Gaga zaprasza!!! audycja w Radio Aspekt na żywo!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-24, 14:26   #1
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Smile

Gaga zaprasza!!! audycja w Radio Aspekt na żywo!!!!



Start: 03.05.2009, godz.: 18:00
Adres: www.radio-aspekt.de oraz www.studiograzyna.prv.pl, Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen

Gaga zaprasza!!!
W Radio Aspekt na zywo!!!
Juz 3-go Maja pierwszy program z cyklu :

“ Twoje piekno odzwiercieldla sie w Twoich wlosach ”

- Gaga doradza na zywo !!!.
Co mozecie i co powinniscie robic z wlosami Audycje w studio Radia Aspekt w Düsseldorfie prowadza :Piotr Sgraja i Mistrz Stylistka fryzjerstwa Grazyna Sbirenda.
Motto programu : Wszystko o wlosach!!! pielegnacja , zabiegi chemiczne, najmodniejsze fryzury, koloryzacja , i wiele wiele innych ciekawostek...
Radio Aspekt!!!
www.radio-aspekt.de

Pierwsza audycja : niedziela 3 maja
godzina 18:00 Czas trwania : 2 godziny

Pytania na interesujace WAS tematy mozna zadawac w trakcie audycji!!! prosimy je kierowac na:
info@radio-aspekt.de
Albo pod numer gg : 10332226
Zapraszam!!!!!
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 21:30   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Gaga zaprasza!!! audycja w Radio Aspekt na żywo!!!!

Witam Was !!
sorki ze wcześniej nie zajrzałam i nie objaśniłam dokładniej ..ale miałam troszkę zajęć ..ponieważ przygotowywałam dziewczyny do Miss Polonia Westfalii. no a oprócz tego praca ..
Jak wiekszość z Was wie..juz od jakiegoś czasu mam swoj salon w Niemczech..ale nie zostawilam mojego kochanego Wiazu i Was.. i jak tylko moge to staram sie swoimi radami Wam sluzyc
Miesiąc temu zaproponowano mi wziecie udzialu w audycji radiowej o tematyce :porady fryzjerskie :
miala to byc jednorazowa sprawa....ale ja pomyslalam ze moglabym do watku fryzjerskiego dodac takie audycje z udzialem Wizazanek ....i tak powstal projekt ..audycji na zywo
mysle ze to moze byc naprawde fajna zabawa...
RADIO-ASPEKT to radio dla Polonii ale ma bardzo duzy odbior w Polsce .. i jest prowadzone w jezyku polskim ))
RADIO-ASPEKT jest przede wszystkim nastawione na muzykę, która jest bardzo różnorodna,
począwszy od najnowszych przebojów muzyki rozrywkowej,
chillout, jazz, rock po ostrzejsze brzmienia punk – rock, metal czyli muzykę „połyskującą metalicznym blaskiem".
Ale Radio to nie tylko muzyka to także zespół młodych, ambitnych, bezinteresownych ludzi,
którzy w audycjach próbują zarazić Słuchaczy swoimi pasjami. Można tu znaleźć programy tematyczne,
kulturalne oraz filmowe, wszystko w połączeniu z muzyką.
Na rodzaj granej muzyki ma wpływ lista przebojów, którą tworzą sami słuchacze.
Wszystko to „okraszone" nierzadko trafnym, ironicznym humorem :

W ogloszeniu jest krotka informacja ..o czym bedzie audycja ..ale licze na to ze Wy wlasnie bedziecie zadawaly mi pytania w trakcie, na ktore bede starala sie Wam odpowiadac
a wszystko polaczone z fajna muzyka
wejdzcie na ich stronke i sami posluchajcie ...Piotr , prowadzacy ze mna audycje, jest zawsze uchwytny na gg i na emailu wiec mozecie w sprawach technicznych dotyczacych Radia do niego sie bezposrednio zwrocic.
Serdecznie Was jeszcze raz zapraszam !!! do udzalu i fajnej zabawy !!!
Grazyna Sbirenda

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-09-04 o 13:36
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.