Tesori d'Oriente - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-11, 06:17   #61
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
acha... dobrze wiedzieć Jesteś pewna?
Pewna nie jestem ale nie rzuciła mi się w oczy(mówię o Douglasie w Galerii)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 21:49   #62
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Tesori d'Oriente

No i skusiałam się.Właśnie zamówiłam wodę perfumowaną Lotos i żel pod prysznic Jaśmin.Ach już się nie mogę doczekać,aż przetestuję.Mam nadzieję,że moje nadzieje na orientalną,mocną słodycz zostaną spełnione
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 22:08   #63
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
No i skusiałam się.Właśnie zamówiłam wodę perfumowaną Lotos i żel pod prysznic Jaśmin.Ach już się nie mogę doczekać,aż przetestuję.Mam nadzieję,że moje nadzieje na orientalną,mocną słodycz zostaną spełnione
czekam na relację w takim razie, sama jestem ciekawa właściwie wszystkich tych zapachów w Douglasie ich nie widziałam (może źle patrzyłam...) ale ostatnio wypatrzyłam je w mydlarni na Wita Stwosza, ale zapomniałam się zapytać czy mają testery będę musiała się wybrać tam niedługo
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 22:17   #64
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
czekam na relację w takim razie, sama jestem ciekawa właściwie wszystkich tych zapachów w Douglasie ich nie widziałam (może źle patrzyłam...) ale ostatnio wypatrzyłam je w mydlarni na Wita Stwosza, ale zapomniałam się zapytać czy mają testery będę musiała się wybrać tam niedługo
Napewno zdam relację jak tylko dolecą,służę też próbką.Jak dowiesz się co w sprawie testerów w Mydlarni to daj znać koniecznie.Acha,w jakiej one są tam cenie(one tj. wody perfumowane)?
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 22:26   #65
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Napewno zdam relację jak tylko dolecą,służę też próbką.Jak dowiesz się co w sprawie testerów w Mydlarni to daj znać koniecznie.Acha,w jakiej one są tam cenie(one tj. wody perfumowane)?
Oj, dziękuję
A ceny oczywiście nie sprawdziłam, bo ja gapa jestem Ale ja tam wrócę jeszcze (a oprócz tego jest tam bardzo duży wybór produktów Aquoliny, w tym różne mgiełki do ciała w tych zapachach, co żele pod prysznic)
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 09:52   #66
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
czekam na relację w takim razie, sama jestem ciekawa właściwie wszystkich tych zapachów w Douglasie ich nie widziałam (może źle patrzyłam...) ale ostatnio wypatrzyłam je w mydlarni na Wita Stwosza, ale zapomniałam się zapytać czy mają testery będę musiała się wybrać tam niedługo
To świetna wiadomość dla mnie! Na pewno się tam przejdę jeszzce przed świętami! Dzieki!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 11:41   #67
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
To świetna wiadomość dla mnie! Na pewno się tam przejdę jeszzce przed świętami! Dzieki!
Cieszę się, że mogłam pomóc Jakbyś tam dotarła wcześniej niż ja, to daj proszę znać czy mają testery, dobrze?
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 11:46   #68
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Tesori d'Oriente

Nie ma problemu! Może uda mi się już jutro obadać!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 14:54   #69
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Tesori d'Oriente

Przed chwilą doszła do mnie próbeczka Mirry od Anniehall(),z dziką radością przystąpiłam więc do testowania.Naprawdę przeapetyczny zapach,słodki,ciep ły ale i z nutą oriantalnej przyprawowej ostrości.Bardzo przypomiana Casmir Choparda,jest tylko odrobinę bardziej pikantny i nie ma tej nuty,którą niektóre z Was nazywają w Casmirze syntetyczną.Bardzo udany zapach
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 15:58   #70
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Tesori d'Oriente

Acha, a mi nie dane było ostatnio pójść do naszej, Wrocławskiej mydlarni i zorientować się czy sa testery. No ale jeszcze przed świętami powinnam tam wdepnąć
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 16:11   #71
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Tesori d'Oriente

Wąchałam wczoraj Ambrę Indianę. Super!! Zimowy, apetyczny, ale nie bardzo słodki. Ma w sobie coś z Bvlgari Black (tylko bez spalonej gumy ) i Pi. W dodatku bardzo trwały.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 02:06   #72
anniehall78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 344
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Przed chwilą doszła do mnie próbeczka Mirry od Anniehall(),z dziką radością przystąpiłam więc do testowania.Naprawdę przeapetyczny zapach,słodki,ciep ły ale i z nutą oriantalnej przyprawowej ostrości.Bardzo przypomiana Casmir Choparda,jest tylko odrobinę bardziej pikantny i nie ma tej nuty,którą niektóre z Was nazywają w Casmirze syntetyczną.Bardzo udany zapach

Cashmir - jasne! (choć ja znam go pod nazwą Fragonarda - Baroque bodajże). cały czas męczyły mnie poszukiwania podobnego zapachu. i niezbyt trafnie zdiagnozowałam podobieństwo do Vanilla Fields.

cieszę się, że Ci się spodobał
moja butla już została ubezwłasnowolniona przez siostrę. nie oponowałam, bowiem Mirra - mimo moich podchodów mających na celu zbratanie się - okazała się inicjatorką bólu głowy
anniehall78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 08:32   #73
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Tesori d'Oriente

Ja z kolei "wykańczam" właśnie żel pod prysznic Aegyptus-kyfi (nie dam sobie głowy uciąć za pisownię) To jest dziwny zapach - niby ładny ale bardzo cierpki,gorzkawy,opakowan ie bardzo ładne ,gdyby nie okropny plastikowy łańcuszek - oderwałam go od razu.
A-K jest właśnie słodko-gorzki,trochę słabo się pieni.
Następnym razem chyba wezmę Mirrę,albo Jaśmin.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 16:43   #74
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Tesori d'Oriente

Aegyptus bardzo mnie kusi, ale niestety nie ma testera. Można powąchać tylko z korka. Ale z tego korka jest mhhhh... Marteczko! Warti kupić w ciemno?
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 17:02   #75
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Tesori d'Oriente

A może któraś z Was wie, gdzie znajdę te zapachy w Lublinie ? Szukam ich wieeeeeeeeeki Nie chcę zamawiać w ciemno w necie, choć jeśli będę zdesperowana to tak zrobię Coś czuję, że mogłyby mi się spodobać: Ambra, Aegyptus-Kyfi, Białe Piżmo, Kwiat Lotosu, Jaśmin z Giava i może Hammam-Argan. Jak tu się zdecydować, jak się żadnego nie wąchało
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 17:08   #76
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Aegyptus bardzo mnie kusi, ale niestety nie ma testera. Można powąchać tylko z korka. Ale z tego korka jest mhhhh... Marteczko! Warti kupić w ciemno?
Kupilam Aegyptusa w ciemno i....mam mieszane uczucia-od zachwytu po upchniecie jej w czelusciach szafki,by nie draznila mnie swoim widokiem.Sa dni kiedy lubie po nia siegnac ale ostatnio coraz rzadziej i jezeli zdecyduje sie na inny zapach z tej serii to jednak bede starala sie przetestowac na swojej skorze dodam tyle,ze zel czy balsam z tej serii sa o wiele delikatniejsze niz wody perfumowane,takze ostroznie

Rawito,jezeli masz ochote na probke to moge wyslac tylko nie wiem czy zdaze zrobic to jeszcze przed swietami,w kazdym razie chetnie sluze pomocna probka
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 17:09   #77
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
A może któraś z Was wie, gdzie znajdę te zapachy w Lublinie ? Szukam ich wieeeeeeeeeki Nie chcę zamawiać w ciemno w necie, choć jeśli będę zdesperowana to tak zrobię Coś czuję, że mogłyby mi się spodobać: Ambra, Aegyptus-Kyfi, Białe Piżmo, Kwiat Lotosu, Jaśmin z Giava i może Hammam-Argan. Jak tu się zdecydować, jak się żadnego nie wąchało
Ja zamówiłam Lotos nie znając żadnego-zobaczymy co z tego będzie.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 17:52   #78
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kupilam Aegyptusa w ciemno i....mam mieszane uczucia-od zachwytu po upchniecie jej w czelusciach szafki,by nie draznila mnie swoim widokiem.Sa dni kiedy lubie po nia siegnac ale ostatnio coraz rzadziej i jezeli zdecyduje sie na inny zapach z tej serii to jednak bede starala sie przetestowac na swojej skorze dodam tyle,ze zel czy balsam z tej serii sa o wiele delikatniejsze niz wody perfumowane,takze ostroznie
Powiem, ze mam podobnie. Na początu byłam zadowolona..pozniej jakos mi przeszło.Teraz czasami siostra go uzywa..a mi sluzy w roli odswiezacza powietrza do pokoju Moze go nie odzwieża.. ale tworzy fajny pustynny kilmat. Jak na odswieżacz jest bardzo wydajny, bo wystarcza jeden psik a pachnie mi wiele godzin. Bardziej podoba mi sie w powietrzu niz na mojej skorze Sprawia wrazenie "prochu", jest gruboziarnisty.. i nie tak rozmyty jak sobie go wyobrazalam.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 18:57   #79
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Aegyptus bardzo mnie kusi, ale niestety nie ma testera. Można powąchać tylko z korka. Ale z tego korka jest mhhhh... Marteczko! Warti kupić w ciemno?
No właśnie zależy kto co lubi,opis A-K był piękny - już,już miałam flaszkę całą zamówić,ale dobrze,że zdecydowałam się na żel pod prysznic,bo zapach mnie przytłacza,odpycha,nie wiem sama czemu.
Radziłabym kupienie czegoś o danej nucie zapachowej,ale mniej oczywistego i inwazyjnego niż perfumy.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-22, 17:48   #80
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: Tesori d'Oriente

Wreszcie przyszła moja paczka z Esentii,testuję mój Lotos i....jestem oczarowana.Zapach przepiękny,słodki,miękki i waniliowy.Kojarzy mi się z jakimiś tajemniczymi,nieznanymi pysznościami,ma też nutę która przypomina błogi zapach mleka gotowanego w takim starym,aluminiowym garnku jakie kiedyś miała moja babcia.Łagodny ale bardzo intensywny(już tak coś czuje,że będzie trwały).Miałam nadzieję,że mi się spodoba ale nie sądziłam,że trafię na coś tak wspaniałego .Oj wydaje mi się,że zapoluję na resztę serii o tym zapachu.
Co się natomiast tyczy jaśminowego żelu tyo narazie wąchałam przelotnie(więcej będę mogła powiedzieć po kąpieli)ale rzeczywiście baardzo podobny do Angela-mocny,dominujący ale apetyczny zapach.
jestem bardzo zadowolona z zakupów i planuję następne
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 19:00   #81
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Wreszcie przyszła moja paczka z Esentii,testuję mój Lotos i....jestem oczarowana.Zapach przepiękny,słodki,miękki i waniliowy.Kojarzy mi się z jakimiś tajemniczymi,nieznanymi pysznościami,ma też nutę która przypomina błogi zapach mleka gotowanego w takim starym,aluminiowym garnku jakie kiedyś miała moja babcia.Łagodny ale bardzo intensywny(już tak coś czuje,że będzie trwały).Miałam nadzieję,że mi się spodoba ale nie sądziłam,że trafię na coś tak wspaniałego .Oj wydaje mi się,że zapoluję na resztę serii o tym zapachu.
Co się natomiast tyczy jaśminowego żelu tyo narazie wąchałam przelotnie(więcej będę mogła powiedzieć po kąpieli)ale rzeczywiście baardzo podobny do Angela-mocny,dominujący ale apetyczny zapach.
jestem bardzo zadowolona z zakupów i planuję następne
Burn bylaby szansa na kropelke w ramach testow?chetnie odwiedziecze sie czyms ze swoich zasobow,a moze chcialabys poznac Aegyptusa?
Twoj opis jest bardzo sugestywny i chociaz reszta seria Tesori kusi bardzo to jednak boje sie kolejnego zakupu w ciemno.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 19:14   #82
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Burn bylaby szansa na kropelke w ramach testow?chetnie odwiedziecze sie czyms ze swoich zasobow,a moze chcialabys poznac Aegyptusa?
Twoj opis jest bardzo sugestywny i chociaz reszta seria Tesori kusi bardzo to jednak boje sie kolejnego zakupu w ciemno.
Hexxano,z chęcią podzielę się Lotosem.Aegeptusa mam próbeczkę od Psychy,ale chętnie przyjmę w zamian coś innego.
Nie mogłam się doczekać testowania jaśminowego zelui i jestem już po.Nadal podtrzymuję,że bardzo Angelowy-podoba mi się.Cała łazienka wypełniła się tym intensywnym aromatem.
Przedemną jeszcze testowanie Aegyptusa
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 13:13   #83
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Wreszcie przyszła moja paczka z Esentii,testuję mój Lotos i....jestem oczarowana.Zapach przepiękny,słodki,miękki i waniliowy.Kojarzy mi się z jakimiś tajemniczymi,nieznanymi pysznościami,ma też nutę która przypomina błogi zapach mleka gotowanego w takim starym,aluminiowym garnku jakie kiedyś miała moja babcia.Łagodny ale bardzo intensywny(już tak coś czuje,że będzie trwały).Miałam nadzieję,że mi się spodoba ale nie sądziłam,że trafię na coś tak wspaniałego .Oj wydaje mi się,że zapoluję na resztę serii o tym zapachu.
Oj, brzmi ciekawie!

Wreszcie dotarłam do tamtej mydlarni i spieszę informować - MAJĄ testery Ale ceny nie są konkurencyjne, bo 100 ml kosztuje ok. 76 zł, więc na Esentii dużo korzystniej Mają też inne produkty Tesori, ale cen nie pamiętam. Był dziki tłum, a ja nadgarstki już zajęte, więc niczego nie przetestowałam niestety...
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 13:38   #84
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Oj, brzmi ciekawie!

Wreszcie dotarłam do tamtej mydlarni i spieszę informować - MAJĄ testery Ale ceny nie są konkurencyjne, bo 100 ml kosztuje ok. 76 zł, więc na Esentii dużo korzystniej Mają też inne produkty Tesori, ale cen nie pamiętam. Był dziki tłum, a ja nadgarstki już zajęte, więc niczego nie przetestowałam niestety...
Bardzo dobra wiadomość.Muszę się tam przejść.
Kasiu,jak już mówiłam chętnie podzielę się Lotosem
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 09:28   #85
ElaG
Raczkowanie
 
Avatar ElaG
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
GG do ElaG
Dot.: Tesori d'Oriente

Chętnie zamienię Ambre Indien -ubytek kilkanaście psików ze 100 ml na Jaśmin, albo inna wodę
ElaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:44   #86
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: Tesori d'Oriente

u mnie, w Poznaniu te wody kosztują 35,6zł !!! zdebiałam jak je zobaczyłam w tej cenie:P
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:46   #87
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
u mnie, w Poznaniu te wody kosztują 35,6zł !!! zdebiałam jak je zobaczyłam w tej cenie:P
Gdzie, gdzie je sprzedaja w Poznaniu??
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:28   #88
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
u mnie, w Poznaniu te wody kosztują 35,6zł !!! zdebiałam jak je zobaczyłam w tej cenie:P
Kupcie mi i wyślijcie Ale w pojemności 100 ml??? [nie wiem, czy są inne ]
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 13:37   #89
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: Tesori d'Oriente

W Poznaniu w King Crossie, przedwczoraj trafiłam na nie przypadkiem, są na takim jakby straganiku z kosmetykami na korytarzu, koło cropptown o ile się nie myle... inne produkty z tej serii też maja no i oczywiście wody są pełnowymiarowe tzn. 100ml. Tylko zostawcie coś dla mnie:p
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 13:40   #90
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
W Poznaniu w King Crossie, przedwczoraj trafiłam na nie przypadkiem, są na takim jakby straganiku z kosmetykami na korytarzu, koło cropptown o ile się nie myle... inne produkty z tej serii też maja no i oczywiście wody są pełnowymiarowe tzn. 100ml. Tylko zostawcie coś dla mnie:p
Dziękuję, polecę jeszcze dziś je obadać. Myślę, że coś dla Ciebie jeszcze zostanie
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-10 23:25:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.