Przedłużanie włosów-czy warto? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-19, 16:52   #31
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie oglądania 'intensywnej regeneracji po przedłużaniu'.

https://www.youtube.com/watch?v=l6qrAUjqe8k
Kliknęłam z ciekawości. Babka ma suche włosy, czyli moja naturalna struktura ( naturalnie rude kręcone zawsze mają skłonność do przesuszeń).

Ale po latach poszukiwań, błędów i wypaczeń wreszcie znalazłam serię, która daje radę- nawilża, odżywia i nie obciąża. Nie wiem, czy tutaj mogę polecać, w tym wątku, więc jak cos to PW
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 14:12   #32
krylka
Przyczajenie
 
Avatar krylka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Ja od czasu do czasu korzystam z przedłużania metodą Apps w Great Lenghts. Moim zdaniem jest najbardziej dogodna:
https://www.youtube.com/watch?v=YwCmIO0_xA0

Szybka, mało skomplikowana i cena nie przeraża
krylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 15:15   #33
martushaemdzej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Dziewczyny, jestem z Gdańska, chciałabym przedłużyć włosy, poleciłby mi ktoś profesjonalistę w tej dziedzinie z moich okolic ?
martushaemdzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 07:37   #34
wiiktoriia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

a we Wrocławiu?
wiiktoriia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-31, 13:01   #35
toonzrobil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

We Wrocławiu również bezproblemowo znajdziesz autoryzowany salon Great Lengths. Jak wejdziesz na ich stronę w zakładkę kontakt to możesz wpisać kod pocztowy i pokaże Ci salony w okolicy
toonzrobil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 19:16   #36
bracka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Miałam kiedyś przedłużone włosy, fajna sprawa, ale dla mnie było to trochę problematyczne i drogie.
bracka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 12:48   #37
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Moja znajoma odkąd ja znam ( a znam ja juz 12 lat) nie moze zapuścić włosów.
Ja uważam, ze to wina prostowania, ponieważ katuje nim włosy codziennie, bez uprzedniego przygotowania.
Miała przedłużane włosy i była to dla niej jedyna możliwość - wiec w sumie ok. Ale wg mnie nie warto. O wiele lepsza satysfakcja jest kiedy ty masz piękne zdrowe włosy - własne.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-06, 11:18   #38
Beachy
Przyczajenie
 
Avatar Beachy
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 28
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

:P niszczy, ale włosy ogółem i tak lepiej wyglądają, zależy na czym komu zależy, ja myślę, by spróbować
Beachy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 16:33   #39
Polin39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Haj,

Mam pytanko czy której z was wyszedł łupież po przedłużeniu/ zagęszczeniu włosów ??

Bo mnie po 2 tygodniach od przedłużenia tak wysypało ze już nie wiem jak sobie z tym poradzić 😔

Pomocy
Polin39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 11:57   #40
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Moja znajoma odkąd ja znam ( a znam ja juz 12 lat) nie moze zapuścić włosów.
Ja uważam, ze to wina prostowania, ponieważ katuje nim włosy codziennie, bez uprzedniego przygotowania.
Miała przedłużane włosy i była to dla niej jedyna możliwość - wiec w sumie ok. Ale wg mnie nie warto. O wiele lepsza satysfakcja jest kiedy ty masz piękne zdrowe włosy - własne.



Jasne, ale jest to możliwe tylko wtedy, gdy w spadku genetycznym nie dostaniesz cienkich i rzadkich włosów. Ja np od dziecka mam kucyk grubości małego palca u ręki, więc w porywach mogę mieć satysfakcję z błyszczących ale cienkich i rzadkich włosów.



Przedłużam włosy już 2 lata, jestem zadowolona.
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 14:59   #41
Gomko
Przyczajenie
 
Avatar Gomko
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Myślę, że przedłużanie włosów raczej nie ma żadnego wpływu na pojawienie się łupieżu. Może miałaś go już wcześniej tylko nie zauważyłaś? Albo stosujesz za dużo środków do stylizacji
Gomko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-27, 10:53   #42
kamer55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

tz na pocztku warto ale jak juz urosna tak z 5 cm to ciezko
kamer55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 12:43   #43
bernedetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Chyba warto, u mnie się pół roku utrzymało
__________________
Windą do nieba
bernedetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 12:21   #44
opoka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

U mnie sie nie sprawdziło, nie wiem moze mam za cienkie wlosy, poporstu sie kosmyki nie trzymaly
opoka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 09:27   #45
karinakarina111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Ja jakoś nigdy nie rozumiałam fenomenu przedłużonych włosów. Może dlatego, że lubię włosy długie i krótkie, ale rozumiem dziewczyny, które się mogą źle czuć z krótkimi i chcą je przedłożyć.
karinakarina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 16:03   #46
Irinamlynek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Jak mogły się wzmocnić skoro nosiły na sobie ciężar doczepow
Irinamlynek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:00   #47
lajorona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Hej, przedłużałam włosy w domowym zaciszu. Sama kupę lat nosiłam przedłużane włosy.

Teraz sławą cieszy się metoda tape on - niby najmniej inwazyjna ale miałam okazję widzieć co jednej klientce zrobiła na włosach tylko i wyłącznie dlatego że o to nie dbała 😑. Większość Pań myśli, że jak już przedłuży włosy to nie trzeba z nimi nic robić. Ze swojego punktu widzenia uważam, że do jakiego salonu się nie udasz i powiesz ze codziennie prostujesz włosy to uslyszysz że najlepiej przed zrobić prostowanie keratynowe, a potem dopiero można wykonać przedłużanie włosów.

Cena jest zależna od włosów jakie wybierzesz, do wyboru jest ich naprawę wiele. Ja polecam rosyjskie ani nie są za drogie ani za tanie. Salon musisz znaleźć naprawdę godny uwagi, bo niektóre Panie potrafią dać włosy europejskie wmawiajac że to słowianskie. Sama najlepiej też nie zamawiaj, bo co hurtownia to inny opis. Niektóre Panie które były zainteresowane chciały wlosy słowianskie, ja podając cenę słyszałam " na allegro jest za 1.10 jedno pasemko", a to zwykły syntetyk który ma strukturę włosa słowiańskiego.

Ja w swojej hurtowni miałam takie ceny :

Europejskie - 400 / 100 gram

Rosyjskie - 850 / 100 gram

Słowianskie - 1200/1500 / 100 gram

Dziewicze - 1500 /3000 / 100 gram

Plus oczywiście robocizna i ewentualne farbowanie pod wybrany kolor.
lajorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 07:11   #48
alfredda
Przyczajenie
 
Avatar alfredda
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Przez jakiś czas myślałam o przedłużaniu ale właśnie boję się obciążenia włosów i że po zdjęciu to już nie będzie czego z włosów zbierać. Ciężko mi zapuścić swoje żeby były dłuższe no i mam dylemat.
alfredda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 09:49   #49
lajorona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Z czasem przejdzie. Nie martw się
lajorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 08:59   #50
margota2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Dziewczyny jak raz zdecydujecie się, tak nie będziecie chciały tego skończyć. Ja 6 lat temu zrobiłam na próbę, metodą na kreatynie, i tak już do dziś noszę, Mam cieniutkie włosy więc tylko słowiańskie wchodzą w grę, ok 100 szt. Raz w roku kupuję od nowości i ok. 3 razy w roku robię przekładkę. Nowe koszt to 1 000 zł, przekładka 350 zł. Oczywiście robię w sprawdzonym salonie, doczepy nie obciążają moich, mogę z nimi robić 'co chcę', oczywiście trzeba o nie dbać tak jak o własne. Wiem i widzę głowy dziewczyn zrobionych nie udolnie, domowo i to jest antyreklama dla profesjonalnych.
margota2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 11:11   #51
lajorona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Generalnie o włosy doczepione trzeba dbać bardziej niż o swoje nawet. Tymbardziej wiązać je na noc. Robiłam w domowym zaciszu i nie uważam że jest to antyreklama dla salonów. A dlaczego? Bo miałam kilka klientek który przychodziły z salonów, gdzie miały dramat na głowie, jedna Pani miała nawet łyse placki po przedłużaniu na keratynę w salonie. Tak więc zależy to od osoby wykonującej, jedni robią na jakość, a inni na ilość. I powiem więcej, każdy doczepiony kosmyk włosa obciążą nasz włosy. Czy pasemko ma 0,5grama czy o 0,3 gramy.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Generalnie o włosy doczepione trzeba dbać bardziej niż o swoje nawet. Tymbardziej wiązać je na noc. Robiłam w domowym zaciszu i nie uważam że jest to antyreklama dla salonów. A dlaczego? Bo miałam kilka klientek który przychodziły z salonów, gdzie miały dramat na głowie, jedna Pani miała nawet łyse placki po przedłużaniu na keratynę w salonie. Tak więc zależy to od osoby wykonującej, jedni robią na jakość, a inni na ilość. I powiem więcej, każdy doczepiony kosmyk włosa obciążą nasz włos. Czy pasemko ma 0,5grama czy o 0,3 gramy.
lajorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 18:35   #52
30delunA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Ja to samo cienkie, rzadkie włosy, tez chce przedłużyć

Zagęścić, ale boje się ze do reszty wyłysieje, powiedz szczerze

Czy serio te doczepiane na keratynę są okej ?

Będę wdzięczna za szczera odpowiedz bo tu dużo reklam a nie szczerych opini
30delunA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-31, 14:52   #53
Rajanareek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie włosów-czy warto?

Cytat:
Napisane przez Lily94 Pokaż wiadomość
Hej Wizażanki !
Jakiś czas temu,a dokładnie w marcu byłam zmuszona do tego,aby obciąć swoje włosy,które były dość długie-miałam bardzo zniszczone włosy od codziennego prostowania,były bardzo suche,rozdwajały się,mimo tego,że używałam naprawdę dobrych odżywek.Moje włosy są bardzo grube i mam ich naprawdę dużo.Poza tym po ścięciu są jeszcze zdrowsze,ale... ja mam strasznie trudne włosy do ułożenia,jeśli nie prostowałabym ich to po prostu miałabym jedną wielką szopę na głowie :P kupowałam różne odżywki czy preparaty,które po nałożeniu niby miały same prostować włosy,ale to nie działało,bo niestety mam tak ciężkie do ułożenia włosy.Pamiętam jeszcze jak w tamtym roku fryzjerka robiła mi fryzurę na wesele...strasznie się męczyła z moimi włosami,nie mogła ich ułożyć.Po powrocie od fryzjerki fryzura praktycznie od razu się rozwaliła,także straciłam niepotrzebnie pieniądze i 2h.
Od dawna zastanawiałam się właśnie nad przedłużaniem włosów,bo swoje i tak muszę prostować,a wiadomo,że jeśli będę je ciągle prostować to nie będą rosły,a poza tym tylko je zniszczę.Chodzi mi o takie ''lepsze'' sposoby przedłużania włosów np.metodą hair extension,bo mam wrażenie,że metodą clip-in włosy nie do końca się trzymają.
Jak myślicie czy warto przedłużyć włosy? Orientujecie się ile to może kosztować?
Pozdrawiam!

pamiętaj, że przedłużanie szkodzi...
Rajanareek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-31 15:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.