Ch³opak buddysta - czy ten zwi±zek ma sens? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2020-08-15, 22:11   #31
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Ch³opak buddysta - czy ten zwi±zek ma sens?

Cytat:
Napisane przez Niesforna_Lola Poka¿ wiadomo¶æ
¿e Indra i Wisznu co¶ tam... na konkretne pytania ucieka w abstrakcyjne metafory i opisy bogów/rytua³ów :/
Zaraz, zaraz...
Jestes pewna ze on wie jaka religie praktykuje?

Bo cos mi sie tu bogowie nie zgadzaj±

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
kazleto jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-16, 12:11   #32
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Ch³opak buddysta - czy ten zwi±zek ma sens?

Cytat:
Napisane przez kazleto Poka¿ wiadomo¶æ
Zaraz, zaraz...
Jestes pewna ze on wie jaka religie praktykuje?

Bo cos mi sie tu bogowie nie zgadzaj±

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Indra i Wisznu s± bogami w hinduizmie, Budda jest uwa¿any za jedno z wcieleñ Wisznu, Indra wystêpuje te¿ w pismach buddyjskich. Buddyzm wywodzi siê z hinduizmu, tak jak chrze¶cijañstwo z judaizmu.
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-30, 19:40   #33
Niesforna_Lola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Ch³opak buddysta - czy ten zwi±zek ma sens?

S³uchajcie!!! Zerwa³am z nim!!! To koniec!
Ulga i pustka, trochê zagubienie nie wiem co teraz ze sob± zrobiæ, ale mam dosyæ ju¿ bólu i rozczarowañ zwi±zanych z t± relacj±!!!


Po tym, jak zamie¶ci³am tu swoje wpisy rozmawia³am z nim i powiedzia³am mu, ¿e jadê z mam± i siostr± do Budapesztu na urlop wypocz±æ. Powiedzia³am mu ¿e ma przez ten czas poszukaæ terapii i pracy - da³am mu namiary na o¶rodki leczenia alkoholizmu w okolicy. Warunek by³ ¿e albo zobaczê ¿e powzi±³ jakie¶ konkretne kroki by co¶ zmieniæ, albo to koniec.


Gdy wróci³am, zadzwoni³ do mnie. Zapyta³am, czy my¶la³ o nas, o przysz³o¶ci, czy co¶ przedsiêwzi±³. Nawet nie odniós³ siê do tego. Zapytal, czy mo¿e mi co¶ przeczytaæ. Naiwnie wyrazi³am zgodê. By³ pijany, czytal be³kotliwie jak±¶ ksi±¿kê o buddyzmie nawet tego nie s³ucha³am dok³adnie by³am w¶ciek³a. Gdy po 20 minutach przerwa³am powiedzia³, ¿e chce przeczytaæ wiersz napisany specjalnie dla mnie. I znowu nie czekaj±c na moj± reakcje - zalew be³kotu "siedzê na fotelu staje mi chcia³by sobie zrobic dobrze ale sam nie mo¿e my¶li tylko o mnie w butelce l¶ni wódka pije" Takiego poziomu rynsztoka nigdy nie akceptowa³am!!! Roz³±czy³am siê, wys³a³ mi sms-a ¿e "mam w sobie delikatne chamstwo".



Nastêpnego dnia przyszed³, ju¿ trze¼wy. Przeprasza³ za be³kot, p³aka³ (!!!) d³ugo gadali¶my. Wysz³y na jaw kolejne obrzydliwe fakty z jego ¿ycia. W m³odo¶ci bi³ siê z kibicami i policj±, nie by³ nigdy aresztowany, jego brat siedzia³. On siê niby ogarn±³ zosta³ buddyst± i wyrzek³ przemocy. Ale po ¶mierci matki zacz±³ chlaæ. Byl ze starsz± zamo¿n± kobiet±, któr± kocha³, ale ona nie traktowa³a go zupe³nie powa¿nie.(To wiedzia³am wcze¶niej). Przed nasz± znajomo¶ci± spotyka³ siê z prostytutkami!!!! - I oczywiscie bidulek by³ ofiar± bo co ma zrobiæ samotny facet? No co? To przerwa³o szalê goryczy brzydzi mnie musisa³am z nim zerwaæ!


Odra¿a mnie ¿e by³am z kim¶ takim! Ale te¿ czuje pustke i samotno¶æ i lêk jak to bêdzie.

Edytowane przez Niesforna_Lola
Czas edycji: 2020-08-30 o 19:41
Niesforna_Lola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-30, 20:07   #34
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 2 698
Dot.: Ch³opak buddysta - czy ten zwi±zek ma sens?

Bêdzie dobrze. Odciê³a¶ ciê¿ar, który ci±gn±³ Ciê na dno.
Nette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-30, 20:10   #35
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 9 946
Dot.: Ch³opak buddysta - czy ten zwi±zek ma sens?

Ty se lepiej zrób porz±dny pakiet badañ na choroby weneryczne skoro ci siê taki kwiatuszek lotosu trafi³.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-30, 21:08   #36
trzyplusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Ch³opak buddysta - czy ten zwi±zek ma sens?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88104716]Ty se lepiej zrób porz±dny pakiet badañ na choroby weneryczne skoro ci siê taki kwiatuszek lotosu trafi³. [/QUOTE]

O yeah
trzyplusy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-30, 21:10   #37
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 20 984
Dot.: Ch³opak buddysta - czy ten zwi±zek ma sens?

Tre¶æ usuniêta
Trzepotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2020-08-31, 14:41   #38
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kó³ w stodole
Wiadomo¶ci: 1 124
Dot.: Ch³opak buddysta - czy ten zwi±zek ma sens?

Cytat:
Napisane przez Niesforna_Lola Poka¿ wiadomo¶æ
Pytacie czemu podkre¶lam ten buddyzm. Bo za ka¿dym razem, gdy pytam, dlaczego nie we¼mie siê za siebie, albo siê u¿ala, albo zaczyna gadaæ o buddyzmie. ¯e ja nie pojê³am sensu ¿ycia, ¿e pieni±dze szczê¶cia nie daj±, ¿e on w klasztorze zrzek³ siê dóbr materialnych i jemu wystarczy miseczka ry¿u, ¿e Indra i Wisznu co¶ tam... na konkretne pytania ucieka w abstrakcyjne metafory i opisy bogów/rytua³ów :/
Po pierwszym takim tek¶cie uciek³abym gdzie pieprz ro¶nie. Jak siê w klasztorze zrzek³ dóbr materialnych to mo¿e niech siê te¿ zrzecze alkoholu? Ju¿ pomijaj±c fakt ¿e jak siê zrzek³ dóbr to powinien mieszkaæ pod mostem, je¶æ gruz i popijaæ deszczówk±. Ale lepiej nie wdawaæ siê w ¿adne dyskusje tylko zerwaæ i koniec. Ka¿dy dzieñ z nim to strata czasu.
Senija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-31, 15:10   #39
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 329
Dot.: Ch³opak buddysta - czy ten zwi±zek ma sens?

Pozostaje sie tylko cieszyc ze to zakonczylas.
kurka_ziemna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-09-02, 01:06   #40
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Ch³opak buddysta - czy ten zwi±zek ma sens?

Niestety, ale taki zwiazek z tego, co napisalas niestety nie ma.
Zastanawia mnie tytul ... tak naprawde nie odnioslas sie wiele do buddyzmu.
Z moich obserwacji, a mam bardzo wielu takich znajomych, oczywiscie to nie jest regula ... zwiazki osob roznych wyznan sa wspaniale do czasu ... kiedy pojawi sie dziecko ... niestety dziecko staje sie powodem do klotni i spiec, kazdy ciagnie w swoja strone, rodziny nalegaja i wy niby niezalezni stajecie przed problemem, ktorego nikt wczesniej nawet nie bral pod uwage ...
Ashia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 01:06:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.