Zakochanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-31, 18:51   #1
Krzys95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 16

Zakochanie


Witajcie ! Założyłem tutaj konto aby poradzić się was w pewnej sprawie, a mianowicie jestem obecnie uczniem 4kl technikum, mam 20 lat, w 2 klasie zakochałem się w mojej nauczycielce angielskiego i wychowawczyni, ma 28 lat. Od momentu kiedy się w niej zakochałem zacząłem do niej zagadywać na lekcjach coraz śmielej i częściej a jej reakcje były pozytywne. Pod koniec drugiej klasy, a po 3 miesiącach od momentu mojego zakochania, jej zachowanie w stosunku do mnie zmieniło się jeszcze bardziej. Zdarzało się, że nagle gdzieś na korytarzu albo na lekcji czułem po prostu na sobie jej wzrok, widziałem błysk w jej oczach, także pierwsza często do mnie zagadywała, a na zajęciach dodatkowych rozmawialiśmy o tematach pozaszkolnych. Stwierdziłem, że ona coś do mnie poczuła i postanowiłem zostać po lekcji i powiedzieć jej co czuje, mimo tego, że wiedziałem, że ma chłopaka. Powiedziała że nie może odwzajemnić moich uczuć ale ma nadzieję że będziemy dalej współpracować tak jak do tej pory. W wakacje starałem się nie myśleć o tym wszystkim i godziłem się powoli z faktem, że nic z tego nie będzie. Jednak po powrocie z wakacji do szkoły, od początku 3 klasy jej zachowanie sprawiło, że przekonałem się o tym iż nie myliłem się co do jej intencji. Na początku byłem totalnie zaskoczony, a nawet zdenerwowany, w końcu przecież ma chłopaka i powiedziała mi nie, jednak od samego początku roku byłem w centrum jej uwagi, ponownie czułem na sobie jej wzrok, usłyszałem jakiś tam komplement odnośnie mojej budowy ciała(ćwiczę na siłowni), wychwalała mnie przy każdej najmniejszej nawet okazji, a w listopadzie przy oddawaniu mi zeszytu z pracą domową musneła mnie delikatnie w dłoń, nie spodziewałem się że takie coś się może zdarzyć ale czułem się wtedy wyśmienicie. Wiem, że nie był to żaden przypadkowy dotyk, zanim mnie dotkneła rozejrzała się jeszcze najpierw wkoło czy nikt nie patrzy, a na koniec lekcji odchodzę od ławki aby wyjść na przerwę, a ona stoi na wprost mnie rozpromieniona i pyta jak mi się podobała lekcja. To nie jest jej normalne zachowanie. Rok szkolny szybko minął,przez cały ten czas miały miejsce sytuacje tego typu, uśmiechy, spojrzenia itp. , nie słyszałem też z jej ust nic o chłopaku, zaczynałem sobie myśleć, że może już nie są razem. W maju po jej urodzinach na portalu spolecznosciowym wstawiła jednak z nim zdjęcie, był to mocny cios dla mojego serca. Postanowiłem do niej napisać i spytałem wprost czy to jest jej chłopak. Powiedziała, że tak. Ja napisałem rozumiem, czyli jednak cały czas żyłem złudnymi nadziejami... A ona odpowiedziała, że stawiam ją w niezręcznej sytuacji i że miała nadzieję że nasza rozmowa pomogła(wtedy kiedy powiedziała że nie odwzajemnia moich uczuć). Ja powiedziałem że ja sobie w głowie ułożyłem że ona też coś do mnie czuje, a ona powiedziała ; uwierz mi nigdy nie chciałam żebyś tak pomyslał. Przykro mi bardzo, jesteś wspaniałym facetem i jak się otworzysz to spotkasz miłość swojego życia. Powodzenia! Całe wakacje cierpiałem i tym razem już nie mogłem odpędzić od siebie myśli o niej. A teraz ostatnia już klasa maturalna, dwa miesiące szkoły szybko zleciały, nadal na mój widok na jej twarzy pojawia się uśmiech, jednak ja już jestem tak jakby ostrożny i nie okazuje już jej tak mojego zainteresowania, mimo tego że ją kocham i nie ma dnia kiedy bym o niej nie myślał. Powiedzcie mi szczerze co sądzicie o mojej sytuacji, czy ja mogę się mylić i ona nic do mnie nie czuje.Ja mimo tego że dwa razy mnie odrzuciła uparcie twierdzę że coś poczuła. Teraz z biegiem czasu doskonale widzę jak zmieniło się jej zachowanie w stosunku do mnie. Nie zamierzam jej oczywiście rozbijać związku jeśli jest w nim szczęśliwa, jednak z drugiej strony nigdy czegoś takiego nie czułem i wiem, że to ta jedyna, dlatego też będę czekał.
Krzys95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 19:32   #2
Kornela007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 85
Dot.: Zakochanie

Niestety, wydaje mi się, że jej podoba się Twoje zauroczenie, i pewnie dlatego się tak zachowuje w Twojej obecności. Ja bym sobie odpuściła, bo i tak z tego nic nie będzie, a Ona, Twoim kosztem będzie sobie ego budowała.
Kornela007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 20:22   #3
UzytkownikBeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 153
Dot.: Zakochanie

Wcale się nie zakochałeś w niej, a w jej obrazie, który sobie wyidealizowałeś w głowie.
UzytkownikBeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 21:13   #4
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Zakochanie

Dla zdrowej, dojrzałej, dorosłej kobiety jako uczeń jesteś tak aseksualny, że jedynie można twój afekt rozpatrywać jako zabawny lub podnoszący samopoczucie.
Wiem, że uważasz się za wybitnie dorosłego, bo masz 20 lat. Ale ona jest na kompletnie innym etapie życia i na dodatek między wami jest zależność uczeń-nauczyciel.
Po co miałaby sobie psuć opinię w środowisku i tracić szansę na pracę w zawodzie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-10-31 o 21:28
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 00:26   #5
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Zakochanie

Ojojoj, też kiedyś kochałam się w nauczycielu, też myślałam, że on ma coś do mnie (choć miał żonę i dziecko), raz mnie nawet przytulił! :P tylko, ze to wszystko były serdeczności, taki styl bycia.. za to Twoja nauczycielka -.ona widocznie, świadomie lub nieświadomie, weszła w rolę "flirciarską" -tez tak czasem mam, jak wiem, że komuś się podobam i go w sumie lubię (ale nic więcej) to jednak trochę flirtuję...jakoś to wychodzi samo. Jej widocznie schlebia Twoje uczucie. Ale nie łudź się, nie będziesz z nią - jesteś za młody, poza tym ona Ci wyraźnie powiedziała jak jest.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 22:18   #6
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Zakochanie

A jak dla mnie to jej sympatyczne zachowanie było oznaką tego, że chciała ci wynagrodzić tamtego kosza. Może bała się, że będziesz miał urażoną dumę, że będziesz czuł antypatię w stosunku do niej... Co bardziej prawdopodobne: czuła się głupio, jak powiedziała- postawiłeś ją w bardzo nniezręcznej sytuacji. Nie czuje się w Twoim towarzystwie komfortowo, ale nie chce traktować Cię gorzej, więc przesadza w drugą stronę- być może dlatego, że Ci współczuje. Ja bym czuła mieszankę politowania i rozczulenia do młodszego kolesia, jeszcze ucznia- więc moje gesty do niego byłyby jak takie pocieszające poklepanie po pleckach- "no nic, zabujałeś się, ojoj, jak uroczo, nic z tego nie będzie, ale nie martw się, będę nadal miła, a Ty jesteś słodkim chłopcem, na pewno sobie kogoś znajdziesz".
Nie miej złudzeń i nie idealizuj jej, bo jej tak naprawdę nie znasz.
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 16:00   #7
Krzys95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zakochanie

Dziękuje za odpowiedzi, wszyscy mówią mi żebym odpuścił, ale ja nie potrafię. Nie wiem już co mam robić...
Krzys95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 18:12   #8
Zaneta Polita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zakochanie

.

Edytowane przez Zaneta Polita
Czas edycji: 2016-01-22 o 23:12
Zaneta Polita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 21:32   #9
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Zakochanie

Cytat:
Napisane przez Krzys95 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedzi, wszyscy mówią mi żebym odpuścił, ale ja nie potrafię. Nie wiem już co mam robić...
Zacząć myśleć logicznie, jak dorosły człowiek a nie jak mały bachor co uważa, że cały świat musi się do niego dostosowywać, bo "ja chce!" i "daj mi!".

A jeśli przerodziło się to u ciebie w obsesję, to od leczenia jest psychiatra.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 21:57   #10
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Zakochanie

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
A jak dla mnie to jej sympatyczne zachowanie było oznaką tego, że chciała ci wynagrodzić tamtego kosza. Może bała się, że będziesz miał urażoną dumę, że będziesz czuł antypatię w stosunku do niej... Co bardziej prawdopodobne: czuła się głupio, jak powiedziała- postawiłeś ją w bardzo nniezręcznej sytuacji. Nie czuje się w Twoim towarzystwie komfortowo, ale nie chce traktować Cię gorzej, więc przesadza w drugą stronę- być może dlatego, że Ci współczuje. Ja bym czuła mieszankę politowania i rozczulenia do młodszego kolesia, jeszcze ucznia- więc moje gesty do niego byłyby jak takie pocieszające poklepanie po pleckach- "no nic, zabujałeś się, ojoj, jak uroczo, nic z tego nie będzie, ale nie martw się, będę nadal miła, a Ty jesteś słodkim chłopcem, na pewno sobie kogoś znajdziesz".
Nie miej złudzeń i nie idealizuj jej, bo jej tak naprawdę nie znasz.
Bardzo dobre podsumowanie. W zasadzie pomyślałam to samo Myślę autorze, że pewne sytuacje już sam zacząłeś sobie wkrecac, typu te błyski w oku i tak dalej...
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 16:19   #11
Krzys95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zakochanie

Do końca grudnia trzeba zadeklarować czy idzie się na studniówke, do tej pory mówiłem, że nie idę, ale dziś powiedziała nam że ona przyjdzie sama bo jej chłopak nie lubi chodzić na takie oficjalne imprezy. Może na studniówce się coś między nami wydarzy ?
Krzys95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 16:34   #12
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Zakochanie

Cytat:
Napisane przez Krzys95 Pokaż wiadomość
Do końca grudnia trzeba zadeklarować czy idzie się na studniówke, do tej pory mówiłem, że nie idę, ale dziś powiedziała nam że ona przyjdzie sama bo jej chłopak nie lubi chodzić na takie oficjalne imprezy. Może na studniówce się coś między nami wydarzy ?
Oczywiście. Ona przyjdzie w tej najbardziej bajecznej sukni, piękniejsza o sto razy od uczennic. Spojrzy w Twoją stronę wyczekująco, Ty wstaniesz i poprosisz ją do tańca. Ona zgodzi się z ochotą. Kiedy będziecie sunąć po parkiecie niby wdzięczne gazele, ona nachyli się i szepnie Ci na ucho, że zerwała ze swoim chłopakiem. Ty, kiedy będziesz już w stanie wykrztusić coś z siebie, zapytasz: A co to oznacza dla nas? Ona popatrzy Ci głęboko i zmysłowo w oczy i odpowie: Myślę, że wiesz...
Delikatnie chwycisz ją za talię, przyciągniesz do siebie i pocałujesz.
A wszystko to w obecności grona pedagogicznego i wszystkich maturzystów.


Chłopie, obudź się.
Nic się nie wydarzy. Ona kocha innego, a jeśli widzisz ją jako porządną, wartościową osobę, to jak możesz sądzić, ba! liczyć na to, że swojego faceta zdradzi z Tobą? Wbrew zasadom moralnym? Wbrew etyce pracy?
Poza tym dała ci kosza. Dwa razy. Nie zmieniła zdania wtedy, ma zmienić teraz?
I niby czemu miałaby ryzykować utratę pracy dla romansu z jakimś młokosem?

Romanse, związki i małżeństwa oczywiście występują między nauczycielami a uczniami. Ale żeby cała sprawa była czysta, uczciwa i dobrze rokująca, warunki są dwa: 1) nauczyciel ten nie uczy Cię przedmiotu, nie ma więc między wami żadnej zależności, nikt nie posądzi jej o specjalne traktowanie ucznia ze względu na związek.
2) oboje jesteście wolni.

Jak musisz, próbuj po maturze i tylko jeśli zerwie z facetem. Nie ma innej opcji, inaczej możesz narazić ją i siebie na spore nieprzyjemności, a w najlepszym wypadku mocno zrazić ją do siebie. Myślę, że nie chciałbyś być odbierany jako desperat, co?
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 16:43   #13
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Zakochanie

Cytat:
Napisane przez Krzys95 Pokaż wiadomość
Do końca grudnia trzeba zadeklarować czy idzie się na studniówke, do tej pory mówiłem, że nie idę, ale dziś powiedziała nam że ona przyjdzie sama bo jej chłopak nie lubi chodzić na takie oficjalne imprezy. Może na studniówce się coś między nami wydarzy ?
Nie. Nie wydarzy się.
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 13:07   #14
musicae
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 316
Dot.: Zakochanie

Nie masz u niej zadnych szans. Jestes mega zaslepiony niedojrzaly. Wyznajac jej milosc tylko wystraszyles biedna kobiete
musicae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 21:33   #15
Krzys95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zakochanie

No nic pozostaje mi tylko czekać, może na coś co się nigdy nie wydarzy... ale będę czekać .
Dziękuje wam za tak liczne odpowiedzi
Krzys95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 11:43   #16
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zakochanie

Cytat:
Napisane przez Krzys95 Pokaż wiadomość
No nic pozostaje mi tylko czekać, może na coś co się nigdy nie wydarzy... ale będę czekać .
Dziękuje wam za tak liczne odpowiedzi
Jestem nauczycielką. Byłam młodą nauczycielką. Wybacz, wzdychania i zakochania uczniów w nauczycielce czy nauczycielu się zdarzają, ale dla nauczycieli są zwykle tematem do żartów z odrobiną pobłażliwości. Choćby uczniowie nie wiem co sobie wyobrażali na podstawie słów, uśmiechów czy gestów (ona spojrzała i uśmiechnęła się!!!).
Nie czekaj, nie masz na co.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 13:12   #17
Krzys95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zakochanie

Cytat:
Napisane przez Zaneta Polita Pokaż wiadomość
Jejku aż miło mi się to czytało Przypomniała mi się moja szkolna miłość do nauczycielki (jestem kobieta tak )... U mnie jednak trwało to rok i no wiesz, nie spodziewałam się czegokolwiek, ale lubiłam ja uszczęśliwiać, patrzeć na nia, jakieś żarty na lekcjach mówić. Też zawsze miła dla mnie była, ale watpię, że coś widziała w moim zachowaniu głębszego. Po wyjściu ze szkoły przeszło mi po około pół roku, już nie myślałam o niej codziennie itd... Teraz bardzo fajnie ja wspominam i cieszę się gdy czasami widzę gdzieś jej zdjęcie. Może to dla mnie raczej nie była miłość tylko autorytet jaki znalazłam, nie wiem. Liczę, że mimo głębszego uczucia u Ciebie i pewnych nadziei też ci to przejdzie i będzie miłym wspomnieniem
Witaj, ciekawi mnie jak potoczyło się twoje życie dalej, czy jesteś teraz w związku, jeśli tak to po jakim czasie od tamtej miłości pokochałaś ponownie ?
Krzys95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 18:48   #18
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zakochanie

Krzysiu, za jakiś czas będziesz sam się z siebie smiał.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 10:47   #19
Krzys95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zakochanie

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Krzysiu, za jakiś czas będziesz sam się z siebie smiał.
Ale to uczucie już trwa tyle czasu i według mnie to jest coś poważnego. Przecież wcześniej byłem już w związkach, byłem również zakochany bez wzajemności, ale to na pewno nie było to samo, co przeżywam teraz
Krzys95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 12:23   #20
musicae
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 316
Dot.: Zakochanie

Wiadomo, wiadomo. Jesteś dojrzalszy niż rówieśnicy, itp...
musicae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 13:00   #21
GuardviaN
Raczkowanie
 
Avatar GuardviaN
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 75
Dot.: Zakochanie

Wbijcie to sobie raz na zawsze do głowy - nie ma czegoś takiego jak TA JEDYNA.
Póki będziesz tak myśleć, będziesz chodził i się głowił nad jedną durną dupiną.
Świat jest za duży żeby się za jedną uganiać
GuardviaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 13:40   #22
Krzys95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zakochanie

Byłem w tym tygodniu na zajęciach dodatkowych u niej wraz z kilkoma kolegami z klasy, mieliśmy opisywanie obrazka i były tam przedstawione trzy rózne formy wesela i niektórzy mieli problem z wyborem najlepszego, a ona powiedziała, że ma większy problem bo jej chłopak nie chce brać ślubu. Co o tym sądzicie?
Krzys95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 14:10   #23
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Zakochanie

Że jej chłopak nie chce brać ślubu, ale ona wciąż chce wyjść za niego za mąż zamiast randkowac z którymś z jej uczniów.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 17:38   #24
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zakochanie

I że to nie ma żadnego związku z tobą.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:18   #25
Zaneta Polita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zakochanie

.

Edytowane przez Zaneta Polita
Czas edycji: 2016-01-22 o 23:12
Zaneta Polita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 11:02   #26
Krzys95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zakochanie

Witajcie. Na sylwestra zaprosilem pewna kolezanke z ktora znam sie gdzies od roku czasami pisalismy na fb albo rozmawialismy w szkole a jej kolega powiedzial mi kiedys ze sie jej podobam. Na imprezie bylo fajnie duzo rozmawialismy i pocalowalismy sie a ona w pewnym momencie powiedziala ze jest we mnie zakochana juz od dluzszego czasu i ze chcialaby byc ze mna. Ja odpowiedzialem ze musze to wszystko przemyslec. Teraz problem jest taki w moim sercu jest moja nauczycielka. Kolezanka podoba mi fizycznie i tylko tyle. Mysle ze powinienem powiedziec jej ze nic z tego nie bedzie. Myslalem tez przez chwile ze moze to jest odpowiedni moment na to aby sprobowac jakiegos zwiazku moze z czasem i z mojej strony pojawi sie jakies uczucie do niej i zapomne o mojej nauczycielce. Z drugiej jednak strony jesli tak sie nie stanie to pozniej jeszcze bardziej zranie ta dziewczyne a niechce tego robic. Co o tym sadzicie?
Krzys95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 12:26   #27
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Zakochanie

Cytat:
Napisane przez Krzys95 Pokaż wiadomość
Witajcie. Na sylwestra zaprosilem pewna kolezanke z ktora znam sie gdzies od roku czasami pisalismy na fb albo rozmawialismy w szkole a jej kolega powiedzial mi kiedys ze sie jej podobam. Na imprezie bylo fajnie duzo rozmawialismy i pocalowalismy sie a ona w pewnym momencie powiedziala ze jest we mnie zakochana juz od dluzszego czasu i ze chcialaby byc ze mna. Ja odpowiedzialem ze musze to wszystko przemyslec. Teraz problem jest taki w moim sercu jest moja nauczycielka. Kolezanka podoba mi fizycznie i tylko tyle. Mysle ze powinienem powiedziec jej ze nic z tego nie bedzie. Myslalem tez przez chwile ze moze to jest odpowiedni moment na to aby sprobowac jakiegos zwiazku moze z czasem i z mojej strony pojawi sie jakies uczucie do niej i zapomne o mojej nauczycielce. Z drugiej jednak strony jesli tak sie nie stanie to pozniej jeszcze bardziej zranie ta dziewczyne a niechce tego robic. Co o tym sadzicie?

Zostaw ją. Nie czujesz teraz nic, to nie poczujesz później. Ale bądź fair w stosunku do niej, powiedz jej, że sam jesteś nieszczęśliwie zakochany w innej (nie mów w kim broń Boże), że przepraszasz, że narobiłeś jej nadziei tym pocałunki, ale boisz się, że tylko ją skrzywdzisz, a tego nie chcesz.
Musisz faktycznie być w innym środowisku, żeby zapomnieć o nauczycielce i wtedy zacząć szukać kogoś dla siebie.
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 08:45   #28
Krzys95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zakochanie

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
Zostaw ją. Nie czujesz teraz nic, to nie poczujesz później. Ale bądź fair w stosunku do niej, powiedz jej, że sam jesteś nieszczęśliwie zakochany w innej (nie mów w kim broń Boże), że przepraszasz, że narobiłeś jej nadziei tym pocałunki, ale boisz się, że tylko ją skrzywdzisz, a tego nie chcesz.
Musisz faktycznie być w innym środowisku, żeby zapomnieć o nauczycielce i wtedy zacząć szukać kogoś dla siebie.
Myślę, że tak będzie najlepiej i tak też zrobię. Dziękuje Ci bardzo za pomoc.
Krzys95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 23:58   #29
Krzys95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zakochanie

Dobry wieczór. Za 3 tygodnie mam juz zakończenie roku szkolnego i powiedzcie mi w jaki sposób mogę z nią nawiązać kontakt w wakacje?Czy też lepiej trochę czasu odczekać i myślałem żeby np. we wrześniu/październiku przyjść do niej w odwiedziny do szkoły?
Krzys95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 08:22   #30
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Zakochanie

Oj, to jednak na studniówce nic się między wami nie wydarzyło? No popatrz
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-12 11:28:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.