnie, niezle oddanie, pobicie kogoś 10× bardziej... Ach, ta męska logika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 09:23   #29
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Czemu tyle osób pisze "dodał ". Gdyby oddał i działał w samoobronie, to by ją raz wydarzył. I przytrzymał za nadgarstki. Skóra nadal chciał oddawać, to musiałby na jej posunięcie odpowiedzieć plunięciem, a nie biciem po gębie. Autorko, masz na sobie znaki pobicia. Idź na obiekcję. Cokolwiek on powie o samoobronie, wystarczy porównać twoją twarz i jego.
Na obiekcję to może przesada, prędzej na subiekcję.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 09:23   #30
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mąż mnie pobił - twierdzi, że w samoobronie

Cytat:
Napisane przez Alaa999 Pokaż wiadomość
Ponoć na tym forum można liczyć na poradę i wsparcie. Widać.

Jestem przemocowcem, jestem dorosłym dzieckiem alkoholika, który prał mnie na kwaśne jabłko jak byłam dzieckim i już dorosła. Teraz sama powielam jego zachowania. Jestem na terapii ale g... ona daje, kiedy człowiek, któremu powierzyłam swoje życie świadomy wszystkich moich wad i słabości je tak wykorzystuje. Kiedyś potrafił mnie opanować, teraz robi wszystko, żeby eskalować sytuację jeszcze bardziej. Nie to sobie obiecywaliśmy. Ja nie potrafię odejść, nie wiem czemu. Ale czemu on nie chce odejść? Bo mu ze mną za wygodnie...
Czizas, po co ja to w ogóle tutaj piszę, skoro mam usłyszeć, że jestem patologią. Jestem...
Bo jesteś patologią
I tylko potwierdzasz co od dawna twierdzę że należy omijać ludzi z patologii jak się chce mieć normalne życie
Wszyscy naokoło są winni tylko nie Ty
Zniszczyłas swoje małżeństwo,Ty nikt inny A te forum nie wspiera przemocy i nie jest profesjonalna pomocą której potrzebuje cała twoja rodzina
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-03 00:52:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.