Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-20, 08:17   #3301
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że Kate30 wysyłała dwa pudry do Truskawy (w jednej paczce), kosztowało ją to 90 złotych.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------


Pospieszyłam się z odpowiedzią, doczytałam, że sprawa się wyjaśniła.
Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź Tak mi się cos kojarzyło, że drogo to bardzo wychodziło

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
A taka . Rózowy rozswietlacz i granatowy cien sa
Moje kolorki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:17   #3302
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mogłybyście polecić mi jakiś fajny sypki puder matujący? Dzisiaj zobaczyłam dno w moim Clarins'ie ( kupionym oczywiście na truskawie ). Fajny jest ale chętnie wymienię na cos jeszcze fajniejszego? Macie jakieś typy?
Dla mnie super Guerlain supki, uzywam pól roku, nic nie ubywa, a chciałabym wypróbować zachwalanego przez Was Clinique'a, w ciemno mogłabym polegać na propozycjach Ilios , pewnie dla mnie byłby ten 08 tez super No , ale na razie pas, bo nie bedę kupowac na zapas, ale może za rok?

Mały OT- sa teraz nowe pomadki w płynie revolona nieby jakieś extra trwałe, wiem,że na tru nie ma, ale moze któraś próbowała w zwykłej perfumerii i potrafi coś doradzić? czy warto się nimi interesowac?


Dzisiaj rano wyciągnęłam avwizo - na dwie przesyłki, nie wiem , czy zdążę na poczte po pracy, ale coś czuję,że to mój lancome, TŻ-ta wyslę
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:21   #3303
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Smash

A jaką masz jeszcze ich paletkę ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:24   #3304
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
mi dziewczyny polecily kolor 08 i jest swietny

dzieki dziewczyny, w takim razie będzie clinique, cena ma fajną na truskawie, a że teściowej musze kupić jakieś perfumy pod choinkę to już wiem co do nich dorzucę

numer 08 boski i uniwersalny
mam wrazenie że wszystki pasuje
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:29   #3305
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dla mnie super Guerlain supki, uzywam pól roku, nic nie ubywa, a chciałabym wypróbować zachwalanego przez Was Clinique'a, w ciemno mogłabym polegać na propozycjach Ilios , pewnie dla mnie byłby ten 08 tez super No , ale na razie pas, bo nie bedę kupowac na zapas, ale może za rok?

Mały OT- sa teraz nowe pomadki w płynie revolona nieby jakieś extra trwałe, wiem,że na tru nie ma, ale moze któraś próbowała w zwykłej perfumerii i potrafi coś doradzić? czy warto się nimi interesowac?


Dzisiaj rano wyciągnęłam avwizo - na dwie przesyłki, nie wiem , czy zdążę na poczte po pracy, ale coś czuję,że to mój lancome, TŻ-ta wyslę
ooo, to daj znac czy w koncu dotarl
tych revlonowych nie probowalam, mam teraz taki zapas stili i jeszcze polecany golden gloss do mnie leci
[i dziekuje za zaufanie do polecanych przeze mnie rzeczy ]
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
numer 08 boski i uniwersalny
mam wrazenie że wszystki pasuje
dokladnie
[a tak btw to jak pp?]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:33   #3306
moni_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dla mnie super Guerlain supki, uzywam pól roku, nic nie ubywa, a chciałabym wypróbować zachwalanego przez Was Clinique'a, w ciemno mogłabym polegać na propozycjach Ilios , pewnie dla mnie byłby ten 08 tez super No , ale na razie pas, bo nie bedę kupowac na zapas, ale może za rok?

Mały OT- sa teraz nowe pomadki w płynie revolona nieby jakieś extra trwałe, wiem,że na tru nie ma, ale moze któraś próbowała w zwykłej perfumerii i potrafi coś doradzić? czy warto się nimi interesowac?


Dzisiaj rano wyciągnęłam avwizo - na dwie przesyłki, nie wiem , czy zdążę na poczte po pracy, ale coś czuję,że to mój lancome, TŻ-ta wyslę
Ja swojego Clarinsa miałam 2,5 roku, a używam go codziennie rano. Wydajne diabelstwo cholernie, ale już się cieszę na nowy zakup
Słuchajcie wyczytałam, ze ten Blended, ładnie ukrywa pory, prawda to? Bo ja mam niestety z tym problem i jakby tak było naprawde to byłabym zachwycona

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

[QUOTE=st_ella;15390411]Zestaw Borghese z Witaminą C został wczoraj przeze mnie sprawdzony i:
1) maseczka ma bossski zapach!!! rozumiem ze skoro trzeba ją trzymać ok 2 minutn na twarzy a potem rozetrzeć to jest peelingiem enzymatycznym i mechanicznym??
moze tak być?
2) skóra jest mieciutka gładka świeża.. istny cud! nie wierzyłam własnym oczom ze w domu mozna zrobic z buzia takie cuda!
mam nadzieje zę pomoze mi po dłuzszym uzytkowaniu na moje zaskórniki
3) ja gdy mgiełka sie wchłonela uzyłam jeszcze kremu nawilżajacego...
pomyślałam ze w sumie w zakłądach kosmetycznych tak robią...

Mam podobne odczucia, też jestem zachwycona tym zestawem. A ta maseczka przypomina mi Blue Corn z body shop, w sensie używania, tą też się nakłada a potem masuje te drobinki, ale Borghese działa zdecydowanie lepiej. Twoja mgiełka ładnie pryska czy też wypuszcza takie duże krople?
moni_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:35   #3307
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
Ja swojego Clarinsa miałam 2,5 roku, a używam go codziennie rano. Wydajne diabelstwo cholernie, ale już się cieszę na nowy zakup
Słuchajcie wyczytałam, ze ten Blended, ładnie ukrywa pory, prawda to? Bo ja mam niestety z tym problem i jakby tak było naprawde to byłabym zachwycona
moim zdaniem tak, a jeszcze jak meteorytki sie na wierzch trzasnie, to juz w ogole jest cudo
ja mam mieszana cere, na policzkach sucha, a blended jednoczesnie matuje co trzeba, ale nie przesusza. i chowa pory za mgielka

ja juz teraz sie nie ruszam z domu bez zestawu - dw sand, blended 08, na to mythic [to na twarzy, a w torebce nacre do poprawek ]

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

kurcze, tak gadacie i gadacie o tym zestawie, ze az zaczynam zalowac, ze sie nim nie zainteresowalam wczesniej
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 08:36   #3308
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo, to daj znac czy w koncu dotarl
tych revlonowych nie probowalam, mam teraz taki zapas stili i jeszcze polecany golden gloss do mnie leci
[i dziekuje za zaufanie do polecanych przeze mnie rzeczy ]

dokladnie
[a tak btw to jak pp?]
no jeszcze nie dostałam potwierdzenia z tym kodem jakimś do karty...
i tak jeszcze sie zastanawiam - bo skoro podepne kartę to i tak będzie mi na karcie przeliczać pewnie no i i tak mi prowizje duż nabije... może jednak bardziej się będzie te przelewy opłacało robić na pp i potem dalej w świat...

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
Ja swojego Clarinsa miałam 2,5 roku, a używam go codziennie rano. Wydajne diabelstwo cholernie, ale już się cieszę na nowy zakup
Słuchajcie wyczytałam, ze ten Blended, ładnie ukrywa pory, prawda to? Bo ja mam niestety z tym problem i jakby tak było naprawde to byłabym zachwycona
ukrywa - jest delikatny, lekki, ładnie matuje, stapia sie, noe robi maski - jest po prostu idealny
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:40   #3309
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Mejkapownia masz pw
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:45   #3310
moni_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
moim zdaniem tak, a jeszcze jak meteorytki sie na wierzch trzasnie, to juz w ogole jest cudo
ja mam mieszana cere, na policzkach sucha, a blended jednoczesnie matuje co trzeba, ale nie przesusza. i chowa pory za mgielka

ja juz teraz sie nie ruszam z domu bez zestawu - dw sand, blended 08, na to mythic [to na twarzy, a w torebce nacre do poprawek ]

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

kurcze, tak gadacie i gadacie o tym zestawie, ze az zaczynam zalowac, ze sie nim nie zainteresowalam wczesniej
Ja jestem chyba jedyna, która nie uległa kulkom, wypróbowałam je u przyjacióki, i jak dla mnie to one nic nie zrobiły.

Zapytaj dziewczyn, które są niezadowolone z tego zestawu Borghese, może zechcą sprzedać?
moni_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:45   #3311
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

a ja tak sobie ogladam tru i padlam ze smiechu - Zenek dal czadu z tlumaczeniem http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../94719/#DETAIL
[a ja mysle, co ten pedzelek do rozu taki maly
Pędzel do różu do policzków skośnie ścięty Angled Eye Brush ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 08:46   #3312
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
roznie bywa
dla wielbicielek gratisow - nowi klienci dostaja teraz gratis ze scotta
zrobiłam symulację - do wyboru jedynie błyszczyki Flossy Glossy
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:48   #3313
moni_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no jeszcze nie dostałam potwierdzenia z tym kodem jakimś do karty...
i tak jeszcze sie zastanawiam - bo skoro podepne kartę to i tak będzie mi na karcie przeliczać pewnie no i i tak mi prowizje duż nabije... może jednak bardziej się będzie te przelewy opłacało robić na pp i potem dalej w świat...



ukrywa - jest delikatny, lekki, ładnie matuje, stapia sie, noe robi maski - jest po prostu idealny
No to teraz muszę go mieć jak najszybciej
moni_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 09:08   #3314
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
my tu fanki cliniqua blendeda
Wlazłam na truskawę i przeraziła mnie ilość kolorów, używam teraz superfita clinique 05, czyli cerę mam jasną, poradziłybyście kolor z tego Blended?
to mamy taka samą cerę

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
Twoja mgiełka ładnie pryska czy też wypuszcza takie duże krople?
moja na początku dawała duze krople a teraz ładnie pryska spróbuj ja rozpryskać.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja juz teraz sie nie ruszam z domu bez zestawu - dw sand, blended 08, na to mythic [to na twarzy, a w torebce nacre do poprawek ]
tzn nakłądasz podkład puder sypki clinique i Mythic tez jako puder czy tylko gdzie niegdzie do rozswietlenia twarzy?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 09:17   #3315
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Smash

A jaką masz jeszcze ich paletkę ?
Własnie czekam niecierpliwie na ten rozswietlacz Sunset Beach . Nie moge sie juz doczekac...
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 09:25   #3316
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

polecicie mi jakiś dobry zestaw do mikrodermabrazji z tru?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 09:29   #3317
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
i tak jeszcze sie zastanawiam - bo skoro podepne kartę to i tak będzie mi na karcie przeliczać pewnie no i i tak mi prowizje duż nabije... może jednak bardziej się będzie te przelewy opłacało robić na pp i potem dalej w świat...
nic Ci nie będzie więcej naliczało, bo będziesz płaciła złotówkami
na tą okoliczność Truskawa trochę straci, ale nie Ty
ja mam podpięte 2 karty do PP, nic wcześniej nie przelewam na PP
zapłacisz dokładnie tyle ile wklepiesz, a będziesz wklepywała w PLN, a nie w obcej walucie
rozumiesz już jak to działa??
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 09:50   #3318
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Jestem taka zła
Dostalam właśnie podkład lancoma i jest zepsuty
Leje sie z niego pomaranczowa woda, sprawidziłam date 11,2006 pisze zaraz do nich maila.
Tak sie cieszyłam że w koncu jakis blady podkład a tu lipa taka
Buuu! co za paskudy z tej tru! trzeba im napisac niemilego maila to moze otrzezwieja!
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Na szczęście nie muszę odsyłać

Napisałaś im tak dosłownie ?

Może do peelingowania to i dobre Ja niestety nie mogę przy kwasach tego sprawdzić Ale rocznik dobry, więc powinnaś być zadowolona

przyszła próbeczka A za 15 minut listonosz przyniósł paczkę z tru z 2-ma EL z tru.
Gdybyś miała ochotę prztestować 39 to daj znać

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

A-ha wszystkim niezdecydowanym na balsam Biothermu powiem, ze wczoraj go użyłam - cudowny Dzisiaj rano jak wstawałam to czułam jego śliczny zapaszek Bierzcie
wtedy tak troche mnie ponioslo wiec juz stwierdzilam, ze im napisze co o tym mysle i poskutkowalo bo tez mi napisali, ze moga mi wyslac nowy kosmetyk lub kase oddac
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Wlasnie dostalam moje maselko Biothermu . Faaajne, bałam sie, ze bedzie za geste i ciezkie, ale jest super, blyskawicznie sie wchlania i ladnie pachnie . To, ze dekalkulator pokazuje mi, ze wyprodukowano je 2009 lat temu znaczy, ze to tegoroczna swiezynka tak?

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------



Zgadzam się - Diamond Pop jest genialny . Ja byłam wierną fanka Amberka (Rose sprzedalam na all, był dla mnie za delikatny i jakis taki niewyrazny ), ale od kiedy mam Popa to b iednego Amberka kurz zaczyna pokrywac.

A tak w ogóle zamówiłam sobie na ebayu rozswietlacz Sunset Beach CARGO - mam nowa paletke tej firmy i jest cuuudna .
hehe nie ma to jak miec taka swoja perelke!

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odnośnie paletek Cameleon, o które kilka z Was pytało. Przetestowałam i powiem:
- duży wybór cieni
- właściwie wszystkie cienie są z brokatem, ale to są bardzo małe drobinki i dobrze wyglądają na skórze
- pomalowane oko przetrwało cały dzień bez wałkowania się cieni, kolor po kilku godzinach był tak samo wyrazisty jak po nałożeniu
- cienie się nie osypują, nawet ciemne
- wybór kolorów jest duży, ale np. brąz jest jeden a różne róże, zielenie i turkusy mają większą reprezentację na paletce, więc trzeba liczyć się z ogromną różnorodnoscią cieni -czasem to dobrze, czasem źle
- pomadki z paletek dobrej jakości, ładnie się nimi da pomalować, ładne nasycone kolory, trwałość pomadki standardowa.
- testowałam liner z paletki, w porządku, ładny pędzelek, dobrze się nim maluje cienkie kreski
- tusz z paletki też dobrej jakości, nie skleja rzęs. Ale i tusz i liner są w mini pojemnościach
Uuuuu czyli jest dobrze i mozna klikac zawsze taki wybor cieni za taka kase to dobry wybor no przewaznie
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
A taka . Rózowy rozswietlacz i granatowy cien sa
specjalnie to zrobilas co??!!
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
roznie bywa
dla wielbicielek gratisow - nowi klienci dostaja teraz gratis ze scotta
to ide obczaic co daja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 10:28   #3319
Larubia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 27
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[QUOTE=moni_k;15390731]Ja swojego Clarinsa miałam 2,5 roku, a używam go codziennie rano. Wydajne diabelstwo cholernie, ale już się cieszę na nowy zakup
Słuchajcie wyczytałam, ze ten Blended, ładnie ukrywa pory, prawda to? Bo ja mam niestety z tym problem i jakby tak było naprawde to byłabym zachwycona

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------
Blended zdecydowanie Ja nie używam nic innego już od 3 lat. Mam odcień 04, ale już się nie opalam dlatego podpowiedzcie czy przy oliwkowej karnacji i ciemnych oczach kolorek 08 będzię dobry? Bo ten 04 już za ciemny. No i ciągle nie mogę odżałować tej wersji z miniącymi się drobinkami Nie pamiętam już jak się nazywał. Gdybyście kiedyś zobaczyły na tru to dajcie znać.

A ja się denerwuję, bo ciągle nie mam jeszcze paczki z 10-tego, wysłałam wszystkie papierki i nic Chyba jakaś pani z urzędu już mojego błyszczyka używa.
Lecą do mnie dwa glossiki (załapałam się na kolorek peony jeszcze
A wczoraj sobie klinkęłam tusz Helenki, śliwkowego Fatala i szminkę Clinique. A co tam Jak Wy, to i ja
Larubia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 10:37   #3320
moni_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dziewczyny, potrzebuję jeszcze porady, koleżanka poprosiła mnie, żebym zamówiła jej perfumy i teraz nie wiem czy wpisać jako adres dostawy jej adres? a jeśli przechwyci UC to jak ona sie z tego rozliczy, nie będzie problemu jak OC jest wysyłane na moje dane? Czy nie kombinowac i zamawiać na swój adres?
moni_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 10:40   #3321
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję jeszcze porady, koleżanka poprosiła mnie, żebym zamówiła jej perfumy i teraz nie wiem czy wpisać jako adres dostawy jej adres? a jeśli przechwyci UC to jak ona sie z tego rozliczy, nie będzie problemu jak OC jest wysyłane na moje dane? Czy nie kombinowac i zamawiać na swój adres?
bez problemu mozesz wyslac na jej adres. nawet jak UC capnie - to liczy sie adres dostawy.
ale powiedz jej, ze za perfumy zaplaci 10% za przesylke, wiec niech sobie jeszcze wezmie cos z kolorowki albo pielegnacji, to bedzie miala za darmo ta przesylke
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 10:53   #3322
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Własnie czekam niecierpliwie na ten rozswietlacz Sunset Beach . Nie moge sie juz doczekac...
U kogo kupowałaś tamta paletkę i ten rozświetlacz ?

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
nic Ci nie będzie więcej naliczało, bo będziesz płaciła złotówkami
na tą okoliczność Truskawa trochę straci, ale nie Ty
ja mam podpięte 2 karty do PP, nic wcześniej nie przelewam na PP
zapłacisz dokładnie tyle ile wklepiesz, a będziesz wklepywała w PLN, a nie w obcej walucie
rozumiesz już jak to działa??
Dokładnie tak

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wtedy tak troche mnie ponioslo wiec juz stwierdzilam, ze im napisze co o tym mysle i poskutkowalo bo tez mi napisali, ze moga mi wyslac nowy kosmetyk lub kase oddac
hehe nie ma to jak miec taka swoja perelke!
Ale ostra jesteś
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 10:54   #3323
moni_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
bez problemu mozesz wyslac na jej adres. nawet jak UC capnie - to liczy sie adres dostawy.
ale powiedz jej, ze za perfumy zaplaci 10% za przesylke, wiec niech sobie jeszcze wezmie cos z kolorowki albo pielegnacji, to bedzie miala za darmo ta przesylke
Dzięki, czyli zamówie na jej adres Juz jej powiedziałam i zaczaiła się na te nowe róże Guerlain. Byłyśmy wczoraj w Sephorze je obejrzeć, ale niestety ich nie ma. Koleżanka właśnie dzwoniła z lotniska, na bezcówce ten róż kosztuje 145 zł, na tru 124 z moją zniżką wyjdzie 110 czyli nadal sie opłaca.
Macie może ten róż? Ktoś testował?
moni_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 10:56   #3324
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ja nie mam, ale strasznie podoba mi sie 04 i sie czaje na niego
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:04   #3325
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
U kogo kupowałaś tamta paletkę i ten rozświetlacz ?

Dokładnie tak

Ale ostra jesteś
staram sie byc mila, ale wtedy przegieli napisali mi, zebym im wyslala zdjecia, to zrobilam i wyslalam po czym oni mi odpisali, zebym im odeslala kosmetyk a oni mi oddadza kase jezeli jest nieuzywany i nieotwierany. To im odpisalam wtedy tak wlasnie i jeszcze czy sobie ze mnie jaja robia? bo niby jakim cudem mam zrobic zdjecia nie otwierajac kosmetyku?
no mialam prawo sie zdenerwowac

[QUOTE=Larubia;15392963]
Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
Ja swojego Clarinsa miałam 2,5 roku, a używam go codziennie rano. Wydajne diabelstwo cholernie, ale już się cieszę na nowy zakup
Słuchajcie wyczytałam, ze ten Blended, ładnie ukrywa pory, prawda to? Bo ja mam niestety z tym problem i jakby tak było naprawde to byłabym zachwycona

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------
Blended zdecydowanie Ja nie używam nic innego już od 3 lat. Mam odcień 04, ale już się nie opalam dlatego podpowiedzcie czy przy oliwkowej karnacji i ciemnych oczach kolorek 08 będzię dobry? Bo ten 04 już za ciemny. No i ciągle nie mogę odżałować tej wersji z miniącymi się drobinkami Nie pamiętam już jak się nazywał. Gdybyście kiedyś zobaczyły na tru to dajcie znać.

A ja się denerwuję, bo ciągle nie mam jeszcze paczki z 10-tego, wysłałam wszystkie papierki i nic Chyba jakaś pani z urzędu już mojego błyszczyka używa.
Lecą do mnie dwa glossiki (załapałam się na kolorek peony jeszcze
A wczoraj sobie klinkęłam tusz Helenki, śliwkowego Fatala i szminkę Clinique. A co tam Jak Wy, to i ja
heh wez 08 ja tez uzywam 04, ale jest ciut za ciemny teraz, a 08 nawet jakby miala ciut rozjasnic to brazer wszystko zalatwi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:10   #3326
Larubia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 27
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

To się skuszę na ten 08 04 jest świetny, polecam wszystkim dziewczynom, które chodzą na solarium np. A możecie polecić jakiś fajny brązerek?
Larubia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:21   #3327
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Larubia Pokaż wiadomość
To się skuszę na ten 08 04 jest świetny, polecam wszystkim dziewczynom, które chodzą na solarium np. A możecie polecić jakiś fajny brązerek?
heh ja na solarium nie chodze, boje sie, ze z wiekiem bede jak pomarszczona sliwka! ale odcienie klinik ma bardzo ladne
ja z brazerkow mam duzo perelek ze smashboxa sa swietne z elizabeth arden tez super zalezy tez czy ma byc matowy czy z drobinkami?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:29   #3328
Larubia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 27
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Uwielbiam świecidełka! Ale chyba raczej matowy. Bo mam mieszaną cerę i się boję że za bardzo będę się świecić ;-)
Larubia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:34   #3329
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Larubia Pokaż wiadomość
Uwielbiam świecidełka! Ale chyba raczej matowy. Bo mam mieszaną cerę i się boję że za bardzo będę się świecić ;-)
eee to lekko drobinkowy by ci krzywdy nie zrobil moj ulubiony brazer teraz to zwykly puder borghesa prasowany maja ciemne kolorki wiec jako brazerki sa idealne do tego lekko kryja, ladnie matuja i wogole sa cudne mam 10 i 11 na promocji kupilam cos za 27zl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:43   #3330
Larubia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 27
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee to lekko drobinkowy by ci krzywdy nie zrobil moj ulubiony brazer teraz to zwykly puder borghesa prasowany maja ciemne kolorki wiec jako brazerki sa idealne do tego lekko kryja, ladnie matuja i wogole sa cudne mam 10 i 11 na promocji kupilam cos za 27zl
juz patrze . A jakie cienie mają fajne !
Larubia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.