Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-30, 17:30   #61
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Wałki=problem

Postanowiłam odkręcać końcówki włosów. Na pierwszy ogień papiloty : przy zdejmowaniu wyrwałam sobie z polowe włosów inaczej nie mogłam ich zdjąć. Za chiny! Potem wałki z rzepami. Sytuacja podobna. No to teraz kupiłam sobie plastiki. I mogę je nawet zdjąć !!! Ale cóż z tego że zaraz mi się rozwalą (no ale to jest najmniejszy problem) zdeeeecydowanie większym jest fakt że po kreceniu włosów gdzy chce umyć włosy to wogóle nie dają się rozczesać. Strasznie się kołtunią. Zazwyczaj tez tam mam ale w ogrniczony sposób. Czy jest na to jakaś rada



1. pewnie zaraz odeślecie mnie do wątku plączące się włosy. Przejżałam go całego wzdłuż i wszerz ale moj prolbem nasila się tylko podczas nakładania wałków. Fakt mogłabym nie kręcić ale takie włosy mi się straasznie podobają
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:58   #62
abcia
Przyczajenie
 
Avatar abcia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Olsztynek
Wiadomości: 23
GG do abcia
Dot.: Wałki=problem

A ja robię to zawsze tak, że zaczynam od wzięcia do reki jakiejś Pani domu, albo gazety z "błyszczącym" papierem. Wyrywam kartki i przedzieram je na pół "po dlugości", nastepnie "po długości składam na kilka razy gdzieś na szerokość póltora centymetra. Na mokre włosy nakładam piankę, każde oddzielne pasmo nawijam na gazetę, którą następnie "zawiązuję" na supeł, dlatego też nie może być złożona na zbyt duzo warstw, bo będzie sztywna. Po nakręceniu wszystkiego suszę suszarką coepłym powietrzem - utrwalam zimnym, albo zostawiam do wyschnięcia (najlepiej na noc - szopa murowana ). Po wyschnięciu rozwiązuję supełki (powinny zejść bez problemu i wyrywania) i utrwalam żelem w spray'u Voila!
abcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:13   #63
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Wałki=problem

Mila ja tez mam zawsze taki problem;/
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 09:29   #64
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Wałki=problem

zaläczam podobne linki
loki, loczki,fale, trwała, pielęgnacja...

Nie umiem zrobić sobie loczków,dlaczego?!


Papiloty -wątek zbiorczy

Sposoby na kręcenie loków - ''domowe''

Włoski kręcone- na codzień

''krecone wlosy''

jak zrobic piekne loczki ??? wasze sposoby

jak skręcic proste włosy bez wałków , trwałej i lokówki

Super papiloty
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 13:28   #65
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dziwne papiloty

Witam, zastanawiam się co ta aktorka ma na głowie. W sensie te przybory do tworzenia fryzury. Zauważyłam, że po ich zdjęciu ma ładne , wyciskane fale. Proszę o pomoc, z góry dziękuje
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:58   #66
NoWaJa85
Raczkowanie
 
Avatar NoWaJa85
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 85
GG do NoWaJa85
Dot.: Dziwne papiloty

normalne grube wałki jak do trwałej tyle ,że kręcone nie do samej głowy i nie poziomo tylko pionowo jak wałki spiralne.
__________________
Pozdraw iam
NoWaJa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 17:53   #67
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0
jak nakrecac włosy na zwykłych wałkach ?

witam zakupiam wałki podobne do tych:

http://www.img.chh.pl/large_size/159...e4f3affff9.jpg

jak mam nakrecac włosy włosy są troche za szyje pomozcie . musze jakos wygladac.
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 12:52   #68
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Polecam wyszukiwarkę. Nie gryzie.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 15:48   #69
paulakocol
Przyczajenie
 
Avatar paulakocol
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Najlepsze termoloki

Witam,
Noszę się z zamiarem zakupu termoloków. Moje włosy są długie, ale stosunkowo cienkie. Chcę uzyskać efekt fal na włosach, może ewentualnie lekkich loków (nie chcę wyglądać jak baranek). Mam do wyboru w zasadzie 3 modele:
* Remington KF40E - grubość wałków 19mm, 22mm, 27mm
* Babyliss 3021E - grubość wałków 19mm, 25mm, 32mm
* Łucznik 7004 - grubość wałków 20mm, 25mm, 35mm
Wszystkie są w stosunkowo podobnej cenie wiec chcę wybrać te termoloki, które będą miały najlepszą grubość wałków do włosów takich jak moje. Proszę o poradę szczególnie te osoby, które miały styczność z tym urządzeniem. Będę bardzo wdzięczna!
paulakocol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:07   #70
dornie
Raczkowanie
 
Avatar dornie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 149
Dot.: Najlepsze termoloki

Cytat:
Napisane przez paulakocol Pokaż wiadomość
Witam,
Noszę się z zamiarem zakupu termoloków. Moje włosy są długie, ale stosunkowo cienkie. Chcę uzyskać efekt fal na włosach, może ewentualnie lekkich loków (nie chcę wyglądać jak baranek). Mam do wyboru w zasadzie 3 modele:
* Remington KF40E - grubość wałków 19mm, 22mm, 27mm
* Babyliss 3021E - grubość wałków 19mm, 25mm, 32mm
* Łucznik 7004 - grubość wałków 20mm, 25mm, 35mm
Wszystkie są w stosunkowo podobnej cenie wiec chcę wybrać te termoloki, które będą miały najlepszą grubość wałków do włosów takich jak moje. Proszę o poradę szczególnie te osoby, które miały styczność z tym urządzeniem. Będę bardzo wdzięczna!
jeżeli chcesz uzyskać efekt fal to firma ŁUCZNIK ma dosć duże wałki więc wyjdą fale ,jeśli chodzi o firme niewiem jak się sprawują te termoloki moge jedynie powedzieć ze używałam termoliki z Babylissa i bardzo ładne skręty wychodziły.


Ja mam natomiast pytanie jak uzyskać taką fryzurę czy wałki na rzep dają rade (mam ok 30 cm średnica) czy to raczej lokówka musi być??
dornie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 15:29   #71
paulakocol
Przyczajenie
 
Avatar paulakocol
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

Chyba jednak zdecyduję się na Babylissa, średnica największych wałków jest minimalnie mniejsza od Łucznika, ale firma chyba bardziej sprawdzona i polecana W każdym razie dzięki za radę
paulakocol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 13:34   #72
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

hej dziewczyny!
Powiedzcie mi jak prawidłowo powinno sie zakładac wałki z rzepami? Kupiłam ostatnio i po umyciu głowy załozyłam je, po pierwsze nie umiem ich "docisnąć" do głowy (tzn. żeby włosy sie podniosły) tak mi wisiały, po drugie nic sie nie zakręciło (może dlatego że włosy nie wyschły do końca?) a po trzecie strasznie sie plątały przy ściaganiu :/ kapa na całej linii..... help!
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:11   #73
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

hej dobrze by było żebyś użyła przed nakręceniem na wałki jakiegoś kremu, odżywki bez spłukiwania, która by pomogła w skręcie, np. Nivea FC. Wałki widziałam na yt dziewczyny podpinają dużymi spinkami-tukanami. Kiedy już je zdejmiesz spryskaj włosy np. żelem w sprayu. Twoje włosy mogą być obciążone silikonami, wtedy musiałabyś użyć najpierw szamponu z sls a potem odżywki bez silikonów. Sama włosów nie kręcę ale opisuję jak robię na włosach koleżanek
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 11:40   #74
dea_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

http://fryzurki.blox.pl/2010/09/FRYZ...ZY-UZYCIU.html

Znalazłam coś takiego, może się komuś przyda Stosuję tę metodę bardzo często. Mam włosy do łopatek, ciężkie i raczej ciężko układające się/niezbyt podatne. Te drobne loczki wychodzą mi o wiele mniej puszyste, niż na filmiku i jestem z nich bardzo zadowolona. Taka bardzo puszysta i lwia fryzura, jaka pokazana jest w linku niezbyt mi pasuje, więc w sumie cieszę się, że mam mniej podatne włosy Pozdrawiam!
dea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 15:45   #75
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

Witam.. chciałabym sie zapytać jak zrobić fryzure taka jak na zdjęciu poniżej..
Jeśli chodzi o rodzaj moich włosów to sa bardzo podatne i dobrze sie trzymaja nawet bez lakieru czy pianki...

_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 18:57   #76
thinks
Przyczajenie
 
Avatar thinks
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

a ja mam cienkie włosy do łopatek, falowane i chciałabym uzyskać efekt a'la takie loki-sprężynki, takie drobniutkie
doradźcie jakie papiloty wybrać
thinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 10:30   #77
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Witam.. chciałabym sie zapytać jak zrobić fryzure taka jak na zdjęciu poniżej..
Jeśli chodzi o rodzaj moich włosów to sa bardzo podatne i dobrze sie trzymaja nawet bez lakieru czy pianki...

Skoro łatwo się trzymają, to może mają to w naturze i nie potrzeba papilotów?

Cytat:
Napisane przez thinks Pokaż wiadomość
a ja mam cienkie włosy do łopatek, falowane i chciałabym uzyskać efekt a'la takie loki-sprężynki, takie drobniutkie
doradźcie jakie papiloty wybrać
No to właśnie papiloty będa najlepsze, bo dadzą najmniejsze skręty. Przejrzyj ten wątek oraz ten
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 21:16   #78
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

A macie może zdjęcie włosów właśnie po termolokach? Bo waham się między nimi (z Ramingtona lub Babylissa) a lokówką. Mam włosy 10 cm za łopatki i chciałabym delikatne loki. Po papilotach wyglądam jak pudel, rzepów nie mogę zdjąć z włosów, a ostatnio po zrobieniu loków lokówką u fryzjera trzymały się naprawdę długo. Nie wiem tylko czy termoloki dadzą taki sam efekt.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 13:04   #79
kala123123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

Na termoloki bardzo fajnie sie trzymaja włoski szczególnie gdy ma sie podatne włosy W załącznikach zdjęcie

Mam do was takie pytanko chciałbym kupić sobie wałki które mogłabym założyc na noc bo rano wole pospac niz latac z termolokami no i licze ze mi pomożecie chodzi mi o loki takie jak mam na zdjeciu, niestety papiloty odpadaja bo za bardzo krece sie w nocy i mi spadaja i rano wygladam bardzo zabawnie
jak myslicie jakie wałki były by najlepsze? mam wlosy tak do lopatek może troszke dłuższe, myślalam nad MAGIC LEVERAG takimi na rzepy albo takie normalne plastikowe widzialam tez flokowane ale nie rozumiem o co w nich chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 182283_202099686470979_100000128462397_871937_5462579_n.jpg (65,1 KB, 165 załadowań)
kala123123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 15:45   #80
jaszi2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
GG do jaszi2
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kala123123 Pokaż wiadomość
Na termoloki bardzo fajnie sie trzymaja włoski szczególnie gdy ma sie podatne włosy W załącznikach zdjęcie

Mam do was takie pytanko chciałbym kupić sobie wałki które mogłabym założyc na noc bo rano wole pospac niz latac z termolokami no i licze ze mi pomożecie chodzi mi o loki takie jak mam na zdjeciu, niestety papiloty odpadaja bo za bardzo krece sie w nocy i mi spadaja i rano wygladam bardzo zabawnie
jak myslicie jakie wałki były by najlepsze? mam wlosy tak do lopatek może troszke dłuższe, myślalam nad MAGIC LEVERAG takimi na rzepy albo takie normalne plastikowe widzialam tez flokowane ale nie rozumiem o co w nich chodzi
Jakie masz termoloki? Śliczne skręty.
__________________
jaszi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:35   #81
asiek99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 37
termoloki

Witam...noszę się z zamiarem kupna termoloków, jednak nie do końca wiem czy będzie to trafiony wybór. Jakie termoloki polecacie, kto ich używał i może wydać jakąs opinie na ich temat, w jakiej cenie są itd. Czekam na wszelkie użyteczne informacje )

ah...i jesli ktos mógłby podesłać zdjęcia loków, jakie można osiągnąc to bardzo bym prosiła
asiek99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 21:24   #82
kala123123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

Ja mam takie zwykle termoloki za 10 zl wrzuca sie je do wody gotuje a potem zakręca się włosy nic nie parzy po 30 min zdejmujemy i mamy sliczne loki, ja zwykle rano je nakrecam i w tym czasie myje sie ubieram i zdejmuje przed samym wyjsciem bardzo dobry sposob na loczki jak ktos nie chce ich psuc lokowka ani spac w wałkach
kala123123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 09:38   #83
loveangelmusicbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Paryz, Francja
Wiadomości: 137
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

Polecam zwykle grube papiloty (32mm). Do spania sa idealne i mimo tego ze duzo sie skece jakos nie spadaja z glowy Zeby uzyskac takie luzniejsze loki a nie sprezynki, trzeba uzyc jaknajwiecej 5 papilotow na cala glowe, luzno zakrecajac grube pasma troszeczke zwilzonych wlosow tak jak na filmiku. Musze przyznac ze duze loki da sie osiagnac tylko na grubych wlosach, ale na cienkich (takich jak moje) takie mniejsze loczki tez bardzo ladnie wygladaja
__________________
Moje fryzury - krok po kroku - zobacz je teraz na... http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon
loveangelmusicbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 21:12   #84
anula_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
"Podwójne wałki" do robienia fal

Kilkanaście lat temu (już prawie 20 ) kuzynka miała takie fajne "podwójne wałki" do robienia fal. Szukałam w sklepach i w Internecie, ale nie znalazłam do wczoraj. Wyszukałam po angielsku i jakimś cudem znalazłam praktycznie takie same, wyglądają tak:
http://images.addoway.com/items/2720...0_1_47d458.jpg
Na podobnej zasadzie działa podwójna lokówka Twin Barrel np. z Babyliss. Jedyne, co mi się udało na razie wykombinować żeby mieć podobny efekt jak po tych "wałkach podwójnych", to nawijanie włosów na dwa wałki takie jak te:
http://img14.allegroimg.pl/photos/or.../30/1833743079

Jeśli któraś z wizażanek widziała takie "podwójne wałki", to proszę o informację, gdzie je można kupić.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
anula_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 19:37   #85
pietrucha95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 58
Pierwsze nakładanie wałków

Więc dziś chciałam pierwszy raz nałożyć wałki. Chodzi mi o te wałki ze szpilkami i mam nietypowy problem. Gdy już zawinęłam na włosy i włożyłam tą szpilkę to włosy dosłownie za sekundę się rozplątywały z tego wałka. Próbowałam tą szpilkę nakładać z 20 min i nic.
Ma ktoś jakaś rade jak to dobrze zrobic??
pietrucha95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:06   #86
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Pierwsze nakładanie wałków

Cytat:
Napisane przez pietrucha95 Pokaż wiadomość
Więc dziś chciałam pierwszy raz nałożyć wałki. Chodzi mi o te wałki ze szpilkami i mam nietypowy problem. Gdy już zawinęłam na włosy i włożyłam tą szpilkę to włosy dosłownie za sekundę się rozplątywały z tego wałka. Próbowałam tą szpilkę nakładać z 20 min i nic.
Ma ktoś jakaś rade jak to dobrze zrobic??
Możesz popróbować z klamrami jak szpilki się nie sprawują dobrze
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 22:29   #87
Moi_philosophie
Przyczajenie
 
Avatar Moi_philosophie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wałki, termoloki, papiloty - zbiorczy

Cześć, szukam wałków, które nie będą niszczyły włosów, mocno odbiją je u nasady i ewentualnie delikatnie podkręcą końcówki. Rzepy, jak już ustalono, odpadają. Jeśli chcę nadać objętości, to do moich za łopatki włosów muszą być duże, ale nie wiem, jakie wybrać - gąbkowe, metalowe (ażurowe), czy może metalowe z naturalnym włosiem? Interesują mnie zwłaszcza te ostatnie, bo mam szczotkę z włosiem dzika i bardzo sobie chwalę, więc i wałki brzmią obiecująco. Testował ktoś?
Moi_philosophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 17:26   #88
kinia61
Raczkowanie
 
Avatar kinia61
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 42
Magiczne wałki

Witam dziewczęta Trafiłam dzisiaj na Allegro na Magiczne Wałki.
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...ars_rule_id=92 Takie śmieszne papiloty. Mam chęć je kupić, ale najpierw chciałam się poradzić Was, co o nich myślicie? Chodzi o to, że nie mam jeszcze powalająco długich włosów, jedynie do ramion ( to i tak sukces po ok. 16 miesiącach zapuszczania). Próbowałyście tych wałków, macie jakieś spostrzeżenia? Warto kupować?
kinia61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 11:40   #89
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Magiczne wałki

Pisałam o tym tutaj, ogólnie nie polecam raczej https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=732
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 15:56   #90
rudasto
Przyczajenie
 
Avatar rudasto
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Wałki do trwałej ondulacji

Witajcie!
Mam pytanie, marzy mi się piękna trwała rodem od gwiazd z hollywood, lecz u naszych fryzjerów i generalnie nigdzie nie można znaleźć i zakupić tych spiralnych wałków chodzi mi o te:
http://www.ebay.ie/itm/35-9-Long-Spi...-/231510756427
ktoś ma jakiś pomysł jak można je dostać, zrobić, żeby osiągnąć lepszy efekt trwałej?
rudasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-02 23:03:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.