Okulary a aerobik!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-29, 10:21   #31
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Okulary a aerobik!!!

Cytat:
Napisane przez beoneself
Grudniowa Szatynko, nie strasz mnie tak Już kilka razy zdażyło mi się płakać w soczewkach, ale na szczęście pozostały na swoim miejscu... Tylko za pierwszym razem byłam przerażona;}
Kwestia wprawy, trzeba płakać w umiejetny sposób, ograniczać ilość łez i nie trzeć piąstkami, wtedy nie wypadną
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:47   #32
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Okulary a aerobik!!!

No i biegam w soczewkach na aerobik, kupiłam te jednodniowe Dailiesy, radzę sobie jakoś, mają dodatkowe nawilżenie więc faktycznie łatwo je założyć - no właśnie , mimo tego nawilżenia mam trochę problemów z zakładaniem mam nadzieję że się nauczę szybko. Zastanawiam się tylko jak to jest z tuszem do rzęs i soczewkami? Trzeba stosowac jakiś konkretny ?? słyszałam ,że drobinki z tuszu mogą podrażniać soczewkę, a ta oko - czy jakoś tak Ja na codzień nie stosuję w ogóle makijażu, ale zdarzają się okazje
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 07:34   #33
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Okulary a aerobik!!!

Ja używam zwykłego tuszu i nie zauważyłam by podrażniał mi oczy. Jeśli masz wrażliwe oczy to możesz stosowac jakiś delikatniejszy, są specjalne tusze dla noszących soczewki, np. w oriflame. Pamietaj tylko żeby najpierw założyć soczewki, a później nakładać makijaż
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 15:59   #34
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Okulary a aerobik!!!

OOO to ja nie słyszałam w ogole o tuszach , dla osób noszących soczewki pewnie dlatego że wcześniej takowych nie potrzebowałam i nie interesowałam się tym tematem. Zaczynam się powoli przyzwyczaiać do soczewek , w domciu wieczorem nawet w nich ćwicze, a potem wywalam - dobre to rozwiązanie.
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:53   #35
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Okulary a aerobik!!!

Ja wogóle nie potrafiłabym teraz współpracowac z okularami
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 12:26   #36
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Okulary a aerobik!!!

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Ja wogóle nie potrafiłabym teraz współpracowac z okularami
Ja... tak i nie.
Tak- bo czasem nosze okulary.
Nie- soczewki sa o wiele praktyczniejsze
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 00:02   #37
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: Okulary a aerobik!!!

ja nie mam żadnego specjalnego tuszu...

aktualnie mam diora ultimeyes, i jest ok, ale inne tez byly ok
niew wydziwiam, zeby jakis specjalny do soczewek był ...
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 18:26   #38
karola017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 71
Question Dot.: Okulary a aerobik!!!

Hej Dziewczyny widzę że kilka z Was używa soczewek kontaktowych i bardzo je sobie chwalicie. Ja chciałabym się właśnie przeżucić z okularów na soczewki - czy aby to zrobić muszę iść do okulisty? Czy soczewki kupuje się na receptę, czy wystarczy powiedzieć, jakie się chce i sprzedadzą bez problemu? Gdzie je kupować? I ile osztuje para soczewek jednodniowych? Czy cena zależy od wady wzroku? Wiem że dużo pytam ale chce wszystko wiedzieć Z góry THX papa ]
karola017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 18:38   #39
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Okulary a aerobik!!!

Cytat:
Napisane przez karola017
Hej Dziewczyny widzę że kilka z Was używa soczewek kontaktowych i bardzo je sobie chwalicie. Ja chciałabym się właśnie przeżucić z okularów na soczewki - czy aby to zrobić muszę iść do okulisty? Czy soczewki kupuje się na receptę, czy wystarczy powiedzieć, jakie się chce i sprzedadzą bez problemu? Gdzie je kupować? I ile osztuje para soczewek jednodniowych? Czy cena zależy od wady wzroku? Wiem że dużo pytam ale chce wszystko wiedzieć Z góry THX papa ]
Oczywiście, że musisz iść do okulisty
Zazwyczaj przy pierwszym zakupie jest spory upust, ja kupiłam 3 pary za 111 zł.
Okulista Cię zbada, poleci jakieś konkretne soczewki. Przy pierwszym zakupie ktoś Cię poinstruuje jak się zakłada, zdejmuje. Dostaniesz odpowiedni pojemniczek, do którego kupic musisz płyn, nie mozna myc soczewek w zwykłej wodzie.
Para soczewek Johnson & Johnson miękkich wutygodniowych [ja noszę miesiac ] kosztuje 46 zł. Są tez jednodniowe ale ich nie używałam.
Przy zakupie kolejnej pary nie musisz odwiedzać okulisty. Ja idę do sklepu optycznego, jestem zapisana w bazie danych w kopmuterze, podaję tylko nazwisko i sprzedają mi odpowiednie soczewki [mam różną wade w każdym oku, dlatego muszą je zestawić z dwóch opakowań ]. To jest skuteczny i szybko sposób na zakup soczewek. Oczywiście przy badaniu okulistycznym dostajesz karteczke z zapisaną Twoją wadą wzroku i pokazujesz ją przy zakupie, jesli nie mają tam bazy danych.
Pierwsze co to musisz się wybrac do ukulisty, choćby ze wzgledu na ten upust A on powie Ci dokladniej co i jak
Nie kojarze z jakiego jesteś miasta, ale polecam optyka Vision Expres.
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 14:26   #40
kasicak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: Okulary a aerobik!!!

Oj soczewki są





super okularów nie lubiłam, bo mnie ograniczały :| szczególnie na nartach - snieg, i mokro, ciagle zaparowane, tak samo mam w zime :/ a soczewki o2optix noszę, bo tlen do oka dopuszczają





i można dłużej je nosić, przy wcześniejszych soczewkach miałam problemy pod koniec dnia, bo mi oczka uciskały, a w tych parenaście godzin chodze i jest ok, są



tańsze od jednodniowych - albo mówie juz tak bo jestem do nich przyzwyczajona Poza tym jak jesteś poczatkująca to zapytaj o promocje soczewkowe, jest ich trochę, optixy też chyba sa w promocji dla poczatkująych-zawsze można troszkę przyoszczędzić, poza tym pierwsze soczewki za darmo powinnas dostac, musisz po prostu zapytać lekerza. A i pamiętaj o tym, żeby lekarz nauczył Cie zakładac soczewki.
kasicak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 13:17   #41
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Okulary a aerobik!!!

A w jakich mocach dostępne sa te soczewki o2optix? Może bym od stycznia jakies nowe sobie sprawiła, czy to faktycznie odczuwalne, ze ten tlen dopuszczają? szkoda, że wcześniej nie napisałaś o tej promocji dla poczatkujących ja byłam początkująca jeszcze niedawno, skorzystałabym z checią , bo nic nie trzeba płacić kurde, musze się zapytać o to lekarza, bo jak do niego poszłam , to nic mi oczywisćie o żadnych promocjach nie wspomniał :/ech..lekarze
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-03, 13:55   #42
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Okulary a aerobik!!!

Na każdego lekarza trzeba dobrze trafić Moja okulistka ostatnio zrobiła mały przekręt, wypisując mi receptę na nowe soczewki [powiększyła mi się wada :/] zaznaczyła, że jest to pierwszy zakup

O soczewkach o2optix nie slyszałam, dowiem się przy nastepnej wizycie
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 11:56   #43
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Okulary a aerobik!!!

To znaczy , że ja mogę iśc do lekarza, poprosić go o to żeby wpisał mnie jako początkującą i wtedy tez załapie się na tę promocję o2optix? Już coraz więcej znajomych mi zachwala te soczewki, a ja dostaje wtedy piany bo tak to jest , jak człowiek jest w gorącej wodzie kompany:/
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 14:24   #44
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Okulary a aerobik!!!

Tzn. jeżeli jest to Twoja naprawdę pierwsza para o2optix to powinnać je legalnie dostać ze zniżką. W sumie nie wiem jak jest w salonach innych niż Vision Expres.
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.