Jak zmyć hennę z włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 20:30   #1
0range
Przyczajenie
 
Avatar 0range
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14

Pomocy! Czym zmyć hennę??


Hejka
Mam pytanie, dla mnie ważne.
Czy można przyspieszyć wymywanie się henny z włosów? Szukałam w wątkach o farbowaniu henną, ale nie udało mi się znaleźć informacji jak długo henna się trzyma (już wiem że dłuugo, ale konkretnie ile?) i czy można ją czymś zmyć..np. tak jak zwykła farba szybciej schodzi gdy używamy szamponu przeciwłupieżowego.
Jestem z natury blodynką, taką średnią jak futro zająca ;) a w duszy jestem sporo jaśniejsza ;) . Bardzo długo farbowałam włosy na jasny blond. Potem postanowiłam że dam im odpocząć, ściełam na krótko i przez rok były nijakie. Ponad miesiąc temu ufarbowałam henną w balsamie z Venity "słoneczny blond" wyszedł niestety nie jasny, ale rudy:mad:. Teraz po tym kolorze śladu nie ma, ale dziś chciałam zafarbować super jasnym blondem Blonde Supreme Exellence L'Oreal i ..."nie chwycił". Nie rozjaśnił mnie nawet ciut :(, myślę że to skutek henny.
Bardzo bym chciała wiedzieć jak długo trzeba czekać aż właściwości tej nieszczęsnej henny znikną...
0range jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 00:13   #2
osemka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 22
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

A jak często myjesz włosy? Ja czasem farbuję włosy właśnie tymi balsamami Venity i u mnie trzyma się bardzo długo, około 4 miesięcy. Tzn. koloru na włosach nie widać już tak intensywnie (u mnie zresztą zawsze to tylko kolorowy połysk, bo mam naturalne ciemnobrązowe włoski), ale przy myciu włosów woda wciąż ma kolor henny Ale dodam, że ja rzadko myję włosy - co 5-6 dni, więc może temu to tak długo trwa.
A raz nawet pół roku po balsamie z henną widać było kolor na mnie - ale tylko w słońcu, i głównie rzucały sie w oczy odrosty
osemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 10:04   #3
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

henna trzyma sie dlugoooo z reguly trzeba poczekac az wlosy odrosna
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 14:12   #4
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

dopuki wloski nie odrosna - niestety
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:46   #5
0range
Przyczajenie
 
Avatar 0range
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 14
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

Serio nie ma na to sposobu??? No to się ładnie urządziłam!
Włosy myję codziennie rano, bo się przetłuszczają. Teraz kupiłam szampon oczyszczający, niech się zmywa to coś niewidzialne..
Poczekam zatem 4 miesiące i spróbuję zafarbować znowu.
Dziękuję za pomoc, teraz przynajmniej wiem że mam się nie spodziewać szybkich blond efektów ;-)
0range jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:58   #6
kaytie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

gdyby ktoś jeszcze potrzebował...
mnie pomógł lakier!!!
mam wrażenie, że znaczna ilość henny wykruszyła się z włosów wraz z lakierem...całkiem poważnie.
kaytie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 09:19   #7
seawoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zakopanego
Wiadomości: 92
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

To ja sie dolaczam do subskrycji tego tematu.
Bo pierwsza henne to mialam LOGONA zloty blond i nawet ladnie mi chwycil, no typowego blondu nie bylo ale byl piekny poblysk blond i lekki odcien, dodam ze wczesniej mialam nieco odrostow po zwyklych farbach.
Ale bylam bardzo bardzo zadowolona, po pierwsze nie stracilam tony wlosow jak w przypadku zwyklej farby i wlosy byly w dotyku bardzo przyjemne, jakby odzywione.
Potem probowalam henny w odcieniach rudych, tez fajne ale teraz chcialabym wrocic do blondu, i jak robie teraz blond to niestety ale wychodzi jakies rude, albo wogole nie chwyta mi juz zaden kolor po tej hennie blond, pewnie trzymaja mi reszty henny rudej. I tez chcialabym sie jej calkowicie pozbyc i sprobowac z henna blond tej logony ponownie.
Wiec dolaczam sie do pytania, co najlepiej dziala na calkowite zmycie sterej henny?
seawoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 08:28   #8
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

całkowite, chyba nic
zadałas te pytanie w wątku z henna??
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 15:33   #9
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

Dziewczyny podbijam wątek

zrobiłam się wczoraj na czarną wiśnię i jestem załamana... mam fioletowe włosy, myślałam że kolor będzie bardziej dyskretny a tu taka porażka... wcześniej już farbowałam henną, nie zmywała się jakoś długo ale teraz potrzebuje zmyć to paskudztwo jak najszybciej, bo chcę zrobić w końcu zdjęcie do dowodu...
macie może jakieś sposoby? i o co dokładnie chodzi z tym lakierem ?
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 16:04   #10
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

chemiczne sposoby (farby szmaponetki itp) nie dzialaja na wlosy traktowane wczesniej henna. masz wielkie szczascie ze nie wyszly Ci zielone. musza teraz odrosnac, niemozna mieszac chemicznych srodkow z naturalnymi
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 11:21   #11
seawoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zakopanego
Wiadomości: 92
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

kolor prawdziwy zobaczysz dopiero po 3-4 dniach, i wtenczas dopiero umyj wlosy, ja mialam na poczatku pomarancz- sie przestraszylam, ale potem pieknie sciemnial i zrobila sie taka jakby wisnia
seawoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 10:38   #12
inai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

Ja mialam jasne włoski blond, 3 dni temu zdecydowalam sie na henne venity miedziana 7, zamiast wymarzonego rudego wyszedl mi wsciekle czerwony "barszcz".
Wszystkie naturalne blondynki ostrzegam przed tego typu eksperymentami. Dodam iż kolorek wyszedł mi żywy tylko przy twarzy, z tyłu wręcz wyblakły. po 2ch myciach widzę że kolor wyraźnie schodzi. Czytałam poprzednie wątki i myłam głowę szamponem przeciwłupieżowym oraz użyłam odżywki Pantene pro v - naprawde działa. Mam nadzieje ze po miesiącu już nie będzie śladu i będę mogła je rozjaśnić Loreal casting.. Boje sie tylko, że mi nie złapie..

*Edit- tydzien pozniej;
Za kazdym razem po myciu wlosow mialam na glowie inny kolorek. Nie mam już plam, kolor nawet mi odpowiada. Pewnie po miesiacu juz wogole nie bd po nim śladu

Edytowane przez inai
Czas edycji: 2010-04-06 o 14:56 Powód: zmiana
inai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 00:26   #13
mirarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 27
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

Hennę dobrze się zmywa mieszaniną sody oczyszczonej z syropem z melisy. A le to chyba też w pewnym stopniu niszczy włosy.
mirarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 09:48   #14
insides
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

Jeśli chcemy z jakichś powodów pozbyć się uzyskanego koloru i powrócić do swojego naturalnego odcienia, zmywamy hennę miksturą przygotowaną z alkoholu i oleju mineralnego w proporcji 7:3. Tak przygotowany preparat wcieramy we włosy i pozostawiamy na 30 minut, po czym obficie spłukujemy. Zabieg można powtarzać kilka razy bez szkody dla włosów.
insides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 14:31   #15
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

jakim sposobem alkohol trzymany na głowie i włosach 30 min ma ich nie zniszczyć? chyba smieszna jesteś. jeszcze podczas gdy alkohol w mieszance zajmuje ponad 2/3 substancji. kup got 2b fioletowy spray do prostowania włosów (sam alkohol) zobaczysz jak wysusza bardzo
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 22:31   #16
drakus
Raczkowanie
 
Avatar drakus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 47
Jak zmyć hennę z włosów?

Witam, już parę razy farbowałam włosy henną Venita, Zwykle mi kolor do końca schodził po około półtora miesiąca, ale przedwczoraj zrobiłam sobie kolor Jasna Czerwień. Miał być czerwony- wyszedł rudy. Nałożyłam na to Orzech Laskowy i wyszła taka jakby wiśnia, ciemnawa, przechodząca w brąz z czerwonym połyskiem. Włosy mam jasny brąz.... Bardzo mi zależy, żeby jak najszybciej to zmyć, nie wiem jak. Podobno nałożenie pianki do golenia na kilkadziesiąt minut to trochę zmyje, jutro będę próbować, ale jakoś nie widzi mi się, że to się uda Jest jakiś sposób, aby szybko zmyć tą hennę?
drakus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:06   #17
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

To się tylko nazywa henna ale to zwykły szampon koloryzujący Kiedyś powinno się zmyć. Spróbuj myć głowę jakimkolwiek szamponem przeciwłupieżowym, powinno się szybciej spierać.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 14:20   #18
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

Cytat:
Napisane przez drakus Pokaż wiadomość
Witam, już parę razy farbowałam włosy henną Venita, Zwykle mi kolor do końca schodził po około półtora miesiąca, ale przedwczoraj zrobiłam sobie kolor Jasna Czerwień. Miał być czerwony- wyszedł rudy. Nałożyłam na to Orzech Laskowy i wyszła taka jakby wiśnia, ciemnawa, przechodząca w brąz z czerwonym połyskiem. Włosy mam jasny brąz.... Bardzo mi zależy, żeby jak najszybciej to zmyć, nie wiem jak. Podobno nałożenie pianki do golenia na kilkadziesiąt minut to trochę zmyje, jutro będę próbować, ale jakoś nie widzi mi się, że to się uda Jest jakiś sposób, aby szybko zmyć tą hennę?
Pytanie: balsam czy proszek? Balsam to nie henna i nie pasuje do wątku. Proszek zawiera hennę+sztuczne barwniki, więc może wyblaknie, ale z usunięciem może być ciężko.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 14:41   #19
drakus
Raczkowanie
 
Avatar drakus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 47
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

To balsam. Ale henna, nawet w drogerii pani mi mówiła że to henna. Kiedyś pofarbowałam kawałek włosów czarną henną w proszku i zeszło w tym samym czasie co balsam. Ale będę próbować zmyć przeciwłupieżowym
drakus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 14:47   #20
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

Cytat:
Napisane przez drakus Pokaż wiadomość
To balsam. Ale henna, nawet w drogerii pani mi mówiła że to henna. Kiedyś pofarbowałam kawałek włosów czarną henną w proszku i zeszło w tym samym czasie co balsam. Ale będę próbować zmyć przeciwłupieżowym
Pani w drogerii prawdopodobnie jak większość ludzi nie wie co to henna. Henna to roślina lawsonia inermis. Wygooglaj, a zobaczysz, że znacznie różni się od balsamu. Dodatkowo przeczytaj skład substancji w tubce, zwłaszcza koniec, gdzie znajdują się sztuczne barwniki
Jeśli ta "czarna henna" w proszku była Venitą lub Eldem to pofarbowałaś się PPD. Henna barwi wyłącznie na rudo.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 09:51   #21
Oleczka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

witam,a może i mnie pomożesz tak sobie zrobiłam,że nie mam jak do ludzi wyjść,c ,Moje włoski to naturalny mysi blond delikatnie rozjaśniane sprayem friedy zachciało mi sie przyciemnić i zdecydowałam sie na henne khadi ciemny brąz,farbowałam najpierw bezbarwną henną i na nią położyłam ciemny brąz to co ukazało się moi oczom katastrofa nie wiem co dalej zrobić włoski naturalne zadowalający,a te rozjaśnione koszmar zielono-sraczkowato-niebieskie chyba bardziej niebieskie. ciemny brąz trzymałam 2 godz i spłukałam wodą ,a włoski umyłam po 3 godzinach bo się przeraziłam i od razu soda z szmponem,włosy myję już trzeci dzień 5 razy dzieńnie i troche wypłowiały .Podpowiedz mi co zrobić położyć jakiś kolor czy może się spiorą jak będe tak prała,prała i nawilżała. pierwszy raz w życiu położyłam henne i jestem ciekawa czy zejdzie całkowicie a może macie jakiś pomysł jestem załamana
Oleczka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 20:27   #22
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

Cytat:
Napisane przez Oleczka12345 Pokaż wiadomość
witam,a może i mnie pomożesz tak sobie zrobiłam,że nie mam jak do ludzi wyjść,c ,Moje włoski to naturalny mysi blond delikatnie rozjaśniane sprayem friedy zachciało mi sie przyciemnić i zdecydowałam sie na henne khadi ciemny brąz,farbowałam najpierw bezbarwną henną i na nią położyłam ciemny brąz to co ukazało się moi oczom katastrofa nie wiem co dalej zrobić włoski naturalne zadowalający,a te rozjaśnione koszmar zielono-sraczkowato-niebieskie chyba bardziej niebieskie. ciemny brąz trzymałam 2 godz i spłukałam wodą ,a włoski umyłam po 3 godzinach bo się przeraziłam i od razu soda z szmponem,włosy myję już trzeci dzień 5 razy dzieńnie i troche wypłowiały .Podpowiedz mi co zrobić położyć jakiś kolor czy może się spiorą jak będe tak prała,prała i nawilżała. pierwszy raz w życiu położyłam henne i jestem ciekawa czy zejdzie całkowicie a może macie jakiś pomysł jestem załamana
z opisu wynika, że w rzeczywistości pofarbowałaś włosy najpierw cassią, a potem indygo. Bezbarwna 'henna' to cassia, a ciemny brąz Khadi to prawie samo indygo. Nie ma nic dziwnego w tym, że jasne włosy robią się po czymś takim niebieskie
Trzeba było zrobić tak: najpierw henna (lawsonia inermis - czerwona), potem dowolny brąz Khadi.
A po farbach ziołowych możesz farbować się w dowolny sposób. Chemicznie też.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 09:35   #23
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

Łatwo to się henny nie pozbędziemy. Szczególnie tej prawdziwej lawsonii inermis, z chemią CHYBA łatwiej, nie wiem bo nie próbowałam jej aplikować a tym bardziej zdzierać.

Jednak po prawdziwej lawsonii kolor mi ściemniał cholernie i kupuję rozjaśniacz (chantal, albo vincent lauren) więc dam znać za miesiąc jak się sprawował w kwestii rozjaśnienia o jeden ton, no, może dwa.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 17:09   #24
Female_Weezy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

Mam nadzieję że i ja pomogę w ym temacie. Sama nie dawno miałam z tym problem... Minowicie wiem, JAK ZMYĆ HENNĘ ELD. Nie wiadomo jednak czy ten sposób zadziała u każdego, u mnie jednak zadziałał znakomicie, lepiej niż soda czy cokolwiek innego. OLIWA Z OLIWEK ZMIESZANA Z CYTRYNĄ, położona na włosy jako maseczka. Konkretnie tak, jak wyglądało to u mnie: sok z półtorej cytryny (tak, tak dużo), lub nawet dwóch wyciśnięty do miseczki, do tego 5 łyżek oliwy z oliwek (tak, również dużo, ponieważ minimalizm wcale nie jest dobry!). To mieszmy, najlepiej widelcem, by powstałe oczka byly jak najmniejsze. To nakładamy na włosy - ecieramy, wsmarowujemy dokłdnie w każdą ich partię, (szczególnie wierzchnią, gdyż tam zauważymy rezultaty najszybciej ). Powtarzam, iż jest to mieszanka CZYSTEJ CYTRYNY, BEZ ROZCIEŃCZANIA JEJ WODĄ (cytryna w takiej postaci to dar dla urody czy jeśli chodzi o włosy, czy skorę, a jej rozcieńczanie nie jest zbyt mądrym posunięciem), i jak pisało wyżej czystej oliwy z oliwek (w tym wypadku nie wiem, czy jakość miała znaczenie, ja miałam extra virgine). Na tą BARDZO ŻADKĄ "maseczkę" nakładamy reklamówkę foliową lub też włosy owijamy folią (będzie ciekło!), i trzymamy na głowie od 1 do 3 godzin. Ja taki zabieg powtarzałam 3 razy, aż z brązowych włosów (średnio brązowych, czyli 1 stopień jaśniejszych od ciemnego brązu) zeszłam do farbowanego koloru na poziomie 6 (miedziany ciemny blond, maksymalnie jasny brąz, jednakn różnica jest widoczna). Nie wiem czy sposób sprawdził by się w przypadku henny Khadi, trochę wątpię.
Female_Weezy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 15:45   #25
Bianabelle
Przyczajenie
 
Avatar Bianabelle
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

Hej, jestem załamana i potrzebuję pomocy
Kilka dni temu farbowałam włosy henną Khadi - jasny brąz i wyszedł mi rudy. Przerażona efektem zaczęłam szukać przeróżnych sposobów poczynając od zmycia henny olejami na sodzie oczyszczonej kończąc. Jakby na złość, ten rudy zaczął się jeszcze pogłębiać. Tam, gdzie miałam odrosty jest czerwono-pomarańczowy kolor który ani drgnie po wielu myciach. Zaczęłam myć włosy kilka razy dziennie ale nic - zero. Kupiłam nawet bardzo jasną farbę do włosów, zrobiłam test na pasemku ale również to nie dało żadnego efektu. Bardzo proszę o pomoc. Jeśli ktoś ma jakieś inne, tanie, sprawdzone sposoby to ogromnie się ucieszę jeśli mi je przedstawi. Kolor jest fatalny..taki ognisty pomarańczowy
__________________
Im więcej widzę, tym mniej wiem..tym bardziej chcę o tym zapomnieć.
Bianabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 16:12   #26
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

Cytat:
Napisane przez Bianabelle Pokaż wiadomość
Hej, jestem załamana i potrzebuję pomocy
Kilka dni temu farbowałam włosy henną Khadi - jasny brąz i wyszedł mi rudy. Przerażona efektem zaczęłam szukać przeróżnych sposobów poczynając od zmycia henny olejami na sodzie oczyszczonej kończąc. Jakby na złość, ten rudy zaczął się jeszcze pogłębiać. Tam, gdzie miałam odrosty jest czerwono-pomarańczowy kolor który ani drgnie po wielu myciach. Zaczęłam myć włosy kilka razy dziennie ale nic - zero. Kupiłam nawet bardzo jasną farbę do włosów, zrobiłam test na pasemku ale również to nie dało żadnego efektu. Bardzo proszę o pomoc. Jeśli ktoś ma jakieś inne, tanie, sprawdzone sposoby to ogromnie się ucieszę jeśli mi je przedstawi. Kolor jest fatalny..taki ognisty pomarańczowy
Jaki chcesz uzyskać kolor?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 16:22   #27
Bianabelle
Przyczajenie
 
Avatar Bianabelle
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

Jaśniutki, chłodny blond
__________________
Im więcej widzę, tym mniej wiem..tym bardziej chcę o tym zapomnieć.
Bianabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 16:33   #28
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

Cytat:
Napisane przez Bianabelle Pokaż wiadomość
Jaśniutki, chłodny blond
Skąd w takim razie pomysł z henną?
Teraz będzie ci bardzo ciężko uzyskać blond, w szczególności chłodny. Henna to chyba najtrwalsza ruda farba do włosów ever. Popróbuj z szamponami przeciwłupieżowymi i różnymi olejami. Sprawdź też blogi:
np. http://kascysko.blogspot.com/2014/08...k-wypukac.html
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 16:39   #29
Bianabelle
Przyczajenie
 
Avatar Bianabelle
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jak zmyć hennę z włosów?

Chciałam w zdrowy sposób odżywić włosy, zmienić jakoś wygląd. Szczególnie, że kiedyś miałam już brąz (mój naturalny to blond) i było mi w nim dobrze, dobrze się w nim czułam. Ale taki kolor jak rudy od razu wywołuje we mnie panikę. Ten mój jest w dodatku mega nienaturalny i prezentuje się okropnie tak czy tak dzięki za pomoc, Chociaż z każdym myciem tracę nadzieję nadzieję. Moja samoocena spadła już tak nisko jak mogła, dlatego tak mnie to boli. Nic z tym już prawdopodobnie nie zrobię. Jedynie poczekać aż odrosną włosy.
__________________
Im więcej widzę, tym mniej wiem..tym bardziej chcę o tym zapomnieć.
Bianabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 20:46   #30
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pomocy! Czym zmyć hennę??

Mogłaś Cassie wziąć, ona odżywia, a nie zmienia koloru.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-26 14:04:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.