Rzadkie spotkania z dziewczyną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-27, 09:57   #1
problematyczny12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 9

Rzadkie spotkania z dziewczyną


Witam serdecznie,

Jestem facetem, lat 24. Proszę Was dziewczyny o obiektywne opinie na temat mojego "związku". Byłem w związku z dziewczyną lat 19 (5 lat młodsza) przez lekko ponad pół roku. Jest to przeszłość ponieważ nie mogłem sobie wyobrazić z nią przyszłości. Dziewczyna ma 19 lat, nie pracuje, nie studiuje, poprawia maturę, by dostać się na wymarzone studia (bardzo ciężkie studia, więc okej, rozumiem, nauka).

Nie pracuje, nie studiuje, jak wspomnialem i tyko się uczy. Nie wychodzi także za bardzo z domu, tylko z rodzicami gdzieś. Kwestia jest taka, że od początku znajomości widywaliśmy się po 2-3 razy w tygodniu. Z reguły raz na 2-3h. Drugi raz na 4-5h i potem jakiś spacer w jeden dzień. Wszystko to...MIESZKAJĄC OD SIEBIE 15 MINUT NA PIECHOTĘ (lekko ponad kilometr). Ja rozumiem, że dużo nauki, ale bez pracy, studiów...tylko tyle? Ciągle tyle? Bo tu nie było tygodni, żeby widzieć się więcej. Może z dwa razy w pół roku trafiło się, że widzieliśmy się 4 razy, ale to dochodził po prostu jakiś spacer na godzinkę. Wszystkie spotkania wychodziły mojej inicjatywy, ale zawsze się zgadzała, pisała że chce więcej itd, tylko nie może, bo rodzice i nauka. Właśnie, rodzice! Rodzice nie pozwalali jej za bardzo wycodzić z domu i spędzać ze mną czasu, po prostu. Tutaj akurat prawda, bo sam byłem świadkiem sytuacji, która mnie zszokowała. Nie będę opowiadał szczegołów, al chodzi o to, że po prostu miała być w domu o tej i o tej i ani minuty dłużej (W sumie nigdy nie spędziłem z nią wieczoru poza jej urodzinami - siedzieliśmy do 22 30, a tak to o 18/19 musiała być w dom).

I tak minęło pół roku, gdzie przez 3-4 miesiące było mi smutno, ale jakoś to rozumiałem, aż w końcu z tygodnia na tydzień rosła we mnie frustracja i to brzydko mówiąc poj**łem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w sensie, po prostu - olewa mnie i ma mnie za jakis lekki dodatek w swoim zyciu, ale! ciągle powtarza, że kocha, na spotkaniach była bardzo czuła, kochana, troskliwa ( poza spotkaniami też, ciągle pisała, ciągły kontakt). Tylko po prostu...mając do siebie 15 minut na piechotę, spotkania 2-3 razy w tygodniu bo "ma duzo nauki i rodzice"? Ja pracuje, mieszkam sam, musze robic zakupy, gotowac a i tak zawsze znalazlbym czas. W jej przypadku to głównie przez rodziców, ale czy po takim czasie, po pół roku nie można w końcu z nimi porozmawiać, pobuntować się? To już przeszłość, nie będę do niej wracał, mam nadzieję, że też mi da spokój, bo wielokrtnie chciałem z nią zerwać przez ten fakt, ale zawsze nie dawała mi spokoju, mówiła że kocha i że mnie nie odda. Założyłem ten temat tylko po to, żeby dowiedzieć się, czy ja serio za dużo wymagam, żeby powiedzmy spędzić ze sobą troche więcej czasu? chociaż te 3-4 razy w tygodniu, czasem wieczorem, czasem cały dzień.. Dodam, że jeśli chodzi o atrakcyjnośc to na podobnym poziomie. Jestem wartościowym, przystojnym facetem, a ona inteligentną i atrakcyjną dziewczyną, chociaż też taka ....bardzo egocentryczna. Dzięki za odpowiedzi!
problematyczny12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 11:00   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Ale co forum ma poradzić na to, że tkwisz na własne życzenie w dziwacznej relacji z dziewczyną, która tak naprawdę Cię nie chce, ale jako niedojrzała siksa lubi mieć status "mam chłopaka" i lubi nagle gonić króliczka, gdy ten już chce uciec. Nic. Sam to musisz ogarnąć i zrozumieć, że to do niczego nie prowadzi i to nie jest związek a jakaś farsa. Albo cała ta historia to głównie w Twojej głowie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 11:07   #3
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ale co forum ma poradzić na to, że tkwisz na własne życzenie w dziwacznej relacji z dziewczyną, która tak naprawdę Cię nie chce, ale jako niedojrzała siksa lubi mieć status "mam chłopaka" i lubi nagle gonić króliczka, gdy ten już chce uciec. Nic. Sam to musisz ogarnąć i zrozumieć, że to do niczego nie prowadzi i to nie jest związek a jakaś farsa. Albo cała ta historia to głównie w Twojej głowie.
W sumie napisał że to przeszłość i się rozstali a pisze tylko po to żeby obsmarować jej dupę i poprawić sobie nastrój poklepaniem po plecach że faktycznie nie wymagał za dużo i to była dobra decyzja
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 11:16   #4
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Trochę żenujący jest ten Twój płaczący ton, że jakaś małolata nie poświęcała Tobie tyle czasu ile byś sobie życzył. Rodzicom pewnie na jej wynikach w nauce zależało, a Ty jej tylko mąciłeś w głowie. Poszukaj sobie dziewczyny na Twoim etapie życiowym, której mama z tatą nie muszą już pilnować.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 11:18   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
W sumie napisał że to przeszłość i się rozstali a pisze tylko po to żeby obsmarować jej dupę i poprawić sobie nastrój poklepaniem po plecach że faktycznie nie wymagał za dużo i to była dobra decyzja

Mnie się wydaje, że to jest jego kolejny wątek o tej pannie i ich dziwacznej relacji i że to się wcale nie skończyło, bo był niedawno prawie identyczny wątek. Albo kolejny trolik. Poza tym tkwić w relacji można i niby po zerwaniu. Wystarczy jeżeli jest jakiś kontakt z doskoku.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 12:00   #6
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że to jest jego kolejny wątek o tej pannie i ich dziwacznej relacji i że to się wcale nie skończyło, bo był niedawno prawie identyczny wątek. Albo kolejny trolik. Poza tym tkwić w relacji można i niby po zerwaniu. Wystarczy jeżeli jest jakiś kontakt z doskoku.
Też mi się skojarzyło ale jakoś stwierdziłam konto założone dość dawno i że tam była odległość i ze 2 spotkania na 2 lata a nie na tydzień więc typ by nie zmieniał aż tak diametralnie bo odpowiedzi byłby zupełnie bezsensowne skoro to inna sytuacja. Ale teraz tak się zastanowiłam że gdy tam wytknięto mu że takie internetowe to byleco a nie zwiazek, a on "i tak wiedział swoje" więc teraz "zabrał ten argument" i z 2h rozmów przez neta zrobił 2h spotkanie A te 15min ma podkreślić analogiczną łatwość kontaktu jak odpalenie komórki xd
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 12:31   #7
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

I Ty tak pół☠roku wytrzymałeś? :O
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-27, 12:49   #8
problematyczny12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 9
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Drogie Panie to żaden inny wątek, to żadna ta sama historia. Nie smaruje jej, bo przecież to wszystko anonimowe, to jest po prostu pewnego rodzaju moja spowiedź. Też mam takie zdanie, że po prostu wiek oraz sytuacja życiowa jest w tym momencie kluczowa i po prostu nawet jakby ona bardzo chciała, to nie może mi pewnych rzeczy, emocji oddać.

Rozumiem to, ale po prostu po tym rozstaniu, po tym jak to sie ciągnęło, zacząłem wątpić w siebie i szukac w siebie ciągle błędu, ale tak naprawde ten związek był super poza tym czasem, który mi juz przeszkadzał po 3 miesiącach i coraz bardziej bardziej, aż w koncu nie wytryzmałem, a ona po prostu choćby chciała to nie mogła nic na ot poradzić (tak mówiła, ja wierze w to, że jednak jak się chce to można). Chciałem po prostu wyciągnąć wniosek, czy to naprawde coś we mnie, że chce się spotkać trochę dłużej, inaczej, zrobić coś ciekawego, czy jednak po prostu ta sytuacja jest dziwaczna. No bo...pół roku spotkań i tak naprawdę nie byliśmy nigdzie ze znajomymi, choć proponowałem, bo ona nie może wieczorem i o 19 musi być w domu; czułem się jak niańka niekiedy, a dodatkowo jej bycie zbyt "pełną siebie" przelały szalę goryczy. Nie zmienia to faktu, że jestem totalnie rozbity od stycznia, choć związek oficjalnie skończył się nieco ponad tydzień temu. Już jest dużo lepiej, ale jednak ciągle myślę i rozmyślam, a zapewne po prostu powinienem o niej jak najszybciej zapomnieć, bo to po prostu było totalne niedopasowanie, nie te etapty życia i charatker. Oczywiscie dodam, ze poznalem jej rodzine, byl to normalny "powazny zwiazek" i ona chciala ze mna przejsc cale zycie. Jesli to cos zmienia w Waszym mysleniu :P

Edytowane przez problematyczny12
Czas edycji: 2021-03-27 o 13:10 Powód: nowe info
problematyczny12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 13:17   #9
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ale co forum ma poradzić na to, że tkwisz na własne życzenie w dziwacznej relacji z dziewczyną, która tak naprawdę Cię nie chce, ale jako niedojrzała siksa lubi mieć status "mam chłopaka" i lubi nagle gonić króliczka, gdy ten już chce uciec. Nic. Sam to musisz ogarnąć i zrozumieć, że to do niczego nie prowadzi i to nie jest związek a jakaś farsa. Albo cała ta historia to głównie w Twojej głowie.
Dokładnie. Dodałabym tylko że może się chwalić posiadaniem starszego chłopaka, który jest samodzielny

Zamiast się uganiać za osobami na etapie liceum warto rozejrzeć się za kimś na podobnym etapie życiowym. Za kimś kto nie będzie słuchać co rodzice mają do powiedzenia na temat tego z kom się spotykam ani nie będą naciskać aby się uczyć bo przecież trzeba się dostać na dobrą uczelnię i poprawić maturę.

Jak możesz to nawet nazywać związkiem i mówić że był super. Widzieliście się przecież ile 3-4 raz po 1-2 godz. To jakaś dorywcza znajomość a nie związek
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 13:29   #10
problematyczny12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 9
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Dodałabym tylko że może się chwalić posiadaniem starszego chłopaka, który jest samodzielny

Zamiast się uganiać za osobami na etapie liceum warto rozejrzeć się za kimś na podobnym etapie życiowym. Za kimś kto nie będzie słuchać co rodzice mają do powiedzenia na temat tego z kom się spotykam ani nie będą naciskać aby się uczyć bo przecież trzeba się dostać na dobrą uczelnię i poprawić maturę.

Jak możesz to nawet nazywać związkiem i mówić że był super. Widzieliście się przecież ile 3-4 raz po 1-2 godz. To jakaś dorywcza znajomość a nie związek
Jasne. Rozumiem i też tak myślałem. Ale jak wyjaśnisz fakt, że mówiła, że chce spędzić ze mną reszte życia, że dla mnie chce się zmieniać, że dopiero przy mnie zrozumiała czym jest miłość (no jak dla mnie to nie bardzo zrozumiała, ale to jej słowa), że kocha, to tamto. Życie seksualne i intymne mieliśmy bardzo udane, no ogólnie tylko ten czas, ale ja też traktuje ten "związek" jako atrapę związku, bo z tym spędzaniem czasu to był żart.
problematyczny12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 13:53   #11
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ale co forum ma poradzić na to, że tkwisz na własne życzenie w dziwacznej relacji z dziewczyną, która tak naprawdę Cię nie chce, ale jako niedojrzała siksa lubi mieć status "mam chłopaka" i lubi nagle gonić króliczka, gdy ten już chce uciec. Nic. Sam to musisz ogarnąć i zrozumieć, że to do niczego nie prowadzi i to nie jest związek a jakaś farsa. Albo cała ta historia to głównie w Twojej głowie.
Niekoniecznie może nie chcieć z nim być, ja zawsze byłam taką dziewczyną, która ograniczała spotkania chłopakom, po prostu nie czuję potrzeby być z nikim non stop, męczy mnie to i wtedy bym musiała kończyć relacje, czyli wycofać się jak całe życie to robiłam, uciekałam od związków. A tak spotykam się z facetem raz na jakiś czas, jestem introwertyczka i lubię być sama, choć lubię przyjaciół i partnerów, rodzeństwo także.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To nie jest kwestia tego, że kogoś nie szanuję, nie kocham - z eks potrafiłam nie spotkać się przez kilka miesięcy, jak mnie wkurzył, a wkurzał mnie co rusz. Obecny mnie niczym nie wkurzył, ale tutaj chodzi o mój charakter, nawet gdybym kiedyś miała najlepszego męża pod słońcem, też będę potrzebowała tego czasu w samotności jak powietrza, on w tym czasie może zająć się swoim hobby czy obowiązkami, jemu też powinno to pasować że ma w cholere czasu dla siebie, bo kobieta zajmuje się swoimi sprawami.

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-03-27 o 15:11
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-27, 14:00   #12
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez problematyczny12 Pokaż wiadomość
Jasne. Rozumiem i też tak myślałem. Ale jak wyjaśnisz fakt, że mówiła, że chce spędzić ze mną reszte życia, że dla mnie chce się zmieniać, że dopiero przy mnie zrozumiała czym jest miłość (no jak dla mnie to nie bardzo zrozumiała, ale to jej słowa), że kocha, to tamto. Życie seksualne i intymne mieliśmy bardzo udane, no ogólnie tylko ten czas, ale ja też traktuje ten "związek" jako atrapę związku, bo z tym spędzaniem czasu to był żart.
A kolego, wiesz, że słowa to tylko słowa i jeśli nie mają pokrycia z rzeczywistością, z czynami, to są gówno warte?


Proszę, nie oczekuj od dziewczynki 18 letniej dojrzałości, deklaracji, zaangażowania. Szczególnie, że jedno mówi drugie robi. I osobiście uważam, że rajcuje ją to (czy tam ją i jej koleżanki którym może się pochwalić), że dorosły, samodzielny facet lata za nią.


I jakby chciała przejść życie z tobą, jak to szumnie mówi to by znalazła ten czas na spotkania i nie ma to tamto, przy takiej odległości.

Wnioski wyciągnij sam, po prostu zapomnij na chwilę o rzeczach które mówi. Spójrz na to, co robi i robiła.
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 14:09   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez problematyczny12 Pokaż wiadomość
Jasne. Rozumiem i też tak myślałem. Ale jak wyjaśnisz fakt, że mówiła, że chce spędzić ze mną reszte życia, że dla mnie chce się zmieniać, że dopiero przy mnie zrozumiała czym jest miłość (no jak dla mnie to nie bardzo zrozumiała, ale to jej słowa), że kocha, to tamto. Życie seksualne i intymne mieliśmy bardzo udane, no ogólnie tylko ten czas, ale ja też traktuje ten "związek" jako atrapę związku, bo z tym spędzaniem czasu to był żart.

A wyjaśnisz fakt wiary w to, co mówi nastolatka? Nastolatka i "reszta życia"? O czym Ty facet w ogóle w tym momencie majaczysz?



Szukaj dziewczyny w swoim wieku, która nie jest zależna rodziców w takim stopniu i nie zasłania się nauką przed spotkaniami częstszymi, niż raz na tydzień. Szukasz ewidentnie winy w tej dziewczynie, ale powinieneś zacząć od siebie i przyjrzeniu się sobie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 14:21   #14
problematyczny12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 9
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A wyjaśnisz fakt wiary w to, co mówi nastolatka? Nastolatka i "reszta życia"? O czym Ty facet w ogóle w tym momencie majaczysz?



Szukaj dziewczyny w swoim wieku, która nie jest zależna rodziców w takim stopniu i nie zasłania się nauką przed spotkaniami częstszymi, niż raz na tydzień. Szukasz ewidentnie winy w tej dziewczynie, ale powinieneś zacząć od siebie i przyjrzeniu się sobie.
A czy nie pisałem wcześniej o tym, że to ja siebie za to obwiniam i szukam w sobie błędu?

Koniec końców macie racje drogie Panie i to samo mówiła mi moja dobra koleżanka. Chciałem po prostu poznać opinię większej ilości osób. Nie pozostaje nic innego niż skupić się na sobie, a następną wybrankę po prostu dobrać bliżej swojego wieku, bo jednak jest zbyt duża różnica dojrzałości i celów życiowych.

Edytowane przez problematyczny12
Czas edycji: 2021-03-27 o 14:25 Powód: info
problematyczny12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 14:26   #15
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Dokładnie, tak jak Ci to radzą wyżej - co to takiego mówienie takich rzeczy przez 19 latkę, skoro i tak nie szły za tym żadne czyny? Dla niej nawet mówienie tego pewnie było również dość abstrakcyjne, ale czego oczekiwać, mało jeszcze przeżyła i życie przed nią.

Szukaj kogoś w podobnym wieku i na podobnym etapie życiowym, odpuść sobie licealistki.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Jedyne błędy, jakie możesz sobie wytknąć to to, że uwikłałeś się w relację z nastolatką i uważasz, że kilka spotkań było poważnym związkiem. No ale człowiek na błędach się uczy
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 14:28   #16
problematyczny12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 9
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Dokładnie, tak jak Ci to radzą wyżej - co to takiego mówienie takich rzeczy przez 19 latkę, skoro i tak nie szły za tym żadne czyny? Dla niej nawet mówienie tego pewnie było również dość abstrakcyjne, ale czego oczekiwać, mało jeszcze przeżyła i życie przed nią.

Szukaj kogoś w podobnym wieku i na podobnym etapie życiowym, odpuść sobie licealistki.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Jedyne błędy, jakie możesz sobie wytknąć to to, że uwikłałeś się w relację z nastolatką i uważasz, że kilka spotkań było poważnym związkiem. No ale człowiek na błędach się uczy
W sensie no widywaliśmy się przez te pół roku regularnie 2-3 x w tygodniu, zazwyczaj w te same dni ;< no ale tak, to wszystko było takie "dziecinne", powroty o 18,19, spotkanie 2-3h w tygodniu i do domku, no tak.
problematyczny12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 14:39   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

No sorry, ale akurat powrotom do domu o 18-19 się wcale nie dziwię - dziewczyna licealistka, przed maturą, mieszkająca z rodzicami. Mieli swoje zasady zapewne i ich przestrzegała. To była nadal nastolatka, ucząca się. Jak chcesz panny, która będzie z Tobą siedziała do późnej nocy, albo zostawała na noc, to weź do związku kogoś niezależnego i dorosłego prawdziwie. To, że jest się pełnoletnim, nie oznacza, że rodzice nagle mają wyje... co dziecko robi i z kim.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 14:41   #18
problematyczny12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 9
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
No sorry, ale akurat powrotom do domu o 18-19 się wcale nie dziwię - dziewczyna licealistka, przed maturą, mieszkająca z rodzicami. Mieli swoje zasady zapewne i ich przestrzegała. To była nadal nastolatka, ucząca się. Jak chcesz panny, która będzie z Tobą siedziała do późnej nocy, albo zostawała na noc, to weź do związku kogoś niezależnego i dorosłego prawdziwie. To, że jest się pełnoletnim, nie oznacza, że rodzice nagle mają wyje... co dziecko robi i z kim.
Nie, nie uczyła się. Jest na tzw. gap year i poprawia maturę, liceum skończyła rok wcześniej. No ale już faktycznie wystarczy, po prostu za młoda, do poważnego związku nie dorosła, ma na to czas, a ja już takiego związku, z racji wieku i dojrzałości, oczekuje. Prosta sprawa, niedopasowanie totalne

Edytowane przez problematyczny12
Czas edycji: 2021-03-27 o 14:43
problematyczny12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 14:45   #19
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

No ale uczyła się do ponownej matury tak?
Była zależna od rodziców, była na ich utrzymaniu, nie pracowała, nie miała swojego mieszkania - nie możesz od niej oczekiwać, że będzie siedziała z Tobą nie wiadomo jak długo. Pomimo wieku, to wciąż nie jest dorosła osoba. Wiadomo, że są i rodzice, którzy pozwalają swoim dzieciom na wiele i przymykają oko na mnóstwo rzeczy, no ale widocznie jej rodzice do takich nie należą.
Jeśli zależy Ci na stworzeniu poważnej relacji, to nastolatki zostaw w spokoju.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-27, 14:45   #20
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez problematyczny12 Pokaż wiadomość
A czy nie pisałem wcześniej o tym, że to ja siebie za to obwiniam i szukam w sobie błędu?

Koniec końców macie racje drogie Panie i to samo mówiła mi moja dobra koleżanka. Chciałem po prostu poznać opinię większej ilości osób. Nie pozostaje nic innego niż skupić się na sobie, a następną wybrankę po prostu dobrać bliżej swojego wieku, bo jednak jest zbyt duża różnica dojrzałości i celów życiowych.
Ciężko wierzyć w zapewnienia nastolatki o dozgonnej miłości jeśli za tym nie idą żadne czyny.

Radę dostałeś już od swojej dobrej koleżanki i przypuszczam że jej ocena nie różniła się niczym od tego co przeczytałeś w naszych postach
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 14:56   #21
problematyczny12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 9
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Jasne, to wszystko prawdziwe co mówicie. Nie planowałem takiego "związku", po prostu się stał. Więc ja się za nikim nie uganiałem, wręcz przeciwnie, to ona mnie bardziej podrywała. Ogólnie to wiele nie straciłem, nie jestem simpem, który się płaszczy przed kobietą. Nie była też super wartościową personą, ale wyznaje zasadę, że każdy ma swoje wady i zalety, ważne żeby była komunikacja i uczucia. Dobra! Nieważne! Dziękuję za dyskusję, wszystko wiadome, można zamknąć temat!

@edit

Zrozumiałem, że po prostu musze mieć kobietę mniej więcej w swoim wieku, ktora też lubi i może spędzać czas ze swoim partnerem. Takie 3-5 razy w tygodniu bez większych ograniczeń brzmi dla mnie świetnie i wydaje mi się, że nie wymagam zbyt wiele czasu, jak na osobę, która jest we mnie zakochana.

Edytowane przez problematyczny12
Czas edycji: 2021-03-27 o 15:19
problematyczny12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 15:25   #22
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez problematyczny12 Pokaż wiadomość
Jasne, to wszystko prawdziwe co mówicie. Nie planowałem takiego "związku", po prostu się stał. Więc ja się za nikim nie uganiałem, wręcz przeciwnie, to ona mnie bardziej podrywała. Ogólnie to wiele nie straciłem, nie jestem simpem, który się płaszczy przed kobietą. Nie była też super wartościową personą, ale wyznaje zasadę, że każdy ma swoje wady i zalety, ważne żeby była komunikacja i uczucia. Dobra! Nieważne! Dziękuję za dyskusję, wszystko wiadome, można zamknąć temat!

@edit

Zrozumiałem, że po prostu musze mieć kobietę mniej więcej w swoim wieku, ktora też lubi i może spędzać czas ze swoim partnerem. Takie 3-5 razy w tygodniu bez większych ograniczeń brzmi dla mnie świetnie i wydaje mi się, że nie wymagam zbyt wiele czasu, jak na osobę, która jest we mnie zakochana.
Sorry, ale dla mnie to brzmi strasznie bluszczowato. Spotkania 5 razy w tygodniu? A gdzie czas na ogarnięcie życia, czas dla siebie i dla innych ludzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 15:27   #23
problematyczny12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 9
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88605965]Sorry, ale dla mnie to brzmi strasznie bluszczowato. Spotkania 5 razy w tygodniu? A gdzie czas na ogarnięcie życia, czas dla siebie i dla innych ludzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Napisalem, że 3-5 razy w tygodniu, co nie znaczy, że ma być 5. Po prostu taki przedział mniej więcej by mi pasował, a nie 2-3 razy w tygodniu. Znam pary, które widują się prawie codziennie i mają na wssystko czas i funkcjonują dobrze, po prostu.
problematyczny12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 17:15   #24
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Ciężko wierzyć w zapewnienia nastolatki o dozgonnej miłości jeśli za tym nie idą żadne czyny.
(...)

W zapewnienia niedojrzałej jeszcze i nie znającej życia nastolatki można jak najbardziej uwierzyć - przywilej wieku, że jednego dnia się "kocha" na zabój, a drugiego już nie. Trudniej uwierzyć, że ktoś od niej o te kilka lat starszy to brał za dobrą monetę i uważał, że ktoś tak młody może takie deklaracje składać w pełni świadomie i odpowiedzialnie. Jak dla mnie Autor wątku ma vibe kolesi, którzy polują w necie na młode dziewczyny i potem się tłumaczą, że "samo tak wyszło a ona wyglądała na starszą". Oby już nie szedł dalej tą drogą i nie szukał kolejnej nastolatki.



I nie, Autorze, nic samo nie wychodzi. Podjąłeś taką a nie inną decyzję. Trochę więcej odpowiedzialności za to co robisz i z kim.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-03-27 o 17:17
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 00:17   #25
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Bez obrazy, koleś, ale zabrałeś się za licealistkę, która jeszcze się uczy i mieszka z rodzicami, to nie wiem skąd się wzięły Twoje wizje o romantycznych wieczorach i kilkunastogodzinnych posiedzeniach W ogóle kiedykolwiek przedstawiła Cię rodzicom? Byliście razem krótko, ale w tej sytuacji może gdyby Cię poznali to zgodziliby się, żeby dłużej z Tobą przebywała (być może)?

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88605965]Sorry, ale dla mnie to brzmi strasznie bluszczowato. Spotkania 5 razy w tygodniu? A gdzie czas na ogarnięcie życia, czas dla siebie i dla innych ludzi?
[/QUOTE]

Zgadzam się, ja na początkowym etapie związku nie wyobrażam sobie się tak często spotykać, jednak ważny jest dla mnie czas dla siebie, spotykanie się z innymi ludźmi, takie oczekiwanie, że będziemy się 5 razy na tydzień widywać po kilka h to dla mnie za dużo. Nawet teraz mieszkając z facetem mam duża potrzebę spędzania czasu samotnie i z innymi ludźmi, oszalałabym gdyby koleś tak często chciał do mnie przychodzić w 2- czy 3-miesięcznym związku Ja tam nie widzę, żeby ona nie była zainteresowana. Natomiast jej deklaracje brałabym z przymrużeniem oka, to jest nastolatka

W ogóle to nie czaję, spotykaliście się 2-3 razy w tygodniu i to było dla Ciebie nie do zaakceptowania, a potem piszesz, że 3-4 razy byłoby już ok Ja nie widzę różnicy.

Nie wiem jakim cudem pary spotykające się prawie codziennie mają tyle czasu na resztę życia, zazdroszczę
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 01:39   #26
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 03:25
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-28, 09:32   #27
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Rzadkie spotkania z dziewczyną

Cytat:
Napisane przez problematyczny12 Pokaż wiadomość
Jestem wartościowym, przystojnym facetem, a ona inteligentną i atrakcyjną dziewczyną, chociaż też taka ....bardzo egocentryczna
Cytat:
Napisane przez problematyczny12 Pokaż wiadomość
Ogólnie to wiele nie straciłem, nie jestem simpem, który się płaszczy przed kobietą. Nie była też super wartościową personą, ale wyznaje zasadę, że każdy ma swoje wady i zalety, ważne żeby była komunikacja i uczucia.
Nie zasługiwała na ciebie
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-28 10:32:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.