Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-02, 11:08   #2341
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

po Arabskiej żonie, teraz Arabska córka i Perskie dziewczyny

ja przeważnie czytam dwie książki naraz jedna w pracy, jedna w domu...

ktoś pytał o to ile czytamy w okreslonym czasie....u mnie różnie.. mogę przeczytać 3-4 książki tygodniowo, a jak złapię lenia to dwa tygodnie nie czytam wogóle ( ale to baaardzo rzadko)teraz tak miałam, że dopiero wczoraj po tygodniu przerwy przeczytałam kilkadziesiat stron

wstyd się przyznać ale u mnie w rodzinie się nie czyta wogóle...mama, tata nie mają czasu a nawet jak by był to nie sądzę, żeby się to zmieniło a u braci szczytem możliwości było przeczytanie kilku stronicowych nowelek
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 13:08   #2342
NickBack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Skończyłam "Forresta Gumpa" i zabieram się za "Buszującego w zbożu". Czytała któraś?

Co do czytania w rodzinie. Moja mam czytała wcześniej duużo książek, teraz mniej. Ona lubi jakieś romanse, sagi, często z tematyki kobiet z trzeciego świata. Moi bracia i mój tato oprócz instrukcji obsługii nic grubszego w ręku mnie mieli
Jak twierdzi mój brat: Po co mam się męczyć z książką skoro w filmie wszystko mam na tacy?

Statystyki również są porażające ile to polak czyta. Patrząc na cały kraj to średnia książek wynosi strasznie nisko, ale jakby policzyć ile polaków czyta to sądzę, że całkiem spora sumka by wyszła

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Skończyłam "Forresta Gumpa" i zabieram się za "Buszującego w zbożu". Czytała któraś?

Co do czytania w rodzinie. Moja mam czytała wcześniej duużo książek, teraz mniej. Ona lubi jakieś romanse, sagi, często z tematyki kobiet z trzeciego świata. Moi bracia i mój tato oprócz instrukcji obsługii nic grubszego w ręku mnie mieli
Jak twierdzi mój brat: Po co mam się męczyć z książką skoro w filmie wszystko mam na tacy?

Statystyki również są porażające ile to polak czyta. Patrząc na cały kraj to średnia książek wynosi strasznie nisko, ale jakby policzyć ile polaków czyta to sądzę, że całkiem spora sumka by wyszła
NickBack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 13:24   #2343
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Moja rodzina ogólnie jest z tych czytających. Jedyną osobą, która czyta coś rzadko jest mój chrzestny, nawet mój ojciec czyta więcej (chociaż dla niego to i tak sukces.. że cokolwiek czyta), za to ja, matka i dziadziuś czytamy całkiem sporo.
Mój przyjaciel też dosyć dużo czyta i często się wymieniamy doświadczeniami i polecamy sobie różne książki.
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 13:44   #2344
granatowyprawieczarny
Rozeznanie
 
Avatar granatowyprawieczarny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 838
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Skończyłam czytać ,,Krew na Placu Lalek" Kotowskiego - książka od początku do końca świetna! bardzo dobry pomysł, wciągająca bardzo, jak na nasze polskie powieści nowatorska nawet Polecam

Kończę również ,,Jak pózno było, jak pózno" Kelmana - też dobra książka, o facecie, który nagle traci wzrok. Pomysł nie nowy, ale książka wciągjąca. Inna rzecz,że zawiera duzo wulgaryzmów i jest pisana ciągiem. Mi to jednak nie przeszkadza

I zaczęłam ,,Okno z widokiem" Kordel - ,,Uroczysko" i ,,Sezon na cuda" bardzo mi się podobały, ta jest taka... nijaka jakby, ale doczytam do końca.

U mnie w rodzinie... nikt nie czyta i nie czytał raczej nigdy. Może troszkę moja siostra. Aż mama się dziwi skąd mam taki zapał do książek. Myślę, że to przez moją polonistkę w podstawówce Nawet mam licencjat z polonistyki

A co do facetow, to ja zawsze mam takiego, który czyta (aktualnie nie mam żadnego) Ogólnie, jesli facet nie czyta, to właściwie nie ma u mnie szans...

Edytowane przez granatowyprawieczarny
Czas edycji: 2013-04-02 o 14:08
granatowyprawieczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:56   #2345
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziara_07 Pokaż wiadomość
tak, ze masz kundla
no chyba ze sie dobrze w tym watku maskujesz
trafiona

zaczynam sagę o Wiedźminie Sapkowskiego
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:13   #2346
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
w sumie racja, ale babka ma tyle fanów, tak ludzie chwalą - chyba nigdy nie słyszałam żadnej negatywnej opinii o jej ksiażkach to spodziewałam się chociaż czegoś przeciętnego, w sensie, że mnie mi się z jakiegoś powodu nie spodoba, ale obiektywnie stwierdzę, że dobry pomysł i realizacja - a wyszło tak że nic na plus w tej książce nie widzę, zupełnie
Cytat:
Napisane przez Kolczatkowa Pokaż wiadomość
Od siebie moge dodac, ze jesli chodzi o Christie to nie wyrabiaj sobie zdania po jednym tytule, bo kobiecina nastukala ksiazek ok. 90. Uprzedze jednak, ze jesli oczekujesz dreszczyku emocji jak w thrillerach, poczucia niepokoju i zagrozenia, to mozesz byc rozczarowana. Christie pisze bardzo prostym jezykiem, lekturki sa zwiezle i najwazniejsza jest zagadka (oraz stopniowe jej rozwiazywanie). Ja czytuje dla gimnastyki umyslu, bo lubie ukladanki.
Zgadzam się z Kolczatkową. Jeśli nastawiasz się na typowy thriller, to u Christie tego nie znajdziesz.
Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Wybaczcie offtop dziewczyny ale ile książek dziennie/ tygodniowo czytacie?
ja tak dużo nie czytam, średnio jakieś 2 książki na tydzień
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:32   #2347
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez puszka_pandory Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Kolczatkową. Jeśli nastawiasz się na typowy thriller, to u Christie tego nie znajdziesz.
nigdzie nie napisałam, że się nastawiam na to czy na tamto nastawiałam sie jedynie na dobrą książkę, tyle osób nie może się mylić a dla mnie to całkiem przeciętna historia, miałam wrażenie, że pisana na kolanie.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 16:23   #2348
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Już skończyłam ją dzisiaj, polecam jak najbardziej
Super Zamawiam sobie z biblioteki

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Skończyłam czytać Ani z widzenia, ani że slyszenia Amelie Nothomb, a teraz czytam Z pokorą i unizeniem tej samej autorki. Bardzo lubię jej styl pisania i ciekawe spostrzeżenia na temat kultury Japonii.
Co prawda czytałam tylko "Antychryste" i to dawno temu ale faktycznie, specyficzny styl ma... Dziwna ta ksiązka była...

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
ja jako że lubie kończyć czytanie zaczętych książek męcze potem ta nudną 100 lat, wątpliwa przyjemność rzadko kiedy zdarza mi się, że odkładam książkę całkiem
Mam podobnie

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Christie jest specyficzna, kiedyś zaczytywalam się w jej książkach, ale to było na początku studiów, czyli 7-8 lat temu, teraz wyroslam już z tego typu książek i pamiętając ich fabułę wiem, że by mnie niie wciagnely. Kryminały dalej lubię, ale takie "doroslejsze".
Kiedyś uwielbiałam Christie, przeczytałam ok 50 jej ksiązek ale to było również na początku studiów, ok 7 - 8 lat temu... Chciałam przeczytać wszystko, ale chyba nie dam rady bo np nie lubię opowiadań a czytanie ma być przecież przyjemnością a nie męką, prawda?
Też lubię kryminały A kogo polecasz poza Fossum, bo jak pamiętam lubisz ją

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
A wasi rodzice czytają?
Moi tak, oboje
Obyczajowe, z życia wzięte, kryminały i thrillery

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
A Wasze drugie połówki czytają?
Mój tż niestety poza prasą motoryzacyjną nie czyta nic Nawet w szkole nie lubił lektur tylko streszczenia niestety

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Witajcie
Wybaczcie offtop dziewczyny ale ile książek dziennie/ tygodniowo czytacie?
Zależy od grubości ksiązki ale tak ok 1 ksiązki na tydzien

W ostatnich dniach zabrałam sie za młodzieżówkę "Gra o Juliana"- temat może i był dobry (chodziło o Facebooka, o to że ludzie w necie stają się kimś innym itp) ale język pozostawiał wiele do życzenia Totalnie dziecinny...nie było sensu się męczyć i dałam sobie spokój ;(
A może już wyrosłam z tego typu ksiązek

Wczoraj zabrałam sie za "Klub wrednych matek" Joanny Opiat-Bojarskiej. Całkiem przyjemne czytadełko
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 16:33   #2349
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

W mojej rodzinie niestety się nie czyta Moja mama jak znajdzie czas to sięga po książki, mój chrzestny także, ale nikt poza tym
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 16:35   #2350
OctopusHasNoFriends
Raczkowanie
 
Avatar OctopusHasNoFriends
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 216
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

World War Z: An Oral History of the Zombie War, Alexa Brooksa. Jak ktoś znajdzie polską wersję w pdfie to niech da mi znać. Będę niezmiernie dźwięczny
OctopusHasNoFriends jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 17:16   #2351
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

"Bezsenność w Tokio" Marcin Bruczkowski
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 18:01   #2352
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

U mnie w rodzinie ja czytam, mama tylko gazety, tata też, siostra czyta chyba też sporo jak ja, tylko inne książki, jej chłopak chyba też, mój chłopak nie lubi czytać, moje koleżanki za to sporo czytają.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 18:25   #2353
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
"Bezsenność w Tokio" Marcin Bruczkowski
I jak Ci się podoba? Mnie się bardzo podobała, "Zagubieni w Tokio" również.

Ostatnio jestem wierna Beckettowi - teraz zaczęłam ostatnią część z serii o Davidzie Hunterze - "Wołanie grobu".
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:09   #2354
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Skończyłam Jodi Picoult ''Bez mojej zgody'' bardzo dobra książka,daje do myślenia
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:23   #2355
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

czytanie mam po tacie,teraz to ja polecam mu tytuły.Moja pierwsza książka"Jak to ze lnem było" nie rozumiałam jej i w sumie nie przeczytałam na dodatek bibliotekarka przepytywała nas.

Skończyłam "Obserwatora" i biorę się za "Przerwane milczenie" też Ch.Link
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:43   #2356
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

U mnie mama i tata czytają kilka książek rocznie, zazwyczaj po pracy są zmęczeni itp. i nie mają tyle czasu co kiedyś.
Jedna siostra czyta dużo (bezrobotna), druga mniej więcej tyle, co rodzice (pracuje i studiuje).
Ogólnie mam raczej czytającą rodzinę. 'TŻ' nie czyta prawie wcale - ale na pewno więcej, niż jedną książkę rocznie, nie jest statystycznym Polakiem. Właściwie większość książek, które przeczytał przez ostatnie 2 lata (tyle jesteśmy razem) to te książki, które ja mu poleciłam.
A u mnie 'tempo' czytania zależy od tego ile mam czasu - czy mam dużo do robienia na studiach itp., ostatnio są to 1-2 książki tygodniowo, oczywiście zależy też od grubości.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:55   #2357
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

skończyłam Ciało Gerittsen , średnia dzisiaj zaczynam Kaznodzieja a w kolejce czeka jeszcze ofiara losu i zestaw książek ktore udalo mi sie kupic w matrasie w promocji za 4 ksiazki Simona Backett zapłacilam 29zl dokladnie ten zestaw http://www.matras.pl/chemia-smierci-...u-komplet.html w sklepie stacjonarnym
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 20:36   #2358
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
A wasi rodzice czytają?
Moja mama owszem, lubi książki Danielle Steel, czy trylogię Jedźca miedzianego teraz czyta, ale np. tata teraz w ogóle nie czyta. Znam też osoby, które ani jednej książki w życiu nie przeczytały.
Moja mama czyta romansidła typu D. Steel, bądź ksiązki które ja jej polecę... Tato nie czyta w ogóle nic... A szkoda...
Niestety znam masę osób które w ogole nie czytaja nic...

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dla mnie księgarnie i biblioteki to drugi dom . Na równi z perfumeriami .
Biblioteki lubię coraz mniej bo nie mogę tam znaleźć żadnej książki przez mnie szukanej. Księgarnie uwielbiam, a perfumerie omijam bo mam uczulenie na perfumy

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Skończyłam Jodi Picoult ''Bez mojej zgody'' bardzo dobra książka,daje do myślenia
bardzo chcę ją przeczytac, duzo dobrego slyszalam o tej skiążce, ale cięzko ją doSTAĆ w bibliotece a zastanawiam sie czy warto kupic...

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Ja obecnie zaczytuje się w Lwy Pansziru K. Folleta
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 20:47   #2359
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
bardzo chcę ją przeczytac, duzo dobrego slyszalam o tej skiążce, ale cięzko ją doSTAĆ w bibliotece a zastanawiam sie czy warto kupic...

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

ja myslę, że warto kupić wydanie kieszonkowe kupilam kiedyś w biedronce za 12 zł pomimo tego, że już ją wcześniej czytałam.... i zamierzam raz jeszcze
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 20:48   #2360
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

To widzę, że Wasi rodzice sporo czytają Ja to nie wiem w kogo się wdałam, bo jak pisałam moi nie czytają nic, mama lubi seriale, ale żeby czytać, to nie, najwyżej gazetę, szybko ją to nudzi. Tata też nigdy nie lubił czytać. A więc 'statystyczni Polacy' Ja tu nadrabiam, choć ja czasem czytam dużo, czasem mniej, zależy, ale sprawia mi to odkąd umiem czytać dużą przyjemność i jestem stałą bywalczynią bibliotek, księgarni też, jak mam pieniądze (choć książki drogie, dlatego jednak bardziej bibliotek). Książka u mnie nie musi stać na półce, ale uwielbiam czytać, dlatego często wypożyczam. No chociaż moja babcia podobno kiedyś sporo czytała książek, teraz to raczej gazety, ale mówiła, że kiedyś dużo.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 20:53   #2361
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
skończyłam Ciało Gerittsen , średnia
mnie też się ta książka średnio podobała, co innego "Chirurg" czy "Skalpel"
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:00   #2362
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
bardzo chcę ją przeczytac, duzo dobrego slyszalam o tej skiążce, ale cięzko ją doSTAĆ w bibliotece a zastanawiam sie czy warto kupic...
jak nie lubię twórczości Jodi Picoult to w tym przypadku powiem warto
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:13   #2363
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
nigdzie nie napisałam, że się nastawiam na to czy na tamto nastawiałam sie jedynie na dobrą książkę, tyle osób nie może się mylić a dla mnie to całkiem przeciętna historia, miałam wrażenie, że pisana na kolanie.
nie pisałaś, tak jakoś pomyślałam
a co dla jednego jest dobre, dla drugiego nie musi
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:17   #2364
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez puszka_pandory Pokaż wiadomość
nie pisałaś, tak jakoś pomyślałam
a co dla jednego jest dobre, dla drugiego nie musi
oczywiście, że tak. wyrażam tylko swoje niezadowolenie tą pozycją
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:50   #2365
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
mnie też się ta książka średnio podobała, co innego "Chirurg" czy "Skalpel"
O tak
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 09:18   #2366
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Chirurga czytałam tez mi sie podobal jednak z 3 przeczytanych od niej ksiazek najbardziej przypadla mi do gustu Dawca
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 11:04   #2367
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Jak mi się uda, to dzisiaj się zbieram i idę do biblioteki
Po nowe książeczki
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 16:00   #2368
golabek89
Zadomowienie
 
Avatar golabek89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 121
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Aktualnie Jo Nesbo- Człowiek nietoperz i Jarosław Grzędowicz- Pan Lodowego Ogrodu tom 1
__________________
2020

książek: 2
filmów: 0
golabek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 16:44   #2369
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Jak mi się uda, to dzisiaj się zbieram i idę do biblioteki
Po nowe książeczki
Ja w piątek, a jak nie to w sobotę
Szczegół, że mam 6 książek w kolejce, które czekają na przeczytanie
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 16:50   #2370
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VIII

"Lennox" - Craig Russell
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.