Problemy pierwszego świata + ot, część 4. - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-03, 20:36   #4501
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88620783]
A co do ceny, to według mnie są normalne. Trzeba wziąć pod uwagę ceny szycia w Polsce, zużycie materiału (a to są dość obszerne sukienki), utrzymanie sklepu, marżę... No i się robią koszty [/QUOTE]

Co do szycia w Polsce to ja już nie wierzę w takie zapewnienia po słynnej aferze metkowej

Zużycie materiału mnie nie przekonuje, bo taki materiał nic nie kosztuje. Ja jednak za taką cenę oczekuję jakości, poliester to dla mnie jest jakiś żart, miejsce dla takich sukienek jest dla mnie na AliExpress za 15 dolców

Koszty moim zdaniem idą w tym przypadku jedynie na zatrudnianie modelek-celebrytek typu Natalii Siwiec w sesji na Bahamach. Wolę płacić za coś innego jak już kupuję jakiś ciuch. Samo wyprodukowanie takiej sukienki to są grosze w tym przypadku
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 21:11   #4502
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Co do szycia w Polsce to ja już nie wierzę w takie zapewnienia po słynnej aferze metkowej



Zużycie materiału mnie nie przekonuje, bo taki materiał nic nie kosztuje. Ja jednak za taką cenę oczekuję jakości, poliester to dla mnie jest jakiś żart, miejsce dla takich sukienek jest dla mnie na AliExpress za 15 dolców



Koszty moim zdaniem idą w tym przypadku jedynie na zatrudnianie modelek-celebrytek typu Natalii Siwiec w sesji na Bahamach. Wolę płacić za coś innego jak już kupuję jakiś ciuch. Samo wyprodukowanie takiej sukienki to są grosze w tym przypadku
Dokładnie. Do mnie też nie przemawia. W sumie większość firemek "made in Poland" dla mnie jest podejrzana. 400-500 zł za poliester nie da się wytłumaczyć szyciem.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 21:17   #4503
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Też zawsze mówiłam, że nie lubię bo wydawało mi się upierdliwe odsyłanie. Przedwczoraj robiłam zwrot do Reserved przez paczkomat i zajęło mi to 30 sekund, więc zmieniłam zdanie i będę zamawiać. Nie wiem jak w innych sieciowkach wyglądają zwroty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samo wysłanie w paczkomacie to moment, ale ja się nigdy nie mogę zebrać, żeby to spakować, zakleić i zanieść do paczkomatu. Zawsze czekam praktycznie do ostatniej chwili
Poza tym najbardziej wkurza mnie chyba to, że jak coś kupuję, to chciałabym to mieć, a nie zamówić, czekać na przesyłkę, zobaczyć, że nie pasuje, więc trzeba odesłać, zamówić kolejne i tak się bujać zanim w końcu dostanę coś co będzie na mnie pasować. A stacjonarnie idę, przymierzam, pasuje to biorę, nie pasuje to nie biorę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 21:22   #4504
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
No ciekawe czy jakieś wesela się w tym roku odbędą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
te wakacyjne myślę, że tak.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Dla mnie czarna sukienka na weselu to faux pas. Nie widzę też siebie tańczącej w takiej obcisłej mini. Nie wiem nawet jak można w czymś takim usiąść, żeby nie było widać majtek
dla mnie nie. już prędzej biała, ale czarna, czemu?
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 21:27   #4505
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dla mnie nie. już prędzej biała, ale czarna, czemu?
Dla mnie też nie, prawie zawsze miałam czarną.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 21:33   #4506
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 196
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
A którą ubrałabyś na wesele? :P

Ja nie wyobrażam sobie dać 4 czy 5 stów za kawałek poliestru choćby nie wiem jak mi się podobał
Chi Chi London to tandeta, kompletnie niewarta swojej ceny. Poliestrowe sukienki to można kupić z Missguided, które są o połowę tańsze. Przyjemne sukienki i bluzki na codzień z wiskozy lub jadwabiu można dostać w Monsoon lub La redoute.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 21:48   #4507
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
te wakacyjne myślę, że tak.







dla mnie nie. już prędzej biała, ale czarna, czemu?
Że niby pogrzebowo. Nie wiem, dla mnie jest okej. Ja w ogóle nie rozumiem w XXI wieku myślenia, że czarny to na pogrzeb a spotykam się z tym często bo uwielbiam ten kolor.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-03, 22:07   #4508
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Chi Chi London to tandeta, kompletnie niewarta swojej ceny. Poliestrowe sukienki to można kupić z Missguided, które są o połowę tańsze. Przyjemne sukienki i bluzki na codzień z wiskozy lub jadwabiu można dostać w Monsoon lub La redoute.
Zerknęłam na te dwie strony. Mają ładne rzeczy, ale większość w podobnym stylu - łączka, dość obszerne fasony, kojarzy mi się z boho. To zupełnie nie mój styl. Jest jedna polska firma produkująca jedwabne ubrania i akcesoria, kilkakrotnie patrzyłam na ich ofertę, ale produkty zupełnie niepasujące do mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 22:15   #4509
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

A propos ubrań szytych w Polsce - moja przyjaciółka współpracuje z Nalu Bodywear i wiem, że ma od nich kilka ubrań. Przejrzałam kiedyś ich stronę i stwierdziłam, że nie mój budżet. I fasony zbyt babciowe/ciotkowe jak dla mnie.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2021-04-03 o 22:17
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 22:20   #4510
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Że niby pogrzebowo. Nie wiem, dla mnie jest okej. Ja w ogóle nie rozumiem w XXI wieku myślenia, że czarny to na pogrzeb a spotykam się z tym często bo uwielbiam ten kolor.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
no dla mnie to myślenie jest słabe, zawsze mnie wpienia jak ktoś chce mi wmówić, że czarny to na pogrzeb.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 22:30   #4511
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
I to

Dla mnie to są tandetne sukienki, ale jak już to na Studniówkę, Sylwestra albo jakiegoś grilla z elementami cosplayu, naprawdę nie widzę żadnej z tych sukienek na weselu
Cos Ala Natalia Siwiec. Troche podobna do niej ta brunetka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88620565]Nie dość, że okropnie tandetne i to jeszcze część strasznie wulgarna.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Zgadzam sie. Na wesele w zyciu bym tego nie zalozyla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-03, 22:41   #4512
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Cos Ala Natalia Siwiec. Troche podobna do niej ta brunetka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Zgadzam sie. Na wesele w zyciu bym tego nie zalozyla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież to jest Siwiec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ateris
Czas edycji: 2021-04-03 o 22:44
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 22:43   #4513
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88620565]Nie dość, że okropnie tandetne i to jeszcze część strasznie wulgarna.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 22:48   #4514
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
no dla mnie to myślenie jest słabe, zawsze mnie wpienia jak ktoś chce mi wmówić, że czarny to na pogrzeb.
Czarny to nadkolor, a mała czarna pasuje na każdą okazję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 22:55   #4515
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Przecież to jest Siwiec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie nie bylam pewna czy to ona. Myslalam ze moze podobna kobieta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 22:55   #4516
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A propos ubrań szytych w Polsce - moja przyjaciółka współpracuje z Nalu Bodywear i wiem, że ma od nich kilka ubrań. Przejrzałam kiedyś ich stronę i stwierdziłam, że nie mój budżet. I fasony zbyt babciowe/ciotkowe jak dla mnie.
Mam jedna sukienke z Nalu i uwielbiam, ma świetną wiskoze - cieniutką, ale jakby taką "zimną", gładką niby długi rękaw a wcale nie jest w niej ciepło, dluga, zwiewna, jedna z moich ulubionych

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 22:57   #4517
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No wlasnie nie bylam pewna czy to ona. Myslalam ze moze podobna kobieta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ona. Współpracowała z Lou.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 22:59   #4518
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Też zawsze mówiłam, że nie lubię bo wydawało mi się upierdliwe odsyłanie. Przedwczoraj robiłam zwrot do Reserved przez paczkomat i zajęło mi to 30 sekund, więc zmieniłam zdanie i będę zamawiać. Nie wiem jak w innych sieciowkach wyglądają zwroty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to samo. Nie musiałam nawet drukować etykiety, tylko napisałam na paczce numer. Boski system, bardzo zachęcający do zakupów on-line.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 23:02   #4519
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Tylko młodzi ludzie się mnie czepiali, że zawsze chodziłam na czarno. Od gimnazjum chodziłam na czarno i pamiętam, że często ktoś mnie pytał czy mam żałobę albo czemu chodzę na czarno. Ja nie pytałam facetów czemu są łysi i czy są łysi bo mają raka.

Jak przyjechałam na wakacje do rodzinnych stron, lata temu, to też mnie byłe koleżanki zaczepiały o chodzenie na czarno. "Teraz są modne kolorowe płaszcze, a ty wiecznie na czarno". Ten komentarz pamiętam. Powiedziałam im, że ja zawsze jestem ubrana tak, że pójdę w tym do pubu i na ich pogrzeb.

Na studiach i kursach mnie się nikt nie czepiał, ale jak przyszłam raz w kolorowej bluzce to parę osób od razu zauważyło i mi powiedziało, że ładnie mi w kolorach.

Ciekawe co by zrobili jakby osoby lubiące czerń zaczęły się czepiać, że ktoś lubi chodzić ubrany w kolorach tęczy. Ściągnij tę różową bluzę, jednorożcu.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-03, 23:02   #4520
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88621083]Ja to samo. Nie musiałam nawet drukować etykiety, tylko napisałam na paczce numer. Boski system, bardzo zachęcający do zakupów on-line.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tak, też mnie zaskoczyło, że tylko kod na paczce, bez żadnego adresu. Super. Niestety zachęcające do kolejnych zakupów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 23:08   #4521
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

PPŚ chyba jestem w ciąży spożywczej. Jadłam na obiad cappelletti z szynką i mozzarellą i zachciało mi się do tego ogórków kiszonych. Otworzyłam zimową surówkę z ogórkami i papryką i zjadłam z tymi cappelletti. To nie było dobre połączenie. Normalnie to bym kijem tego nie tknęła, ale mam okres i wtedy mam ochotę na dziwne połączenia kulinarne. Żołądek mnie boli po tym połączeniu włoskiego z kiszonymi.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 23:13   #4522
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Tylko młodzi ludzie się mnie czepiali, że zawsze chodziłam na czarno. Od gimnazjum chodziłam na czarno i pamiętam, że często ktoś mnie pytał czy mam żałobę albo czemu chodzę na czarno. Ja nie pytałam facetów czemu są łysi i czy są łysi bo mają raka.

Jak przyjechałam na wakacje do rodzinnych stron, lata temu, to też mnie byłe koleżanki zaczepiały o chodzenie na czarno. "Teraz są modne kolorowe płaszcze, a ty wiecznie na czarno". Ten komentarz pamiętam. Powiedziałam im, że ja zawsze jestem ubrana tak, że pójdę w tym do pubu i na ich pogrzeb.

Na studiach i kursach mnie się nikt nie czepiał, ale jak przyszłam raz w kolorowej bluzce to parę osób od razu zauważyło i mi powiedziało, że ładnie mi w kolorach.

Ciekawe co by zrobili jakby osoby lubiące czerń zaczęły się czepiać, że ktoś lubi chodzić ubrany w kolorach tęczy. Ściągnij tę różową bluzę, jednorożcu.
ja generalnie mam ubrania w różnych kolorach, ale kocham zarówno pastele jak i czerń. ubrania takie typowo domowe mam tylko w ciemnych kolorach, pamiętam, że babcia się mnie wiecznie czepiała, czemu chodzę ciągle w czarnych
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 23:13   #4523
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Tylko młodzi ludzie się mnie czepiali, że zawsze chodziłam na czarno. Od gimnazjum chodziłam na czarno i pamiętam, że często ktoś mnie pytał czy mam żałobę albo czemu chodzę na czarno. Ja nie pytałam facetów czemu są łysi i czy są łysi bo mają raka.



Jak przyjechałam na wakacje do rodzinnych stron, lata temu, to też mnie byłe koleżanki zaczepiały o chodzenie na czarno. "Teraz są modne kolorowe płaszcze, a ty wiecznie na czarno". Ten komentarz pamiętam. Powiedziałam im, że ja zawsze jestem ubrana tak, że pójdę w tym do pubu i na ich pogrzeb.



Na studiach i kursach mnie się nikt nie czepiał, ale jak przyszłam raz w kolorowej bluzce to parę osób od razu zauważyło i mi powiedziało, że ładnie mi w kolorach.



Ciekawe co by zrobili jakby osoby lubiące czerń zaczęły się czepiać, że ktoś lubi chodzić ubrany w kolorach tęczy. Ściągnij tę różową bluzę, jednorożcu.
U mnie zawsze pytała się znajoma, która ubierala się jak jednorożec. Of kors obraziła się jak zadałam pytanie dlaczego wyglada jak jednorożec

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 23:31   #4524
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja generalnie mam ubrania w różnych kolorach, ale kocham zarówno pastele jak i czerń. ubrania takie typowo domowe mam tylko w ciemnych kolorach, pamiętam, że babcia się mnie wiecznie czepiała, czemu chodzę ciągle w czarnych
Też mam ubrania w różnych kolorach, ale pół życia przechodziłam na czarno. Dalej lubię czerń

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
U mnie zawsze pytała się znajoma, która ubierala się jak jednorożec. Of kors obraziła się jak zadałam pytanie dlaczego wyglada jak jednorożec

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Właśnie

Ja to największą furorę zrobiłam jak zaczęłam chodzić w sukienkach. Poszłam do pracy w sukience maxi, w środku lata, a nagle wszyscy "woooow, ty masz na sobie sukienkę". Tak bardzo pozytywnie

A długo mi zajęło dojście do tego, że to nie tak, że nie lubię kolorów, tylko pasteli i jasnych kolorów nie trawię. Nigdy mi takie nie pasowały bo jestem typem zimowym. Nazbierałam już ubrania w "moich" kolorach i jest ok.

Ale jak mam wybór to i tak wolę się ubrać na czarno.

Sukienki i górę mogę mieć w kolorach. Ale spodni w kolorze nigdy nie założę. Muszą być albo czarne albo granatowe.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 23:37   #4525
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Tak, ona. Współpracowała z Lou.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok rozumiem. No to wlasnie do niej pasuja te sukienki. Na wesele jednak srednio jak dla mnie ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 23:39   #4526
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Mam jedna sukienke z Nalu i uwielbiam, ma świetną wiskoze - cieniutką, ale jakby taką "zimną", gładką niby długi rękaw a wcale nie jest w niej ciepło, dluga, zwiewna, jedna z moich ulubionych

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Tylko te sukienki wydają mi się takie codzienne, a nie dam 6 stów na zwykłą codzienną sukienkę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 23:50   #4527
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Też mam ubrania w różnych kolorach, ale pół życia przechodziłam na czarno. Dalej lubię czerń

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------





Właśnie



Ja to największą furorę zrobiłam jak zaczęłam chodzić w sukienkach. Poszłam do pracy w sukience maxi, w środku lata, a nagle wszyscy "woooow, ty masz na sobie sukienkę". Tak bardzo pozytywnie



A długo mi zajęło dojście do tego, że to nie tak, że nie lubię kolorów, tylko pasteli i jasnych kolorów nie trawię. Nigdy mi takie nie pasowały bo jestem typem zimowym. Nazbierałam już ubrania w "moich" kolorach i jest ok.



Ale jak mam wybór to i tak wolę się ubrać na czarno.



Sukienki i górę mogę mieć w kolorach. Ale spodni w kolorze nigdy nie założę. Muszą być albo czarne albo granatowe.
Ja tez mam różne kolory ubrań (na lato nawet białe, niebieskie czy czerwone :P), ale najwięcej mam czarnych i moim koloren domyślnym i poprawiajacym mi samopoczucie jest czarny

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tylko te sukienki wydają mi się takie codzienne, a nie dam 6 stów na zwykłą codzienną sukienkę.
Ja właśnie jestem w stanie dac za codzienną bo wiem, że ją wynoszę. No i wtedy była jakaś promka i dałam chyba około 250 a cena wyjsciowa była wtedy 499.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 23:56   #4528
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Kupilam dzisiaj poraz pierwszy te kuli maltesers i sie straszliwie zawiodlam. Duzo za slodkie, czuc glownie mleczna czekolade, a srodek tak neutralny w smaku jakby go nie bylo.
O co tyle szumu to nie wiem. wiecej nie kupie.
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 00:04   #4529
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88621166]Kupilam dzisiaj poraz pierwszy te kuli maltesers i sie straszliwie zawiodlam. Duzo za slodkie, czuc glownie mleczna czekolade, a srodek tak neutralny w smaku jakby go nie bylo.
O co tyle szumu to nie wiem. wiecej nie kupie.[/QUOTE]

Ja jestem uzależniona od tego. Uwielbiam. Rozpływa się w ustach.

Czekolada Galaxy, Cadbury Dairy Milk i Maltesers to są moje ulubiona słodycze

Ale teraz sobie zrobiłam szlaban na słodycze na dwa tyg i zobaczymy jak mi pójdzie
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-04, 01:31   #4530
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Co do szycia w Polsce to ja już nie wierzę w takie zapewnienia po słynnej aferze metkowej

Zużycie materiału mnie nie przekonuje, bo taki materiał nic nie kosztuje. Ja jednak za taką cenę oczekuję jakości, poliester to dla mnie jest jakiś żart, miejsce dla takich sukienek jest dla mnie na AliExpress za 15 dolców

Koszty moim zdaniem idą w tym przypadku jedynie na zatrudnianie modelek-celebrytek typu Natalii Siwiec w sesji na Bahamach. Wolę płacić za coś innego jak już kupuję jakiś ciuch. Samo wyprodukowanie takiej sukienki to są grosze w tym przypadku
Moja sukienka od nich ma skład (aż sprawdziłam ) bawełna 59%, nylon 37%, elastan 4%.

Materiał swoje kosztuje, szycie w Polsce też. Byłaś kiedyś w życiu w szwalni, w ogóle orientujesz się w temacie? Wiesz jakie są stawki? Bo mam wrażenie, że nie bardzo wiesz o czym mówisz, tylko powtarzasz to, co gdzieś usłyszałaś.
To, że Dżesika biznesu przeszywa metki to nie znaczy, że wszyscy tak robią.
W słabej szwalni może zrobią Ci w miarę tanio, ale w większości przypadków badziewnie: krzywe szwy, niezachowana nitka prosta itd.
W lepszej zazwyczaj będzie dobrze zrobione, ale dużo drożej. Żeby wyjść na swoje to albo musisz mieć własną szwalnię albo szyć ogromne ilości, żeby w ogóle móc negocjować cenę.

Ogólnie rzecz ujmując, ciuchy to bardzo niewdzięczny biznes.
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 20:53:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.