Nadciąga totalny kataklizm... ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 11:17   #31
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Możliwe, że tamten wątek widziałam, ale on zdaje się "umarł", bo dawno nikt tam nie pisał


Ja kiedyś miałam podobnie z dziadkiem


No ona go potem opierniczyła, że zamiast wysiąść albo zatrąbić, to on światłam jak głupi
Ja bym na swiatla nie zareagowala zapewne:P


Powiem jeszcze ejden przeboj mojej mamy [ jeden z wielu oczywiscie, bo tego pecha to mam chyba po niej]
Pare lat temu nie mialam jeszcze barierek na balkonach.
Pewnej nocy mojej mamie wydawalo sie, ze miauczy kot wiec chciala go wpuscic do domu. W tym celu musailaby pojsc do piwnicy i dopiero go wpuscic. No ale ze byla zaspana, otworzyla drzwi balkonowe [ bo wydawalo jej sie ze jest w piwnicy], przeszla po balkonie i nagle budzi wszystkich takie łuuuup.
Tak, tak , to moja mama spadla z balkonu- na szczescie to tylko z 2 metrow i trafila na trawe:P ale kostke oczywiscie skrecila;p

A potem po miescinie lazily opowiesci o babce, ktora bawila sie w spadochroniarza xD
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:36   #32
Karmellita
Raczkowanie
 
Avatar Karmellita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie pomorskie :D
Wiadomości: 421
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Ja idąc na sylwestra nałożyłam szpileczki (czółenka) wszystko fajnie, tylko że idąc obcas wszedł mi pomiędzy płyty chodnika a ja poszłam dalej już bez buta, jakby jeszcze tego było mało but nie chciał wyjść spomiędzy płytek i z moim TŻ stalismy i szarpaliśmy tego buta dobre 3 minuty, a ja stałam z nogą do góry i wszyscy się gapili teraz chce mi się z tego śmiać!!
Karmellita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:16   #33
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

kataklizm toja.... obiema ręcyma sie podpisuję. Na praktyce zawsze musiałam wpaść na drzwi albo otworzyć je i komuś przywalić.. lekarze to mieli ze mnie smiechy chichy...
siedząc w autobusie.. zawsze przyczepiają sie starowniki opowiadajac całe swoje życie.. raz to nawet głupio mi było przerwać takiej jednaj babci (żal mi sie zrobiło, bo może nie miał sie komuś wygadać) i wysiadłam aż na pętli z nią... a miałam 10 przestanków wczesniej....
zawsze taksówkę jak ja złapię, to ktoś mi ją podwędzi...



Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
o nieeee hahahahaha

to ja kiedys chcialam sie przejrzec w czyims lusterku od samochodu, poprawiam sobie grzywke, patrze do srodka autka a tam sie typek patrzy na mnie jak na debilke xD

ja też miałam takie akcje.. z psiapsiółką mielismy zawsze taki dryg że idą ulicą musiałyśmy sie przeglądać w szybach samochodów.... ile razy to któś akurat zaczął spuszczać okno, albo śmiać sie do rozpuku jak zaczynałyśmy malować sie.. jakby w domu nie było lusterka...


co do samochodu też tak miałam.. teżet zaparkował i odjechał, a ja widząc kolor auta i markę wepchałam sie facetowi na tylne siedzenie ostro go strofując.... ... był bardziej wystraszony niż ja....
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:23   #34
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja bym na swiatla nie zareagowala zapewne:P


Powiem jeszcze ejden przeboj mojej mamy [ jeden z wielu oczywiscie, bo tego pecha to mam chyba po niej]
Pare lat temu nie mialam jeszcze barierek na balkonach.
Pewnej nocy mojej mamie wydawalo sie, ze miauczy kot wiec chciala go wpuscic do domu. W tym celu musailaby pojsc do piwnicy i dopiero go wpuscic. No ale ze byla zaspana, otworzyla drzwi balkonowe [ bo wydawalo jej sie ze jest w piwnicy], przeszla po balkonie i nagle budzi wszystkich takie łuuuup.
Tak, tak , to moja mama spadla z balkonu- na szczescie to tylko z 2 metrow i trafila na trawe:P ale kostke oczywiscie skrecila;p

A potem po miescinie lazily opowiesci o babce, ktora bawila sie w spadochroniarza xD
Genialne
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 19:00   #35
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

O kurcze jak dobrze sie posmiac w niedzielny wieczor

Ja przyciagam niestety roznych dziwnych facetow. ;>
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 19:11   #36
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

oryginalny tytuł
wasze historie przypominają moje
kto idzie i po drodze gubi buty JA
kto gdy autobus zachmuje leci przez połowe autobusu JA
kto sie zawsze potyka, przy każdej szparce w chodniku JA
kto nie umie wejsc po schodach do mieszkania, tylko sie zawsze wywraca JA
kto nie umie ujsc po sliskim śniegu i zawsze zalicza glebe JA

i mogłabym tak jeszcze sporo wyliczać
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:03   #37
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
oryginalny tytuł
wasze historie przypominają moje
kto idzie i po drodze gubi buty JA
kto gdy autobus zachmuje leci przez połowe autobusu JA
kto sie zawsze potyka, przy każdej szparce w chodniku JA
kto nie umie wejsc po schodach do mieszkania, tylko sie zawsze wywraca JA
kto nie umie ujsc po sliskim śniegu i zawsze zalicza glebe JA

i mogłabym tak jeszcze sporo wyliczać
Witamy w klubie
A tytuł został zaczerpnięty z jasia fasoli
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 20:41   #38
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Witamy w klubie
A tytuł został zaczerpnięty z jasia fasoli

twój podpis to fragment jakiejś książki?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:58   #39
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość

twój podpis to fragment jakiejś książki?
Nie, to cytat z filmu "Piraci z Karaibów" podobnie jak avatar
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:01   #40
electric blue
Zadomowienie
 
Avatar electric blue
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 054
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

to i ja się dołączę

1. Uwielbiają mnie wszelkiego rodzaju dziadki przystankowe- wystarczy, że złapiemy kontakt wzrokowy, a zaraz potem mam opowieści w stylu "urzekła mnie twoja historia"

2. zawsze z wywieszonym jęzorem biegnę na autobus gubiąc po drodze to co mam w kieszeniach

3. Zaczepiają mnie jakieś typy spod ciemnej gwiazdy, wołając za mną "eeej chcesz ze mną chodzić?" na przemian z "jak masz na imię bejbe?"

4. notorycznie wysyłam smsy do osób, do których nie były one adresowane- i tak moja mama dostała raz esa, że mam wylane w zajęcia i robię sobie wolne, który miał być do mojej kumpeli, chłopak X, który się we mnie zakochał dostał esa adresowanego do mojej przyjaciółki o treści "ale ten X jest ******ty myśląc, że ma u mnie jakieś szanse", mój eks dostał esa, że czekam na niego w klubie z drinkiem- miało być do kumpla o tym samym imieniu i tak dalej i tak dalej...

5. często zdarza mi się także uprawiać rozpaczliwy taniec na oblodzonym chodniku, próbując nie upaść, szczytem było raz, gdy idąc przez centrum miasta poślizgnęłam się i nie chcąc upaść złapałam się mamy, niestety skończyło się na tym, że obie leżałyśmy na środku chodnika, a usiłując wstać jeszcze z kilka razy się wywróciłyśmy

6. umówiłam się z tatą o danej godzinie w danym miejscu, dzwonię do niego czy już jedzie- oczywiście nie odbiera, jakoże wiedziałam, skąd ma po mnie przyjechać idę w tamtą stronę- widzę go idącego do auta- wołam, ale mnie nie słyszy, no to biegnę- oczywiście zaliczając glebę, jakby tego było mało ojciec mnie nie widzi, wsiada do auta i odjeżdża, no to ja dawaj za nim środkiem ulicy i biegnę za samochodem w nadziei, że zobaczy mnie w lusterku, niestety na marne- odjechał. Za kilka minut zdzwoni do mnie gdzie ja się podziewam i dlaczego jeszcze mnie nie ma tam gdzie się umówiliśmy
__________________
together
we can
do more
electric blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:14   #41
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez electric blue Pokaż wiadomość
to i ja się dołączę

1. Uwielbiają mnie wszelkiego rodzaju dziadki przystankowe- wystarczy, że złapiemy kontakt wzrokowy, a zaraz potem mam opowieści w stylu "urzekła mnie twoja historia"

2. zawsze z wywieszonym jęzorem biegnę na autobus gubiąc po drodze to co mam w kieszeniach

3. Zaczepiają mnie jakieś typy spod ciemnej gwiazdy, wołając za mną "eeej chcesz ze mną chodzić?" na przemian z "jak masz na imię bejbe?"

4. notorycznie wysyłam smsy do osób, do których nie były one adresowane- i tak moja mama dostała raz esa, że mam wylane w zajęcia i robię sobie wolne, który miał być do mojej kumpeli, chłopak X, który się we mnie zakochał dostał esa adresowanego do mojej przyjaciółki o treści "ale ten X jest ******ty myśląc, że ma u mnie jakieś szanse", mój eks dostał esa, że czekam na niego w klubie z drinkiem- miało być do kumpla o tym samym imieniu i tak dalej i tak dalej...

5. często zdarza mi się także uprawiać rozpaczliwy taniec na oblodzonym chodniku, próbując nie upaść, szczytem było raz, gdy idąc przez centrum miasta poślizgnęłam się i nie chcąc upaść złapałam się mamy, niestety skończyło się na tym, że obie leżałyśmy na środku chodnika, a usiłując wstać jeszcze z kilka razy się wywróciłyśmy

6. umówiłam się z tatą o danej godzinie w danym miejscu, dzwonię do niego czy już jedzie- oczywiście nie odbiera, jakoże wiedziałam, skąd ma po mnie przyjechać idę w tamtą stronę- widzę go idącego do auta- wołam, ale mnie nie słyszy, no to biegnę- oczywiście zaliczając glebę, jakby tego było mało ojciec mnie nie widzi, wsiada do auta i odjeżdża, no to ja dawaj za nim środkiem ulicy i biegnę za samochodem w nadziei, że zobaczy mnie w lusterku, niestety na marne- odjechał. Za kilka minut zdzwoni do mnie gdzie ja się podziewam i dlaczego jeszcze mnie nie ma tam gdzie się umówiliśmy

witaj w klubie totalnych pechowców

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Nie, to cytat z filmu "Piraci z Karaibów" podobnie jak avatar
a juz miałam nadzieje, ze jakas ciekawa książka
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 12:58   #42
anulek88
Zakorzenienie
 
Avatar anulek88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tam gdzie słychać szum fal..
Wiadomości: 8 241
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

oj fajnie sie pośmiac z przygód.. ja niestety też za dużo ich mam... ;/

a normalką jest jak w autobusie stoje i jak zachamuje to leceeee na przód .... ;/ jakbym się barierki złapac nie mogła )) w tych takich dziurwaych chodnikach jak mam buty na obcasie zawsze ale to zawsze spedze tam minute by wyjąc obcas spod "dziury";/ zaliczenie gleby w zime to u mnie norma.. dzisiaj z górki zjechałam;/ bo poszłam sobie na skróty licząc że bedzie lepsza droga <akurat> ;PPP

i wiele wiele innych przygód..
__________________


Pani Magister !
Szczęśliwa żona i mama




anulek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 13:33   #43
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

dzisiaj prawie spadłam ze schodów i dobiłam do ściany, robotnicy mieli niezły ubaw
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:38   #44
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dzisiaj prawie spadłam ze schodów i dobiłam do ściany, robotnicy mieli niezły ubaw
gratulacje

A ja dzisiaj w sklepie stomatologicznym kupowałam pudełko na aparat retencyjny, kobieta wbija sobie do komputera, a ja usiłuję otworzyć to pudełko i ni cholery
No i szarpię i szarpię-ni hu hu myślę-no w końcu rozwalę, a zapłacić i tak będę musiała no to pytam babki w końcu "jak to się otwiera?"
Ona wstukuje w ten komputer i mówi "jak puderniczkę"
Ja w myśli "czyli jak?"
I szarpię się dalej
A babka znowu-"jak puderniczkę!"
Ja
Ona-"no jak puderniczkę!"
W końcu jej mówię "ale ja nie wiem, bo nie używam pudru!", ale w tym samym momencie udało mi się otworzyć. Trzeba było takiego dinksa przycisnąć
Ale albo jestem mocno zacofana, albo już na prawdę nie robią pudrów z takimi zatrzaskami
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 21:48   #45
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Zasnęłam dzisiaj w poprzek łóżka. Zadzwoniła mi komórka. Tak się wystraszyłam że trzepnęłam nogą o półkę i strąciłam kubek i pare kosmetyków xD
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 12:01   #46
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

w sylwestra:

chciałam zabłysnąc i przyklejałam sztuczne paznokcie.. i jakos mi sie pomyliły rozmiary i na serdecznym palcu miałam olbrzymi paznokietek....- nie wiem jak ja to patrzyłam-... ale najgorsze było to że ściągnąć ich nie mogłam, pomimo instrukcji ... i musiałam go obciąć.. wyglądało koszmarnie... ...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 12:27   #47
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

A ja to mam tak,że im bardziej się staram zachować cicho, tym bardziej hałasuję-potrącam garnki, strącam pokrywki-masakra

A dobrych parę lat temu siostra dała mi peeling, którego nie używała. Patrzę-dużo grudek, będzie dobry
Nałożyłam na twarz i trę...i trę...i trę...Postanowiłam pozbyć się badziewia jak najdokładniej. Spłukałam...Hmmm-twarz czerwona, ale gładka-myślę-spoko, zaraz wszystko wróci do normy. I wtedy moja siostra mnie oświeciła, że to jest peeling do stóp burak z twarzy zszedł mi całkiem dopiero gdzieś po tygodniu, ale z naskórkiem miałam spokój baaaardzo długo
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 13:37   #48
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
A ja to mam tak,że im bardziej się staram zachować cicho, tym bardziej hałasuję-potrącam garnki, strącam pokrywki-masakra

A dobrych parę lat temu siostra dała mi peeling, którego nie używała. Patrzę-dużo grudek, będzie dobry
Nałożyłam na twarz i trę...i trę...i trę...Postanowiłam pozbyć się badziewia jak najdokładniej. Spłukałam...Hmmm-twarz czerwona, ale gładka-myślę-spoko, zaraz wszystko wróci do normy. I wtedy moja siostra mnie oświeciła, że to jest peeling do stóp burak z twarzy zszedł mi całkiem dopiero gdzieś po tygodniu, ale z naskórkiem miałam spokój baaaardzo długo

dobre...


moja bratowa tez z tych zakręconych... ubierała sie pędem na randkę z moim bratem...no i na swetrze miała nałożone takie pończo z takiego materiału firankowego.. no i jak to pędem to wszystko szybko nawet nie zobaczyła na siebie w lustro.. schodzi na dól a tam do tego pończa przyczepił sie jej biustonosz... nie zauważyła go... .. dopiero mój brat jak zaczął sie z tego potwornie śmiać to spaliła buraka wróciła do domu i na oczy mu sie nie chciała pokazywać.. dodam że to miała być ich pierwsza randka...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:05   #49
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

A ja na początku tego roku szkolnego byłam strasznie zestresowana mimo tego że szłam do tej samej szkoły tylko do liceum a nie gimnazjum. Drzwi wejściowe są cztery, obok siebie na wypadek np .ewakuacji a tylko jedne są otwarte. Przed wakacjami były to drugie od prawej. Chciałam wejść. Ciągnę, szarpie, myśle sobie co jest do cholery. A tutaj jakiś chłopak z gimnazjum sie nade mną zlitował i mi otworzył pierwsze z prawej Myślałam że spale buraka, modliłam sie tylko żeby nikt z mojej przyszlej klasy tego nie widział
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 17:00   #50
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez edyta1421 Pokaż wiadomość
dobre...


moja bratowa tez z tych zakręconych... ubierała sie pędem na randkę z moim bratem...no i na swetrze miała nałożone takie pończo z takiego materiału firankowego.. no i jak to pędem to wszystko szybko nawet nie zobaczyła na siebie w lustro.. schodzi na dól a tam do tego pończa przyczepił sie jej biustonosz... nie zauważyła go... .. dopiero mój brat jak zaczął sie z tego potwornie śmiać to spaliła buraka wróciła do domu i na oczy mu sie nie chciała pokazywać.. dodam że to miała być ich pierwsza randka...
to ja kiedys byłam w sklepie z bielizną, przychodze do domu, a przy rękawie wiszą mi stringi , tak szłam przez pół miasta z stringami przy rękawie i głową w chmurach
i pomyslec ze w sklepie nie zauwazyli ze wychodze z tym bez zapłaty

a dzis zaliczyłam taniec na ulicy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:05   #51
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Taniec na ulicy?
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:13   #52
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Z gatunku "kradzieże"-mój szef raz zatankował, nie zapłacił i odjechał
Ale kapnął się w drodze i zawrócił, a tamci już policję wzywali
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:25   #53
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Z gatunku "kradzieże"-mój szef raz zatankował, nie zapłacił i odjechał
Ale kapnął się w drodze i zawrócił, a tamci już policję wzywali
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:28   #54
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
to ja kiedys byłam w sklepie z bielizną, przychodze do domu, a przy rękawie wiszą mi stringi , tak szłam przez pół miasta z stringami przy rękawie i głową w chmurach
i pomyslec ze w sklepie nie zauwazyli ze wychodze z tym bez zapłaty

a dzis zaliczyłam taniec na ulicy



a propo szkoły.. mi sie zdarzyło.. jak przechodziłam z podstawówki do liceum.. ma być pierwszy dzień w liceum....ja wypachniona odstrzelona... spóźniona lecę do szkoły.... wpadam do szkoły i coś mnie drgnęło.. okazało sie że z przyzwyczajenia przyszłam do podstawówki, mojej starej szkoły.... dodam że obie szkoły na dwóch krańcach miasta...

Edytowane przez edyta1421
Czas edycji: 2009-01-06 o 17:32
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:21   #55
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez edyta1421 Pokaż wiadomość


a propo szkoły.. mi sie zdarzyło.. jak przechodziłam z podstawówki do liceum.. ma być pierwszy dzień w liceum....ja wypachniona odstrzelona... spóźniona lecę do szkoły.... wpadam do szkoły i coś mnie drgnęło.. okazało sie że z przyzwyczajenia przyszłam do podstawówki, mojej starej szkoły.... dodam że obie szkoły na dwóch krańcach miasta...
Żartujesz No i co zrobiłaś, jechałaś do liceum czy już sobie odpuściłaś?
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:24   #56
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Żartujesz No i co zrobiłaś, jechałaś do liceum czy już sobie odpuściłaś?

poszłam do domu....a potem burę dostałam od rodziców taką że od pierwszego dnia juz sobie wagaruję....
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:35   #57
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

haha nie no świetna historia
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 19:25   #58
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Taniec na ulicy?
rozpaczliwy taniec aby się nie wywrócić

Cytat:
Napisane przez edyta1421 Pokaż wiadomość


a propo szkoły.. mi sie zdarzyło.. jak przechodziłam z podstawówki do liceum.. ma być pierwszy dzień w liceum....ja wypachniona odstrzelona... spóźniona lecę do szkoły.... wpadam do szkoły i coś mnie drgnęło.. okazało sie że z przyzwyczajenia przyszłam do podstawówki, mojej starej szkoły.... dodam że obie szkoły na dwóch krańcach miasta...



historia z szefem świetna

a ja kiedyś szłam na zakończenie roku, wiecie buty na obcasahc wchodze do szkoły, a tam te śliskie płytki i ja próbująca się nie wywrócić, niezłą mieli polewe
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 19:50   #59
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

To ja się kiedyś wywaliłam na rogu szkoły w zimie przy gimnazjalistach:P Ja chodziłam wtedy do 3 gim a oni może do 1 albo 2. Ale był obciach:P
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:53   #60
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
To ja się kiedyś wywaliłam na rogu szkoły w zimie przy gimnazjalistach:P Ja chodziłam wtedy do 3 gim a oni może do 1 albo 2. Ale był obciach:P
to ja kiedys wracałam ze szkoły, wiecie przerwy na dworze ja ide zagadana z kolezankami i nagle przy całej szkole taka gleba no ale najwazniejsze zeby umiec się smiać z samej siebie
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.