Yves Rocher NOWOŚCI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-27, 15:40   #31
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

sie upisałam do nich maila, coby mi troche w głowei rozjaśnili czy przy pierwszych zakupach będe mieć kartę stałego klienta, czy z pierwszym zamówieniem będa mi naliczać te magiczne pieczątki itp. a dostałam tylko maila treści:
"Uprzejmie informuję, że w sieci sprzedaży wysyłkowej, a także sprzedaży w firmowych sklepach prowadzone są inne zasady promocji oraz istnieje osobna ewidencja Klientów. Warunki sprzedaży związane z posiadaniem karty stałego klienta realizowane są tylko w sklepach Yves Rocher."
i tyle a to sie dowiedziałam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 16:04   #32
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez bluegirl
sie upisałam do nich maila, coby mi troche w głowei rozjaśnili czy przy pierwszych zakupach będe mieć kartę stałego klienta, czy z pierwszym zamówieniem będa mi naliczać te magiczne pieczątki itp. a dostałam tylko maila treści:
"Uprzejmie informuję, że w sieci sprzedaży wysyłkowej, a także sprzedaży w firmowych sklepach prowadzone są inne zasady promocji oraz istnieje osobna ewidencja Klientów. Warunki sprzedaży związane z posiadaniem karty stałego klienta realizowane są tylko w sklepach Yves Rocher."
i tyle a to sie dowiedziałam
Ja akurat rozumiem o co im chodziło, ale pewnie dlatego, że ogólnie wiem jakie mają te zasady
A więc tak: Kartę Stałego Klienta, na której zbierasz pieczątki dostajesz (generalnie pytają czy masz ją czy nie, a nawet jak nie, to poproś sama) przy pierwszym zakupie. Potem za każde 25zł wydane u nich dostajesz pieczątkę. Jeden poziom to 5 pieczątek, poziomów jest 4 i sama decydujesz, kiedy odbierasz prezent. Generalnie te z I i II poziomu są praktycznie nic nie warte, więc nie ma sensu się na nie kusić. Lepiej zbierać dalej, z tym, że trzeba uważać na termin ważności karty (rok od wydania), bo jak będzie już PO to moga być problemy. No i jeśli nagle zdecydujemy się na odbiór prezentu z II poziomu, a mamy już wbite 2 pieczątki na III, to te dwie nam przepadną, bo miłe panie nie przeniosą ich na nową kartę. Także trzeba to wziąć pod uwagę. Korzyścią z posiadania takiej karty jest niewątpliwie fakt otrzymywania (na adres domowy) różnych kuponów na zniżki i prezenty, z którymi potem maszerujemy do sklepu i robimy zakupy
A zakupy wysyłkowe to już zupełnie inna bajka. Najpierw musisz do nich napisać list (nie mail bo musi być własnoręczny podpis na zgodę na przetwarzanie danych) z prośbą o katalog (no chyba, że znajdziesz go w jakiejś gazecie, czasem dają) i jak już go dostaniesz, to wybierasz i przebierasz i zamawiasz co chcesz Są różne oferty na różne gratisy - albo jakieś pierdułki do domu albo biżuteria albo gratisowe kosmetyki albo jakieś próbki itp. itd. Sama w sumie wysyłkowo nie zamawiam, ale wiem, że oferty sklepowe i wysyłkowe różnią się znacznie. Co lepsze dla Ciebie sama musisz zdecydować. Ja zamawiam zwykle mało, więc wolę sklep, ale jeśli planujesz kupować hurtowo, to może lepiej wysyłka...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 17:12   #33
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ja akurat rozumiem o co im chodziło, ale pewnie dlatego, że ogólnie wiem jakie mają te zasady
A więc tak: Kartę Stałego Klienta, na której zbierasz pieczątki dostajesz (generalnie pytają czy masz ją czy nie, a nawet jak nie, to poproś sama) przy pierwszym zakupie. Potem za każde 25zł wydane u nich dostajesz pieczątkę. Jeden poziom to 5 pieczątek, poziomów jest 4 i sama decydujesz, kiedy odbierasz prezent. Generalnie te z I i II poziomu są praktycznie nic nie warte, więc nie ma sensu się na nie kusić. Lepiej zbierać dalej, z tym, że trzeba uważać na termin ważności karty (rok od wydania), bo jak będzie już PO to moga być problemy. No i jeśli nagle zdecydujemy się na odbiór prezentu z II poziomu, a mamy już wbite 2 pieczątki na III, to te dwie nam przepadną, bo miłe panie nie przeniosą ich na nową kartę. Także trzeba to wziąć pod uwagę. Korzyścią z posiadania takiej karty jest niewątpliwie fakt otrzymywania (na adres domowy) różnych kuponów na zniżki i prezenty, z którymi potem maszerujemy do sklepu i robimy zakupy
A zakupy wysyłkowe to już zupełnie inna bajka. Najpierw musisz do nich napisać list (nie mail bo musi być własnoręczny podpis na zgodę na przetwarzanie danych) z prośbą o katalog (no chyba, że znajdziesz go w jakiejś gazecie, czasem dają) i jak już go dostaniesz, to wybierasz i przebierasz i zamawiasz co chcesz Są różne oferty na różne gratisy - albo jakieś pierdułki do domu albo biżuteria albo gratisowe kosmetyki albo jakieś próbki itp. itd. Sama w sumie wysyłkowo nie zamawiam, ale wiem, że oferty sklepowe i wysyłkowe różnią się znacznie. Co lepsze dla Ciebie sama musisz zdecydować. Ja zamawiam zwykle mało, więc wolę sklep, ale jeśli planujesz kupować hurtowo, to może lepiej wysyłka...
ja mało kapująca w nowościach takich więc mam dalsze pytania,
to jak mam zdobyć karte kupując tylko wysyłkowo? bo rozumiem że pytaja w sklepie przy zakupwach, ale ze u nas mało symapatyczne panie więc raczej nie wydadzą jej za bardzo, a te pieczatki to są w wysyłkowej czy w sklepowych zakupach, bo ja się juz pogubiłam wolałabym w wysyłkowej, bo tak jak mówiłam niemiłe panie sa w sklepie zakupy planuję większe, więc w wysyłce jak można te karte zyskać, i czy tam sa te pieczątki w wysyłkowej, bo podobaja mi się w tej wysyłkowej te promocje 2w cenie 1, czy -30% - 40% - 50% a planuję większe zakupy jak mi się wszystkiego zapasy skończą
a na ich stronie jest tylko o tej ulotce wysyłkowej i o zielonej księdze, a ja nadal nie rozumiem kiedy wydaja Karte Klienta i te pieczatki kiedy przyznają za zakupy
byłabym wdzięczna za wytłumaczenie jak małemu dziecku
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 17:41   #34
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez bluegirl
ja mało kapująca w nowościach takich więc mam dalsze pytania,
Postaram się wyjaśnić Twoje wątpliwości

Cytat:
to jak mam zdobyć karte kupując tylko wysyłkowo?
Nie ma takiej możliwości. Niestety albo rybki albo akwarium

Cytat:
bo rozumiem że pytaja w sklepie przy zakupwach, ale ze u nas mało symapatyczne panie więc raczej nie wydadzą jej za bardzo
Wydadzą, wydadzą. Uwierz, w większości sklepów YR panie są takie "miłe". Aż się zastanawiam czy uczą ich tego na jakichś szkoleniach czy one takie z natury już są
Cytat:
a te pieczatki to są w wysyłkowej czy w sklepowych zakupach, bo ja się juz pogubiłam wolałabym w wysyłkowej, bo tak jak mówiłam niemiłe panie sa w sklepie
Karty i pieczątki tylko w sklepach. A paniami się nie przejmuj i domagaj się swojego
Cytat:
zakupy planuję większe, więc w wysyłce jak można te karte zyskać, i czy tam sa te pieczątki w wysyłkowej, bo podobaja mi się w tej wysyłkowej te promocje 2w cenie 1, czy -30% - 40% - 50% a planuję większe zakupy jak mi się wszystkiego zapasy skończą
Jak już pisałam wyżej w wysyłce nie ma pieczątek, ale i tak jest tam zwykle więcej gratisów i promocji niż w sklepach, więc jak planujesz większe zakupy i tak bardzo obawiasz się tych pań ze sklepu, to śmiało zamawiaj wysyłkowo.
Cytat:
a na ich stronie jest tylko o tej ulotce wysyłkowej i o zielonej księdze, a ja nadal nie rozumiem kiedy wydaja Karte Klienta i te pieczatki kiedy przyznają za zakupy
Zielona Księga to taka, że tak powiem, duża ulotka z ofertą YR, ale ona jest tylko do pooglądania, bo nie ma żadnych cen i żadnych promocji. Te Księgi (dość szumna to nazwa ) leżą zwykle w sklepie i można sobie je brać. Zamówić jej nie zamówisz. Zamawiasz katalog, z którego potem zamawiasz
Cytat:
byłabym wdzięczna za wytłumaczenie jak małemu dziecku
Mam nadzieję, że teraz już wszystko jasne
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 18:11   #35
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

no to teraz już wszystko wiem wyślę formularz o ten wysyłkowy zobaczymy co tam u nich, teraz zaczynam żałowac że nie obkupiłam sie w tej promocji w weekend gdzie wszystko było o 50% taniej oprócz jednej serii, ale własnie z tej serii chce troche kupić a na nią nigdy promocji nie ma, zadna sie jej nie tyczy zakręcone toto strasznie, przy jednorazowych wiekszych zakupach w sumie opłacałoby sie nawet i to kupowanie z sklepie, bo wtedy miałabym pieczątek kilka przy zakupie za ok 250zł, ale teraz to musze obczaic sprawe co i jak, przemysleć, bo już coś wiem szkoda że nie wiedziałam tego wczesniej przed tą promocją ciekawe kiedy taka kolejna będzie
teraz musze zobaczyc co mi się będzie bardziej opłacać
zamacałabym Cie za to, za wyjaśnienie mi tego, ale cos mi wyskakuje że za bardzo Cie macam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 18:20   #36
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez bluegirl
zamacałabym Cie za to, za wyjaśnienie mi tego, ale cos mi wyskakuje że za bardzo Cie macam
Coś mi to pod molestowanie podchodzi...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 18:39   #37
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa
Coś mi to pod molestowanie podchodzi...
toz to takie subtelne zamacanie jak tylko bede miała sposobność uczynię to z przyjemnościa jak tylko mi na to okrutne urządzenia pozwolą
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 22:12   #38
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

W czwartek dostałam nową ulotkę promocyjną dla stałych klientek na kwiecień:

Aż do -50% na 15 wybranych kosmetyków (na ulotce produkty wraz z cenami):
* Pure Camille mleczko+tonik 2 w 1 - 10,90zł (150ml)
* Inositol Vegetal krem na dzień - pierwsze zmarszczki - 39zł (słoik 40ml)
* Ginseng Actif balsam po goleniu - 19,90zł (flakon 100ml)
* Serum Vegetal Force+ - 54,90zł (słoik 50ml)
* Arnika Essentiel krem 2 w 1 do rąk i paznokci - 16,50zł (2 tuby po 75ml)
* Hamamelis dezodorant w kulce 24h - 8,90zł (roll-on 50ml)
* Riche Creme krem intensywnie regenerujący - 74,90zł (słoik 75ml)
* Bio Specific krem nawilżająco-łagodzący na dzień - 50zł (2 słoiki po 50ml)
* Couleurs Nature podkład niebrudzący - 30,90zł (flakon 30ml)
* Serum Vegetal krem poprawiający gęstość skóry - 57,90zł (słoik 50ml)
* Bio Specific balsam do ciała 3 w 1 - 20,90zł (tuba 150ml)
* Phytum Actif Nutrition szampon odżywiająco-wygładzający - 10,90zł (flakon 200ml)

Zapachy:
* Fraicheur Vegetale woda kolońska (zielona herbata, bambus, wiciokrzew, cedr) - 37,90zł (flakon 125ml)
* Secret d'essence: Voile d'ambre woda perfumowana - 110zł (flakon spray 50ml)
* Hoggar woda toaletowa - 49,90zł (flakon 75ml)
* Transat woda toaletowa - 49,90zł (flakon 75ml)

Prezenty:
* naszyjnik - powyżej zakupu za 19zł
* mleczko do ciała z serii Plaisirs Nature (400ml) - powyżej zakupów za 59zł

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 10:05   #39
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

czy ma któraś z was krem przeciw pierwszym zmarszczkom? jaka jest jego pełna nazwa bo nie wiem jak szukac na KWC
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:16   #40
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

ja chociaż też jestem stałą klientką nie dostałam takiej oferty

dostajecie je na pocztę lub meila ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 13:28   #41
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja chociaż też jestem stałą klientką nie dostałam takiej oferty

dostajecie je na pocztę lub meila ?
Z YR nie ma ofert wysylanych na maila.
Dostaje wysylkowa oferte z Krakowa oraz jestem na liscie mailingowej w sklepie YR,akurat one sie nie lacza ze soba ale bywaja rownie atrakcyjne.
W sumie wiecej biore wysylkowo bo ceny sa wtedy duzo bardziej przyjazne
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 13:32   #42
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
czy ma któraś z was krem przeciw pierwszym zmarszczkom? jaka jest jego pełna nazwa bo nie wiem jak szukac na KWC
Pelna nazwa Inositol Vegetal Krem na dzien na 1-sze zmarszczki;sloiczek 40ml poza promocja kosztuje 62zl w promocji jaka obowiazuje na maj 06' widze,ze jest za 40,90zl.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 14:45   #43
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Z YR nie ma ofert wysylanych na maila.
Dostaje wysylkowa oferte z Krakowa oraz jestem na liscie mailingowej w sklepie YR,akurat one sie nie lacza ze soba ale bywaja rownie atrakcyjne.
W sumie wiecej biore wysylkowo bo ceny sa wtedy duzo bardziej przyjazne
a możesz napisać coś więcej o zamawianiu wysyłkowym ? jakie są opłaty za przesyłkę itp.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 16:27   #44
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
a możesz napisać coś więcej o zamawianiu wysyłkowym ? jakie są opłaty za przesyłkę itp.
Opłata jest dosyć duża czyli około 13 zł za pobraniem (nie ma innej możliwości) nie płaci się za przesylkę jeśli zamówienie przekroczy 129 zł, czyli średnio korzystne
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 17:14   #45
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Oplaty za przesylke sa zroznicowane-owszem wystepuje to tylko w opcji pobrania ale na moich kartach zamowieniowych koszt przesylki wacha sie od 6,95 do 9,50 i teraz w zaleznosci w jakim pulapie zrobisz zakupy to albo jest doliczany koszt przesylki badz nie.
Osobiscie najczesciej wybieram opcje kiedy nie place za przesylke i robie duze zamowienie,wtedy mi sie to oplaca.
Czasami tez korzystam z opcji,ze na bazie kart zamowieniowych z wysylki realizuje zamowienia w sklepach YR gdzie honoruja taka forme-jedyna zaleta jest to,ze wtedy moge wziac to,co mnie interesuje,korzystam z promocji lub znizki zawartej w karcie i nie place za przesylke.Jedynie nie dodaja bonusow jakie oferuje wtedy Krakow ze swojej strony,jednak ogolnie jestem zadowolona
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 17:27   #46
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Ja porostu zamawiam z przyjaciółką ,albo z siostrą i oplata idzie wtedy na pół albo i mniej
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 18:01   #47
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Nutka
Ja porostu zamawiam z przyjaciółką ,albo z siostrą i oplata idzie wtedy na pół albo i mniej
To bardzo dobre rozwiązanie
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 08:41   #48
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Do zakupów w sklepie dodają teraz książeczkę z czekami na lato. Moim zdaniem oferty są ciekawsze od ubiegłorocznych.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 11:57   #49
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Do zakupów w sklepie dodają teraz książeczkę z czekami na lato. Moim zdaniem oferty są ciekawsze od ubiegłorocznych.
a jakie są m.in. promocje ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 13:19   #50
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
a jakie są m.in. promocje ?
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...768&a=43021598

Tu już ktoś opisał.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 13:23   #51
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

dzięki
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 13:36   #52
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

ja rowniez otrzymalam taka ksiazeczke i musze powiedziec ze naprawde mnie milo zaskoczyli ja mam swira na punkcje kosmetykow do twarzy,wiec ich oferta 2 w cenie 1 jest poprostu SUPER !!!!
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 13:56   #53
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

widzialyscie, ze pojawil sie nowy "smak" z serii plasirs natur tym razem LICZI
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 14:35   #54
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez lalesia
widzialyscie, ze pojawil sie nowy "smak" z serii plasirs natur tym razem LICZI
Mango też chyba jest nowe? Za to ja już dawno nie widziałam ani limonki, ani ananasa...
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 15:32   #55
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

jak pachnie liczi ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 16:37   #56
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
jak pachnie liczi ?

Liczi jest.....przeokropnie slodkie,to taki ulepek,ze az mnie odrzucilo-jak lubie slodkie zapachy to kompletnie nie dla mnie,pasudne uczucie slodyczy,ktora za nic nie chce sie ulotnic.

Mango za to jest....bajeczne bardzo bardzo spodobal mi sie ten zapach i na lato bedzie IDEALNY
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 16:54   #57
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
jak pachnie liczi ?
liczi w zasadzie znam tylko z herbaty dilmah o tym wlasnie aromacie w herbacie nie wydawal sie taki strasznie ulepkowaty. Owszem, slodki, ale bardziej taka soczysta, owocowa slodycz.

W yves rocher liczi tez nie wydaje mi sie specjalnie przeslodzona - taki ladny, bardzo apetyczny zapaszek

hexxanko
, a ja mam wrazenie, ze ten mango zalatuje kocim sikiem
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 17:38   #58
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

No widzisz Lalesiu ile nosow tyle skojarzen

a tak powaznie to akurat swiezo testowalam te wody bo akurat robilam zakupy w YR i dreczy mnie nadal ta woda o zapachu Liczi.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2006-06-07 o 19:47
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 19:19   #59
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Hm, to muszę się wybrać do YR
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 07:42   #60
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hexxana
No widzisz Lalesiu ile nosow tyle skojarzen

a tak powaznie to akurat swiezo testowalam te wody bo akurat robilam zakupy w YR i dreczy mnie nadal ta woda o zapachu Liczi.
hm, jak jest zbyt słodki to niedobrze może mango będzie lepsze
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.