Inofem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-17, 17:18   #1
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376

Inofem


Czy któraś z was wspomaga się lub zna kogoś kto wspomaga się i stosuje Inofem? Produkt można stosować dwojako, jako suplement i pić jedną saszetkę lub w walce z PCOS i pić dwie, i o ile jest wiele wątków dotyczących stosowania tego produktu w walce z PCOS tak nie znalazłam żadnych informacji o poprawie funkcjonowania hormonów, a przez to pomocy w zajściu w ciążę u osób, które nie mają stwierdzonego PCOS.

Niestety mam problem z progesteronem i stosunkiem LH do FSH. Od lekarza dostałam Duphaston na problemy z progesteronem i uspokojenie cykli ale zaczęłam też pić Inofem, żeby wspomóc jakoś organizm. Jak na razie zgodnie z zaleceniami producenta - 1 saszetkę ale zastanawiam się czo by się stało gdybym zwęszyła do 2 saszetek... Stąd moje pytanie o doświadczenia ze stosowania tego produktu przez osoby bez PCOS.
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 16:24   #2
princessa8587
Raczkowanie
 
Avatar princessa8587
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 98
Dot.: Inofem

Na pewno dwie saszetki Ci nie zaszkodzą, również miałam problemy z zajściem w ciążę i była to pierwsza rzecz, jaką poleciła mi stosować ginekolog. Inna rzecz, że u mnie kompletnie nie pomógł Pomogło dopiero zielsko o nazwie Dong Quai stosowane na własną rękę bez wiedzy lekarza + monitoring cyklu żeby wiedzieć czy urośnięte na Dong Quai jajeczko pęka + zastrzyk Ovitrelle na pęknięcie jajeczka (bo samo jednak u mnie nie pękało). Dodatkowo Fertil Man Plus dla TŻ, który poprawił wynik morfologii z 1% na 3% i to wystarczyło


Obyło się bez Duphastonu i innych hormonów. A wcześniej piłam Inofem przez ponad rok, bez żadnych efektów, oprócz pustego portfela.

Edytowane przez princessa8587
Czas edycji: 2020-05-19 o 16:26
princessa8587 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 08:44   #3
nielegalna_
Raczkowanie
 
Avatar nielegalna_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorze zachodnie
Wiadomości: 350
Dot.: Inofem

U mnie był problem z tsh i prl. Jak tsh spadało to prolaktyna wzrastała. Zaczęłam od razu od picia 2 saszetek dziennie i po 2 miesiącach hormony przestały wariować. Nie miałam nigdy stwierdzonego PCOS

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nielegalna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 19:46   #4
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Inofem

Cytat:
Napisane przez NikaVera Pokaż wiadomość
Czy któraś z was wspomaga się lub zna kogoś kto wspomaga się i stosuje Inofem? Produkt można stosować dwojako, jako suplement i pić jedną saszetkę lub w walce z PCOS i pić dwie, i o ile jest wiele wątków dotyczących stosowania tego produktu w walce z PCOS tak nie znalazłam żadnych informacji o poprawie funkcjonowania hormonów, a przez to pomocy w zajściu w ciążę u osób, które nie mają stwierdzonego PCOS.

Niestety mam problem z progesteronem i stosunkiem LH do FSH. Od lekarza dostałam Duphaston na problemy z progesteronem i uspokojenie cykli ale zaczęłam też pić Inofem, żeby wspomóc jakoś organizm. Jak na razie zgodnie z zaleceniami producenta - 1 saszetkę ale zastanawiam się czo by się stało gdybym zwęszyła do 2 saszetek... Stąd moje pytanie o doświadczenia ze stosowania tego produktu przez osoby bez PCOS.

z ulotki pamiętam, że ten suplement stosuje się nie tylko przy pcos, ale również przy po prostu nieregularnych cyklach i innych związanych z tym nieprawidłowościach.
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-01 20:46:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.