blond na blondzie na głowie blondyki- czyli mimo wszystko zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-15, 12:39   #1
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363

blond na blondzie na głowie blondyki- czyli mimo wszystko zmiana


Witam Drogie Wizazanki
Wiec tak: moj naturalny kolor wlosow to bardzo ciemny blond. Poltora miesiaca temu farbowalam sie u fryzjerki na jasniejszy odcien blondu- fryzjerka nalozyla pasemka, a na reszte wlosow takze polozyla farbe. Pasemka bardzo ladnie sie rozjasnily, do takiego jasniutkiego blondu- reszta wlosow uzyskala cos miedzy srednim, a jasnym blondem (lekko zlotawe, ale nie zolte).
Obecnie marzy mi sie jasny, bialy- platynowy blond.
I tu moje pytanie: czy juz nie ma ryzyka, ze farbujac sie samodzielnie w domu, wyjdzie mi jakis odcien jajecznicy? I czy nie za wczesnie na kolejne farbowanie (przypominam- poprzednie bylo 1,5 miesiaca temu)?Nie chce tym razem farbowac u fryzjerki, gdyz troche szkoda mi az takiej ilosci pieniedzy i u fryzjera jedynie podetne wloski.
Prosze o wasze opinie, rady- szczegolnie mile widziane wypowiedzi fachowocow.
Zamieszczem zdjecie kolorkow, jakie mi chodza po glowie i farby ktora dzis ogladalam w rossmanie i wydaje mi sie odpowiednia do tego celu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba.JPG (10,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2659_w253.jpg (21,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30.jpg (3,7 KB, 169 załadowań)
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 19:40   #2
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: blond na blondzie na głowie blondyki- czyli mimo wszystko zmiana

napewno nie uzyskasz takiego koloru farbujac wlosy sama w domu....ja tez chce uzyskac podobny kolor i testowalam juz dzisiatki farb i nic...bylam nawet u fryzjera i tez nie chwycilo...wyszly bardzo jasne ze srebrnym polyskiem ale daleko im bylo do takich bialych
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 21:17   #3
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: blond na blondzie na głowie blondyki- czyli mimo wszystko zmiana

Ja tez kiedyś dążyłam do platyny, ale skapitulowałam bo włosy mi sie kruszyły i wypadały, koleżanka miała taki kolor, ale przy tym musiała mieć b. krótkie włosy..choć i tak wyglądały jak siano. Ten kolor da sie uzyskać jeśli jest się naturalną blondynką...w Twoim przypadku (moim z resztą też) będzie ciężko i z problemami :/. Nie wiadomo czy fryzjerka podjęła by się tego, musiałabyś schodzić na ten kolor ze 2 razy wodą 12%, część włosów zostałaby, część nie, a jeszcze część by się wykruszała z czasem, bo trzeba brać pod uwagę, że masz już trochę rozjaśnione, a platyna sprawi, że włos się musi odbarwić, więc ciężko, popytaj fryzjerki swojej bo sama możesz narobić sobie kłopotów
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 22:09   #4
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: blond na blondzie na głowie blondyki- czyli mimo wszystko zmiana

racja, zapytam fryzjerki w piatek, bo wtedy jestem zapisana na ciecie
przed studniowka beda farbowac wlosy u niej, wiec wtedy moze uda sie je bardziej rozjasnic
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.