pulchna świadkowa potrzebuje pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-23, 17:00   #1
szeherezada1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Question

pulchna świadkowa potrzebuje pomocy


Kochane ... przeglądam Wasze forum od jakiegoś czasu. Widzę, że pomogłyście już nie jednej "zbłąkanej" kobietce, więc mam nadzieję, że i mi pomożecie.

Ale po kolei... otóż już niedługo moja bardzo dobra koleżanka wychodzi za mąż (cieszymy się z tego wszyscy ) i mnie przypadła rola świadkowej z czego również się cieszę , ale mam meeega wielki problem z doborem mojej sukienki.

Otóż nie należę do osób szczupłych... no dobra nie owijajmy w bawełnę jestem gruba. zależnie fasonu sukienki noszę rozmiar 46-48 , jestem niska ok.158 i mam figurę typu jabłko (chyba)- duże piersi, brzuch, biodra i uda, ale łydki w proporcji do reszty są w miarę szczupłe. buzię mam okrągłą, pyzowatą, a włoski mam ciemne, długości prawie do pasa.

Już od jakiegoś czasu przeglądam internet szukając porad i w końcu postanowiłam poprosić Was o pomoc . Doradźcie mi jaka sukienka pasowałaby do mnie, żebym nie wyglądała jak ciocia-klocia ani jak 3drzwiowa szafa

Wizażanki przybądźcie mi z pomocą
szeherezada1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 17:17   #2
TelephoneDesire
Evil olivE
 
Avatar TelephoneDesire
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 531
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

Hmmm, trudno jest komuś dobrać sukienkę przez internet, ale z opisu moge wywnioskować że fajnie by Ci było w sukience która jest odcięta pod biustem i odkrywa łydki. Chodzi mi mniej więcej o coś takiego http://www.hm.com/pl/product/06742?article=06742-A ale w dużo elegantszej wersji. Powodzenia.
__________________
We loved with a love that was more than love.
TelephoneDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 17:27   #3
szeherezada1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

dobra propozycja sama myślałam o takiej, ale nigdzie nie mogę spotkać...mierzyłam kilka sukienek odcinanych pod biustem, niestety większość ma wtedy dopasowany dół, a wtedy już nie wyglądam najkorzystniej, bo widać każdy wałeczek(opinają się na oponce)
zastanawiałam się już nad czymś niby gorsetowym odcinanym w pasie z lekko rozłożystym dołem coby zakryło oponkę a lekko uwydatniło biust, ale to chyba wtedy poszerzę się w pasie ... i bądź tu człowieku mądry, teoretycznie można oponkę nieco zrzucić, jednak już od kilku lat nie mogę się jej pozbyć
szeherezada1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 17:38   #4
TelephoneDesire
Evil olivE
 
Avatar TelephoneDesire
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 531
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

A myślałaś nad zestawem typu bluzka i spódnica? Bluzek odcinanych w biuście jest dużo a spódnicę łatwiej byłoby Ci dopasować.

A tak po za tym to tutaj na forum jest watek dla kobiet plus size. Myślę że one lepiej by Ci doradziły.

Znalazłam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=557271
__________________
We loved with a love that was more than love.

Edytowane przez TelephoneDesire
Czas edycji: 2013-04-23 o 17:41
TelephoneDesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 17:44   #5
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez szeherezada1001 Pokaż wiadomość
dobra propozycja sama myślałam o takiej, ale nigdzie nie mogę spotkać...mierzyłam kilka sukienek odcinanych pod biustem, niestety większość ma wtedy dopasowany dół, a wtedy już nie wyglądam najkorzystniej, bo widać każdy wałeczek(opinają się na oponce)
zastanawiałam się już nad czymś niby gorsetowym odcinanym w pasie z lekko rozłożystym dołem coby zakryło oponkę a lekko uwydatniło biust, ale to chyba wtedy poszerzę się w pasie ... i bądź tu człowieku mądry, teoretycznie można oponkę nieco zrzucić, jednak już od kilku lat nie mogę się jej pozbyć
podobną figurę którą Ty opisałaś ma Dorota Wellman ona nosi często proste sukienki albo takie z kopertowym dekoltem moim zdaniem takiej powinnaś szukać . A tutaj mam dwie inspiracje pochodzące z Kappahla pod pierwszą sukienkę obowiązkowo bielizna korygująca i moim zdaniem wtedy pięknie podkreśliłabyś szczupłe łydki oczywiście zakładając jeszcze jakis konkretny obcas
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 17:46   #6
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

odcięcie pod biustem to fajny pomysł, tylko musisz uważać, żeby dół nie był taki bezkształtny jak w przypadku tego przykładu z hm, bo będziesz wyglądać jak w namiocie i to dodatkowo cię powiększy.
kilka moich propozycji:
http://www.asos.com/New-Look-Inspire...t=-1&clr=Black - oczywiście chodzi mi tylko o krój, fason, kształt zobacz, jak fajnie działa taka rozkloszowana spódnica (mogłabyś taką spódnicę połączyć z jakimś eleganckim topem). podejrzewam, że lepiej, żeby ta spódnica była też trochę dłuższa
http://www.asos.com/ASOS-Curve/ASOS-...clr=Creamblack

http://www.asos.com/New-Look-Inspire...t=-1&clr=Black - ta jest świetna te kontrafałdy ukrywają fałdki na brzuchu no i znowu zalecam jednak trochę dłuższą niż na zdjęciu

http://www.asos.com/ASOS-Curve/ASOS-...t=-1&clr=Black

http://www.asos.com/ASOS-Curve/ASOS-...-1&clr=Magenta ta jest fajna, taka zwiewna, mogłaby dodać ci lekkości

http://www.asos.com/ASOS-Curve/ASOS-...&clr=Brightred

http://www.asos.com/ASOS-Curve/ASOS-...t=-1&clr=Black
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 17:55   #7
szeherezada1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

TelephoneDesire -o takim połączeniu nie myślałam... jakoś od razu pokierowałam się w stronę sukienek... dziękuję za pomoc i wskazanie tego wątku o modzie plus size na pewno zajrzę- nie wiem dlaczego umieściłam ten post tutaj, może dlatego że ciągle pomagam koleżance przy organizacji i szukam różnych wskazówek na forach ślubnych

Pysiu -a gdzie mogę zobaczyć te sukienki, przyznam że jestem tu nowa i jeszcze się nie orientuję w obsłudze tego forum

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

say-hello - 2 i 3 sukienka bardzo fajne, można by to jakoś połączyć, super że ma koronkę na górze bo PM też będzie miała (więc to taki element łączący będzie) co do przedostatniej muszę przyznać że beznadziejnie wyglądam w takim fasonie (jakbym założyła worek na kartofle) moja sylwetka nie ma wtedy w ogóle kształtu ... ale dziękuję bardzo za rady czegoś podobnego do 2ki i 3ki będę szukać

Edytowane przez szeherezada1001
Czas edycji: 2013-04-23 o 17:56
szeherezada1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 17:57   #8
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez szeherezada1001 Pokaż wiadomość

say-hello - 2 i 3 sukienka bardzo fajne, można by to jakoś połączyć, super że ma koronkę na górze bo PM też będzie miała (więc to taki element łączący będzie) co do przedostatniej muszę przyznać że beznadziejnie wyglądam w takim fasonie (jakbym założyła worek na kartofle) moja sylwetka nie ma wtedy w ogóle kształtu ... ale dziękuję bardzo za rady czegoś podobnego do 2ki i 3ki będę szukać
mnie osobiście najbardziej podoba się 3, zwłaszcza, że piszesz, że masz duże piersi
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 18:04   #9
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez TelephoneDesire Pokaż wiadomość
Hmmm, trudno jest komuś dobrać sukienkę przez internet, ale z opisu moge wywnioskować że fajnie by Ci było w sukience która jest odcięta pod biustem i odkrywa łydki. Chodzi mi mniej więcej o coś takiego http://www.hm.com/pl/product/06742?article=06742-A ale w dużo elegantszej wersji. Powodzenia.

na pewna nie ta- to zbrodnia dla Twojej figury!
Ja polecam dwie drogi:
1. Szerokie ramiączka, bądź rękawki 3/4 dekolt w serek, dopasowana w biuście i talii (nie obcisła), później A, lib rozkloszowana, do kolan.
2. Luźniejsza w całości ale krótka, eksponująca nogii, taki stylowy "worek" ale nie za luźna, kobieca(styl trochę M. Gesller- ona jest jabkiem i świetnie ma dobrane sukienki)

Dlotego świetnie wyglądałyby buty na obcesie- proste czółenka bez żadnych pasków. I jakiś wiszący wisior, bądź wiszące kolczyki- wysmuklają.

Masz długie włosy, to świetny atut, super mogą wyglądać rozpuszczone lekkie fale
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 18:04   #10
szeherezada1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

też mi się bardzo podoba, tylko że chyba zamiast tiulu (czy co tam jest na górze) dałabym koronkę dlatego też mówiłam o połączeniu 2 i 3
może uda mi się znaleźć krawcową która to uszyje bo wątpię żebym znalazła coś takiego w naszych sklepach i to w moim rozmiarze, choć dobrze by było przymierzyć , żeby nie wywalać kasy w błoto, bo pewnie taka krawcowa też trochę kosztuje
szeherezada1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 18:07   #11
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

no i oczywiście polecam też czerń (jeśli PMka nie ma nic przeciwko ). doda ci elegancji i również trochę wyszczupli do tego buty tak jak pisała axox, mogłyby być w jakimś fajnym kolorze - przykuły by uwagę do twoich łydek, które jak piszesz są zgrabne
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 18:14   #12
szeherezada1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez axox Pokaż wiadomość
na pewna nie ta- to zbrodnia dla Twojej figury!
Ja polecam dwie drogi:
1. Szerokie ramiączka, bądź rękawki 3/4 dekolt w serek, dopasowana w biuście i talii (nie obcisła), później A, lib rozkloszowana, do kolan.
2. Luźniejsza w całości ale krótka, eksponująca nogii, taki stylowy "worek" ale nie za luźna, kobieca(styl trochę M. Gesller- ona jest jabkiem i świetnie ma dobrane sukienki)

Dlotego świetnie wyglądałyby buty na obcesie- proste czółenka bez żadnych pasków. I jakiś wiszący wisior, bądź wiszące kolczyki- wysmuklają.

Masz długie włosy, to świetny atut, super mogą wyglądać rozpuszczone lekkie fale
skłaniam się chyba raczej ku pierwszej Twojej propozycji, wydaje mi się bardziej kobieca a zarazem taki dziewczęcy fason, myślę że będzie odpowiedni do mojego wieku (23 lata)

czółenka mam w kolorze nude i czarnym - obowiązek w mojej szafie ze względu a wzrost
kolczyki też planuje długie bo wyszczuplą chyba twarz i wydłużą optycznie szyje
jednak myślałam aby włosy lekko spiąć, nie żadne koki, ale lekkie loczki spięte na bok

co o tym myślicie?

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
no i oczywiście polecam też czerń (jeśli PMka nie ma nic przeciwko ). doda ci elegancji i również trochę wyszczupli do tego buty tak jak pisała axox, mogłyby być w jakimś fajnym kolorze - przykuły by uwagę do twoich łydek, które jak piszesz są zgrabne
hmmm , chyba nie do końca dobrze czułabym się w czerni na ślubie, myślałam raczej o czymś w kolorze ciemnej może butelkowej zieleni, albo granatu, choć muszę przyznać że ostatnio bardzo podoba mi się oliwkowy kolor ale nie wiem jak bym w nim wyglądała
szeherezada1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 20:56   #13
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

pomysł fryzury jak najbardziej ok

i kolory które wymieniasz też bardzo fajne
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 21:20   #14
szeherezada1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

dziękuję za pomoc, zaczynam dalsze poszukiwania... gdyby ktoś miał jeszcze jakąś propozycję to chętnie przemyślę
szeherezada1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 22:34   #15
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

aa, bo pisałam o sukienkach a ich nie wkleiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kappahl 1.jpg (15,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kappahl 2.jpg (21,3 KB, 43 załadowań)
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 22:59   #16
szeherezada1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

ooo drugi fason jak najbardziej, tylko chyba trochę za kolorowy jak na tę okoliczność, ale to już jest jakaś myśl
pierwszy znając moje doświadczenia z takimi sukienkami jak będzie dobrze leżał na piersiach to opinał się na brzuchu, a jak będzie dobrze na brzuchu to na piersiach będzie odstawał , ale przejdę się do kappahla, jak nie przymierzę to nie będę wiedziała
szeherezada1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 08:09   #17
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

Popatrz na stylizacje Magdy Gessler
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 13:31   #18
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

Witaj chętnie podsunę ci jakieś pomysły co do kroju sukieneczki dodam , że w moich stronach raczej nie powinno się ubierać na czarno stojąc w orszaku za para młodą.Tak się jakos utarło , że nie pasuję ale to zależy od pary młodej chyba najbardziej więc pogadaj z PM-ką co o tym myśli powiem ci , że moja świadkowa tez nie należy do szczupłych.Wiem , że ciemne kolory wyszczuplają optycznie.Wszystkie druhenki będą na czerwono a , że świadkowa woli ciemne ubrania to ubierze sie na bordowo myślę , że to dobre rozwiązanie oczywiście po ślubie może sie przebrac w coś czarnego by dobrze się czuć na weselu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fashionable-summer-dresses-for-fat-womens-8.jpg (31,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 403185.jpg (103,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka-na-impreze-dla-puszystej-223x300.jpg (12,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plus-size-wedding-dresses-1.jpg (88,8 KB, 38 załadowań)
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 22:58   #19
szeherezada1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

dziękuję bardzo za pomoc
szeherezada1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 17:26   #20
Czarna_magia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 35
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

Najlepiej pobuszuj po sklepach, pomierz i zobacz w czym Ci najlepiej te odcięte pod biustem mogą być fajne, ale mogą też Cie dodatkowo poszerzyć, trzeba uważać Jednak chyba unikałabym rozszerzanej ku dołowi. Jeśli masz zgrabne łydki, to może jakaś prosta do kolana, ale elegancko zakrywająca ramiona i tuszująca "to i tamto". Poszukaj też jakiejś fajnej bielizny wyszczuplającej, czasem potrafią zdziałać cuda. Podobno też lekka opalenizna optycznie wyszczupla.
Ja też niedługo będę świadkową i również szukam czegoś dla siebie. Mi wizażanki już trochę podpowiedziały.
Życzę powodzenia i zachwycającego efektu końcowego.
Czarna_magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 20:49   #21
Przytulanka88
Przyczajenie
 
Avatar Przytulanka88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
Dot.: pulchna świadkowa potrzebuje pomocy

Może któryś z tych modeli wpadnie Ci w oko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19f3580b073938e1.jpg (17,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg turkusowa_elegancka_sukienka_dla_puszystych_kolekcja_calvin_klein_wiosna_lato_2013,pbvur2jkvmoo8.jpg (26,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tadashi_puszystych_3529080.jpg (17,4 KB, 5 załadowań)
__________________
Razem od 31.12.2008r
Zaręczeni 31.12.2011r
Nasz ślub 06.09.2013r
Nasza córcia Hania 24.08.2014r

"Jeśli chcesz otrzymywać od innych coś wartościowego, dawaj najpierw innym szczerze to co masz w sobie najpiękniejszego."
Przytulanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.