Jasny brąz czy ciemny blond? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-16, 20:48   #1
Martona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2

Jasny brąz czy ciemny blond?


Od jakiegoś czasu przeszukuje różne fora..i probuje sie zorientować jakie farby sa dobre i szczerze powiem że zdania są bardzo różne i podzielone.
Mam zielone oczy a moj naturalny kolor włosów jest nijaki tak go nazywam bo sama nie wiem czy to ciemny blon czy cos inego.Chcialabym mieć jakiś jeden kolor a nie tak jak teraz 3.Zastanawiałam sie nad farba garniera jasny braz 4.3 , 5.3 zastanawiam sie tez nad blondem ale nie wiem czy bedzie mi pasował.
Jakie wspomnienia miacie po tych farbach..czy kolor wychodził tak jak na opakowaniu.?
Martona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 12:13   #2
moniczkalovemax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jasny brąz czy ciemny blond?

Garnier wychodzi bardzo, bardzo ciemny na włosach, ja uzyłam garnier 100%kolor blond a wyszedł mi ciemny brąz do tego wypłukiwał sie na zielono. Moze spróbuj coś z loreala np. jasny beżowy brąz -bardzo ładnie wychodsz lub bursztyn oba są ciepłe leciutko rudawe, z blondów fajnie wychodzi mistyczne złoto Safira, lekko rozjasnia i naprawde długo trzyma sie na włosach.
moniczkalovemax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 14:02   #3
joanna3480
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Jasny brąz czy ciemny blond?

kolory wychodza zdecydowanie ciemniejsze niz na opakowaniu.uwazam ze powinnas uzyc ciemnego blondu.
joanna3480 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.