Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-12-13, 15:05   #4891
Ankamagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny, ktoś wie jak sytuacja na monitoringu w Tarnowie?
Ankamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-13, 15:32   #4892
Martakal20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 168
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Asiontko1206 Pokaż wiadomość
Ja w tym roku miałam 3 własne owulacje potwierdzone u Przybycienia na usg,w tym jedna zaraz po laparoskopii. Ale myślę,że to też zasługa inozytolu i witamin. Bo z tamtym roku bez żadnych leków,okres w terminie miałam tylko 2 razy,tak to cykle 33-40 dni, więc owulacji też pewnie nie było,a nie chodziłam jeszcze wtedy na monitoringi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja stałe się suplementuje pod tym kątem. Także chyba sprawdzę. Cykle mam 33 dni. Dzięki za info.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martakal20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-15, 20:19   #4893
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Hej dziewczyny jesli ktoras z Was jest tez przed wyborem lekarza do prowadzenia ciazy to napisze prosze na priv Nie chce zasmiecac forum A dzis dr juz nam zaczol mowic ze musimy kogos znalezc i zaproponowal nam dr Lozinskiego z Rzeszowa
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-15, 20:32   #4894
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

W styczniu robimy podejście na sztucznym cyklu. Jestem kompletnie zielona w tym temacie. Wszystkie wcześniejsze próby były na naturalnym. Przed ciążą pecherzyki pięknie pękały, a teraz po cc nie chcą.
Doktor mowi,że szanse na sztucznym sa znacznie mniejsze. Dużo z Was podchodziło do transferu ma sztucznym cyklu? Czy rzeczywiście szanse się zmniejszają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-15, 20:52   #4895
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Calineczka ja do wszytskich transferow podchodzilam na sztucznym cyklu i w 3 sie udało
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-15, 21:24   #4896
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Lola2019 Pokaż wiadomość
Calineczka ja do wszytskich transferow podchodzilam na sztucznym cyklu i w 3 sie udało
Stosowałaś jakieś metody na lepsze endometrium?Przy naturalnym cyklu w dniu transferu miałam 15 mm.
Który to już tc u Was?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-16, 07:04   #4897
Tuska_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 40
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny czy któraś z Was czeka na telekonsultację z drem Sachą? Tydzień temu w poniedziałek, po potwierdzeniu z rejestracją wysłałam

miała do profesora z wszystkimi wynikami i potwierdzeniem przelewu. Doktor jeszcze nie oddzwonił. Czy to normalne, że tyle się czeka? Jak myślicie- kiedy mogę spodziewać się telefonu?
Tuska_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-16, 08:55   #4898
Asiontko1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 188
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny orientuje się któraś z Was czy doktor będzie przyjmował 6 stycznia? Tak,wiem,że to święto,ale on zazwyczaj przyjmuje w takim dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiontko1206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-16, 11:04   #4899
monika_k13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 184
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Tuska_87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was czeka na telekonsultację z drem Sachą? Tydzień temu w poniedziałek, po potwierdzeniu z rejestracją wysłałam

miała do profesora z wszystkimi wynikami i potwierdzeniem przelewu. Doktor jeszcze nie oddzwonił. Czy to normalne, że tyle się czeka? Jak myślicie- kiedy mogę spodziewać się telefonu?
Ja wysłałam maila 12.11, dr odpisal 19.11 z propozycją terminu telekonsultacji na 23.11. W rejestracji pani mnie informowała ze okres oczekiwania na tel od dr to 2 tygodnie, tylko nie wiem czy 2 tyg na jakąkolwiek odp od dr czy na telekonsultacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monika_k13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-16, 13:22   #4900
Drobiazgowa2018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 22
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Hej, czy któraś z Was robiła profil cytokin w Prokocimiu/Gyncentrum? Myślałam, że wyniki będą takie same jak wszędzie, a to jest totalnie inne niż to co widzę na forach i grupach na FB....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Drobiazgowa2018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-16, 18:27   #4901
Klaudia0555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 68
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Mi tez dr polecil doktora Łozińskiego. Robiłam rozeznanie i jest bardzo polecamy. Prowadzi wiele pacjentek dr Przybycienia więc myślę że to będzie dobry wybór
Klaudia0555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-17, 05:33   #4902
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Hej Klaudia a ty jestes teraz pod jego opieka? Jestes zadowolona ?
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-17, 07:51   #4903
Klaudia0555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 68
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Jeszcze nie jestem, póki co robiłam tyllo rozeznanie. Jeśli sie uda chciałabym rodzić w pro familii, więc myślę ze go wybiore
Klaudia0555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-17, 12:52   #4904
Aga202020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny, potrzebuję Waszej rady ... Transfer drugiego zarodka przebadanego niestety nieudany. To bylo drugie podejście z accofilem, i po szczepieniach z mężem. Zdecydowałam się na transfer pomimo wyniku po szczepieniach z mężem allo mlr 0, a z obcym dawcą 35%.
Obecnie zalecenie od dr Sachy jest takie żeby zrobić pulowane szczepienia albo wlewy z immunoglobulin. Czy są w grupie dziewczyny z sukcesem w transferze po pulowanych i gdzie je zrobić u dr Sachy, czy ewentualnie się skonsultować i leczyć i prof. Malinowskiego?
Aga202020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-17, 18:09   #4905
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dzieki dziewczyny Mam nadzieje ze u dr Lozinskiego bedziemy w dobrych rekach
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-18, 08:28   #4906
titio87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cześć Dziewczyny

Jestem tu pierwszy raz, przeczytałam Wasze posty i jesteście naprawdę wszystkie mega dzielne!
Ja swoje starania o dziecko zaczęłam w 2018 r, od 2019 leczymy się u Dr. Przybycienia.
U nas niepłodność wynikła w związku z bardzo słabymi parametrami nasienia męża, jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach. Doktor sugeruje już nam pomału in vitro, na które po Nowym Roku raczej się zdecydujemy. W Macierzyństwie w Krakowie zapoznaliśmy się z listą badań, które trzeba zrobić przed zabiegiem. Większość z nich już mieliśmy robionych na początku diagnostyki w 2019. Mam do Was w związku z tym pytanie. Czy doktor kieruje na powtórzenie wszystkich badań przed in vitro, czy tylko może na część z nich, np te które nie były wykonywane? Ich ważność przed zabiegiem jest określona co prawda na 3 lub 6 misięcy, ale może nie trzymają się tego tak sztywno? Próbujemy się przygotować po prostu finansowo, może akurat tu będzie jakaś oszczędność
titio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-18, 08:33   #4907
foluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 278
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Przed rozpoczeciem procedury wszystkie wymagane badania musza byc swieze niestety. Czasami tydzien czy dwa to przymykaja oko ale raczej nie wiecej wiec tutaj sie nie oszczedzi za bardzo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
foluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-18, 08:52   #4908
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez titio87 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Jestem tu pierwszy raz, przeczytałam Wasze posty i jesteście naprawdę wszystkie mega dzielne!
Ja swoje starania o dziecko zaczęłam w 2018 r, od 2019 leczymy się u Dr. Przybycienia.
U nas niepłodność wynikła w związku z bardzo słabymi parametrami nasienia męża, jesteśmy po 3 nieudanych inseminacjach. Doktor sugeruje już nam pomału in vitro, na które po Nowym Roku raczej się zdecydujemy. W Macierzyństwie w Krakowie zapoznaliśmy się z listą badań, które trzeba zrobić przed zabiegiem. Większość z nich już mieliśmy robionych na początku diagnostyki w 2019. Mam do Was w związku z tym pytanie. Czy doktor kieruje na powtórzenie wszystkich badań przed in vitro, czy tylko może na część z nich, np te które nie były wykonywane? Ich ważność przed zabiegiem jest określona co prawda na 3 lub 6 misięcy, ale może nie trzymają się tego tak sztywno? Próbujemy się przygotować po prostu finansowo, może akurat tu będzie jakaś oszczędność
Ja miałam kilka starych badań, tych które się nie zmieniają czyli np. Grupę krwi, różyczkę (jak masz przeciwciała to już nie powtarzasz) i jakąś cytologię z przed roku. Reszta musiała być aktualna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-18, 16:05   #4909
foluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 278
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Tak tak, rozyczka wystarczy robic raz. Cytologia rok wazna, ale wymazy jyz 6 mcy a wirusy tylko 3 miesiace sa wazne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
foluna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-18, 17:42   #4910
szkala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 152
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Aga202020 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej rady ... Transfer drugiego zarodka przebadanego niestety nieudany. To bylo drugie podejście z accofilem, i po szczepieniach z mężem. Zdecydowałam się na transfer pomimo wyniku po szczepieniach z mężem allo mlr 0, a z obcym dawcą 35%.
Obecnie zalecenie od dr Sachy jest takie żeby zrobić pulowane szczepienia albo wlewy z immunoglobulin. Czy są w grupie dziewczyny z sukcesem w transferze po pulowanych i gdzie je zrobić u dr Sachy, czy ewentualnie się skonsultować i leczyć i prof. Malinowskiego?

U prof Malinowskiego na pewno łatwiej o szczepienia pulowane lub mąż plus pulowane, ale musisz się liczyć z koniecznością dorobienia sporej ilości badań.
U prof Sachy chyba trzeba szukać partnera do wymiany. I wtedy masz tak naprawdę szczepienia tylko od jednej innej osoby (co jak na nią nie zaskoczysz), a u prof są tzw zlewki, czyli limfocyty od męża i całej reszty mężczyzn z tego dnia, których partnerki maja w ten dzień szczepienia mieszane.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
szkala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-19, 14:04   #4911
Betsy30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 43
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny jeśli wynik ANA 2 wyszedł słabo dodatni, to mam robić ANA3? Miała, któraś taka sytuację. Proszę o informację z wszej strony
Betsy30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-19, 15:36   #4912
Klaudia0555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 68
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Hej dziewczyny, czy ktoras z Was mimo bardzo niskiego allo mlr nie zdscydowala sie na szczepienia i pochodziła do procedury?
Klaudia0555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-19, 20:48   #4913
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Klaudia0555 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy ktoras z Was mimo bardzo niskiego allo mlr nie zdscydowala sie na szczepienia i pochodziła do procedury?
Tak, ja. Allo mlr 6,7. Za sobą mialam wtedy 2 biochemy i 1 pozamaciczna.
Z takim allo 1 transfer nieudany, z 2 mam 1,5 rocznego Synka. Zarodki przebadane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-20, 11:33   #4914
anabella55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja przy allo 11,4 podeszłam do transferu. Doktor nic nie wspomniał o szczepieniach, a tego się obawiałam. Mamy z mężem identyczne hlac, mimo tego jakims cudem pierwszy transfer się udał.
__________________
08.09.2018 r.
anabella55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-20, 12:44   #4915
Alpa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 55
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Annabella

A mialas jakies dodatkowe leki? Poza neoparin i progesteronem
Alpa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-20, 17:50   #4916
anabella55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

W zasadzie tylko Encortolon 4 dni przed transferem +zestaw progesteronów, magnez, nospa, acard. Neoparin odstawiłam bardzo szybko, bo dostałam plamień 7dpt, myślałam że już po wszystkim, ale dla spokoju zrobiłqm test i wyszła słaba kreska. Doktorek kazał odstawić neoparin i acard i udało się. A naprawdę przez allo i hlac miałam mieszane uczucia że się uda. Chyba nie ma na reguły
__________________
08.09.2018 r.
anabella55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-21, 14:10   #4917
UA_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Tuska_87 Pokaż wiadomość
I ja również chciałabym dołączyć do grupy na Fb...
Cześć
Czy można również dołączyć się do grupy na FB
Komu podać moję imię i nazwisko
z góry dziękuję
UA_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-21, 17:31   #4918
v9319
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Witam dziewczyny. Proszę o pomoc. Czy na początku ciąży ok 5 tydzien przy braniu heparyny i acardu mialyscie plamienia?? Co doktorek na to ?? Zasugerował mi odstawienie heparyny i acardu. Odstawiłam na 1 dzień potem plamienia ustały zaczelam brać (troszkę na własną rękę) i po kilku dniach to samo. Jutro jadę do doktorka to to popytam ale boje sie ze Bedzie kazal odstawic A bardzo sie boje jestem po 2 poronieniach (bez lekow), i biochemie tutaj mialam heparyne od bety... Ale niestety przy 300 zaczela spadac. Ostatnio na wizycie w piątek pecherzyk i dzidzi 1.2 mm ... co myślicie miala ktoras z was taka sytuację??? Ze musiala odstawic ?? Nie są to wielkie plamienia lekko zabarwiony sluz szczególnie w godzinach aplikowania cyclogestu. Mam mutacje vr2- hetero, pai - hetero i mthfr homo.... jedyne to mi wyszło w wynikach... biorę takze steryd 10 mm i accofil 1/2 ampułki co 2 dni. Pomóżcie co robic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
v9319 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-21, 19:14   #4919
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez v9319 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Proszę o pomoc. Czy na początku ciąży ok 5 tydzien przy braniu heparyny i acardu mialyscie plamienia?? Co doktorek na to ?? Zasugerował mi odstawienie heparyny i acardu. Odstawiłam na 1 dzień potem plamienia ustały zaczelam brać (troszkę na własną rękę) i po kilku dniach to samo. Jutro jadę do doktorka to to popytam ale boje sie ze Bedzie kazal odstawic A bardzo sie boje jestem po 2 poronieniach (bez lekow), i biochemie tutaj mialam heparyne od bety... Ale niestety przy 300 zaczela spadac. Ostatnio na wizycie w piątek pecherzyk i dzidzi 1.2 mm ... co myślicie miala ktoras z was taka sytuację??? Ze musiala odstawic ?? Nie są to wielkie plamienia lekko zabarwiony sluz szczególnie w godzinach aplikowania cyclogestu. Mam mutacje vr2- hetero, pai - hetero i mthfr homo.... jedyne to mi wyszło w wynikach... biorę takze steryd 10 mm i accofil 1/2 ampułki co 2 dni. Pomóżcie co robic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zastosowałabym się do zalecen Jurka. Na początku ciazy przy heparybien i acardzie miałam krwotoki z nosa. Kazal odstawić acard l, ustalo. Mowil, ze jeśli nie odstawie acardu, bede miała murowane plamienia z dróg rodnych. Ktoś pisal tutaj na forum, ze również przy acardzie i heparynie miał plamienie. Po odstawieniu leków, ustąpiły. Heparyna i acard sa na rozrzedzenie krwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-21, 19:19   #4920
v9319
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Wiem tylko kwestia tego ze boje sie zeby nie było kolejnego poronienia jak odstawie.... I jestem w kropce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

A któraś z was odstawila i bylo wszystko dobrze ?? Odstawilyscie na cały czas czy po jakimś czasie kazal wrócić do heparyny i acardu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
v9319 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 11:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.