Laser barwnikowy PhotoGenica V-Star - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-03, 19:46   #1
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595

Laser barwnikowy PhotoGenica V-Star


Interesują mnie wszelkie informacje na temat lasera barwnikowego PhotoGenica V-Star. Czy usuwanie stałego rumienia w/w laserem przynosi rezultaty? Czy zabieg jest tak samo bolesny jak IPL? Jak wygląda twarz po zabiegu? Czy okres rekonwalescencji trwa tak długo jak po IPL-u?


__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 11:38   #2
ulka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 76
Dot.: Laser barwnikowy PhotoGenica V-Star

ja również mam problem z naczynkami, mam ich dużo na policzkach, są drobne i różowe dlatego też lekarz powiedział że IPL mi nie pomoże bo naczynka są za jasne. Czy to prawda?
ulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 11:42   #3
ulka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 76
Dot.: Laser barwnikowy PhotoGenica V-Star

mam jeszce jedno pytanie:
gdzie oprócz Warszawy jest ten laser i jakie są kaszty zabiegu? mam całe policzki i nos w popękanych różorych, drobnych naczynkach.
ulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 14:02   #4
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: Laser barwnikowy PhotoGenica V-Star

Ja również mam ten problem - twarz różowa jak burak ;-((
Mialam robione zabiegi - niewiele -efekty małe - we wrzesniu ide do nowego lekarza i zobacze co zaproponuje- nie iem jakim laserem mialam wczesniej robione ale zdaje sie sie ze wlasnie IPL.
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 14:19   #5
ulka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 76
Dot.: Laser barwnikowy PhotoGenica V-Star

ja byłam u lekarza jednego z najlepszych w Polsce żeby zrobić zabieg IPL i odradził mi mimo że mógł na tym niezłą kase zbić ( 1 zabieg 250 a powimmam mieć ich minimum 6). Powiedział że na takie naczynka jest najlepszy ten barwnikowy laser PhotoGenica V-Star jest dokładniejszy i lebiej wychwyci różowe naczynka. Powiedział mi że ten laser jest tylko w Warszawie jest orginalny, bo są też podróby na które trzeba uważać.
ulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 14:55   #6
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: Laser barwnikowy PhotoGenica V-Star

A mogłabys napisac u kogo bylaś.
We wrzesniu ide do lekarza w Gdyni - i jak mi zaproponuje laser to powioem mu co słyszalam i zobacze co on na to powie. Ja nie mam typowo jakis popekanych duzych naczynek - sa takie drobniutkie ze twarz jest koloru rozowego.Musze sie sporo natrudzic by ukryc to pod makijazem ;-( - poza tym zero opalania - zazdroszcze dziewczynom jednolitej opalenizny. Przez moja cere nie lubie lata- nakladam make up co daje troche efekt maski - po paru godzinach splywa itp.
Chcialabym sie pozbyc tego raz na zawsze albo chociaz znacznie zmniejszyc te rozowosc.
A ty co dalej chcesz poczac??
Jestem z pomorza i do W-wy spory kawał drogi;-(((
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 07:58   #7
ulka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 76
Dot.: Laser barwnikowy PhotoGenica V-Star

Ja jetsem z Zielonej Góry wiec też nie mam blisko do Warszawy
Byłam u doktora Wasylkowskiego w Zielonej Gorze.
Dr. powiedział że laser IPL jest raczej dla ty starszych osób co ich naczynia są fioletowe i mocno widoczne. Może by mi pomógł ale napewno nie zniszczył by wszystkich naczyń i nie był tak skuteczny jak PhotoGenica V-Star.
Masz ten sam problem co ja- mnóstwo różowych drobnych naczynek na piliczkach i nosie. To też jest moja zmora! i też bez fluidu nigdzie nie wychodze Przestałam chodzić do solarium ale wcale mi to nie przeszkadza.
Doradzę ci jaki fluid jest najleprzy- świetnie maskuje jest delikatny(co w korygyjących jest raczej rzadkością) i super wtapia się w skórę- estee lauder double wear- nie jest za tani (130zł)ale warto!!!!!!!!!! wcześniej miałam vichy i myślałam że jest super ale do tego się nie umywa! trzyma sie praktycznie cał dzień, nie spływa.
ulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 20:58   #8
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: Laser barwnikowy PhotoGenica V-Star

Dziekuje- napewno sobie kupię - sprobuje - a wiec u mnie odpada warszawa bo mam autem 7 h w jedną stronę wiec sama widzisz a to przeciez trzeba jezdzic raz na miesiac przez okolo pol roku - we wrzesniu ide do Gdyni do lekarza - dzwonilam do niego wczoraj i babka w rejestracji powiedziala ze mają laser barwnikowy ale wiem ze są rozne rodzaje barwnikowych wiec moze nie ten najlepszy co ma Sharley w W-wie ale moze bedzie bardziej skuteczniejszy niz IPL- AHA WE WRZESNIU TO IDE TYLKO NA KONSULTACJEA ZABIEGI w pazdzierniku NA NIEOPALONĘ SKORE ( sorki za caps lock) bo pewnie chwyci mnie slonce troche w wakacje.
IPL przyda mi sie na nogi bo mam mnostwo popekanych naczynek koloru niebieskiego (pracuje okolo 10 h na nogach ;-(( poza tym odziedziczylam po mamie).
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.