mat-geo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 18:54   #31
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez JedynyTakiNick Pokaż wiadomość
dla chcącego nic trudnego
Pójdę na ten profil , a później bd myśleć co dalej ;P
dokładnie! co prawda ja oceniam Twoją sprawę po swoim przykładzie... bo byłam typową 'humanistką', w gim. ledwo mnie przepuszczali z matmy... i poszlam do klasy matematyczno-fiz :P i jest spoko w maju piszę rozszerzona matmę
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:11   #32
JedynyTakiNick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dom ;D
Wiadomości: 154
GG do JedynyTakiNick Send a message via Skype™ to JedynyTakiNick
Dot.: mat-geo

to powodzenia
Ja akurat radze sobie z matmą , i wybiorę raczej profil mat-geo albo humana. ; p
__________________


JedynyTakiNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:28   #33
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: mat-geo

Ja jestem na mat-geo-ang. Wszystko zależy od nauczycieli, ale ja byłabym bardzo zadowolona z tego profilu gdyby mi się nie zachciało zdawać fizyki... No i teraz żałuję trochę mat-fizu...
Zgadzam się z niektórymi wypowiedziami. Po mat-geo można na iść kierunki raczej ekonomiczne. A do humana nigdy bym nie poszła Ja lubię konkrety Ale to już kwestia predyspozycji
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:57   #34
peee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 55
Dot.: mat-geo

Matma dobra rzecz szczególnie rozszerzona. Mam wielu znajmych, którzy mówią, że żałują, że nie zdawali matury z matmy (chodzi tu raczej o starą maturę), a mam też takich, którzy żałują, że poszli do mat-geo. Ekonomia? po tej klasie tak, tylko trzeba brać pod uwagę to, że osób na ekonomii mamy w pl prawie tak samo dużo, jak na kierunkach humanistycznych. Ale jeśli chcesz wybierać między kl humanistycznyą, a mat-geo, bez zastanowienia mat-geo.

Ja jestem w biol-chemie z rozszerzoną fizyką i nie żałuje wyboru. Chociaż może troszkę mi szkoda, że nie wybrałam mat-fiza ale cóż ;p
już trochę za późno na zmiany )
peee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:00   #35
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: mat-geo

Właśnie dlatego, że ekonomistów jest od groma, zdecydowałam, że będę zdawać fizykę i spróbuję dostać się na politechnikę
Dlatego autorce wątku radzę dobrze się zastanowić, bo później na zmiany może być za późno.
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...

Edytowane przez Olean
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:01
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:13   #36
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego, że ekonomistów jest od groma, zdecydowałam, że będę zdawać fizykę i spróbuję dostać się na politechnikę
Dlatego autorce wątku radzę dobrze się zastanowić, bo później na zmiany może być za późno.
A na co dokładniej?
Od siebie jeszcze raz dodam, że mat-fiz najlepszy i najwspanialszy
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 14:39   #37
JedynyTakiNick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dom ;D
Wiadomości: 154
GG do JedynyTakiNick Send a message via Skype™ to JedynyTakiNick
Dot.: mat-geo

mat fiz, owszem fajny ale dla tych co ogarniają fizykę ;P a ja nie każdy dział ogarniam . Najbardziej pasuje mi mat-geo.
__________________


JedynyTakiNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 15:44   #38
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: mat-geo

Dołączam do grona dziewczyn na mat-geo.
Jestem w I klasie i nie żaluję - teraz wybrałabym tak samo. Geografia od zawsze mnie kręciła (jeszcze nie chodziłam do zerówki, a już znałam wszystkie stolice Europy i takie tam ).
Jedyne, czego się obawiam, to studia. Po geografii - jedynie bycie nauczycielem (nie chcę), po TiRze, to własciwie nie wiem co, a na ekonomii i tym podobne jest teraz 1/3 studentów
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:50   #39
JedynyTakiNick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dom ;D
Wiadomości: 154
GG do JedynyTakiNick Send a message via Skype™ to JedynyTakiNick
Dot.: mat-geo

czyli na co się zdecydujesz?
__________________


JedynyTakiNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 15:03   #40
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: mat-geo

Jeszcze nic nie planuję. Znając mnie to wybiorę studia w ostatnim dniu
Mam jeszcze 2lata - moze wpadnę na coś ciekawego
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 19:26   #41
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
A na co dokładniej?
Od siebie jeszcze raz dodam, że mat-fiz najlepszy i najwspanialszy
Jestem w 2 kl LO i zamierzam spróbować szczęścia na politechnice albo na WAT w Warszawie A Ty masz już jakieś plany?
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 22:06   #42
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Jestem w 2 kl LO i zamierzam spróbować szczęścia na politechnice albo na WAT w Warszawie A Ty masz już jakieś plany?
Nad WATem też myślałam, nad wojskowymi, nawet się zarejestrowałam Ale obowiązkowe 5 lat w armii po studiach mnie zniechęciło
PŁ i elektronika i telekomunikacja albo mechanik i budowa maszyn, ewentualnie informatyka, ale taka bardziej elektroniczna
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:49   #43
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Nad WATem też myślałam, nad wojskowymi, nawet się zarejestrowałam Ale obowiązkowe 5 lat w armii po studiach mnie zniechęciło
PŁ i elektronika i telekomunikacja albo mechanik i budowa maszyn, ewentualnie informatyka, ale taka bardziej elektroniczna
łoooł Wybrałaś takie dosyć "męskie kierunki". Podziwiam Ja o wojskowych nawet nie myślałam, bo kiepska z w-fu jestem Ja się trochę boję tej politechniki, że potem pracy nie znajdę. Jakby nie było jestem kobietą, a na kobietę inżyniera trochę krzywo patrzą
Mi się podoba geodezja, inżynieria środowiska, gospodarka przestrzenna albo telekomunikacja
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:54   #44
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
łoooł Wybrałaś takie dosyć "męskie kierunki". Podziwiam Ja o wojskowych nawet nie myślałam, bo kiepska z w-fu jestem Ja się trochę boję tej politechniki, że potem pracy nie znajdę. Jakby nie było jestem kobietą, a na kobietę inżyniera trochę krzywo patrzą
Mi się podoba geodezja, inżynieria środowiska, gospodarka przestrzenna albo telekomunikacja
Eeeee zamierzchły stereotyp, czasy się zmieniają, nie martw się, praca dla inżynierek będzie

A mogę Cię spytać tak z powodu zboczenia geodezyjnego, dlaczego Ci się podoba geodezja?

Gospodarka przestrzenna - fajne Na ekonomicznych uni to jest

Inżynieria środowiska - dla mnie to troszkę 'z d*py' kierunek, ale wiadomo każdy ma inne zainteresowania
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:58   #45
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Eeeee zamierzchły stereotyp, czasy się zmieniają, nie martw się, praca dla inżynierek będzie

A mogę Cię spytać tak z powodu zboczenia geodezyjnego, dlaczego Ci się podoba geodezja?

Gospodarka przestrzenna - fajne Na ekonomicznych uni to jest

Inżynieria środowiska - dla mnie to troszkę 'z d*py' kierunek, ale wiadomo każdy ma inne zainteresowania
Ogólnie kręci mnie projektowanie (stąd inżynieria środowiska). A geodezja też mniej więcej z tych samych powodów (robienie tych wszystkich map itp). Nie widzę się kompletnie na jakimś ekonomicznym kierunku. Wolę rysować, projektować itp
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 23:02   #46
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Ogólnie kręci mnie projektowanie (stąd inżynieria środowiska). A geodezja też mniej więcej z tych samych powodów (robienie tych wszystkich map itp). Nie widzę się kompletnie na jakimś ekonomicznym kierunku. Wolę rysować, projektować itp
Gospodarka przestrzenna - można robić projekty zagospodarowania przestrzennego miast - bardzo to fajne
Co więcej z projektowaniem.. o, może coś z urbanistyką?

Geodezja hmm.. drugi rok, żadnych map do tej pory Same pomiary, obliczenia, nieco nudą trąci .. Czekam na magisterkę, mam nadzieję, że uda mi się dostać na tą wymarzoną specjalizację

Jak będziesz się wybierać na geodezję, to służę pomocą na PW
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 23:08   #47
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Gospodarka przestrzenna - można robić projekty zagospodarowania przestrzennego miast - bardzo to fajne
Co więcej z projektowaniem.. o, może coś z urbanistyką?

Geodezja hmm.. drugi rok, żadnych map do tej pory Same pomiary, obliczenia, nieco nudą trąci .. Czekam na magisterkę, mam nadzieję, że uda mi się dostać na tą wymarzoną specjalizację

Jak będziesz się wybierać na geodezję, to służę pomocą na PW
ooo... Studiujesz geodezję? Możesz powiedzieć coś więcej? tzn czy dużo pracujecie w terenie? To mnie trochę przeraża, bo nie wyobrażam sobie siebie w gumiakach, w śniegu/błocie po kolana mierzącej jakiś teren Najchętniej zamknęłabym się w biurze i tylko rysowała Dużo masz dziewczyn na roku?
Też mi się wydaje, że GP jest bardzo ciekawa, ale czytałam wiele złych opinii na ten temat, tzn, że z pracą po tym cienko
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 23:18   #48
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
ooo... Studiujesz geodezję? Możesz powiedzieć coś więcej? tzn czy dużo pracujecie w terenie? To mnie trochę przeraża, bo nie wyobrażam sobie siebie w gumiakach, w śniegu/błocie po kolana mierzącej jakiś teren Najchętniej zamknęłabym się w biurze i tylko rysowała Dużo masz dziewczyn na roku?
Też mi się wydaje, że GP jest bardzo ciekawa, ale czytałam wiele złych opinii na ten temat, tzn, że z pracą po tym cienko
Tak, studiuję

Powiedziałabym, że jest pół na pół dziewczyn i facetów u mnie na roku.

Pracy w terenie dużo, przerwa jest jedynie w zimie gdy wszystko pod śniegiem Trzeba uważać bo jak nie daj Boże coś się nie zgodzi w obliczeniach to trzeba iść mierzyć jeszcze raz W wakacje są praktyki - wtedy odniechciewa się wszystkiego, w tamtym roku 2 dni słońca, 12 deszczu - w pelerynach wyglądaliśmy komicznie W tym roku w wakacje jedziemy koło Żywca na 8 chyba dni, podobno mierzenia a mierzenia, plus opracowanie wyników czasami do późnej nocki.. i 5 dni praktyki z geodezji wyższej i astronomii.. Czyli lipiec wyjęty z wakacji, wrzesień też, bo jest egzamin z geodezji - wszystkie trzy terminy we wrześniu..

Teraz jest właśnie 'popyt' na geodetów inżynieryjnych (czyli praca przy budowie dróg, torów = pomiary) ale słyszałam głosy, że niektórzy pracodawcy wolą w zespole pomiarowym samych meżczyzn, nie wiem na ile to prawda

Ogólnie - jeśli jesteś dobra z matematyki, fizyki, jesteś dokładna, lubisz pracę na powietrzu, nie marzy Ci się chodzenie do pracy w szpilkach i kostiumie to może warto spróbować Ale też musisz się mocno zastanowić.

Ale długi post

Edytowane przez CatchyKathy
Czas edycji: 2010-03-31 o 23:19
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 23:26   #49
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Tak, studiuję

Powiedziałabym, że jest pół na pół dziewczyn i facetów u mnie na roku.

Pracy w terenie dużo, przerwa jest jedynie w zimie gdy wszystko pod śniegiem Trzeba uważać bo jak nie daj Boże coś się nie zgodzi w obliczeniach to trzeba iść mierzyć jeszcze raz W wakacje są praktyki - wtedy odniechciewa się wszystkiego, w tamtym roku 2 dni słońca, 12 deszczu - w pelerynach wyglądaliśmy komicznie W tym roku w wakacje jedziemy koło Żywca na 8 chyba dni, podobno mierzenia a mierzenia, plus opracowanie wyników czasami do późnej nocki.. i 5 dni praktyki z geodezji wyższej i astronomii.. Czyli lipiec wyjęty z wakacji, wrzesień też, bo jest egzamin z geodezji - wszystkie trzy terminy we wrześniu..

Teraz jest właśnie 'popyt' na geodetów inżynieryjnych (czyli praca przy budowie dróg, torów = pomiary) ale słyszałam głosy, że niektórzy pracodawcy wolą w zespole pomiarowym samych meżczyzn, nie wiem na ile to prawda

Ogólnie - jeśli jesteś dobra z matematyki, fizyki, jesteś dokładna, lubisz pracę na powietrzu, nie marzy Ci się chodzenie do pracy w szpilkach i kostiumie to może warto spróbować Ale też musisz się mocno zastanowić.

Ale długi post
Długi, ale otworzył mi oczy Dzięki wielkie Chyba zrozumiałam, że geodezja to jednak nie dla mnie Przemyślę to jeszcze, ale ta praca w terenie to chyba nie jest to co chcę robić. No i bardzo lubię szpilki
Z mat i fiz nie ma problemu. Z dokładnością tak samo.
Tylko to głupie przekonanie niektórych pracodawców, że kobiety nie są dobrymi inżynierami. Moja znajoma po politechnice (nie pamiętam kierunku) jest bardzo dobra w projektach, ale sama powiedziała, ze musiała przejść bardzo ciężką drogę, zeby wreszcie przesatali patrzeć na płeć, a zaczęli na pracę. Stąd moje wątpliwości. Mam jeszcze rok na myślenie Z mat i fiz pójdę na prawie każdy kierunek na PW
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 23:31   #50
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Długi, ale otworzył mi oczy Dzięki wielkie Chyba zrozumiałam, że geodezja to jednak nie dla mnie Przemyślę to jeszcze, ale ta praca w terenie to chyba nie jest to co chcę robić. No i bardzo lubię szpilki
Z mat i fiz nie ma problemu. Z dokładnością tak samo.
Tylko to głupie przekonanie niektórych pracodawców, że kobiety nie są dobrymi inżynierami. Moja znajoma po politechnice (nie pamiętam kierunku) jest bardzo dobra w projektach, ale sama powiedziała, ze musiała przejść bardzo ciężką drogę, zeby wreszcie przesatali patrzeć na płeć, a zaczęli na pracę. Stąd moje wątpliwości. Mam jeszcze rok na myślenie Z mat i fiz pójdę na prawie każdy kierunek na PW
Ja kiedyś lubiłam mierzyć (na początku) ale teraz to już tak o, tak sobie Trzeba być mimo wszystko też sprawnym fizycznie, bo to sprzęcicho wcale lekkie nie jest
A jak jesteś dobra z mat i fiz, to dostaniesz się spokojnie a i poradzisz sobie na każdym technicznym kierunku
I przemyśl jeszcze geodezję
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 07:07   #51
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
łoooł Wybrałaś takie dosyć "męskie kierunki". Podziwiam Ja o wojskowych nawet nie myślałam, bo kiepska z w-fu jestem Ja się trochę boję tej politechniki, że potem pracy nie znajdę. Jakby nie było jestem kobietą, a na kobietę inżyniera trochę krzywo patrzą
Mi się podoba geodezja, inżynieria środowiska, gospodarka przestrzenna albo telekomunikacja
Dla mnie w ogóle nie ma czegoś takiego jak "męskie kierunki, zawody"
I niech ktoś spróbuje kiedyś na mnie spojrzeć krzywo, że inżynier a kobieta
To co Kathy pisała, że przy pomiarach dróg wolą mężczyzn, to właśnie może chodzi o to, że jednak jest ciężko fizycznie
W każdym razie wybierając kierunek, nigdy nie pomyślałabym, czy to "męski" czy "damski" (bo wg tego, to chyba najlepiej, żebym na pedagogikę poszła...), chociaż rocznik wyżej na ten kierunek, gdzie chcę iść na 22 osoby były chyba 3 dziewczyny
Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Eeeee zamierzchły stereotyp, czasy się zmieniają, nie martw się, praca dla inżynierek będzie
Dokładnie
A tak zboczę z tematu: jak tam Twoje ząbki? Pamiętam z aparatkowego jeszcze sprzed kilku miesięcy Twoje perypetie po operacji
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2010-04-01 o 07:09
parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 09:25   #52
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: mat-geo

Wiesz... Ja też jeszcze niedawno nie uważałam, że nie ma męskich i damskich zawodów. Dopiero ta znojoma mnie trochę zmartwiła... Ale ja nie chcę zostać kolejną studentką administracji, stosunków międzynarodowych albo pedagogiki. Ja czuję, ze się sprawdzę na politechnice
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 09:41   #53
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Dla mnie w ogóle nie ma czegoś takiego jak "męskie kierunki, zawody"
I niech ktoś spróbuje kiedyś na mnie spojrzeć krzywo, że inżynier a kobieta
To co Kathy pisała, że przy pomiarach dróg wolą mężczyzn, to właśnie może chodzi o to, że jednak jest ciężko fizycznie
W każdym razie wybierając kierunek, nigdy nie pomyślałabym, czy to "męski" czy "damski" (bo wg tego, to chyba najlepiej, żebym na pedagogikę poszła...), chociaż rocznik wyżej na ten kierunek, gdzie chcę iść na 22 osoby były chyba 3 dziewczyny

Dokładnie
A tak zboczę z tematu: jak tam Twoje ząbki? Pamiętam z aparatkowego jeszcze sprzed kilku miesięcy Twoje perypetie po operacji
Dokładnie ciężej fizycznie, ale dochodzi też inna przyziemna sprawa. Np. trzeba wyjechać daleko na budowę drogi, wtedy pracodawca musi zapewnić oddzielne łazienki i pokoje kobietom i mężczyznom - dochodzą dodatkowe koszta


A ząbki - dobrze Jakoś teraz tyle nowych twarzy tam, że już mi się nie chce pisać
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 10:38   #54
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: mat-geo

O właśnie, gospodarka przestrzenna Z racji tego, że chora jestm i siedzę w domu z kompem na kolanach rozejrzałam się trochę po kierunkach studiów i też mi wpadla w oko. Boję się tylko, że pracy po tym nie będzie...
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 10:56   #55
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
O właśnie, gospodarka przestrzenna Z racji tego, że chora jestm i siedzę w domu z kompem na kolanach rozejrzałam się trochę po kierunkach studiów i też mi wpadla w oko. Boję się tylko, że pracy po tym nie będzie...
Właśnie tak też słyszałam... że trzeba mieć znajomości żeby zaczepić się w jakiejś dobrej pracy
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 11:16   #56
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: mat-geo

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
łoooł Wybrałaś takie dosyć "męskie kierunki". Podziwiam Ja o wojskowych nawet nie myślałam, bo kiepska z w-fu jestem Ja się trochę boję tej politechniki, że potem pracy nie znajdę. Jakby nie było jestem kobietą, a na kobietę inżyniera trochę krzywo patrzą
Mi się podoba geodezja, inżynieria środowiska, gospodarka przestrzenna albo telekomunikacja
o, ja jestem na gp na politechnice na początku, w pierwszym semestrze strasznie psioczyłam na gospodarkę, bo fakt, przedmioty mieliśmu mało ciekawe, ale teraz stwierdzam, że kierunek bardzo ciekawy
z co to za "dobra praca", dla której po gp trzeba mieć znajomości? słyszałam już wiele negatywnych opinii o gp, ale pracy dzięki znajomym się nie spotkałam.
w razie pytań zapraszam na wątek studentek gp: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=378356
albo na PW
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 11:23   #57
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: mat-geo

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;18282347]
z co to za "dobra praca", dla której po gp trzeba mieć znajomości? słyszałam już wiele negatywnych opinii o gp, ale pracy dzięki znajomym się nie spotkałam.
[/QUOTE]

Np. urząd miasta Rzadko kto dostał tam pracę bez znajomości
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 11:28   #58
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: mat-geo

no taaaa, ale kto po gp na politechnice, z tytułem inż. chce pracować w urzędzie
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 11:37   #59
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: mat-geo

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;18282656]no taaaa, ale kto po gp na politechnice, z tytułem inż. chce pracować w urzędzie [/QUOTE]

Nie wiem kto chce, kto nie, nie pytałam

Czasami nie liczy się to co się chce, zwłaszcza jak nie ma gdzie indziej roboty Wtedy ciepła posadka jak znalazł
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:41   #60
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: mat-geo

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;18282656]no taaaa, ale kto po gp na politechnice, z tytułem inż. chce pracować w urzędzie [/QUOTE]

Ja bym chciała Jakby mi za to dobrze płacili to nie ma problemu Dzięki za linka
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.