Yves Rocher NOWOŚCI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-16, 11:47   #1
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Yves Rocher NOWOŚCI


Nowa oferta Yves Rocher
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 12:32   #2
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

prześliczne te kosmetyki ,zawsze jak jestem w u nich w sklepie to mam ochote kupic wszystko nawet dla samych opakowań
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 12:45   #3
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Ciekawe jak z jakoscia bo seria Bio Specific nawet mi odpowiada i jestem zadowolona,to jest oferta z wysylki wiec pewnie troche to potrwa zanim sie pokaze w sklepachPrzykladem moga byc nowe wody owocowe,ktore w sklepach pojawily sie ponad dwa m-ce pozniej....ciekawe swoja droga dlaczego.
Lubie kosmetyki YR i na pewno skusze sie na ktorys w ramach wstepnego testu
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 12:55   #4
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

widzialam w ich sklepie, ze obnizona jest obecnie cena kosmetykow z serii Pleasure Nature (ups, nie wiem, czy dobrze napisalam, jestem leniwa, hihi i nie chce mi sie sprawdzic
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 13:02   #5
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Obnizka dotyczy niestety tylko nowych zapachowto pewnie na zachete,bo ta seria jest zawsze w przyjaznej cenie.....ale kusi mnie morela-taka ze az chce sie ja schrupac Jedyny minus to taki,ze te zapachy sa bardzo nietrwale
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 13:11   #6
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

hmmm, w Gdyni wydawalo mi sie, ze wszystkich, bo siegnelam po limonke (?) i pani powiedziala, ze kosztuje 15.99...
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 13:17   #7
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

U siebie w sklepie to widzialam tylko po 15,90 te nowe zapachy:pomarancz,anans i morela,a wody z tej serii 20ml za 19,90
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 13:26   #8
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Hexano - a mogłabyś napisać coś więcej co to za nowości. Na załącznikach kiepsko widać a w serisie www jeszcze nic nie ma Proszę

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 13:30   #9
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

kurcze kusicie mnie tymi zapachami chyba bede musiała zajrzeć do IR i zrobić lekkie zakupy .W sumie to przydałby mi sie nowy krem taki do skory po 25 roku życia ale nie mam pojecia czy maja dobre miałam tylko jeden z serii camomile(nie wiem czy tak sie pisze) i był ok.

Edytowane przez chmurka80
Czas edycji: 2005-08-16 o 13:34 Powód: dopisek
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 13:39   #10
bialinka
Raczkowanie
 
Avatar bialinka
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 69
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Wklejam stronkę Yves Rocher
http://www.yves-rocher.com.pl/
__________________
Człowiek jest zdumiewający ale arcydziełem nie jest
bialinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 13:44   #11
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Hexano - a mogłabyś napisać coś więcej co to za nowości. Na załącznikach kiepsko widać a w serisie www jeszcze nic nie ma Proszę

PZDR Natalia

Zrobie to na pewno,tylko chce na spokojnie usiasc przy kompie,bo skany zrobilam na szybko a zeby sie tutaj zmiescily to wlasnie taki efekt wyszedl
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 13:53   #12
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

1.Cien w plynie-plynny,lsniacy i trwaly kolor.3 odcienie ciemna zielen,zloty i lsniacy braz.
2.Kredka do brwi Intensywny Braz(ze szczoteczka)
3.Intensywnie blyszczace usta,kremowa pomadka o intensywnym blasku,cieply i chlodny odcien do wyboru:Roz Piaskowy i Zlotobrazowa
4.Odblaskowy lakier do paznokci:Bez Piaskowy i Miedziany
5.Oczyszcza pory i zluszcza naskorek Bio Specific Anti-Imrerfections 2w1 mleczko+tonik sciagajacy
Zawiera kompleks,ktory odzialywuje na glebokie warstwy skory,jak rozniez na jej powierznie.Ma wlasciwosci oczyszczajace oraz daje efekt peelingujacy.Usuwa nadmiar tluszczu,zanieczyszczenia i zamyka rozszerzone pory.Cera staje sie gladka i oczyszczona.
Poj 150ml,cena normalna 29zl w promocji za 19,90

To pierwsza partia
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 13:59   #13
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

6.Nietlusta kuracja pielegnacyjna dzieki ktorej cera staje sie matowa i wygladzona.Bio-Specific Nawilzajacy krem na dzien zwezajacy pory
Niezwykle lekka i swieza formula,ktora daje natychmiastowy efekt matujacy i wyraznie redukuje rozszerzone pory.Sloik poj 50ml,cena normalna 50zl w promocji 34,90
7.Maseczka zapewniajaca odswiezona i matowa skore.Maseczka typu pee off zwezajaca pory.Ma zadanie oczyszczac skore z nadmiaru loju i zanieczyszczen.Poj 50ml,cena normalna 46zl w promocji 32,90
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 14:06   #14
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Ostatnia strona to dla mezczyzn
Zel oczyszcajacy 3w1;Pianka do golenia;balsam po goleniu;krem do twarzy Energie+
kosmetyki te maja w skladzie wyciag z miety pieprzowej,zen-szenia,aloes.

Ponadto pojawia sie nowy zel pod prysznic z serii Jardins De Monde z olejkiem z Palmy Malezyjskiej.Zapach pelen zieleni,olejek ma wlasciwosci nawilzajace,wygladzajace, skora staje sie gladka i jedrna.Poj.200ml w promocji cena 8,90zl
Spray do wlosow Phytum Active Volume,utrwala fryzure i nadaje objetosci wlosom,poj 150ml w promocji cena 26,90zl
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 14:23   #15
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Hexano wielgachna buźka dla ciebie

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 14:42   #16
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Dopisze jeszcze pozniej pare rzeczy bo teraz bede zmykac sprzed kompa,i na spokojnie podziele sie uwagami na To i Owo Ciesze sie,ze moge pomoc
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-04, 21:20   #17
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Zauwazylam,ze pojawila sie juz ta seria w sklepach,moze napisze cos ktoras z Was,ktora skusi sie wyprobowac?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 19:24   #18
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

jako, ze jestem szczesliwą posiadaczką karty stałego klienta z YR, dostalam pare dni temu karteczke pocztą, ze mam znizke 40% na jakis kosmetyk z ich firmy
moge z tej oferty skorzystac, bądz kupic cos i dostane mały prezecik niespodziewankę zastanawiam sie tylko, co jest mi najbardziej potrzeben, bo jutro wybieram sie do Chorzowa, wiec na pewno wpadne do ich sklepiku
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 19:36   #19
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hanka20
jako, ze jestem szczesliwą posiadaczką karty stałego klienta z YR, dostalam pare dni temu karteczke pocztą, ze mam znizke 40% na jakis kosmetyk z ich firmy
moge z tej oferty skorzystac, bądz kupic cos i dostane mały prezecik niespodziewankę zastanawiam sie tylko, co jest mi najbardziej potrzeben, bo jutro wybieram sie do Chorzowa, wiec na pewno wpadne do ich sklepiku
ta niespodzianka to podobno kubek.
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 19:41   #20
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hanka20
jako, ze jestem szczesliwą posiadaczką karty stałego klienta z YR, dostalam pare dni temu karteczke pocztą, ze mam znizke 40% na jakis kosmetyk z ich firmy
moge z tej oferty skorzystac, bądz kupic cos i dostane mały prezecik niespodziewankę zastanawiam sie tylko, co jest mi najbardziej potrzeben, bo jutro wybieram sie do Chorzowa, wiec na pewno wpadne do ich sklepiku

Karta YR to ich dodatkowy bajer,ktory mnie bardzo rozczarowal ostatnio przy wymianie pieczatek na wybrany prezent,tymbardziej ze wymienialam je w momencie kiedy juz byl komplet pieczatek(20szt)
ale do rzeczyta niespodzianka jest kubek ceramiczny a za 9,90 calkiem fajna i pakowna kosmetyczkaw kolorze pomaranczowym
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 20:22   #21
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Karta YR to ich dodatkowy bajer,ktory mnie bardzo rozczarowal ostatnio przy wymianie pieczatek na wybrany prezent,tymbardziej ze wymienialam je w momencie kiedy juz byl komplet pieczatek(20szt)
ale do rzeczyta niespodzianka jest kubek ceramiczny a za 9,90 calkiem fajna i pakowna kosmetyczkaw kolorze pomaranczowym
A jakie są wymiary tej kosmetyczki? I czy ma w środku jakieś kieszonki? przegródki czy coś?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 20:46   #22
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa
A jakie są wymiary tej kosmetyczki? I czy ma w środku jakieś kieszonki? przegródki czy coś?
Wymiary 29x29x19
kieszonek brak
usztywnienia brak
jest to taki kufro-workowata kosmetyczka calkiem pojemna,material w miare sztywny,wydaje sie byc funkcjonalna ale najlepiej sobie obejrzec i ocenic
Dalam sie wkrecic w te promocje,bo n szybko robilam zakup i chodzilo glownie o rabat,wiedzialam,ze bedzie kosmetyczna ale nie doczytalam,ze trzeba za nia zaplacic 9,90,Pani sie pyta -kosmetyczka tez? ja -tak,tak....szybko zaplacilam i pedzilam dalej po pracy,dopiero w domu patrzac na paragon zauwazylam,ze kupilam te kosmetyczke(a caly czas roilo sie w glowie,ze to giftnie wiem skad-ale tak jest jak sie nie doczytaw kazdym razie bedzie przydatna na weekendowe wyjazdy do zebrania wszystkich zabawek kosmetycznych a w domu tez nie pozostanie nie wykorzystana,mam tylko nauczke,zeby czytac wszystko do konca
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 21:13   #23
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Wymiary 29x29x19
kieszonek brak
usztywnienia brak
jest to taki kufro-workowata kosmetyczka calkiem pojemna,material w miare sztywny,wydaje sie byc funkcjonalna ale najlepiej sobie obejrzec i ocenic
Dalam sie wkrecic w te promocje,bo n szybko robilam zakup i chodzilo glownie o rabat,wiedzialam,ze bedzie kosmetyczna ale nie doczytalam,ze trzeba za nia zaplacic 9,90,Pani sie pyta -kosmetyczka tez? ja -tak,tak....szybko zaplacilam i pedzilam dalej po pracy,dopiero w domu patrzac na paragon zauwazylam,ze kupilam te kosmetyczke(a caly czas roilo sie w glowie,ze to giftnie wiem skad-ale tak jest jak sie nie doczytaw kazdym razie bedzie przydatna na weekendowe wyjazdy do zebrania wszystkich zabawek kosmetycznych a w domu tez nie pozostanie nie wykorzystana,mam tylko nauczke,zeby czytac wszystko do konca
Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 22:02   #24
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Karta YR to ich dodatkowy bajer,ktory mnie bardzo rozczarowal ostatnio przy wymianie pieczatek na wybrany prezent,tymbardziej ze wymienialam je w momencie kiedy juz byl komplet pieczatek(20szt)
Zdradzisz nam co konkretnie tak Cię rozczarowało? Sama jestem posiadaczką owej karty i chociaż korzystając z rabatów rzadko udaje mi się dostać pieczątkę ciekawa jestem jaką krzywdę wyrządził Ci YR
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 22:29   #25
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez vretka
Zdradzisz nam co konkretnie tak Cię rozczarowało? Sama jestem posiadaczką owej karty i chociaż korzystając z rabatów rzadko udaje mi się dostać pieczątkę ciekawa jestem jaką krzywdę wyrządził Ci YR
Karte mam juz dlugo ale rzadko z niej korzystalam bo glownie kupuje z Krakowa z wysylki(w duzej czesci dlatego,ze maja ciekawsze gifty i ciekawsze rabaty,promocje)ale w ostatnim czasie wydalam sporo kasy wlasnie w sklepach i zbieralam pieczatki-tymbardziej ze jedna jest za kazde pelne 25zl i myslalam,ze prezent to bedzie do wyboru....a tutaj okazuje sie,ze maja 3 poziomy i tak na dobra sprawe to tylko wybrane produkty.
Zreszta z oferty jaka Pani YR przedstawila to...wybor byl praktycznie zaden,wzielam ostatecznie wode kolonska Zielona Herbate-tylko jak na moj gust za wydane u nich pieniadze to ta woda w zaden sposob nie jest adekwatna do tego.
Nie chodzi o krzywdeale o to w jaki sposob podchodzi sie do klienta,wiem ze wiecej nie bede zbierac tych durnych pieczatek i wroce znow do wysylki,gdzie duzo szybciej pojawiaja sie nowosci i ciekawsze oferty cenowebo nawet kiedy mam doliczyc koszt przesylki kiedy zamowienie nie osiaga wymaganego pulapu to i tak sie oplaca.
Troche sie zawiodlam tym systemem wynagradzania klienta,bo YR to jedna z moich ulubionych firm i mam tam sporo swoich perelek dlatego pocieszam sie,ze zawsze jest wysylka
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-06, 06:14   #26
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

ja wczoraj dojrzałąm na promocji kredki do oczu za 8,90 i chyba dzisiaj kupię sobie brązową
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 13:06   #27
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Karte mam juz dlugo ale rzadko z niej korzystalam bo glownie kupuje z Krakowa z wysylki(w duzej czesci dlatego,ze maja ciekawsze gifty i ciekawsze rabaty,promocje)ale w ostatnim czasie wydalam sporo kasy wlasnie w sklepach i zbieralam pieczatki-tymbardziej ze jedna jest za kazde pelne 25zl i myslalam,ze prezent to bedzie do wyboru....a tutaj okazuje sie,ze maja 3 poziomy i tak na dobra sprawe to tylko wybrane produkty.
Zreszta z oferty jaka Pani YR przedstawila to...wybor byl praktycznie zaden,wzielam ostatecznie wode kolonska Zielona Herbate-tylko jak na moj gust za wydane u nich pieniadze to ta woda w zaden sposob nie jest adekwatna do tego.
Nie chodzi o krzywdeale o to w jaki sposob podchodzi sie do klienta,wiem ze wiecej nie bede zbierac tych durnych pieczatek i wroce znow do wysylki,gdzie duzo szybciej pojawiaja sie nowosci i ciekawsze oferty cenowebo nawet kiedy mam doliczyc koszt przesylki kiedy zamowienie nie osiaga wymaganego pulapu to i tak sie oplaca.
Troche sie zawiodlam tym systemem wynagradzania klienta,bo YR to jedna z moich ulubionych firm i mam tam sporo swoich perelek dlatego pocieszam sie,ze zawsze jest wysylka
własnie dziś wysłałam maila do YR zeby mi wytłumaczyli o co chodzi z tymi pieczątkami jak one wyglądają, w jaki sposób mozna je dostac w wysyłkowej czy w sklepach, i czy już przy pierwszym zamówieniu dostanę kartę stałego klienta i od razu dostanę pieczątki za ten pierwszy zakup bo planuję taki większy jak zapasy wykoncze wszystkiego,
szkoda swoją droga że nie pokazuja na stronie internetowej ofert wysyłkowych, żeby człowiek wiedział jak to przynajmniej wygląda i jak tam się składa to zamówienie i gdzie sie co wpisuje skoro mozna telefonicznie póxniej składac zamówienie to mogliby pokazywać na stronie internetowej już te oferty wysyłkowe, bo słyszłam że róznie z tymi ofertami jest, raz czesto przychodzą, raz nie widac ich sporo wogóle
ciekawe co mi napisza bo ja jestem mało obrotna i nic z ich strony się nie dowiedziałam
dziwi mnie tez to ze trzeba pisac maila o zielona księgę, a po drugie pisać znow i wysyłac pocztą formularz o oferte wysłkową, jakby nie mozna jedno przy drugim
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 13:49   #28
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

ja ostatnio byłam w YR i kupiłam sobie balsam do ust Luminelle - pani przy kasie spytała czy chciałabym zostać stałym klientem. Zgodziłam się dostałam nowy katalog produktów, kartę stałego klienta oraz ulotkę ze zniżką 40% przez 2 miesiące na dowolne produkty pieczątkę dostałam jedną, przy każdym kolejnym zakupie za 25zł. = 1 pieczątka. Są różne oferty dla stałych klientów, promocje i przeceny. Aha, przy następnym zakupie dostanę lusterko rozkładane gratis
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 14:47   #29
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Z tego co się kiedyś dowiedziałam, to sklepy i sprzedaż wysyłkową prowadzą dwie rózne firmy. Ja też lubię Yves Rocher, ale moim zdaniem ceny u nich wciąż rosną, a jakość nie :/ Perfumy nowe są coraz droższe, tak samo kremy i kolorówka. W sprzedaży wysyłkowej nienawidze, jak za mnie decydują, którą promocję kiedy mam na zamówieniu wykorzystac, to nie fair :/
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 21:17   #30
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Z tego co się kiedyś dowiedziałam, to sklepy i sprzedaż wysyłkową prowadzą dwie rózne firmy. Ja też lubię Yves Rocher, ale moim zdaniem ceny u nich wciąż rosną, a jakość nie :/ Perfumy nowe są coraz droższe, tak samo kremy i kolorówka. W sprzedaży wysyłkowej nienawidze, jak za mnie decydują, którą promocję kiedy mam na zamówieniu wykorzystac, to nie fair :/
Oooooo a to dziwne bo ja z reguly dostaje naklejki z promocjami,ktore sama sobie wklejam na karte zamowienia wiec wybieram sama dowolnie z czego skorzystam lub mam karte na ktorej sa rabaty 2 w cenie 1 oraz 50% lub 40% wiec w zasadzie nie czuje,ze oni decyduja za mnie
Wysylkowo zamawiam juz bardzo dluuugo prawie 7 lat w zeszlym roku dosalam Karte Klubu Orchidei ale jakos nie interesowalam sie tym zbytnio.
Masz racje,ze ceny ida w gore a z jakoscia roznie i chociaz mam kilka ulubionych zapachow u nich to niestety wcale nie naleza do tanich.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.