Wybielanie zębów -Poznań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 11:14   #1
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43

Wybielanie zębów -Poznań


Witam wizazanki

Czy możecie polecić mi dobrego (sprawdzonego) stomatologa do wybielenia zębów metodą nakładkową?
pozdrawiam cieplutko!!!

Edytowane przez ama1005
Czas edycji: 2008-03-26 o 16:25 Powód: literowka
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:54   #2
gleszczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Wybielanie zębów -Poznań

cześć jak widze nikt ci nie odpisuje ale ci cos poradze rok temu dokładnie wybielałam zęby metoda nakładkową w gabinecie czyli pani robi odlew szczeki z której potem powstaje silikonowa nakładka oraz daje zel wszystko raze kosztowało mnie 600 zł ale tylko dlatego że mój mąz miał nakładany aparat i policzyła taniej chciała 700 zł dodam ze było to w Gdyni a do tego zel dała mi który nazywa się opalescence są różne steżenia ja dostałam ten 15 % z natury moje zęby nie są białe ale wręcz przy dziąsłach ciemniejsze podobno z powodu brania dużej ilości antybiotyków w dzięciństwie a inni mówią że taki urok szkliwa bardzo mi to pomogło jeste bardzo zadowolona kazała mi zakładać nakładkę przez cała noc ale ja nie mogłam na poczatku bo zęby były bardzo wrazliwe na zimno ciepło itp po kolejnym spotkaniu z dentystką powiedziała ze taka kurację moge przeprowadzić z nowu najlepiej przed latem a zel u niej kosztował niby 200 zł 4 stzykawki ale przegladając niedawno allegro natknęłam się na ten żel i yaki komplet kosztuje około 60 zł więc na twoim miejscu zrobiłabym sobie odlew a zel kupiła na allegro po co przepłacać powodzenia mam nadzieje ze pomogłam sama w przyszłym tygodniu chcę kupić
gleszczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.