Gdzie szukać ubrań dobrej jakości? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-23, 11:08   #451
Paniparkowa
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 53
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

W sumie to sama zwracam bardziej uwagę na jakosć tkaniny a nie na firmę z jakiej ubranie pochodzi.
Paniparkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-03, 08:51   #452
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Mam 35 lat, do 28 roku życia kupowałam wszystko w Zarze, H&M, Massimo Dutti na szczęście poszłam po rozum do głowy i zaczęłam inwestować w garderobę. Oto moje typy jeśli chodzi o ciuchy dobrej jakości:

1) Płaszcze - Burberry (wiem, półka premium, ale ich trencze czasem są na Zalando Lounge przecenione!), Marella, Max Mara, MAX&Co, Aryton. Innych firm po prostu nie kupuję, widzę ogromną różnicę w jakości i wyglądzie między np płaszczem Marelli a Massimo Dutti.
2) Sukienki, spódnice, bluzki - moja ukochana marka jeśli chodzi o te rzeczy to polskie 303 Avenue. Fakt, mają tendencję do szycia za krótkich sukienek/spódniczek, ale w każdej kolekcji znajdziemy jakąś cudną i niepowtarzalną spódnicę/sukienkę. Mają też cudne swetry. Lubię też sukienki z Marelli, te krótsze i bardziej nowoczesne, mam też kilka sukienek z Max Mary i owszem, są ładne, ale jednak trochę dla mnie za drogie, jak na sukienkę. Oprócz 303 Avenue bardzo dużo ciuchów mam też z Uterque, to sieciówka, ale znacznie lepszej jakości niż Zara. Bardziej casualowe ciuchy kupuję w All Saints, a wyjściowe sukienki w Needle&Thread.
Generalnie polecam inwestować w dobrej jakości ciuchy, ja na 1 rzut oka poznaję czy dana rzecz jest dobrze wykonana czy nie, to naprawdę w większości przypadków widać
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-12, 14:06   #453
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 675
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Czy ktoś miał kiedyś coś marki Bialcon? Jak wypada rozmiarówka? Rozmawiałam z jedną osobą i niby jest standardowa ale patrząc po tabeli to musiałabym brać 46 a zazwyczaj wszędzie kupuję 42. Spodobały mi się niektóre koszule i już sama nie wiem co kupić.
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-12, 14:49   #454
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał kiedyś coś marki Bialcon? Jak wypada rozmiarówka? Rozmawiałam z jedną osobą i niby jest standardowa ale patrząc po tabeli to musiałabym brać 46 a zazwyczaj wszędzie kupuję 42. Spodobały mi się niektóre koszule i już sama nie wiem co kupić.
Mam tak samo z polskimi markami, noszę 46, a w polskich markach Dziekański czy Olimpia mam 50

Koszule polecam z Wólczanki, zawsze coś fajnego mają przecenione
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-21, 05:39   #455
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Mam 35 lat, do 28 roku życia kupowałam wszystko w Zarze, H&M, Massimo Dutti na szczęście poszłam po rozum do głowy i zaczęłam inwestować w garderobę. Oto moje typy jeśli chodzi o ciuchy dobrej jakości:

1) Płaszcze - Burberry (wiem, półka premium, ale ich trencze czasem są na Zalando Lounge przecenione!), Marella, Max Mara, MAX&Co, Aryton. Innych firm po prostu nie kupuję, widzę ogromną różnicę w jakości i wyglądzie między np płaszczem Marelli a Massimo Dutti.
2) Sukienki, spódnice, bluzki - moja ukochana marka jeśli chodzi o te rzeczy to polskie 303 Avenue. Fakt, mają tendencję do szycia za krótkich sukienek/spódniczek, ale w każdej kolekcji znajdziemy jakąś cudną i niepowtarzalną spódnicę/sukienkę. Mają też cudne swetry. Lubię też sukienki z Marelli, te krótsze i bardziej nowoczesne, mam też kilka sukienek z Max Mary i owszem, są ładne, ale jednak trochę dla mnie za drogie, jak na sukienkę. Oprócz 303 Avenue bardzo dużo ciuchów mam też z Uterque, to sieciówka, ale znacznie lepszej jakości niż Zara. Bardziej casualowe ciuchy kupuję w All Saints, a wyjściowe sukienki w Needle&Thread.
Generalnie polecam inwestować w dobrej jakości ciuchy, ja na 1 rzut oka poznaję czy dana rzecz jest dobrze wykonana czy nie, to naprawdę w większości przypadków widać

Patrzyłam na Avenue. Spódnica 490zl poliester. Podobną kupisz w Re za 29 obecnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-21, 12:20   #456
Xavvi
Raczkowanie
 
Avatar Xavvi
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 47
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Tak, zdecydowanie warto jest kupować ubrania dobrej jakości - płaszcz z Warmii czy Monnari pomimo wysokiej ceny posłuży lata, ubrania z droższych serii chociażby M&S też trudno zedrzeć . Kupuję ubrania małych polskich firm z dobrego gatunkowo materiału - noszę latami. Zerknijcie sobie chociażby do sklepu Greenpoint https://greenpoint.pl/ , moim zdaniem mają ubrania lepsze niż niejedna sieciówka.

Edytowane przez Xavvi
Czas edycji: 2020-08-03 o 07:42
Xavvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 11:33   #457
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Mam 35 lat, do 28 roku życia kupowałam wszystko w Zarze, H&M, Massimo Dutti na szczęście poszłam po rozum do głowy i zaczęłam inwestować w garderobę. Oto moje typy jeśli chodzi o ciuchy dobrej jakości:



1) Płaszcze - Burberry (wiem, półka premium, ale ich trencze czasem są na Zalando Lounge przecenione!), Marella, Max Mara, MAX&Co, Aryton. Innych firm po prostu nie kupuję, widzę ogromną różnicę w jakości i wyglądzie między np płaszczem Marelli a Massimo Dutti.

2) Sukienki, spódnice, bluzki - moja ukochana marka jeśli chodzi o te rzeczy to polskie 303 Avenue. Fakt, mają tendencję do szycia za krótkich sukienek/spódniczek, ale w każdej kolekcji znajdziemy jakąś cudną i niepowtarzalną spódnicę/sukienkę. Mają też cudne swetry. Lubię też sukienki z Marelli, te krótsze i bardziej nowoczesne, mam też kilka sukienek z Max Mary i owszem, są ładne, ale jednak trochę dla mnie za drogie, jak na sukienkę. Oprócz 303 Avenue bardzo dużo ciuchów mam też z Uterque, to sieciówka, ale znacznie lepszej jakości niż Zara. Bardziej casualowe ciuchy kupuję w All Saints, a wyjściowe sukienki w Needle&Thread.

Generalnie polecam inwestować w dobrej jakości ciuchy, ja na 1 rzut oka poznaję czy dana rzecz jest dobrze wykonana czy nie, to naprawdę w większości przypadków widać
Marzy mi się płaszcz Burberry
Może uda się na jesień kupić...

Gdzie kupujecie ciuchy o niebanalnych krojach ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-30, 14:16   #458
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Patrzyłam na Avenue. Spódnica 490zl poliester. Podobną kupisz w Re za 29 obecnie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie podobną, w Reserved ciuchy są okropnie uszyte, a poliester poliestrowi też nie równy
Cytat:
Napisane przez Xavvi Pokaż wiadomość
Tak, zdecydowanie warto jest kupować ubrania dobrej jakości - płaszcz z Warmii czy Monnari pomimo wysokiej ceny posłuży lata, ubrania z droższych serii chociażby M&S też trudno zedrzeć . Kupuję ubrania małych polskich firm z dobrego gatunkowo materiału - noszę latami. Zerknijcie sobie chociażby do sklepu Greenpoint, moim zdaniem mają ubrania lepsze niż niejedna sieciówka.
Monnari to już nie to samo co kiedyś
Płaszcze od nich nosiłam lata, a ostatni jest tragicznej jakości, ładnie wyglądał tylko na wieszaku.

Greenpoint spoko nawet, jak na sieciówkę.
Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Marzy mi się płaszcz Burberry
Może uda się na jesień kupić...

Gdzie kupujecie ciuchy o niebanalnych krojach ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Płaszcz Burberry widziałam w kilku londyńskich lumpeksach, ale nie mieli mojego rozmiaru. Po cenie sklepowej bym nie kupiła.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-30, 16:40   #459
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie podobną, w Reserved ciuchy są okropnie uszyte, a poliester poliestrowi też nie równy
Jestem tego samego zdania co do Reserved i poliestru. Tak samo jak sweter wełniany z taniej sieciówki ma o wiele gorsza jakość niż z tej droższej albo tym bardziej marki specjalizującej się w takich wyrobach. Tak samo jest z poliestrem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-30, 17:14   #460
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania co do Reserved i poliestru. Tak samo jak sweter wełniany z taniej sieciówki ma o wiele gorsza jakość niż z tej droższej albo tym bardziej marki specjalizującej się w takich wyrobach. Tak samo jest z poliestrem.
Widziałaś ciuchy H & M premium ? Kiepsko uszyte, guziki byle jak, a ceny nie takie niskie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-30, 17:53   #461
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Widziałaś ciuchy H & M premium ? Kiepsko uszyte, guziki byle jak, a ceny nie takie niskie
Nie, ja w ogóle nie chodzę stacjonarnie po zakupach. Ale akurat z Reserved miałam złe doświadczenia 2 lata temu, bo jednak kilka rzeczy u nich kupiłam. Płaszczyk zmechacił się po miesiącu w miejscu zapięcia pasem w aucie (a nie żebym spędzała w samochodzie całe dnie, ledwo 20 minut jazdy).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-31, 02:59   #462
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie, ja w ogóle nie chodzę stacjonarnie po zakupach. Ale akurat z Reserved miałam złe doświadczenia 2 lata temu, bo jednak kilka rzeczy u nich kupiłam. Płaszczyk zmechacił się po miesiącu w miejscu zapięcia pasem w aucie (a nie żebym spędzała w samochodzie całe dnie, ledwo 20 minut jazdy).
Golarka do ubran to bylo najlepiej wydane $12 w moim zyciu, nie mam juz w ogole problemu z mechacacymi sie ubraniami, bo w kilka sekund te zmechacenia moge sobie usunac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-31, 06:12   #463
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Plaszcz burberry mam i ok, ale na pewno nie wart az takiej ceny. Ja mam kaszmirowy na zime. Moj TZ ma klasyczny trencz i ma podobna opinie. My i tak kupilismy w outlecie, ale dzis bym nie powtorzyla zakupu.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-31, 21:34   #464
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Szukam dobrego jakościowo dresu, najlepiej polskiej marki, niebanalnego w wyglądzie. Czyli zwyklaki odpadają.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-31, 22:01   #465
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Golarka do ubran to bylo najlepiej wydane $12 w moim zyciu, nie mam juz w ogole problemu z mechacacymi sie ubraniami, bo w kilka sekund te zmechacenia moge sobie usunac.
Od dawna używam golarki do ubrań. To ma sens przy dobrym jakościowo materiale, który siłą rzeczy się co jakiś czas zbije w kulki w miejscach częstego ocierania się, ale nie w przypadku takich szmat, które kulkują się w takim tempie, że trzeba by te golarkę nosić na stałe w torebce. Jak musisz "golić" ciuch po niemal po każdym zdjęciu go, to w szybkim tempie porobią Ci się na nim łysiejące placki.
I bynajmniej nie przesadzam z tym noszeniem golarki w torebce, bo miałam raz sweterek z kaszmirem z Orsay, który kulkował się na rękawach i wzdłuż szwów w przeciągu godziny noszenia go. Nie miałam do niego tyle cierpliwości.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-01, 10:24   #466
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Od dawna używam golarki do ubrań. To ma sens przy dobrym jakościowo materiale, który siłą rzeczy się co jakiś czas zbije w kulki w miejscach częstego ocierania się, ale nie w przypadku takich szmat, które kulkują się w takim tempie, że trzeba by te golarkę nosić na stałe w torebce. Jak musisz "golić" ciuch po niemal po każdym zdjęciu go, to w szybkim tempie porobią Ci się na nim łysiejące placki.
I bynajmniej nie przesadzam z tym noszeniem golarki w torebce, bo miałam raz sweterek z kaszmirem z Orsay, który kulkował się na rękawach i wzdłuż szwów w przeciągu godziny noszenia go. Nie miałam do niego tyle cierpliwości.
Na szczescie nie mam ani jednej rzeczy az tak fatalnej jakosci.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-08, 12:10   #467
Debski
Raczkowanie
 
Avatar Debski
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 36
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Jakie macie zdanie o firmie Risk? Podoba mi się tam kilka ubran i zastanawiam się czy sobie nie zamowic
Debski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 12:21   #468
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Debski Pokaż wiadomość
Jakie macie zdanie o firmie Risk? Podoba mi się tam kilka ubran i zastanawiam się czy sobie nie zamowic

Nie pamietam czy na tym czy na innym wątku, ale widziałam wpust, że jakość spadła.
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-14, 13:55   #469
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Gdzie można kupić swetry, które nie są zrobione z akrylu? To jakaś zmora
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-14, 17:35   #470
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić swetry, które nie są zrobione z akrylu? To jakaś zmora
Zależy, jaka półka cenowa Cię interesuje. Najprościej to szukać na stronach oferujących różne marki typu Zalando, Peek&Cloppenburg i ustawić odpowiednie filtry w kategorii Materiał.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-15, 09:55   #471
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Ja mam swetry męskie z marki Fynch Hatton, kupowane oczywiście na wyprzedaży.
Wełna i bawełna, do wyboru, do koloru ( mam w kolorze arbuzowym i turkusie ).

W PL są np. tutaj
https://royalcollection.pl/pl/fynch-hatton
Mój mąż ma też koszule od nich, super się piorą i noszą latami.
Te z Wólczanki też się dobrze trzymają
https://wolczanka.pl/zolty-sweter-lambert
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-15, 10:22   #472
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić swetry, które nie są zrobione z akrylu? To jakaś zmora

Ja chyba najbardziej jestem zadowolona z welnianych swetrow united color of benetton.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 08:06   #473
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Ja również polecam wełniane swetry marki Benetton - jestem fanką golfów, są w miarę cienkie i bardzo ciepłe, na wyprzedaży można je kupić za ok. 120 zł, piorę je w pralce (program wełna) i wyglądają bardzo dobrze po kilku latach. Dobrej jakości swetry wełniane ma też COS. Zdarzyło mi się nabyć wełniane swetry w H&M z serii premium quality i mam wrażenie, że męskie są lepszej jakości niż damskie.
Z kolei rozczarowana jestem jakością wełny w Massimo Dutti - z roku na rok są coraz cieńsze, mniejsze, badziewne...
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 22:50   #474
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Ja również polecam wełniane swetry marki Benetton - jestem fanką golfów, są w miarę cienkie i bardzo ciepłe, na wyprzedaży można je kupić za ok. 120 zł, piorę je w pralce (program wełna) i wyglądają bardzo dobrze po kilku latach. Dobrej jakości swetry wełniane ma też COS. Zdarzyło mi się nabyć wełniane swetry w H&M z serii premium quality i mam wrażenie, że męskie są lepszej jakości niż damskie.
Z kolei rozczarowana jestem jakością wełny w Massimo Dutti - z roku na rok są coraz cieńsze, mniejsze, badziewne...
Mysle podobnie o MD. Za to ich ceny ida jeszcze bardziej w gore.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-18, 20:08   #475
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Ja mam tez sweter Ralph Lauren Polo i jestem zadowolona z jakosci. To w zasadzie moj najcieplejszy sweter.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-18, 20:13   #476
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

polecilabym Wam marke Uniqlo, ale mam doswiadczenie takie, ze polowa byla super jakosci, a polowa bardzo slabej (te bawelniane z kaszmirem - wytrzegalabym sie tego polaczenia u Uniqlo), a wiec polecam pod nich welne merino, kaszmir 100%, ale nie mieszanki bawelny slabe jaosci i kaszmiru.
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 12:25   #477
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

[1=77306feab5a5308f8ebf499 db0d2cc77353731f9_614fa9f 7baead;88371817]polecilabym Wam marke Uniqlo, ale mam doswiadczenie takie, ze polowa byla super jakosci, a polowa bardzo slabej (te bawelniane z kaszmirem - wytrzegalabym sie tego polaczenia u Uniqlo), a wiec polecam pod nich welne merino, kaszmir 100%, ale nie mieszanki bawelny slabe jaosci i kaszmiru.[/QUOTE]

Moja tesciowa jest wielka fanka tych ubran.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 12:52   #478
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Moja tesciowa jest wielka fanka tych ubran.
no wonder, mam od nich kilka perelek juz od lat i wygladaja jak nowe, ale bylo tez kilka bubli, niestety...a powiedz, co sadzisz o CottonOn? Macie ja tam u siebie w AU, jak z jakoscia?
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 13:06   #479
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

[1=77306feab5a5308f8ebf499 db0d2cc77353731f9_614fa9f 7baead;88372941]no wonder, mam od nich kilka perelek juz od lat i wygladaja jak nowe, ale bylo tez kilka bubli, niestety...a powiedz, co sadzisz o CottonOn? Macie ja tam u siebie w AU, jak z jakoscia?[/QUOTE]

Cotton On to jedne z najtanszych ubran na rynku, kupuja tam glownie nastolatki.
Czasami mi sie zdarzy cos kupic, mam kilka par szortow pizamowych Cotton On Body i sa ok, ale np. tshirty juz sa fatalnej jakosci, po 1-2 praniach porozciagane i szwy sie powykrecaly. Kiedy chce kupic cos do chodzenia po domu, to generalnie wole doplacic kilka dolcow i kupic cos lepszego jakosciowo, np. Bonds.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 13:19   #480
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Dobre jakosciowo ubrania sa rowniez w Fold, ale nie mam pojecia czy wysylaja gdzies za granice. Swietne ciuchy do biura.
https://thefoldlondon.com

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-04 09:49:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.