Wielki problem z fryzurką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 21:51   #1
aivi88
Przyczajenie
 
Avatar aivi88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 13
Thumbs down

Wielki problem z fryzurką


Hej Wizażanki!
Tak jak w temacie...Już od kilku lat mam włosy mniej więcej długości takiej, jaka jest widoczna na zdjęciach (raz są bardziej postrzępione raz mniej ale mniej więcej zawsze wyglądają tak samo). Bardzo chciałabym już coś w sobie zmienić, no i tu zaczyna się problem...Doradźcie mi w jakiej fryzurze widziałybyście mnie...Strasznie marzy mi się mniej podrasowana wersja Rihanny z Russian Roulette (oczywiście włosy nie obcięte tak krótko) lub "starsza" jej wersja...Mniej więcej efekt pokazany na fotkach...Co myślicie?? Chciałabym żeby to było coś lekko zadziornego (ale bez przesady). Dodam , że naturalne włosy mam mocno kręcone (prostuję), bardzo gęste i dość przez to ciężkie....
HELP HELP HELP

P.S Nie chodzi mi o zmianę koloru tylko cięcia
aivi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 08:45   #2
she28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wielki problem z fryzurką

Pójdź do fryzjerki i poproś o radę która z fryzur będzie ci pasowała;]
she28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:07   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Wielki problem z fryzurką

she28 - Twöj post byl zbedny w tym wätku.Od tego jest forum zeby pomagac innym.

aivi88- na Twoim miejscu dobrze zastanowilabym sie nad takim cieciem,poniewaz jak sama pisalas z natury masz krecone wlosy.Co mycie musialabys prostowac i modelowac zeby jako tako wyglädala fryzura.
Wiesz ze bardzo zniszczysz sobie wlosy,poczytaj sobie troche na ten temat na forum.Nie jedna dziewczyna prosila o pomoc jak zregenerowac wlosy i zeby nie wylysiec.

Jesli chcesz zmiany to postaw na naturalnosc skretu-napewno slicznie wyglädasz.Pozostajä röwniez upiecia wlosöw.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.