UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 17:59   #1
boni11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4

UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!


Witam, chciałam bym wszystkich ostrzec przed zakupami na allegro na tej stronie:
http://allegro.pl/wlosy-naturalne-10...798035851.html
Ostatnio zakupiłam tam włosy niby naturalne, chociaż na takie nie wyglądają, włosy wypadają po ich lekkim dotknięciu (już w kopercie pełno luźnych kępek było,a nawet ich nie otworzyłam) spinki nie przyszyte!!!! Zamówiłam je telefonicznie, chciałam zwrócić ale po kilku rozmowach telefonicznych i ciągłym zbywaniu bezczelna pani powiedziała że jednak nie robią zwrotów. Czy ktoś może mi poradzić, czy mogę coś zrobić by odzyskać pieniądze...???
Chciałabym ostrzec innych przez TANDETĄ rozprowadzaną przez te panie!!!!!!
boni11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 18:49   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

zgłoś sprawę allegro.
Było wcześniej zaznaczone że nie przyjmują zwrotów? Jeśli nie, to masz prawo zwrócić towar.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 19:36   #3
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Cytat:
Napisane przez boni11 Pokaż wiadomość
Witam, chciałam bym wszystkich ostrzec przed zakupami na allegro na tej stronie:
http://allegro.pl/wlosy-naturalne-10...798035851.html
Ostatnio zakupiłam tam włosy niby naturalne, chociaż na takie nie wyglądają, włosy wypadają po ich lekkim dotknięciu (już w kopercie pełno luźnych kępek było,a nawet ich nie otworzyłam) spinki nie przyszyte!!!! Zamówiłam je telefonicznie, chciałam zwrócić ale po kilku rozmowach telefonicznych i ciągłym zbywaniu bezczelna pani powiedziała że jednak nie robią zwrotów. Czy ktoś może mi poradzić, czy mogę coś zrobić by odzyskać pieniądze...???
Chciałabym ostrzec innych przez TANDETĄ rozprowadzaną przez te panie!!!!!!
Zgłoś na policję. Zamówiłaś telefonicznie czy na allegro w końcu?

Możesz poznać ,czy są naturalne -po tym, jak się spalają (oczywiscie nie wszystkie , ale np. te co wypadły). Jesli nie wiesz, jaki to powinien być zapach to spal swój włos ze szczotki i porównaj.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 19:36   #4
siberi
Raczkowanie
 
Avatar siberi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 42
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=573883

opisz sprawę tu. wątek o przedłużanych włosach. ostrzeżesz inne dziewczyny
siberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:41   #5
boni11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Zamówiłam z allegro ale był numer telefonu więc zamówienie złożyłam telefonicznie i teraz nawet nie mogę napisać im odpowiedniego komentarza. Na tej stronie na allegro jest napisane, że jeżeli kolor się nie zgadza można wymienić lub zwrócić ale przez telefon powiedziano mi że raz przyjmują zwroty raz nie i ode mnie nie przyjmą zwrotu!!!!! Jak napisać do allegro...nie orientuję się tam zbyt dobrze...więc będę wdzięczna za wszystkie wskazówki. dziękuję za odpowiedzi
boni11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:44   #6
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Cytat:
Napisane przez boni11 Pokaż wiadomość
Zamówiłam z allegro ale był numer telefonu więc zamówienie złożyłam telefonicznie i teraz nawet nie mogę napisać im odpowiedniego komentarza. Na tej stronie na allegro jest napisane, że jeżeli kolor się nie zgadza można wymienić lub zwrócić ale przez telefon powiedziano mi że raz przyjmują zwroty raz nie i ode mnie nie przyjmą zwrotu!!!!!
Czyli nie zamówiłas na allegro. Możesz ewentualnie zgłosić do allegro, że sprzedają towar poza aukcją (ale jeśli mają sklep poza allegro to mogą w sumie). Wtopiłaś z tym telefonem, bo teraz im niczego nie udowodnisz, mogą powiedzieć, że takie włosy chciałaś i takie ci przysłali .
Jeśli to firma, to tylko do rzecznika konsumenta możesz teraz chyba, że nie przyjeli ustawowego zwrotu w terminie 10 dni.. Ale nie ma napisane, ze to firma, więc możesz zgłosić w allegro oferowanie przez nich towarów poza serwisem (to naruszenie zasad allegro, omijaja w ten sposób prowizję i oszukują przy okazji klientów , jak ciebie)

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez boni11 Pokaż wiadomość
Jak napisać do allegro...nie orientuję się tam zbyt dobrze...więc będę wdzięczna za wszystkie wskazówki. dziękuję za odpowiedzi
napisz maila do allegro, nic nie zyskasz, ale mogą im zablokować to konto.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-11-30 o 10:47
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 13:45   #7
pilotka86
Rozeznanie
 
Avatar pilotka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 998
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Cytat:
Napisane przez boni11 Pokaż wiadomość
Witam, chciałam bym wszystkich ostrzec przed zakupami na allegro na tej stronie:
http://allegro.pl/wlosy-naturalne-10...798035851.html
Ostatnio zakupiłam tam włosy niby naturalne, chociaż na takie nie wyglądają, włosy wypadają po ich lekkim dotknięciu (już w kopercie pełno luźnych kępek było,a nawet ich nie otworzyłam) spinki nie przyszyte!!!! Zamówiłam je telefonicznie, chciałam zwrócić ale po kilku rozmowach telefonicznych i ciągłym zbywaniu bezczelna pani powiedziała że jednak nie robią zwrotów. Czy ktoś może mi poradzić, czy mogę coś zrobić by odzyskać pieniądze...???
Chciałabym ostrzec innych przez TANDETĄ rozprowadzaną przez te panie!!!!!!
wiesz co boni11...
Po pierwsze nie boisz się używać słowa "oszustka" póki wina nie została udowodniona?

Po drugie: nie zamawiałaś przez allegro, nie płaciłaś przez allegro, ale chyba jakiś dowód zapłaty masz oraz paragon od nich?
pilotka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 15:22   #8
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Błędem było zamawianie poza allegro. Niewiele niestety możesz zrobić.
Jeśli kupować doczepiane- tylko w sklepach internetowych, nie na all.
A co do oszustwa... jeśli sprzedają towar niezgodny z opisem to jest to oszustwo.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 15:39   #9
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A co do oszustwa... jeśli sprzedają towar niezgodny z opisem to jest to oszustwo.
Tak, tylko jak zamawiała telefonicznie, nie udowodni, że zamawiała akurat towar pokazany na tej aukcji zamawiała niestety poza nią.
Jest jeszcze przepis, że sprzedający nie może sprzedać towaru niepełnowartościowego w cenie pełnowartościowego, jeśli się sypały moznaby pod to podciągnąć. No ale nie wiem, czy do sprzedajacych będących osobami prywatnymi się to też odnosi...

Drugim błędem było nieprzeczytanie komentarzy sprzedajacego...ma negi za niską jakość towaru.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-11-30 o 15:41
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 19:16   #10
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Ale to chyba nie byłby zwrot, tylko reklamacja, a taką muszą uznać. Jeśli to sklep, a nie prywatna osoba, bo jeśli prywatna i poza allegro, to tak, jakbyś od sąsiada kupiła.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 19:26   #11
siberi
Raczkowanie
 
Avatar siberi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 42
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

a dała Ci paragon? Jeżeli nie to chyba do skarbówki można donieść, że sprzedaje, a nie odprowadza od tego podatków itpd
siberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 13:46   #12
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Po 1. Zrobilas blad zamawiajac przez telefon, teraz nie masz zadnego sladu transakcji.
Po 2. masz jakikolwiek dowod kupna? Masz prawo zwrocic nieuzywany towar do 10 dni od dnia zakupu.
Po 3. Allegro ma w dupie takie sprawy. Odpisza Ci, zebys sprbowala sie dogadac z kontrahentem
Po 4. Policja tez ma w dupie takie sprawy. Towar dostalas? Dostalas. Jak Ci sie nie podoba, to mozesz zlozyc pzew cywilny. Policja ruszylaby dupe, gdybys nie dostala nic, albo pusta koperte. Przerabiane na wlasnej skorze, niestety.
Po5. To firma czy osoba prywatna? Jesli nie maja dzialalnosci, to rzecznik praw konsumenta tez nic nie zrobi.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-12-05 o 13:47
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 12:01   #13
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Pamiętać trzeba o tym, że włoski firmy LaTrend to nie są włosy naturalne niestety... To do złudzenia włos syntetyczny przypominający włos naturalny. Szkoda że nie odwiedziłaś wątku dotyczącego użytkowników włosów tej firmy - a jedną z nich byłam ja
A oszustów jak mrówek w mrowisku...
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 12:49   #14
Karina1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Dołączam do pokrzywdzonej koleżanki. Używtkownik allegro "wlosycliphair" to oszust!! niedawno zamówiłam u nich włosy. Nie dość że przyszły liche i żadkie to jeszcze nie chwyciły farby(a uzytkownik zapewnial ze mozna je farbowac bo sa w 100% naturalne). Włosy farbowala moja fryzjerka dwukrotnie i ewidentnie stwierdzila ze sa to wlosy w 5o% naturalne a w 50% syntetyczne!!! Dziewczyny uwazajcie na tych oszutów!!! Poprosilam tego uzytkownika o zwrot lub wymiane. Zgodzil sie jesli wystawie mu pozytywny komentarz . Tak tez zrobilam...i teraz tego zaluje ..dalam sie nabrac..po wystawieniu im pozytywa przestali odpisywac na maile...Nie mam ani pieniedzy ani naturalnych wlosow...Te syntetyki leza na dnie szafy i nadaja sie do wyrzucenia..polowa zafarbowana a polowa nie;/ Wiele dziewczyn pisalo do mnie maile i okazalo sie ze oszukali je tak samo jak mnie.Od wszystkich wyludzaja pozytywne komentarze obiecujac zwrot pieniedzy ;/
Karina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 14:45   #15
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Cytat:
Napisane przez Karina1991 Pokaż wiadomość
Dołączam do pokrzywdzonej koleżanki. Używtkownik allegro "wlosycliphair" to oszust!! niedawno zamówiłam u nich włosy. Nie dość że przyszły liche i żadkie to jeszcze nie chwyciły farby(a uzytkownik zapewnial ze mozna je farbowac bo sa w 100% naturalne). Włosy farbowala moja fryzjerka dwukrotnie i ewidentnie stwierdzila ze sa to wlosy w 5o% naturalne a w 50% syntetyczne!!! Dziewczyny uwazajcie na tych oszutów!!! Poprosilam tego uzytkownika o zwrot lub wymiane. Zgodzil sie jesli wystawie mu pozytywny komentarz . Tak tez zrobilam...i teraz tego zaluje ..dalam sie nabrac..po wystawieniu im pozytywa przestali odpisywac na maile...Nie mam ani pieniedzy ani naturalnych wlosow...Te syntetyki leza na dnie szafy i nadaja sie do wyrzucenia..polowa zafarbowana a polowa nie;/ Wiele dziewczyn pisalo do mnie maile i okazalo sie ze oszukali je tak samo jak mnie.Od wszystkich wyludzaja pozytywne komentarze obiecujac zwrot pieniedzy ;/


rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 10:38   #16
boni11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Witaj Karina 1991,
widzę, że Ty również padłaś ofiarą tych oszustów....współczuję... chciałabym naprawdę skończyć ich swawolę tylko jak...
pozdrawiam
boni11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 13:46   #17
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Cytat:
Napisane przez boni11 Pokaż wiadomość
Witaj Karina 1991,
widzę, że Ty również padłaś ofiarą tych oszustów....współczuję... chciałabym naprawdę skończyć ich swawolę tylko jak...
pozdrawiam
idź na policję, zgadajcie się na pw z drugą oszukaną wizażanką, że obie zgłosicie, jak dwie osoby zgłoszą to już coś...
I jeśli nie dali ci paragonu, zgłoś do urzędu skarbowego, że sprzedawca prowadzi działalność na czarno.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-01-04 o 13:48
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 17:38   #18
boni11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Karina 1991 a skąd w ogóle jesteś,
jeżeli nie chcesz tu pisać możemy się np. przez maila skontaktować
yarro11@wp.pl pozdrawiam
boni11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 18:04   #19
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Opiszcie swój problem na forum prawnym:
http://forumprawne.org/

Ja wielokrotnie uzyskałam bezpłatną pomoc na tym forum,gdy miałam różne problemy z oszustami na Allegro
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 14:50   #20
Karina1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: UWAGA OSZUSTKA!!!! użytkownik WLOSYCLIPHAIR!!!

Myslałam żeby złożyć na allegro "zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa". Wyglada to tak ze wypelnia sie ten wniosek i idzie z tym na policje. Nastepnie czeka sie na decyzje z policji czy zajma sie tą sprawą czy nie. Dalszym krokiem jest zwrot pieniedzy z allegro itp. Jednak doszlam do wniosku ze moje oskarżenie moze wywolac sie smieszne dla policji ze wzgledu na malą szkodliwość ( kwota włosów to ponad 100 wiec w swietle prawa bardzo malo). Może gdyby zebralo sie wiele takich wnioskow z calego kraju moze by to podzialalo. Teraz juz nawet nie chodzi mi o te pieniądze ale o to zeby Ci oszusci nie czuli sie bezkarni. Szkoda tych wszystkich dziewczyn ktore sa codziennie przez nich oszukiwane..
Karina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.